Ako ste iz Amerike ili Kanade, pridruzite se grupi "Manijaci-USA/Canada": https://www.facebook.com/groups/357188808007960/

slika

Moderatori/ce: jovanmaksimovic, storm_raider, boccaccio, Izlija, Omar500

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:39 pm

ali adžem mnogo, mnogo slabiju. slavku su svi pola godine gledali k'o mesiju. a ado je prvi put visio već u trećem kolu protiv viteza. i on se uspio izvući, otići na ekstra dobar put...da bi na kraju opet pao.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u pon jun 04, 2018 8:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****

Leon_Professional
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:40 pm

bistrikboy je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:48 pm
Nikad cuo za ovog frajera,sretno mu!

Ne kontam cemu pljuvanje a ni branjenje uprave. Doveden je trener koji je novo lice u nasoj ligi sto mozda i nije lose,da sam ocekivao zvucnije ime,jesam.
Odmjeren post.

Pomirimo se s ovim, trener je i komentari tipa da se vise nece ici na tekme nam samo lose donosi.
Nek je najgori, nama je u cilju da Zeljo bude bolji.
A ovim nece biti bolji sigurno.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Brkoo
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:40 pm

santakuruz je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:30 pm
Ovaj metalitet nam je najveci neprijatelj. Ljudi kiji nikad nisu culi za ovog trenera vec znaju da je levat i da nema pojma. Ove iste komentare ce citati i igraci i barem njih 3-4 ce steci misljenje o treneru na osnovu ovih komentara. Sutra na kafi ce pricati: 'ta ce levat, po dva mjeseca bio u klubovima. I dok krenu pripreme trener ima pola svlacionice protiv sebe.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Nema mentalitet nista sa ovim. Da smo mi doveli kvalitetnog trenera niko ne bi prizivao da uprava ode ili da Amar dodje. Ista stvar je i sto se tice igraca, da smo dovodili kvalitetnije umjesto gomile ubleha, vjerovatno bi imali koju titulu vise i zadovoljnije navijace.

A inace si trebao cuti za ovakvog trenera? Bas dobar CV ima, u 13 godina lik ima 34 pobjede u trenerskoj karijeri, sta dalje pricati?
Volio bih da objasne odakle su ovog iskopali samo? Sta on to ima da bi bio trener naseg kluba? Pristao na neku mizernu platu ili sta?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

SIMA_SIMAU
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:41 pm

Ovaj trener mora imati podrsku vecu nego bilo kojo do sada...mi ne smijemo dopustiti vise nikakav kiks u vezi trenera.

za_zivot_cijeli
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:45 pm

sto ljudi vise danas kenjaju tim ce njegov eventualni uspjeh vise odjeknuti. naravno, ako ga napravi....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

boja mora
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:48 pm

Opet ista stvar kao sa Petrovičem. Po mom mišljenju nit je trebalo Petrovića otjerat, nit sada Adžema. Ja sam svim srcem uz ovu upravu al fule li sad sa ovim kao sa Kostičem na kraju če oni biti otjerani što bi nam tek problem bio.

LeBlue
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:48 pm

aBd kad pocnu neki rezultati te koji mladi dobije priliku a stadion bude urlikao Slobo Slobo :) Samo naprijed, dobro rijesenje.

Elegant
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:49 pm

Naredni ponedjeljak prozivka i prvo obracanje novog trenera, sad smo reci sretno pa cemo vidjeti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

cikazubo
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:51 pm

-Trener mlade fudbalske reprezentacije Srbije (nadam se ne još dugo). Uništio jednu od najtalentovanijih generacija koje smo imali poslednjih godina, svojom ludačkom taktikom, igranjem bez napadača i traženje igrača ispucavanjem dugih lopti koje su išle na metar i žilet visokog Sulejmanija. Ipak treba napomenuti i dobre stvari koje je uradio, npr kada je uoči meča sa Švedskom u svlačionici ostavio nacrte formacije i strategije koje će primeniti u meču sa njima. Neku su pomislili da je tako hteo da ih zbuni davajući im pogrešne informacije jer ipak niko nije tako glup da ostavi taktiku na videlo..

-Svaka cast za def sve si lepo rekao... trener nije normalan... a kad vec spominjete prezime verovatno i visi stalno po krcmama...izgubio sam zivce veceras covece zbog debila...

-Možda jeste jedna od najtalentovanijih generacija, ali na prvenstvu su kvalitet dokazali samo Kačar i Lola Smiljanić. Strategiju nisam primetio ni na jednoj od utakmica. Da nije Krčmarević te papire zaboravio u Srbiji?

-E jbg sad, ispade on kriv sto ne zna nista o fudbalu, a ne oni koji su ga stavili tu?
-
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jun 04, 2018 8:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.

droba
Kontakt:

Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz

chile
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:52 pm

Sad sam siguran da su se u klubu pogubili 100%
Nisu smjeli ostaviti Adzema na klupi pa su morali naci nekoga... samo mi nije jasno gdje ovog iscupase fakat... za njega ni najveci entuzijasti nisu culi.
Uz to kad se baci pogled na dosadasnji njegov trenerski rad nimalo ne ulijeva povjerenja. Lik se nigdje nije zadrzao citavu sezonu, a uz to omjer pobjeda i poraza mu je :zid:
Ocekujem da ce se ponoviti Kostic...
u svakom slucaju puno njemu srece s nama a jos vise nama s njim, ne moze podbaciti...naprotiv samo moze iznenaditi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

ChWilla
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:53 pm

droba je napisao/la:
Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
ali nisu ni uspjeli osim adinog kupa...
gradi željo boli te *****

voltron30
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:54 pm

Ako na pripremama primjeti da je Mehremic taraba i izbaci ga iz prvih 11, za mene je polozio prijemni. :)

igla
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:55 pm

Pogledajte CV naših prošlih trenera i uporedite sa CVem ovog čovjeka. Onda uporedite njegov CV sa CVem ovih što smo prizivali, uključujući i mene.

Evo krenut ću od svojih prijedloga: Meho? Sablić?

Brkoo
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:56 pm

droba je napisao/la:
I sta sad, grijesili su u izboru trenera i treba tako da nastave jer eto ako su pogrijesili sa Kosticem, Adzemom, Slavkom mogu i sa ovim? Onda ovog smijenis u prvih par kola, dovedi nekog ko je njegov rang i vrti u krug? Pitanje je samo do kada..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon jun 04, 2018 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Elegant
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:57 pm

Debituje na europskim utakmicama. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

LARSSON
Predsjednik S1 Lige prognozera
Kontakt:

Elegant je napisao/la:
Hvala na informaciji
Transferi - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=696

BHDragons
Kontakt:

pon jun 04, 2018 8:59 pm

Nema gorih ljudi od nas, ukratko...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ!

1921.ba
Kontakt:

Ko si ti da život kvariš mi
savršeno
rat i mir u meni lome se

reci mi, al' iskreno
reci ko si ti

malo šale nije na odmet :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Grbavica
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

LARS1921 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Hvala na informaciji
Valjda i prije sta odigramo slika
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Rambo_Amadeus i 25 gostiju.

Prijava  •  Registracija