Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:42 am

milanribar je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:37 am
Ima materijala ova ekipa samo sto smo na nekim pozicijama bas dobri a na nekim uzas. Npr krila i napad katastrofa na nivou nicega, bekovi toplo hladno, golman, stoperi i vezni na visokom nivou gotovo uvijek.
Zadnji vezni igraci nama nisu na nivou od Veleza kad smo ih uzeli. Mekic-Hajdar-Beca
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:49 am

Ni Crnčević ni Vrhovac nisu minute odigrali otkad su otišli od nas
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 11:54 am

Eric Cantona je napisao/la:
sri maj 11, 2022 10:54 am
Diverzant je napisao/la:
uto maj 10, 2022 11:38 pm
Edis je bruka i sramota ovog kluba
Bar je redovan na treningu, za razliku od Amara Osima koji je znao ''propustiti i zakasniti'' pokoji trening.
Manite se Edisa, neka odradi svoje do kraja sezone.
Amar Osim je jos pod ugovorom, neko ce mu to morati isplatiti.

Ili nece.

Hm.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:28 pm

Amar927 je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:13 am
Tuga me obuzme i ljutnja velika kad junior Kocevic ne dobije priliku u ovim utakmicama gdje nemamo sta izgubiti a mozemo mnogo dobiti sa njim.100%garantujem da je bolji od Gasala i Resica.Subasic je dozvao i na svojoj poziciji bi mogli u budućnosti dosta dobiti.Ukoliko Hodzic ostane obavezno ga u vezu vratiti.
Njega, Jaganjca i Drinu nikako ne mogu oprostiti Edisu. Od momenta kad smo izgubili sanse za Evropu stvorila se idealna situacija da se njih trojica gurnu u akciju.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:33 pm

svraka je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:42 am
milanribar je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:37 am
Ima materijala ova ekipa samo sto smo na nekim pozicijama bas dobri a na nekim uzas. Npr krila i napad katastrofa na nivou nicega, bekovi toplo hladno, golman, stoperi i vezni na visokom nivou gotovo uvijek.
Zadnji vezni igraci nama nisu na nivou od Veleza kad smo ih uzeli. Mekic-Hajdar-Beca
Mekicu nesto ne odgovara, bio je savrsen igrac prvi dio sezone, Beci fali kontinuitet utakmica a Hajdarevic standardno defanzivno dobar u napadu zazmiris kad krene i proucis nesto...
Meni je Crncevic jako dobar bio, steta sto ga nismo zadrzali, mozda je Mekic sa njim sigurniji bio...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 12:41 pm

Ako prvi potez ne bude promjena stručnog štaba... Ne znam hoćemo li daleko
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1931
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 1:37 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 11, 2022 12:51 am
Ja sve mogu shvatiti, gledam tekmu u snimci i pitam se po ko zna koji put u sezoni, Hamza sine smatraš li ti da ovo stvarno vrijedi s tvoje strane da se baviš profesionalnim fudbalom i pokušaš na osnovu ovog' prikazanog doći do zapaženijeg nivoa. Ovo što pokazuješ kako si dobio priliku totalno potvrđuje konstataciju mnogih da ćeš poslije Želje završiti sa ozbiljnom karijerom, a jedini krivac ćeš biti sam ti sebi.

Nadam se ostanku Bendera i naredne sezone, podsjeća me na Adnana Hadžića kojeg se nažalost otjeralo...

I, da, Harise Alihodžiću, živimo za dan kada ćeš i ti i sva mahala iz kluba biti iskorijenjeni...gori si od Halida Genjca u parlamentu, žohari isti.
Ma Gasal je truba, ono je bruka i sramota, momak u ranim dvadesetim nema hljeba u sebi bukvalno, malo jaci amater bi bolje odigrao.
Što se tiče Alihodžića, neko je nedavno rekao da mu ugovor ističe nekad u Junu, pa eto, nadam se da ćemo ga se uspješno kutarisati.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 1:48 pm

milanribar je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:37 am
Ima materijala ova ekipa samo sto smo na nekim pozicijama bas dobri a na nekim uzas. Npr krila i napad katastrofa na nivou nicega, bekovi toplo hladno, golman, stoperi i vezni na visokom nivou gotovo uvijek.
Ni na jednoj poziciji mi nismo dobri.
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 1:50 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sri maj 11, 2022 10:45 am
Nakon derbija na Koševu na društvenim mrežama oglasio se Nedim Lipa, član Željine uprave.
Kako nema trenersku licencu, nije se bavio strukom, već je u jednoj rečenici rekao surovu istinu. I o svom i o komšijskom klubu.
Prenosimo status objavljen na Facebooku člana Uprave kluba s Grbavice.

“Klub koji je, da se odmah razumijemo, frontalni kokuz i kojeg grupa entuzijasta (stručni štab, igrači i administracija kojima plate kasne, upravljačke strukture koje volontiraju) drži bogdu iznad ponora, ode na Koševo, uzme rasipnim komšijama bod i do ludila dovede njihovog vlasnika, milionera iz Amerike, koji u napadu bijesa nakon utakmice ode i instantno otpusti preplaćenog trenera, koji uz sve te resurse nije isporučio rezultat, komotno se može nazvati pobjednikom jučerašnjeg derbija i šampionom BiH za 2022. godinuVTŽ “- napisao je Nedim Lipa.
Bravo Nedime
Hocemo juznu tribinu !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 2:07 pm

Malo cu se nadovezati na komentare. Vecina kudi Gasala i Resica. Iako cesto branim momke njih vise nemam odbraniti nijednim argumentom. Dobili su minuta. Svi ostali mladi zasticeni su mi ok. Ovi sto dobijaju sansu i treba im nastavit davat minute. Samo je kod Edisa sve tj protiv Tuzle ih 6 dobije sansu ili nista tj bas koliko mora tj dvojica. Pa plus jednog obavezno izbaci. Prvi put protiv pitara je iskombinovao ali lose iskombinovao. Znavi od ovih nekih pet sto su redovnije igrali (Suba, Beca, Hodzic, Malic i Drina) svi su pokazali bar povremeno neki kvalitet za nasu ligu pa neki i vise. Ne mozete ocekivati da svaku tekmu budu odlicni. Mladi inace igraju toplo hladno i to treba trpiti. Edis sad ima odlicnu priliku da iskombinuje u ove dvije tekme u dva dana i da dadne sansu jos nekima. Kovevic cesto igra po krilu i ja ruku sad dajem da bi sinoc odigrao bolje od Resica. Mislim da i Mekic i Hajdar imaju kartone i odlicna prilika da u vezi vidimo Beca i Hodzic kombunaciju npr. Pa tamanprotiv Borca vratis orvu dvojicu a Beca nor udje 30 min. U prvoj malo gurnes iDurakovica. Ili pocnes sa Mujicem pa gurnes i Benju Sehica ili Kocevica ili obratno. Daj ba malo vidi ko ti moze. Gasal i Resic po meni sljedecu sezonu odriesene ruke. Hvala. Pratimi vas
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 2:15 pm

Eric Cantona je napisao/la:
sri maj 11, 2022 10:45 am
Nakon derbija na Koševu na društvenim mrežama oglasio se Nedim Lipa, član Željine uprave.
Kako nema trenersku licencu, nije se bavio strukom, već je u jednoj rečenici rekao surovu istinu. I o svom i o komšijskom klubu.
Prenosimo status objavljen na Facebooku člana Uprave kluba s Grbavice.

“Klub koji je, da se odmah razumijemo, frontalni kokuz i kojeg grupa entuzijasta (stručni štab, igrači i administracija kojima plate kasne, upravljačke strukture koje volontiraju) drži bogdu iznad ponora, ode na Koševo, uzme rasipnim komšijama bod i do ludila dovede njihovog vlasnika, milionera iz Amerike, koji u napadu bijesa nakon utakmice ode i instantno otpusti preplaćenog trenera, koji uz sve te resurse nije isporučio rezultat, komotno se može nazvati pobjednikom jučerašnjeg derbija i šampionom BiH za 2022. godinuVTŽ “- napisao je Nedim Lipa.
Ljudi, pogotovo vi mladji!
Urazumite se popustite pricu treba tjerati ovog,onog, Edisa...Moglo je ovo, moglo je ono....
Kunem se svacim da se nikad u zivotu nisam prepao ispadanja iz lige kao pred ovu sezonu, imajuci u vidu ono sto je svaki razuman insan vidio...
Nit' smo imali igrace, nit lovu, nit nista...
Podsjetilo me na cuvenu izjavu cini mi se Gacine, trenera Leotara nekad... .
"Nemamo peskira, sapuna, predsjednika"...
Nisam fan Edisa ni najmanje...ali....
Sacekajmo hoce li se desiti taj bum, pa onda....
Ako "buma" nedaj Boze ne bude....morali bismo "Sablju" moliti da ostane makar jos jednu sezonu!
Ima milion mana....ali za kokuze boljeg neJma!
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 2:37 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 11, 2022 1:48 pm
milanribar je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:37 am
Ima materijala ova ekipa samo sto smo na nekim pozicijama bas dobri a na nekim uzas. Npr krila i napad katastrofa na nivou nicega, bekovi toplo hladno, golman, stoperi i vezni na visokom nivou gotovo uvijek.
Ni na jednoj poziciji mi nismo dobri.
Najlakse tako...
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 2:46 pm

Diverzant je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:49 am
Ni Crnčević ni Vrhovac nisu minute odigrali otkad su otišli od nas
Vrhovac biser dogurao skoro do repke bio, eto mu ga sad... daBogda mu SimBau bio naredni klub :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 3:16 pm

Nenada Bjelicu za trenera naredne sezone, što da ne...nije nam zabranjeno maštati
 
Diverzant
Postovi: 1777
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 3:28 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 11, 2022 3:16 pm
Nenada Bjelicu za trenera naredne sezone, što da ne...nije nam zabranjeno maštati
I Miju Caktaša da povede sa sobom
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 3:43 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri maj 11, 2022 3:16 pm
Nenada Bjelicu za trenera naredne sezone, što da ne...nije nam zabranjeno maštati
Bjelica i sedam njegovih saradnika - miliona eura godišnje, sitnica.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 3:55 pm

Negdje na pocetku polusezone kad je dosla informacija da Mulalic preuzima trenersku poziciju napisao sam da me hladan znoj oblio. Vidim da se na forumu najveca rasprava vodi koliko mladih igraca treba igrati i trebamo li koristiti idealnu situaciju kad ne mozemo ni ispasti niti se plasirati u evropu za stvaranje tima za narednu sezonu. Do uprave je a ne do Mulalica. Ako uprava kaze "Edise ostajes pravi tim sa vise omladinaca" onda on moze nesto raditi na tome. Inace normalno je da gleda da na teren izadzu najbolji po njegovom misljenju i da osvoji sto vise bodova. Kad se zavrsi polusezona gledace se rezultati a ne koliko je Edis mogao uzeti bodova a nije zato sto je gurao omladince. Nece covjek sam sebi u stomak skakati i ja ga potpuno razumijem. Da se ja pitam igrali bi u svakoj liniji po jedan dzuturum a ostalo sve juniori al et.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 3:57 pm

Diverzant je napisao/la:
sri maj 11, 2022 11:49 am
Ni Crnčević ni Vrhovac nisu minute odigrali otkad su otišli od nas
Ali imaju redovnu mjesecnu platu.
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1824
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 4:00 pm

Nama ako i dođe investitor/strateški partner, bit će slična situacija kao i sa konama, preko noći će apetiti porasti, i tjerat će se svaki trener nakon dva vezana poraza. S takvim načinom, nikad mi nećemo nešto ostvariti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 11, 2022 4:16 pm

Majkel je napisao/la:
sri maj 11, 2022 4:00 pm
Nama ako i dođe investitor/strateški partner, bit će slična situacija kao i sa konama, preko noći će apetiti porasti, i tjerat će se svaki trener nakon dva vezana poraza. S takvim načinom, nikad mi nećemo nešto ostvariti.
Bice to ispit za nas jesmo li naucili nesto ili nismo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija