Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:16 pm

gavran je napisao/la:
pet jun 02, 2023 6:39 am
Maestro_1921 je napisao/la:
čet jun 01, 2023 10:43 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 19, 2023 9:56 am
Ne zamjeram Edisu nista jucer, ne vidim sta je jos mogao uraditi. Mozda Bekrica ubaciti? :D Stvarno su se branili dobro sa 9 igraca.

Uskoro jedne lijepe vijesti, za nekih mjesec. Tice se Istoka.
Majke ti storme šta bi s ovim? U dva navrata si isto ovo napisao, baš mi je ostalo u glavi.
Odavno se kanim da ti citiram ovaj post, al sve čekam neće li šta bit. :D
Gavro je mila majka kad Storm pocne kragujevke bacat
Što jes', jes'. :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:22 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:13 pm
Uh **** te gledaj kitara koga dovedoše. Po meni će bit prvi favoriti da uzmu sljedeće sezone. Golema imena za našu ligu. Da se hoćemo i mi konačno stabilizirati pa da im možemo finansijski kolko tolko parirat
Nama ce konkurenti svakako biti Velez i Siroki i borba za 4. mjesto :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:23 pm

Aha golema imena vol.458 nikad da se uozbilje picke menstrualne... Pisaj ih raspale!
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:33 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:23 pm
Aha golema imena vol.458 nikad da se uozbilje picke menstrualne... Pisaj ih raspale!
Treba bit realan, da smo mi doveli ove igrace Bekric bi bio Monci, hvalio bi se...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:35 pm

To je kad imas pare i ku.rcis se... Al su se i do sada kur.cili pa bi ga vazda podiminjali, tako da vidjecemo. Jedino sto bi ja volio kod nas je da dovedemo igrace na vrijeme koje mozemo i da na vrijeme krenu u pripreme
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:40 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:33 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:23 pm
Aha golema imena vol.458 nikad da se uozbilje picke menstrualne... Pisaj ih raspale!
Treba bit realan, da smo mi doveli ove igrace Bekric bi bio Monci, hvalio bi se...
Ma sve to stoji, al dzaba kad ne može... Nije sila Bogu mila, tako kažu, a oni em u silu em u papanluk i krkanluk. Ogledalo tog kluba su onaj mali sto psuje majku i ne da loptu i onaj bogalj sto nabi loptu u teren i seta ponosno. Prcim im sve zene redom.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:43 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:Uh **** te gledaj kitara koga dovedoše. Po meni će bit prvi favoriti da uzmu sljedeće sezone. Golema imena za našu ligu. Da se hoćemo i mi konačno stabilizirati pa da im možemo finansijski kolko tolko parirat
Fascinantno je koliko bolujete od tog da mi nesto "moramo" kao oni da bi mi njima parirali...

Mi gledamo sebe, imamo svoje probleme i sklapamo igrački roster. Nismo pitari da iz inata i kompleksa pravimo greške za rad budućnosti kluba. Bili su favoriti za titulu i pred početak prošle sezone, doveli Dudića i sve mega giga zvijezde gledajući po medijima a znamo kako sve završi na tabeli i derbijima. Niti su za nas favoriti, niti im gledamo u leđa,naprotiv oni nama gledaju u svakom pogledu samo zavisi iz kojeg ugla sve posmatras. Stabilniji smo od njih u svakom smislu,pa čak i s ovim dugovima dugoročno njih problemi tek čekaju ukoliko im se mnoge stvari ne poklope a kockaju se u mnogim segmentima.

Ne stvarajte pritisak na klub i ljude u klubu, jer se pitari ili bilo ko drugi pojačavaju, nisu nam nikad bili uzor niti stvar filozofije!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:43 pm

Da se ne lazemo, strasna imena...

A opet ce biti iza nas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:43 pm
Da se ne lazemo, strasna imena...

A opet ce biti iza nas.
Po cemu su to Beganović , Zeljkovic i Duraković strasna imena??
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:47 pm

Vidi ove pickice, dabogda propo i zavrsio u Rudaru iz Kaknja
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:48 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:43 pm
Da se ne lazemo, strasna imena...

A opet ce biti iza nas.
Po cemu su to Beganović , Zeljkovic i Duraković strasna imena??
Jedino strašno u svemu je kad vidim Durakovica u njihovom dresu

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1932
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:50 pm

LARSSON je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:33 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:23 pm
Aha golema imena vol.458 nikad da se uozbilje picke menstrualne... Pisaj ih raspale!
Treba bit realan, da smo mi doveli ove igrace Bekric bi bio Monci, hvalio bi se...
Pa normalno da bi bio, i normalno da ćeš se hvaliti. Kako da ne budeš ponosan kad bi doveo takve igrače u Želju koji je u ovakvoj situaciji? A s druge strane imaš pitare koji daju deset puta više od tebe, nude kule i gradove. I onda taj igrač pored njih koji bacaju pare i šakom i kapom izabere Želju, golemo je to. Al evo, vidimo da nema više ljubavi, Željino dijete ode kod njih zbog para, samo pare danas igraju jarane. Kod nas bi prva opcija bio, a kod njih u konkurenciji sa još dvojicom, od kojih je jedan Radović, koji je prije par mjeseci došao kao ogromno pojačanje.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:53 pm

Sve dok im je zalizani trener ja ne strahujem, uostalom ista priča kao i pred ovu minulu sezonu i svi znamo šta se desilo.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:54 pm

Durakovic svaka cast, ova dvojica nista aman. Vukotic bi isto bio boom, realno.
Ali ovako se zavrsavaju poslovi kad imas pare, nema pregovora od 2 mjeseca, kukanja na presicama, das uslove i imas gotovu zadnju liniju 7 dana od kraja prvenstva.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:55 pm

o kojoj ljubavi vise mastate? fudbal je biznis, treba se obezbijedit. a tipa njihovih 10000 je puno vise od Zeljinih 3-4.
to sto smo mi grohnuli i pricamo o nekoj ljubavi to je nas problem i mi se moramo finansijski pojacat.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 5:58 pm

Leon_Professional je napisao/la:
blueboy je napisao/la:
sub jun 03, 2023 8:50 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 03, 2023 8:41 am
I je li mu on na kraju menadžer ili nije? :D

Teško će poslije onog jučer potpisati, ali dobro je znati kako je bilo. :D
Ni prvi ni zadnji slučaj da igrači i agenti izrade. Samo treba biti pametniji poslije ovog.
Možemo biti samo pametniji u smislu da ne najavljujemo neka produženja ugovora dok se sve ne završi. A dugoročnije ugovore od jedne godine sa ovakvim igračima trenutno ne možemo potpisivati jer im treba dati veću lovu. Ovako kompenzujemo, manje love, kraći ugovori, ali i igrač ode džaba nakon jedne dobre sezone.
Tako nešto, a i ne ostavljati igrače da igraju ako nisu produžili ugovor.
Kakav god da je kvalitet, klub treba biti iznad. Pa nek presjede na tribinama kad su bezobrazni tako.
Santosu se na pocetku nije mogao dati dugogodisnji ugovor zbog naknade za treniranje koja je velika u njegovom slucaju, a dosao je kao rezerva ekipe koja je ispala iz lige. Niko tad nije vjerovao da ce ovako briljirati, gdje tek da placamo naknadu.

Kasnije su i Santos i Hodzic bili prezadovoljni sa svojim statusom i dali su Bekricu rijec da ce potpisati ugovore nove, zato je Bekric i izjavljivao da je to „gotovo“. Medjutim, opet se desio problem naknada gdje smo MI odgadjali produzenja sa njima, kasnije agenti im dobili puno bolje ponude i doslo se do ove pat pozicije. Sto se tice agenta od Santosa, eto prvi uslov je bio Evropa, koju smo mi izborili tek u zadnjem kolu. Sada vec imaju i bolje ponude i jbg tesko je ocekivati da ce se produziti. Nije tu do Santosa ni Hodze, koliko do agenata a bgm i nase kokuzne situacije kroz cijelu sezonu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6741
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 6:14 pm

Kad se sjetim koliko je Vukotic hvalio Zelju i htio da nama dodje.
Prvi favoriti za titulu su Kobilja Boys i samo ih treba hajcati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 6:18 pm

Ja bi zakonom zabranio da se i jednom igracu pjevaju pjesme, dize u nebesa taman mi sin bio rodjeni, svi su oni kvarljiva roba, Duraković prosao kod nas kadete i juniore al jbg ovi nude kule, Vukotić uvijek nas hvalio, al jbg opet pare , Santosa i Hodzica promovises al jbg opet pare . Znaci igracima pojedinacno pjevati, nikad vise majke mi...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 6:20 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 03, 2023 5:47 pm
Vidi ove pickice, dabogda propo i zavrsio u Rudaru iz Kaknja
?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 03, 2023 6:20 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub jun 03, 2023 6:18 pm
Ja bi zakonom zabranio da se i jednom igracu pjevaju pjesme, dize u nebesa taman mi sin bio rodjeni, svi su oni kvarljiva roba, Duraković prosao kod nas kadete i juniore al jbg ovi nude kule, Vukotić uvijek nas hvalio, al jbg opet pare , Santosa i Hodzica promovises al jbg opet pare . Znaci igracima pojedinacno pjevati, nikad vise majke mi...
OOOOO JOSEPH AMOAH :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], Jacksparrow, Mirek11, NEZALAGANJE, salle86 i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija