Moderator/ica: storm_raider

 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:44 pm

"Sreća" pa se Amar pojavio da nam da podršku ...
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:48 pm

Ma neka je dosao u hotel, sta ima veze? Moramo svi biti ko jedan. Ako ima kakav pametan savjet oko ekipe onda sto da ne?
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u čet maj 11, 2023 10:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:48 pm

Ona vlahadija zapalila sjever koseva s igracima, nafuravaju se.
Nama amar osim u hotelu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:50 pm

Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:48 pm
Ona vlahadija zapalila sjever koseva s igracima, nafuravaju se.
Nama amar osim u hotelu
Ne kontam te drug sta ocekujes? Eh jesu zapalili sjever nema sta, vise bude raje na skupu mjesne zajednice :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:51 pm

Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:48 pm
Ona vlahadija zapalila sjever koseva s igracima, nafuravaju se.
Nama amar osim u hotelu
e cuj nafuravaju se hahah
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:56 pm

ᗩᗰEᖇ OᖇᗪᗩGIᑕ ᗪOᒪᗩᘔI ᑎᗩ GᖇᗷᗩᐯIᑕᑌ ?

Veznjak Amer Ordagic, od naredne sezone ce nositi dres Zeljeznicara. Bivsi igrac Branna, Sandefjorda, Slobode i Zvijezde, slobodan je igrac i blizu je dogovora sa Zeljeznicarom. Ordagic je dugo bio zelja Plavih, i sada ne postoje prepreke za njegov transfer
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:57 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:50 pm
Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:48 pm
Ona vlahadija zapalila sjever koseva s igracima, nafuravaju se.
Nama amar osim u hotelu
Ne kontam te drug sta ocekujes? Eh jesu zapalili sjever nema sta, vise bude raje na skupu mjesne zajednice :)
Brate samo ne ocekujem raspalog amara osima da sjedi s igracima i da ima ikakve veze sa klubom
Jel to dovoljno
Frajer te maltretira, tuzi, ucijenjuje i onda dodje pred utakmicu sezone da drzi ders igracima
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 10:57 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:48 pm
Ma neka je dosao u hotel, sta ima veze? Moramo svi biti ko jedan. Ako ima kakav pametan savjet oko ekipe onda sto da ne?
Može savjetovati kako da daju pare na kamatu
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:00 pm

Ma znam ja sve ok itd ali fakat mozda jednostavno neki savjet dobro dodje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:02 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 11, 2023 11:00 pm
Ma znam ja sve ok itd ali fakat mozda jednostavno neki savjet dobro dodje.
Kao kako blokirati racun kluba mozda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:09 pm

Dodjose li dodatne karte za jug shodno odluci saveza?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:23 pm

Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:57 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:50 pm
Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 10:48 pm
Ona vlahadija zapalila sjever koseva s igracima, nafuravaju se.
Nama amar osim u hotelu
Ne kontam te drug sta ocekujes? Eh jesu zapalili sjever nema sta, vise bude raje na skupu mjesne zajednice :)
Brate samo ne ocekujem raspalog amara osima da sjedi s igracima i da ima ikakve veze sa klubom
Jel to dovoljno
Frajer te maltretira, tuzi, ucijenjuje i onda dodje pred utakmicu sezone da drzi ders igracima
Ako će ti biti lakše, sve dok je Klub u ovom stanju kakvom jeste, "stogodišnjak koji preživljava" Amar će biti dio njega, pa čak i ponovo trener. Ukoliko se taj stogodišnjak trzne i dopinguje novom energijom i svježom krvlju (sposobnim ljudima i biznis idejama), za ljude poput Amara neće biti mjesta u i oko Kluba.

Šta da očekujemo i čudimo se za Amara što je u karantinu sa ekipom a sportski direktor kluba nam je Bekrić. Poveznicu Amara i Bekrića znamo kroz uplatnice i kriminal prilikom transfera. Meni dovoljno i nije mi uopšte čudno što je Bašić "dobar" sa Osimom i aminuje njegove konsultacije, i doveli su ga Amarovci.

Mogu ja sad psovati i na Bašića i Amara, ali to je naša realnost, Klub je taoc tog čovjeka već skoro 20 godina. Situacija u Želji je samo odraz društva u kojem se nalazimo, po istom principu sve funkcioniše.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:36 pm

Znam da je nemoguće ali evo
Sutra tražimo da sledeći derbi gdje smo mi domaćini igramo na GRADSKOM stadionu, platimo ko i pitari zakup (jol ono 3 ili 1KM neznam)
Sve ostalo prepišemo od njih :
anamo njima 1850 sjevera po 10KM a sve ostale tribine za Željine navijače po 10KM a za članove 5KM
došlo bi nas najmanje 20.000 a derbi bi bio ko nekad
joj kad bi im gore zapjevali GRBAVICU .......
 
Mulalic Edis
Postovi: 546
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 11:54 pm

SanMan je napisao/la:
čet maj 11, 2023 11:36 pm
Znam da je nemoguće ali evo
Sutra tražimo da sledeći derbi gdje smo mi domaćini igramo na GRADSKOM stadionu, platimo ko i pitari zakup (jol ono 3 ili 1KM neznam)
Sve ostalo prepišemo od njih :
anamo njima 1850 sjevera po 10KM a sve ostale tribine za Željine navijače po 10KM a za članove 5KM
došlo bi nas najmanje 20.000 a derbi bi bio ko nekad
joj kad bi im gore zapjevali GRBAVICU .......
Odavno nista bolje nisam procitao.
Grande Miske 💪
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:12 am

E cuj Amar opet oko kluba. :oops1: Pa dan te je.bo vise kakav je ovo stokholmski sindrom!??

Mi bi lafo nesto da ispravljamo, a grobar ti hoda oko kluba sa trenerima i igracima, a vidim pojedinci to i pravdaju. :rofl: :rofl:

Nemam rijeci, treba mu opet i rodjendan cestitati.Ja konto neko ce se drznuti i reci ne dolazi, odmakni se, a ono situacija kao da nikad nista nije ni bilo.Sad shvatam i Amara i sve ostale koji Zelju gledaju kao na bankomat.I treba uzimati pare, a levata (citaj navijaca) koji ce to finansirati ce biti.Samo uzimaj Amare, svaka ti cast.Ti si na nekom novom nivou igrice, koji ni sam nisam shvatao do veceras.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5136
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:20 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 12, 2023 12:12 am
E cuj Amar opet oko kluba. :oops1: Pa dan te je.bo vise kakav je ovo stokholmski sindrom!??

Mi bi lafo nesto da ispravljamo, a grobar ti hoda oko kluba sa trenerima i igracima, a vidim pojedinci to i pravdaju. :rofl: :rofl:

Nemam rijeci, treba mu opet i rodjendan cestitati.Ja konto neko ce se drznuti i reci ne dolazi, odmakni se, a ono situacija kao da nikad nista nije ni bilo.Sad shvatam i Amara i sve ostale koji Zelju gledaju kao na bankomat.I treba uzimati pare, a levata (citaj navijaca) koji ce to finansirati ce biti.Samo uzimaj Amare, svaka ti cast.Ti si na nekom novom nivou igrice, koji ni sam nisam shvatao do veceras.
Fakat, čitam i ne vjerujem. Kontam šprdačina.
Veći je to poraz nego da suta 5-0 u lavoru zijanimo... pu pu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:23 am

Ako je on došo da savjetuje da Bog da izgubili, ko ga dovede, ko odobri njegov dolazak nayebem vam se familije svima
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Ovisnici1921
Postovi: 25
Pridružen/a: sub jul 14, 2018 1:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:25 am

Molim vas ne palite se na te spinove i lazi, bas noc pred derbi. Ne budite glupa djeca da vjerujete svakoj rijeci koja se ovdje napise. Sretno nam svima sutra.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:31 am

Ovisnici1921 je napisao/la:
pet maj 12, 2023 12:25 am
Molim vas ne palite se na te spinove i lazi, bas noc pred derbi. Ne budite glupa djeca da vjerujete svakoj rijeci koja se ovdje napise. Sretno nam svima sutra.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 12, 2023 12:36 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet maj 12, 2023 12:12 am
E cuj Amar opet oko kluba. :oops1: Pa dan te je.bo vise kakav je ovo stokholmski sindrom!??

Mi bi lafo nesto da ispravljamo, a grobar ti hoda oko kluba sa trenerima i igracima, a vidim pojedinci to i pravdaju. :rofl: :rofl:

Nemam rijeci, treba mu opet i rodjendan cestitati.Ja konto neko ce se drznuti i reci ne dolazi, odmakni se, a ono situacija kao da nikad nista nije ni bilo.Sad shvatam i Amara i sve ostale koji Zelju gledaju kao na bankomat.I treba uzimati pare, a levata (citaj navijaca) koji ce to finansirati ce biti.Samo uzimaj Amare, svaka ti cast.Ti si na nekom novom nivou igrice, koji ni sam nisam shvatao do veceras.
Ni meni fakat nije jasno, naravno ako je istina da je bio u Hollywoodu večeras. Nemamo Bašiću tu šta zamjeriti, šta on zna šta nam je kamatar radio i uradio. Krivim one koji mu nisu rekli ništa, od pojedinih igrača koji znaju, do ljudi u klubu. On ga vjerovatno vidi samo kao bivšeg trenera Želje. I sam je isticao da uvijek voli čuti razmišljanja i ideje starijih trenera poput njega i Husrefa. Al da to dozvoli uprava, koja se toliko borila zajedno sa navijačima da spasi klub od gašenja i ponora u koji ga je kamatar odveo, to je van pameti. Toliko truda i borbe da se ispravi ono što nam je mamlaz uradio, blokirao ti račune, tužio te, zamalo ugasio. I ti mu dozvoliš da uopšte priđe bilo kome ko ima veze sa Željom, a kamo li igračima i treneru, i to u karantinu, nije ih na ulici sreo, pa stvarno. Pljunuli su u lice svim navijačima. Kakvi smo mi mazohisti, tugo moja...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija