Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 1:42 pm

storm_raider je napisao/la:
pon apr 04, 2022 9:00 am
Hladan je ovaj pocetak aprila. Nekada nam izgradnja stadiona, zategnuta finansijska konstrukcija, cisti papiri generalno i cjelogodisnja borba za titulu i kup koji ne slavimo nisu bili dovoljni, a danas bismo se zadovoljili gostujucom pobjedom, a nadamo se da cemo nekako licencu izmajmunisati za sljedecu sezonu. Ne zaboravimo ni da je cilj na pocetku sezone bio ostanak u Ligi. Eto kako se kriterijumi snize za kratko vrijeme. Ovi prvi koji su bili nezadovoljni tada, danas sute uglavnom. Mozda jer su zadovoljni, a mozda i jer se stide. Sve iz ljubavi prema Zelji. Trpi Zeljo sve. Sve prohtjeve, sve indokrinacije, sve visoke standarde, sve zelje i pozdrave. Sve ce istrpiti Zeljo i ovaj put. Radnicka je otisla u raj.
Nisu krivci primitici....krivi smo mi sto smo ih pustili.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 3:02 pm

Jel ovo subota 15h protiv Leotara?

Bojim se da nece biti ni 2.000
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 3:52 pm

Sto se tice "decka iz amerike" u intervjuu N1 (jel ovo gramaticki ispravno) sa Mesom Bazdarevicem ima recenica koja kaze "postoje neke pretpostavke da investitor dodze ali one sad nisu realne".
Sto bi u prevodu znacilo do daljneg od ovog investitora nema nista.
Glede toga i stanja na tabeli i nasih sansi da se plasiramo u evropu ili da ispadnemo jako su malo vjerovatne.
Znaci rukovodstvo kluba sjedite za sto i planirajte sljedecu sezonu.
Nekoliko savjeta
-stariji igraci koji ne bi trebali biti u planu iduce sezone na klupu i ubacivati ih u igru samo pod moranje
-prebaciti bar 8 juniora u prvi tim i omoguciti im sto vise minuta
-sa igracima koji kostaju a nisu u planu za iducu sezonu pokusati dobiti sporazumni raskid ugovora
-porazgovarati sa Mulalicem da li postoji mogucnost da se zna neki red da igraci igraju na prirodnim pozicijama odnosno pozicijama na kojim se snalaze najbolje
Ako nema te pozicije u prvom timu nadzi ga u juniorima i trpi dok ne bude dovoljno dobar Evo sad pred posusje imali smo informaciju da su svi igraci spremni a onda u toku utakmice najmanje 4 igraca igraju na pozicijama koje im ne leze
- rukovodstvo kluba mora poceti vuci ispravne poteze jer ce se doci do momenta da ce navijacima puci film i prestace se sa donacijama
Iz godine u godinu daj daj daj vadi zelju iz govana srezite te troskove u pm klub je postao rupa bez dna
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 4:13 pm

Ma kakav decko iz Amerike, lijepo bi bilo to da se do govori sa njim, a nije ni nerealno, jer kad vidiš kako njanje mijenjaju investitore kao carape, a realno nemaju nista ponuditi, osim adrese kluba, mada sam ja poprilično siguran da ovo što oni rade nije čista posla, možda nekad neka UEFA-ina inspekcija to i razotkrije, pa da nayebu pravo. Razlika je što bismo mi dobili strateškog partnera u njemu i to mi se sviđa, ovo sa investitorom je polulegalno, jer nemaš Zakon o sportu.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 4:14 pm

PS bez Misketa u bilo kojoj ulozi u klubu, mi se nemamo čemu nadati.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 4:33 pm

Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 5:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 4:33 pm
Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4476
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 5:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 3:02 pm
Jel ovo subota 15h protiv Leotara?

Bojim se da nece biti ni 2.000
Ramazanski termin, taman ljudi koji poste imaju vremena lagano poslije utakmice stici kuci i iftariti.
Samo da kise ne bude. Termin je vise nego dobar.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1202
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 5:41 pm

Poslije 24 do sada odigrane utakmice u ovome prvenstvu, od igraca koje trenutno imamo u rosteru, nas
najbolji strijelac je Mekic sa 2 postignuta gola... Tu se sve analize zavrsavaju... Ili mozda pocinju...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 6:15 pm

Sky1 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:00 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 4:33 pm
Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
A je li stvarno je otpao dogovor s gospodinom Diglisicem ili je to rekla kazala i pretpostavka izvedene iz Mesinog intervijua.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 7:00 pm

Ma kakav Mešin intervju, sad da ga pitaš šta je rekao, ne bi znao ponoviti.
Naše je da idemo na Grbavicu, ne pravimo pritisak, i nadamo se najboljem.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 7:19 pm

Ja koliko se sjecam Meša je rekao da nije realno da on dodje u Zelju trenutno, a ne investitor..a da se nada da ce investitor doci ubrzo...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 7:24 pm

Ma ja vjerujem kada i Diglisic dodje da ce biti tu i Mesa.a ovaj interviju je samo trenutni odgovor za ovu sezonu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6754
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:03 pm

Sta god da je u pitanju vec traje dugo, predugo.
Da ne bude i sljedeca sezona bez ambicija :?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:36 pm

Minjore je napisao/la:
pon apr 04, 2022 1:42 pm
Zamolio bih sve navijace da dolazimo na stadion, da se ispostuje ovo 9 kola do kraja. Ajmo jako ovo izgurati i onda dolaze bolja vremena ako Bog da.
Ja nisam sporan i da smo kantonalna ali nazalost ovakve gluposti Edisove tjeraju raju. Vjeruj mi da sam jucer prvi put u zivotu htio da ugasim tv cim sam vidio sastav. Pisao sam danima a evo vidim i raja pise sad slicne stvari. Mladi mladi mladi. Nema ovdje mesa za Evropu. Dva stara mogu samo igrati i to ako je jedan Coca. O Joldicu sam dvije tri godine pisao kako veze nema. Umalo ga ne postavise za glavnog trenera. Sreca dodje Ivkovic. Zao mi i juniora. Da je od starta bio Milan ili Cica djeca bi sad prva bila i cijela generacija bi mogla igrati LP sljedece godine pa makar ispali odmah. Ali kod nas se uvijek prave pametni oni sto veze nemaju.
Nemoj sta licno ovo shvatiti ali mora uprava i sa Edisom popricati. Mora biti strategija. Nekad je bolje platiti pravog trenera. On znanjem ustedi na igracima
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 8:36 pm

Sky1 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:00 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 4:33 pm
Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
Kada je to receno?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:16 pm

Dzezvar je napisao/la:
pon apr 04, 2022 8:36 pm
Sky1 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:00 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 4:33 pm
Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
Kada je to receno?
Na press konferenciji nakon zadnje Skupštine.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:18 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 6:15 pm
Sky1 je napisao/la:
pon apr 04, 2022 5:00 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon apr 04, 2022 4:33 pm
Mi bez investitora nemamo sta traziti...ako vec nema nista od ovog iz SAD onda se treba okrenuti drugim opcijama
Iz Uprave rekoše da postoji plan B, pa ćemo vidjeti.
A je li stvarno je otpao dogovor s gospodinom Diglisicem ili je to rekla kazala i pretpostavka izvedene iz Mesinog intervijua.
Ne zna se ništa u vezi toga, ovo samo pretpostavka. Možda @fićo zna nešto više.
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 9:58 pm

Nije ništa propalo, klub odnosno upravljačke strukture su uradile ono što je bilo do nas. Kako mi rekoše sredinom/krajem ovog mjeseca bi trebali dobiti konačnu povratnu informaciju iz SAD ili DA ili NE. Prema onome što sam uspio saznati, šansa je otprilike 80% da će odgovoriti potvrdno međutim i ako odluči klub će vjerovatno preuzeti tek u maju odnosno na kraju sezone. Tako da bi od ljeta, nadam se trebala krenuti potpuna reorganizacija kluba. Na nama je da podržimo igrače i stručni štab u ovih preostalih nekoliko kola, napunimo Grbavicu i napunimo kasu kako bi bez problema mogli dočekati ljeto i nadam se bolja vremena za našeg Želju.

Jedna stvar je sigurna ako ovo uspije, nema više mahale i javašluka u klubu.
Fear of the Maniacs!
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon apr 04, 2022 10:20 pm

Fićo je napisao/la:
pon apr 04, 2022 9:58 pm
Nije ništa propalo, klub odnosno upravljačke strukture su uradile ono što je bilo do nas. Kako mi rekoše sredinom/krajem ovog mjeseca bi trebali dobiti konačnu povratnu informaciju iz SAD ili DA ili NE. Prema onome što sam uspio saznati, šansa je otprilike 80% da će odgovoriti potvrdno međutim i ako odluči klub će vjerovatno preuzeti tek u maju odnosno na kraju sezone. Tako da bi od ljeta, nadam se trebala krenuti potpuna reorganizacija kluba. Na nama je da podržimo igrače i stručni štab u ovih preostalih nekoliko kola, napunimo Grbavicu i napunimo kasu kako bi bez problema mogli dočekati ljeto i nadam se bolja vremena za našeg Želju.

Jedna stvar je sigurna ako ovo uspije, nema više mahale i javašluka u klubu.
Amin

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 126 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija