Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 12:38 am

Kažu ona mu INSPIRACIJA u životu :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 12:44 am

Na stranu penal Mladena, odigro je strasnu utakmicu taj mladjahni momak
Željezničar ante portas !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 12:54 am

Definitivno igramo fudbal. To je ono što me najviše raduje. Nema više onih stalnih nabijanja lopte od strane štopera, igra se fino... Vidi se ogroman napredak od dolaska legende Ode. Što se tiče igrača, uglavnom su svi odigrali za prolazne ocjene. Krpić mašinerija, pored njega Veselinović i Stevanović najbolji. Veseli je važna karika ekipe i igrač kojem Odović vjeruje i kakvog preferira. Danas je odigrao fenomenalno, mnogo prodora, driblinga... Šteta za penal, ali odlično. Stevanović također odličan. Centaršut je baš popravio, u napadu je aktivan dosta, još da uđe ona bomba (da li je moglo ljepše za prvijenac u plavom dresu?)...
Ja sam baš prezadovoljan utakmicom protiv Zrinjskog i Zvijezde. Čak su me i iznenadili... :)
Zaboravih dodati da se Stevanović i Zec baš dobro snalaze, razumiju i kombinuju po desnoj strani. Odlično izgledaju. Samo nastaviti istim tempom, moglo bi ovo izgledati fantastično. Oda majstore! Samo naprijed!

Slijedi derbi, ne treba nas zavaravati ova situacija kod njih. Derbi je derbi i sve je moguće. Mi smo sigurno bolji, ali treba to pokazati na terenu. Treba izaći sa brzim igračima, agresivno, razmahati se odmah na startu, pokazati ko je gazda! Što se tiče kaveza, i jesam i nisam za to... Al' eto, neću o tome. Ima ko će misliti...
Red je da mi navijači pokažemo da smo pravi, da napunimo stadion i da ih podržimo, jer su sigurno zaslužili. NAPRIJED ŽELJO LJUBAVI MOJA!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 1:07 am

Sta se desava sa Sinisom, ofanzivna igra enormno napredovala, odlicna ubacivanja, centimetri ga dijelili od eurogola, asistencija za Krpu savrsena, Shorty je ocigledno dobro radio na tome.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 1:16 am

Ovo mozda jos nije Zeljo kojeg svi mi prizeljkujemo, ali nakon dugo vremena konacno pocinje da lici na njega. Mozda se tri utakmice ne mogu nazvati nekim kontinuitetom, ali kad takve tri uzastopne utakmice dodju nakon slobodno mogu reci visegodisnjeg kontinuiteta nekakve trunjave igre onda covjek ne moze a da se ne ponada da je konacno na klupu dosao "onaj pravi". Siguran sam da Oda to jeste, medjutim, da bi uspio svi, ali svi koji smo ikako vezani za Zeljeznicar MORAMO stati iza njega.

Danasnja utakmica je bila nastavak onoga sto smo gledali protiv Zrinjskog, uz mozda malkice (ali samo malkice) povucenu rucnu zbog derbija.

Kjosevski
- Da je imao nekog posla i nije, ali ono jedno pravovremeno izlijetanje u drugom poluvremenu je bilo atipicno dobro.
Stevanovic - Nakon nekoliko tankih partija ovo je vec druga ili treca u nizu gdje dominira, centarsut kao iz snova (neko je dobro primijetio da je popravio taj segment od Odinog dolaska).
Pavic - Malo jeste skripalo u defanzivi, ali onaj teledirigovani ubacaj za Kuku je sve ispravio.
Rodin - Buducnost!
Bogicevic - Budalas sto je stariji sve bolji. :) Kao i prije sedam dana, besprijekoran.
Sabanadzovic - Jos jedna njegova odlicna, "neprimjetna" partija.
Blagojevic - Jedan od onih njegovih dana, par kriminalnih gresaka koje nasrecu nisu iskoristene. Mimo toga dosta dobar.
Curjuric - U drugom poluvremenu ga je cini mi se poceo malo stizati umor ali taj covjek daje jedan poseban ton nasoj igri, strasan ulov.
Zec - Pocinje se polako stavljati u sluzbu ekipe, mora izbaciti oklijevanje kod ubacaja/prodora i bice to super.
Veselinovic - Vjetar u nogama, vjetar u glavi... :D Ne znam, saren mi je, vise dobar nego los ali mora poraditi na tim svojim crnim rupama.
Krpic - PUNISHER

Arezina - Sto neko napisa, gospodin udje i bez sprinta zabije jebeni golazo. 8-)
Jazvic - Koliko god danas djelovao malo istrzano i nervozno (tome je vjerovatno kumovala i promjena strane) ja u njemu vidim jako puno materijala.
Vranjes - Sigurica, dobar.

Vjerujem da ce Sef znati naci nacina da im ohladi glave pred derbi jer ako mi budemo pravi bolje im je da ne dolaze...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 1:27 am

Igrac utakmice Veseli, svi su bili beton... pristup igri fantastican.
Opet cemo u srijedu da dobijemo pitareeee :baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 1:32 am

phpBB [video]
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 2:16 am

Nije lose ovo ali mora se raditi jos puno puno. Mislim da sam tek od danas ( drugo poluvrijeme sjedio na sredini one tribine) svjestan zasto Bogicevic igra. Cijelom ekipom komanduje, vristi, galami, upucuje.. Stvarno kapitenski...
Spustimo loptu na zemlju, ne izgledamo toliko dobro. Mislim nismo losi, ali ovo moze mnogo mnogo bolje...
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 6:37 am

Vrlo kratko. Rezultat odličan. Igra mora još napredovati. U vezi nedostaje jedan razarač. Ne mogu još uvijekl skontat kako Blagoja onako ljudima dva puta daje loptu u kontru. I to se ponavlja iz utakmice u utakmicu.
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 6:46 am

Povodom "kaveza" samo bih pojedine zdušne protivnike istog podsjetio na onu paljevinu divljaka netom nakon našeg renoviranja stadiona. Neki su bukvalno tražiki odlazak uprave jer "je dozvolila da nam neandertalci polome ono što smo mi svojim novcem i ljubavlju uređivali." Avlami je fino objasnio.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 7:34 am

Najbolje rjesenje za gostujuce navijace je da sve ostane kako jeste... samo umjesto tampon zone staviti MIX navijace... dva jarana (u plavom i bordo dresu), momak i cura itd... znac napraviti da ta tampon zona bude popunjena "mirnim" navijacima i prijateljima i obavezno po jedan red kornjaca na obe strane....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 8:10 am

Bez euforije. Nemojte da budemo šampioni svemira u 5. kolu. Ima ovdje još posla, i rada.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 8:13 am

po meni najveci plus u ove dvije Odine ligaske tekme jeste agresivnost i presing kad se izgubi lopta.Kad ganjaju, ganjaju svi !

u srijedu abd standardna procedura.Prva smjena, izlaznica oko dvice, pokupim raju i lagano prema Sarajevu i Grbavici.Pozicionirati se u Twins i zagrijava do tekme. A onda spektakl ... 😀
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 8:28 am

onako kako je u plzenu bilo potpuno sprečava napad na domaćine okolo, nema potrebe za tampon zonom, a uopšte ne smeta gledanje utakmice i navijanje. bili uredno i wc-ovi i štand sa pićem samo u našem dijelu. ali ne sprečava čupanje stolica i uništavanje ostalog inventara, što nas u konkretnom slučaju najviše i brine.

u krajnjem slučaju to može samo optimalan odnos policije. i dobar dogovor prije utakmice, plaćanje u većem iznosu od stvarne štete. pa neka se dogovaraju vlasnik, uprava i navijači ko je za šta kriv i ko će kome od čega odbiti pare.
gradi željo boli te *****
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 8:35 am

Jest, pod uslovom da uopšte možeš išta naplatit.
A veličinu tampon zona određuje policija, ne uprava, Dino ili peti, deseti. Policiju ne zanima koliko ćemo mi love na kartama izgubit, njih zanima da niko ne pogine i da je što manje povrijeđenih na tribinama. A ovo, miješani navijači i sl. su priče za malu djecu. Em niko nije lud da sjedne gdje ga divljak može pogoditi bakljom, em to, kažem, policija ionako neće dopustiti. Samo fizička barijera, po mogućnosti neprobojna.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 8:41 am

možeš preko saveza.
gradi željo boli te *****
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 9:06 am

Da li neko ima snimljenu utakmicu :)
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 9:17 am

Fanzi je napisao/la:
pon avg 13, 2018 9:06 am
Da li neko ima snimljenu utakmicu :)
Ako imaš Moja TV, možeš pogledati preko time shift opcije...
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 10:05 am

Jel ima pregled sa sansama?Da vidim tu precku Sinise
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 13, 2018 10:07 am

Fanzi je napisao/la:
pon avg 13, 2018 9:06 am
Buraz, da je živa, zdrava i sretna 100 godina abd...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija