Moderator/ica: storm_raider

 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 7:21 am

igla je napisao/la:
pet mar 15, 2024 12:33 am
Ma ego veći od pameti, ali helem nejse. Nema kluba u državi kojeg nisu i oštetili i pogurali. Nema ga. Niko za svoj klub neće reći da je najviše guran, logično. Ipak, ovo što sad traje je kontinuirano iživljavanje, pravi UZP, koji je nezgodno pratiti i nekim Banjalučanima, iz prve ruke znam.

Jedini cilj naše lige je da se ona ogadi ljudima koji je prate i da se izgubi volja i za tim, u fazonu ne možemo ni lopte igrat. Preslikana politička situacija.

Onaj zadnji faul koji je sinoć kozojeb iz Čitluka svirao, nakon kojeg su i izašli, je baš iživljavanje, ono evo pišam vas, i ne možete ništa. Muka mi je pratiti, bilo koji klub da je u pitanju bio.

To o korona tituli, to je bruka pitarska, gdje su oni pojeli govno za ta ponašanja više puta. Tad nije njima ciljana titula, već Borcu evropa, a oni naivni majmuni ispali. To što ćemo mi reći da nećemo u borbu zbog tog nije ništa nego ego, koji apsolutno ništa ne donosi Želji. Ništa.

Ovo nas sve manje pogađa jer ne igramo trenutno bitnu ulogu u bh fudbalu, ali koja je svrha pratiti ovo i dočekivati vikende, ako Vico koks može SAD odlučiti da ispadamo.
Ja opet tvrdim da smo zadnji derbi na gradskom stadionu više pokradeni nego maleni protiv Borca. Koliko su ofirni pokazuje i video o šiljenju koji su postavili, pa je skinut. Valjda su skontali i oni da se ofiraju. Kao što napisa dzezvar ovo je pokušaj pranja loših rezultata na halabuku, i mi ne smijemo ni po koju cijenu upasti u zamku da spašavamo pitarima sezonu.

Hoćemo li biti pokradeni u nekim situacijama, hoćemo. Ne vezano za naše postupke, to će se desiti.

Ja sam stava da se treba sjesti, ali samo pred početak sezone. Nikako sada. U ostalom, šta bi tražili na tim sastancima? Da se pitarima poklone bodovi? Da se smije samo suditi u korist pitara?...

P.S. bunite se kada dajemo preko 5% ulaznica za navijače malenih, ali bi sudbinu kluba vezali za malene. :roll:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6012
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 9:51 am

Ostat ce oni sami u ovoj prici...nece im proci.
Kao sto rekoh mi trebamo samo mudro sutiti i svoj posao gledati....
Ja se nadam jednom kvalitetnom deranju guzova od strane disciplinske komisije.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
adi172
Postovi: 269
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 10:33 am

Minimalno ih 6 boba po guzovima udariti
Pa neka protestuju
Ostaviti ih bez Evrope
Imaju u fondu 4 miliona za stadion pa neka zagrabe ko da su zaradili
Yebo li im Magoda nanu
A mi opet merhametli 10% ćemo im dati
Pa slavili bi godinu dana da ispadnemo
Ovako su i 2021 zakazivali sastanke kada su oštećeni protiv lažnih
Sikter
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 10:56 am

Valjda se nisu nasi predali na Bradini nama bi znacio bod u Mostaru. Moglo bi kolo biti užasno ako Tuzla,Gošk ili Igman otkinu bodove. Sarajevo u raspadu , Velež ne obecava (sreca Igmanu nema pola ekipe ), Sloga i Tuzla realno svasta moze biti.
Svako gostovanje osim Zrinjskog igramo na lošim terenima i to dobro utice na nase rezultate u gostima .
 
svabo
Postovi: 113
Pridružen/a: ned nov 26, 2023 2:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 11:58 am

Gledaj osmijeha na licima igrača pred polazak, ja se ovako smijem kad idem na neki dobar izlet. A i oni svakako idu na izlet.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 12:51 pm

Kakvi crni pitari i udruzivanje sa njima , koliko nas Vico mrzi oni nas mrze duplo vise . Pozivaju se na Sipu , sto ta sipa ne reagova na Aferu Punac??? Zale se na sudjenje , sto se nisu zalili na derbiju kad nam Gigovica nije dao centra preci ??? Jel ih sudija jebao protiv Slobode , Sirokog , Zelje , Igmana ??? Pa su bili katastrofa , svoje neznanje i raspad je naj lakse na sudiju protiv Borca svaliti , a jeste taj isti Musa ka.rina ziva. I jos bi da nas sad uvuku , prosvijetle , NEKA HVALAAAA. A radovase se lakrdiji u Bijeljini kad izgubismo titulu . Sa njima NIKADA U NIKAKAV DOGOVOR ...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 1:08 pm

Tabut po Ferhadiji nije nosao ni Vico, ni Zrinjski ni Borac, dzenazu nam nisu klanjali pomenuti, vec navijaci Sarajeva, niz Miljacku nas nisu pustali pomenuti, vec navijaci Sarajeva,

Na Grbavicu nisu dolazili ni Vico, ni Zrinjski ni Borac pa se smijali zato sto je snijeg srusio krov na zapadnoj tribini.

Pjesme o paljenju Grbavice ne pjeva ni Vico, ni navijaci Zrinjskog ni Borca vec navijaci Sarajeva.

1992 godine nam nije ni Vico, ni Zrinjski ni Borac uzeo pola omladinaca vec FK Sarajevo.

1992 godine su nas zeljeli UGASITI kako bi oni bili jedini klub iz grada.

Godinama se mi borimo protiv vjetrenjaca pa niti jednom nisu zeljeli stati u nasu odbranu vec su preko svojih ljudi gledali da nas sto vise povale.

Zbog svega gore DJELIMICNO pobrojanog treba ih ODJ.EBAT.

Oni nikad nece biti ono sto smo mi, oni nikad nece imati vjernu publiku koja ce ziviti za svoj klub, oni ce uvijek biti politroni i kurva koja se prodaje od makroa do makroa, oni ce uvijek biti DRUGI I MLADJI klub u ovom gradu. To njih najvise boli.

Dakle ne pristajati ni na kakve razgovore pa makar mi zavrsili u Federalnoj, ako i zavrsimo bice zato sto smo to zasluzili svojim igrama.

Nas se ne moze kupiti jer mi sami sebi krojimo sudbinu i uvijek ce tako i biti
Alea iacta est!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 1:32 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet mar 15, 2024 12:51 pm
Kakvi crni pitari i udruzivanje sa njima , koliko nas Vico mrzi oni nas mrze duplo vise . Pozivaju se na Sipu , sto ta sipa ne reagova na Aferu Punac??? Zale se na sudjenje , sto se nisu zalili na derbiju kad nam Gigovica nije dao centra preci ??? Jel ih sudija jebao protiv Slobode , Sirokog , Zelje , Igmana ??? Pa su bili katastrofa , svoje neznanje i raspad je naj lakse na sudiju protiv Borca svaliti , a jeste taj isti Musa ka.rina ziva. I jos bi da nas sad uvuku , prosvijetle , NEKA HVALAAAA. A radovase se lakrdiji u Bijeljini kad izgubismo titulu . Sa njima NIKADA U NIKAKAV DOGOVOR ...
Kae najmanje 7 žutih za Borac i njima još jedan penal 😂
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 1:33 pm

svabo je napisao/la:
pet mar 15, 2024 11:58 am
Gledaj osmijeha na licima igrača pred polazak, ja se ovako smijem kad idem na neki dobar izlet. A i oni svakako idu na izlet.
Pa zar mi iz Sarajeva ne idemo na izlet u Mostar, happy, nego šta 😀
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 3:36 pm

400000razloga je napisao/la:
pet mar 15, 2024 7:02 am
Yebeš taj fudbal koji pitari spase.
Potpisujem kolega od riječi do riječi. Okrenimo se našoj sutrašnjoj utakmici.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 242
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Lokacija: Bor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 3:40 pm

Tanko mi djeluje Zrinjski sa Petrovićem, mogli bi mi njih mlatnuti sutra. Imam neki dobar osjećaj.
ŽELJEZNIČAR!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 4:28 pm

cikoradovic je napisao/la:
pet mar 15, 2024 3:40 pm
Tanko mi djeluje Zrinjski sa Petrovićem, mogli bi mi njih mlatnuti sutra. Imam neki dobar osjećaj.
A mozda i Petrovic ima srece sto mu dolazi Zeljo, vjerovatno nikog drugog ne bi mogli dobit 😁
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 5:27 pm

Je li neko bio na treningu? Da li je istina ovo što pišu za Mekića da ismijava i govori kako ćemo ispasti, a sutra će vjerovatno biti u sastavu.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 5:42 pm

Sky1 je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:27 pm
Je li neko bio na treningu? Da li je istina ovo što pišu za Mekića da ismijava i govori kako ćemo ispasti, a sutra će vjerovatno biti u sastavu.
Ne vjeruj svemu sto procitas na govnovodu.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 5:46 pm

flux je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:42 pm
Sky1 je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:27 pm
Je li neko bio na treningu? Da li je istina ovo što pišu za Mekića da ismijava i govori kako ćemo ispasti, a sutra će vjerovatno biti u sastavu.
Ne vjeruj svemu sto procitas na govnovodu.
Info nije potekla s gg.ba
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 5:54 pm

fcz je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:46 pm
flux je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:42 pm
Sky1 je napisao/la:
pet mar 15, 2024 5:27 pm
Je li neko bio na treningu? Da li je istina ovo što pišu za Mekića da ismijava i govori kako ćemo ispasti, a sutra će vjerovatno biti u sastavu.
Ne vjeruj svemu sto procitas na govnovodu.
Info nije potekla s gg.ba
Nego? Neko ga cuo kako na treningu pred svima govori kako cemo ispasti? Jest sigurno..
 
adi172
Postovi: 269
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 7:18 pm

Oho ti se Mekiću
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 7:58 pm

Nije istina, ne lupajte.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
SamoNapad
Postovi: 403
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 8:11 pm

Nijednom igracu nije svejedno da ispadne a ne da se zeza. Bezveze Price totalno , plus sto igraju pred masom navijaca koji mogu svasta uraditi. Gledati iz utakmice u utakmicu i da se izvucemo iz ovoga jer ne zasluzujemo da smo tu gdhe smo trenutno .
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 15, 2024 9:02 pm

Vico odjebao pitare, reprezentacija neće trenirati u njihovom kampu u Butmiru.
Krenulo je

Online

Trenutno korisnika/ca: Miso Ensar i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija