Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:16 pm

Da ne kukate, sređeno je par pojačanja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:22 pm

alenmesanovic je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:16 pm
Da ne kukate, sređeno je par pojačanja.
Jel ovakvih tipa Brajlović i Zubanovic ?
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:24 pm

alenmesanovic je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:16 pm
Da ne kukate, sređeno je par pojačanja.
Jesu li pojacanja ili prinove? :D
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:34 pm

Ja mislim da će oni njih odmah prvog predstaviti sve i to će ih Dino Pekić u odijelu djeda mraza uvoditi jednog po jednog u plavi salon i tako nam ih predstavljati. Sjajan marketing prijeve svega, a i rad Uprave da nas obraduju za NG.
Zadnja izmjena: Sky1, dana/u sub dec 30, 2023 12:37 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1947
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:35 pm

flux je napisao/la:
alenmesanovic je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:16 pm
Da ne kukate, sređeno je par pojačanja.
Jesu li pojacanja ili prinove? :D
Prijacanja :D
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 12:40 pm

Ko ih je sredio, Bekrija ili Arap?
Samo kakvu upravu mi imamo i marketing to su karine zesce. Toliko turista, toliko raje iz dijaspore i nasi debili nista nisu učinili da privuku raju u fan shop ili da se uclane.

Amaterizam od dn do vrha, samo sto su svi na dnu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 1:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:40 pm
Ko ih je sredio, Bekrija ili Arap?
Samo kakvu upravu mi imamo i marketing to su karine zesce. Toliko turista, toliko raje iz dijaspore i nasi debili nista nisu učinili da privuku raju u fan shop ili da se uclane.

Amaterizam od dn do vrha, samo sto su svi na dnu.
Ja ljetos sa prijateljima njih 4 iz dijaspore i hoće dukseve iz fan shopa i još nekih majica, ja ostao ispod sjevera da i sačekam i kontam saće se vratiti nema nišata i tako i bi nažalost, otišli kod onih preko puta i kupili one fake.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 2:11 pm

Sky1 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 1:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:40 pm
Ko ih je sredio, Bekrija ili Arap?
Samo kakvu upravu mi imamo i marketing to su karine zesce. Toliko turista, toliko raje iz dijaspore i nasi debili nista nisu učinili da privuku raju u fan shop ili da se uclane.

Amaterizam od dn do vrha, samo sto su svi na dnu.
Ja ljetos sa prijateljima njih 4 iz dijaspore i hoće dukseve iz fan shopa i još nekih majica, ja ostao ispod sjevera da i sačekam i kontam saće se vratiti nema nišata i tako i bi nažalost, otišli kod onih preko puta i kupili one fake.
Online fan shop je najjači, od kad je stavljen u funkciju, 95% vremena nema ništa na stanju. Meni je nedopustivo da ja kao navijač kluba odem na web stranicu shopa s namjerom da potrošim pare, i nemam ih na šta potrošiti. Kone nam imaju daleko bolji online fan shop
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 2:42 pm

Nemojte tako pljuvati , sad ce se javiti dezurni policajac i reci kako je sve sjajno i bajno u klubu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 2:51 pm

Jesu jesu pojacanja

Brajlovic i Zubanovic
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 2:54 pm

Fan Shop je u ocajnom stanju isto kao i klub.
Ono sto ima na stanju nije vrijedno marke, ne mogu da vjerujem da u današnje vrijeme kada se moze vidjeti sta ostali klubovi imaju u ponudi da nasi ne znaju to prekopirati.


Ma nece valjda Zubanovica i Brajlovica za najvazniju polusezonu, ako je tako da odmah sudija sviraj kraj.
Znaci samo je sa Rustemovicem uradjen raskid, znaci je on bio kocnica i glavni krivac :zid:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 3:14 pm

milanribar je napisao/la:
pet dec 29, 2023 10:01 am
Upravo tako, radilo se nenormalno u to vrijeme a i sad se radi, samo što su tad postavljeni dobri temelji, jaka administracija uigrana, međutim nije se prepoznao taj rad jer su svi mislili da je to lako i da se može bolje. Dok se ne uđe u klub i vidi kako to sve teško funkcioniše i kako je teško "namaći" pare, pogotovo kad nema rezultat ili igrača koje možeš prodati, onda se svi za glavu uhvate ili se uhvate noge pa ostave klub u dugovima...
Ima li iko u državi da bolje radi od nas. Jer vazda superlativi a mi kao jedan od najvećih živućih brendova u državi, jedva kraj s krajem krpimo.
Šta bi bilo nedo Bog da se malo manje radi od ovog
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 3:35 pm

Sky1 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 1:35 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub dec 30, 2023 12:40 pm
Ko ih je sredio, Bekrija ili Arap?
Samo kakvu upravu mi imamo i marketing to su karine zesce. Toliko turista, toliko raje iz dijaspore i nasi debili nista nisu učinili da privuku raju u fan shop ili da se uclane.

Amaterizam od dn do vrha, samo sto su svi na dnu.
Ja ljetos sa prijateljima njih 4 iz dijaspore i hoće dukseve iz fan shopa i još nekih majica, ja ostao ispod sjevera da i sačekam i kontam saće se vratiti nema nišata i tako i bi nažalost, otišli kod onih preko puta i kupili one fake.
Ne ide to tako, moramo pisati da je sve idealno, da se radi extra.
Marketing za 10, omladinski cvjeta sve talenti otimaju se već europski klubovi za njih, članske idu ko halva, šop ne može nanijeti robe koliko se razgrabi.
Prvi tim nikad jači a još se spominju extra pojačanja, jes da nismo završili kao prvi na polusezoni ali nismo imali ni sreće a i sudije su nas krale no nema straha jer na osnovu prikazane igre nema šanse da nam iko išta može u drugom dijelu sezone, to posjed lopte preko 70% to po 15 kornera na utakmici, tika taka...ma same gaće spadaju svima već na rampi na izlazu sa autoputa.
Sve top
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 4:17 pm

salle86 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 3:14 pm
milanribar je napisao/la:
pet dec 29, 2023 10:01 am
Upravo tako, radilo se nenormalno u to vrijeme a i sad se radi, samo što su tad postavljeni dobri temelji, jaka administracija uigrana, međutim nije se prepoznao taj rad jer su svi mislili da je to lako i da se može bolje. Dok se ne uđe u klub i vidi kako to sve teško funkcioniše i kako je teško "namaći" pare, pogotovo kad nema rezultat ili igrača koje možeš prodati, onda se svi za glavu uhvate ili se uhvate noge pa ostave klub u dugovima...
Ima li iko u državi da bolje radi od nas. Jer vazda superlativi a mi kao jedan od najvećih živućih brendova u državi, jedva kraj s krajem krpimo.
Šta bi bilo nedo Bog da se malo manje radi od ovog
Takav brend da nas je na finale kupa i osvajanje zadnjeg trofeja našeg došlo 1500 na Grbavicu, al to je isto nesposobna uprava kriva... Trebali su radit više da privuku armiju...
Nemoj mi kukat sad, sami smo ovo sebi napravili ovo što imamo zajedno sa našim legendama.
Kad su bili ovi što se radilo nije valjalo sad su ovi koji jedini hoće da rade i sad ne valja, onda se strpi, polako...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 4:36 pm

milanribar je napisao/la:
sub dec 30, 2023 4:17 pm
salle86 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 3:14 pm
milanribar je napisao/la:
pet dec 29, 2023 10:01 am
Upravo tako, radilo se nenormalno u to vrijeme a i sad se radi, samo što su tad postavljeni dobri temelji, jaka administracija uigrana, međutim nije se prepoznao taj rad jer su svi mislili da je to lako i da se može bolje. Dok se ne uđe u klub i vidi kako to sve teško funkcioniše i kako je teško "namaći" pare, pogotovo kad nema rezultat ili igrača koje možeš prodati, onda se svi za glavu uhvate ili se uhvate noge pa ostave klub u dugovima...
Ima li iko u državi da bolje radi od nas. Jer vazda superlativi a mi kao jedan od najvećih živućih brendova u državi, jedva kraj s krajem krpimo.
Šta bi bilo nedo Bog da se malo manje radi od ovog
Takav brend da nas je na finale kupa i osvajanje zadnjeg trofeja našeg došlo 1500 na Grbavicu, al to je isto nesposobna uprava kriva... Trebali su radit više da privuku armiju...
Nemoj mi kukat sad, sami smo ovo sebi napravili ovo što imamo zajedno sa našim legendama.
Kad su bili ovi što se radilo nije valjalo sad su ovi koji jedini hoće da rade i sad ne valja, onda se strpi, polako...
Sa prvi dijelom bih se složio, samo smo krivi. I dalje mi srljamo samo nema niko petlju da prizna svoju grešku. Nije ljubav svaki meč 2-3-5 hiljada kazni zbog pirotehnike. Uradi što je do tebe pa onda gledaj dalje. Ali opet, navijači kakvi god da smo držimo klub iznad ponora, a možemo i bolje.
Druga stvar, opet hvalimo ove sad da rade. Ja neću da vagam nečiju ljubav prema klubu. Ali rad se itekako može izvagati. Mi smo na litici i malo nam fali da padnemo u provaliju. Kad sad ovakvi kakvi jesmo, premierligaš sa najvećom posjetom u državi, jednom od najvećih u regionu, mi ne možemo da nađemo ljude koji su voljni da uđu u klub, ne možemo da pravimo bilo kakve pomake naprijed, jel treba da se vjeruje da bi mogli nešto bolje i više ako odemo niže i od ovoga. A idemo tim putem, možemo se lagati i žmiriti ali to su fakti. A gubljenjem statusa premierligaša, i ovo malo prihoda što imamo slobodno prepolovi.
Znači nema ništa pozitivno. Jedino možda da se ne ide putem mnogih firmi koje su dovedene do toga da se "moraju" prodati za 1 KM.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 4:59 pm

Fino je zaboraviti gdje smo bili prije godinu dana, zvali broj da spasimo sto se spasiti da. Ali ako salle kaze da smo u losijoj situaciji nego prije godinu onda nam ostaje da vjerujemo da je tako.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1585
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 5:18 pm

Don't sikirli bi hairli. Ne treba puno na ovu Upravu, Bgm mi amo bili pred gašenjem, a spasili su nas, ne smije se zaboraviti. Imam filing da će iza Nove biti mnogo bolje, nego što mi mislimo ovdje, previše crnjačimo realno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 5:28 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 4:59 pm
Fino je zaboraviti gdje smo bili prije godinu dana, zvali broj da spasimo sto se spasiti da. Ali ako salle kaze da smo u losijoj situaciji nego prije godinu onda nam ostaje da vjerujemo da je tako.
Od šukanja jedan drugom na forumu nećemo puno promjeniti niti doprinijeti da se klub spasi.
Nisam ti ja od juče tu na Grbavici da ne znam šta je bilo, i kako je sad.
Jesmo se spasili tad, ali isto tako ovaj put kojim idemo u konačnici upitno je koliko sutra može i šta donosi.
Financijska situacija nam je takva da krpimo kraj sa krajem, uz opciju da ako ovi rezultati ne počnu da se popravljaju, prihodi će se umanjiti.
I šta onda? Jel treba biti puno pametan da se zaključi čemu ide.
Nismo ni ja ni ti krivi za ovo, zna se adresa na koju se krivica može svaliti. A onda svako onaj ko na to prešućuje i "ne vidi" lično učestvuje u kreiranju stanja kakvo jeste.
Možemo se lagati kažem, ali na klupi imamo lika za kojeg niko ništa ne može garantovati, na terenu igrače za koje znamo da su spremni da nas odvedu u federalku.
A stanje sa Arapima je takvo da smo postali veliki vjernici pa se uzdamo u to da će biti sve dobro, a malo ko ima garancije i za šta.
Ali dobro, najlakše je čekati da padne sa neba.
PS. u ovakvoj situaciji u kakvoj smo mi, mnogi bi se dobro zabrinuli. Ali mi jok, treba malo odmoriti jedno heftu-dvije, "ima" vremena.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 6:32 pm

salle86 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 5:28 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sub dec 30, 2023 4:59 pm
Fino je zaboraviti gdje smo bili prije godinu dana, zvali broj da spasimo sto se spasiti da. Ali ako salle kaze da smo u losijoj situaciji nego prije godinu onda nam ostaje da vjerujemo da je tako.
Od šukanja jedan drugom na forumu nećemo puno promjeniti niti doprinijeti da se klub spasi.
Nisam ti ja od juče tu na Grbavici da ne znam šta je bilo, i kako je sad.
Jesmo se spasili tad, ali isto tako ovaj put kojim idemo u konačnici upitno je koliko sutra može i šta donosi.
Financijska situacija nam je takva da krpimo kraj sa krajem, uz opciju da ako ovi rezultati ne počnu da se popravljaju, prihodi će se umanjiti.
I šta onda? Jel treba biti puno pametan da se zaključi čemu ide.
Nismo ni ja ni ti krivi za ovo, zna se adresa na koju se krivica može svaliti. A onda svako onaj ko na to prešućuje i "ne vidi" lično učestvuje u kreiranju stanja kakvo jeste.
Možemo se lagati kažem, ali na klupi imamo lika za kojeg niko ništa ne može garantovati, na terenu igrače za koje znamo da su spremni da nas odvedu u federalku.
A stanje sa Arapima je takvo da smo postali veliki vjernici pa se uzdamo u to da će biti sve dobro, a malo ko ima garancije i za šta.
Ali dobro, najlakše je čekati da padne sa neba.
PS. u ovakvoj situaciji u kakvoj smo mi, mnogi bi se dobro zabrinuli. Ali mi jok, treba malo odmoriti jedno heftu-dvije, "ima" vremena.
Da sumiramo, po tvom stilu pisanja da se naslutiti da bi ti sazvao skupstinu, raspustio sve, UO, NO, strucni stab, vratio Basica i imaginarnim novcem pojacao ekipu. U medjuvremenu bi pripreme odradio na pomocnom. Klub sa njegovom vrijednom imovinom bi se dalo nekom tajkunu (ne daj Boze onom iz Rajlovca) i onda bi krenulo sve. Da ne budem pogresno shvacen, ne pokusavam suknuti nikome
P.S. valjda ce pojedinci dovoljno odrasti da prestanu dijeliti navijace na dvije strane. Ima nas puno na trecoj strani koji smo kontra obje ove prve strane.
Zivio.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 30, 2023 6:44 pm

Kakvi sve likovi pisu ovdje , Boze sacuvaj , cuj tajkun iz Rajlovca 🤦, da je gospodin Senad Misimović ostao , sada bi sve drugačije bilo , a otjerali su ga ovakvi kao ovaj .
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Miso Ensar i 161 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija