Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 5:01 pm

Sta je ovo Tuzla,Borac,Sarajevo,Zrinjski ne prestaju da dovodjenjem igraca
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 5:28 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 14, 2022 1:59 pm
milanribar je napisao/la:
uto jun 14, 2022 1:48 pm
Diverzant je napisao/la:
uto jun 14, 2022 1:15 pm


Brate i ja bih ga vratio iskreno. Nije neka ubica da se ne lažemo ali ako ništa borben je i zna ga ponekad i zavalit
A i rano je poletio u jaku ligu, mislim da mu je trebala jos jedna dobra sezona kod nas...
Nece zabit 20 golova, al dok je bio u igri nekako smo lijepo gledali, znao je sacuvat loptu a i za svoju visinu je bio brz. U rotaciji on i ovaj iz Goska i nije to lose.
Puno se trošio Celo dok je bio kod nas. Trenutno uz Štilu, Subašu, normalna krila, koja tada nismo imali, zabio bi on mnogo više. Ja bih ga vratio.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 5:36 pm

Amar927 je napisao/la:
uto jun 14, 2022 5:01 pm
Sta je ovo Tuzla,Borac,Sarajevo,Zrinjski ne prestaju da dovodjenjem igraca
Oni ce raditi na potpunoj reformaciji ekipe, pogledaj koliko su otpustili igraca.
Od ovih sto je Sarajevo dovelo jedino mi je Ikic za oko zapeo ovo ostalo sve macak u vreci.
 
Amar927
Postovi: 1673
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 6:00 pm

Kako bi nam legao Bradonjic na krilu....
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 6:09 pm

Zakaric u Borcu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6763
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 6:14 pm

Ma **** Zakarica, Isao vani 5 puta i svih 5 se vraca.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 6:22 pm

Neko ce se i od ovih klubova ugasit. Vazda bude neko iznenadjenje u ligi, a ko garantuje Borcu, Sarajevu i Zrinjskom da ce igrat opet Evropu? Dovodjenje ovoliko skupih igraca i trenera je mac sa dvije ostrice. Ja odgovorno tvrdim da je mnogo zdravije ici putem kojim mi idemo, pa nama je osto isti tim, dovest cemo par igraca koji su duplo bolji od onih koji su otisli, pa bit cemo samo jos tvrdji orah svima. Nije to uopste lose toliko koliko mi crnjacimo, al to se kod nas prenosi sve zbog investitora i jer nista ne znamo. :D

Opet kazem, ne treba se sikirat :D
Željezničar ante portas !
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 6:54 pm

Bitno je da nismo ništa slabiji nego što smo bili prošle sezone, e problem je što će drugi biti vjerojatno dosta jači
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 7:07 pm

Samo dupla kruna
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 7:27 pm

Iza Borca stoji kompletan manji entitet na celu sa Dodikom, ista stvar je i sa Zrinjskim kojim upravlja HDZ, pitari imaju peraca novca isto kao i Tuzla.
Za nas je ovo super stvar da se polako stabilizujemo.
Necemo trositi enormne sume novca da bismo parirali nabrojanim klubovima, a istovremeno cemo graditi ZDRAVE temelje za nas klub.
Borac, pitari i Zrinjski ce bati ogromne sume novca na istrosene igrace i kroz godinu dvije ce to duplo iskihati
Alea iacta est!
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 7:42 pm

cipiripi je napisao/la:
uto jun 14, 2022 7:27 pm
Iza Borca stoji kompletan manji entitet na celu sa Dodikom, ista stvar je i sa Zrinjskim kojim upravlja HDZ, pitari imaju peraca novca isto kao i Tuzla.
Za nas je ovo super stvar da se polako stabilizujemo.
Necemo trositi enormne sume novca da bismo parirali nabrojanim klubovima, a istovremeno cemo graditi ZDRAVE temelje za nas klub.
Borac, pitari i Zrinjski ce bati ogromne sume novca na istrosene igrace i kroz godinu dvije ce to duplo iskihati
Treba biti oprezan sa "investitorima" zato do najsitnijeg detalja razraditi ovo potencijalno stratesko partnerstvo kod nas. Ja odgovorno tvrdim da ovo kod pitara nije čista posla. Jednom kad UEFA pošalje finansijsku inspekciju, mogli bi oni debelo nayebati. Znamo kako UEFA gleda na te stvari.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 7:42 pm

cipiripi je napisao/la:
uto jun 14, 2022 7:27 pm
Iza Borca stoji kompletan manji entitet na celu sa Dodikom, ista stvar je i sa Zrinjskim kojim upravlja HDZ, pitari imaju peraca novca isto kao i Tuzla.
Za nas je ovo super stvar da se polako stabilizujemo.
Necemo trositi enormne sume novca da bismo parirali nabrojanim klubovima, a istovremeno cemo graditi ZDRAVE temelje za nas klub.
Borac, pitari i Zrinjski ce bati ogromne sume novca na istrosene igrace i kroz godinu dvije ce to duplo iskihati
Iza Zrinjskog su cifuti, jaci od države i hdz...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 7:54 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 14, 2022 6:22 pm
Neko ce se i od ovih klubova ugasit. Vazda bude neko iznenadjenje u ligi, a ko garantuje Borcu, Sarajevu i Zrinjskom da ce igrat opet Evropu? Dovodjenje ovoliko skupih igraca i trenera je mac sa dvije ostrice. Ja odgovorno tvrdim da je mnogo zdravije ici putem kojim mi idemo, pa nama je osto isti tim, dovest cemo par igraca koji su duplo bolji od onih koji su otisli, pa bit cemo samo jos tvrdji orah svima. Nije to uopste lose toliko koliko mi crnjacimo, al to se kod nas prenosi sve zbog investitora i jer nista ne znamo. :D

Opet kazem, ne treba se sikirat :D

Garantuju im Zeljo, Siroki, Sloboda, Igman i sl... Jer ih nema ko potisnuti od ostatka lige.

A svakako da se ne treba sekirati, ispast necemo a nece nas i u Europi niko natamburati...

Zubeeee mu izbijjjjj, zubeeeee
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:04 pm

Senad1921 je napisao/la:
uto jun 14, 2022 7:54 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jun 14, 2022 6:22 pm
Neko ce se i od ovih klubova ugasit. Vazda bude neko iznenadjenje u ligi, a ko garantuje Borcu, Sarajevu i Zrinjskom da ce igrat opet Evropu? Dovodjenje ovoliko skupih igraca i trenera je mac sa dvije ostrice. Ja odgovorno tvrdim da je mnogo zdravije ici putem kojim mi idemo, pa nama je osto isti tim, dovest cemo par igraca koji su duplo bolji od onih koji su otisli, pa bit cemo samo jos tvrdji orah svima. Nije to uopste lose toliko koliko mi crnjacimo, al to se kod nas prenosi sve zbog investitora i jer nista ne znamo. :D

Opet kazem, ne treba se sikirat :D

Garantuju im Zeljo, Siroki, Sloboda, Igman i sl... Jer ih nema ko potisnuti od ostatka lige.

A svakako da se ne treba sekirati, ispast necemo a nece nas i u Europi niko natamburati...

Zubeeee mu izbijjjjj, zubeeeee
Ma Velez i TC uvijek mogu pomrsiti racune
Željezničar ante portas !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:20 pm

Na žalost mi smo definitivno druga liga najslabije lige u Europi. Zrinjski, ai još neki, da ih ne imenujem odoše daleko od nas, i uz stabilizaciju kojoj mi težimo, biti će nam nedostižni. Bojim se da će naši plasmani u Europu, a da o trofejima i ne govorim biti "incidenti" i da debelo posustajemo.
Ne vraćajući se na sve greške koje smo godinama pravili, i na sve uzroke, definitivno ćemo biti nebitan faktor. Možda eventualno "teško gostovanje" i to je to. Veliki i najtrofejniji Željo ode u istoriju.
Plačemo za nekim investitorom, koji kao dolazi, a u najvećoj krizi kluba u zadnjih 25 godina nije u stanju 10 milja sponzorstva dogovoriti.
Teško vrijeme je pred nama, i sa parama i bez...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6763
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:25 pm

Samo pare i mi smo tu gore, niko nema publiku i navijace ko mi...hajde jedan jak potpis i da krene ludilo.

Para ima, ne moze krava pojesti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:28 pm

Veteran1965 je napisao/la:
uto jun 14, 2022 8:20 pm
Na žalost mi smo definitivno druga liga najslabije lige u Europi. Zrinjski, ai još neki, da ih ne imenujem odoše daleko od nas, i uz stabilizaciju kojoj mi težimo, biti će nam nedostižni. Bojim se da će naši plasmani u Europu, a da o trofejima i ne govorim biti "incidenti" i da debelo posustajemo.
Ne vraćajući se na sve greške koje smo godinama pravili, i na sve uzroke, definitivno ćemo biti nebitan faktor. Možda eventualno "teško gostovanje" i to je to. Veliki i najtrofejniji Željo ode u istoriju.
Plačemo za nekim investitorom, koji kao dolazi, a u najvećoj krizi kluba u zadnjih 25 godina nije u stanju 10 milja sponzorstva dogovoriti.
Teško vrijeme je pred nama, i sa parama i bez...
Upravo tako.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:33 pm

Jbt u ligi bivše Juge, nakon famozne "velike četvorke" bli smo mi, torpedo, Velež i Vojvodina...a danas u zadnjoj ligi Europe neke selendre su ispred nas...i na žalost još će ih biti. Mamić ušao u Posušje, dodatna konkurencija...e Tito dragi ustani iz groba....
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 8:40 pm

Sabura..
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2043
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2022 9:53 pm

Mekić ostaje, ne ide kako se pričalo.
Fear of the Maniacs!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija