Moderator/ica: storm_raider

 
BlueMagic
Postovi: 47
Pridružen/a: pon dec 24, 2018 12:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 3:15 pm

Ma realno ja skidam kapu svakom iz ove sampanjac ekipe od kamatara do ovih psovaca na forumima jer su oni uspjeli od nas oteti zdrav klub u par dana, a mi od njih ne mozemo propao klubb evo godinama... zato sampanjac ekipo kapa dole jer ste imali muda koja mi nismo imali tada niti ih sada imamo
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 4:17 pm

Jos nisu ostavke podnijeli svi ?
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 4:30 pm

Ne znam jesam li pisao, ali Sinana isto nece biti za ove predstojece utakmice. Vjerovatno je zavrsio sa Zeljom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Amar927
Postovi: 1672
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 4:44 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:30 pm
Ne znam jesam li pisao, ali Sinana isto nece biti za ove predstojece utakmice. Vjerovatno je zavrsio sa Zeljom.
Sta se desava sa njim i Sabanom??
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 4:46 pm

Amar927 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:44 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:30 pm
Ne znam jesam li pisao, ali Sinana isto nece biti za ove predstojece utakmice. Vjerovatno je zavrsio sa Zeljom.
Sta se desava sa njim i Sabanom??
Sinan operacija koljena, ne znam ni zasto je dolazio. Saban povreda, kao i Zec.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:06 pm

Hoćemo li više ikada imati ovakav način rada? Obavezno pogledati.

phpBB [video]
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:20 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:06 pm
Hoćemo li više ikada imati ovakav način rada? Obavezno pogledati.

phpBB [video]
Ma **** to jarane, gledaj ovo

phpBB [video]
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:23 pm

Amar zna!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:25 pm

Po meni treba zadržati Štilića, Zeca, Ikića, Gasala, Mujezinovića,Boju ali da igra na svojoj prirodnoj poziciji, Stevanovića i Bekrića jer opet jučer kad je ušao dobro se osjetilo i može dati ruke sa klupe, Ramovića ,treba zaganjati ovu našu djecu koja su stasala tipa Mekić,Beganovića, Hirosa vidjet šta je sa Zolotićem ,pa ostaviti i Šabana, Krpiću ističe ugovor i par juniora, probati potpisati Sipovovića otjerati sve i ove pod ugovorom pogotovo Blaževića i Veselog, do kad je Memija potpisao ugovor sa Varazdinom, ima i taj
lijevi bek na posudbi ne može biti gori od ova dva trenutna i ostatak juniori i gas u idućoj sezoni !!!!
Zadnja izmjena: LeoMessi, dana/u ned maj 02, 2021 5:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:26 pm

storm_raider je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:46 pm
Amar927 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:44 pm
storm_raider je napisao/la:
ned maj 02, 2021 4:30 pm
Ne znam jesam li pisao, ali Sinana isto nece biti za ove predstojece utakmice. Vjerovatno je zavrsio sa Zeljom.
Sta se desava sa njim i Sabanom??
Sinan operacija koljena, ne znam ni zasto je dolazio. Saban povreda, kao i Zec.
Prošle sedmice sam pisao ovo za Sinana, neko čišćenje u koljenu mora raditi. Realno, niti mi od njega više možemo nešto dobiti, niti mi njemu trebamo u ovakvoj situaciji.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:26 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 5:06 pm
Hoćemo li više ikada imati ovakav način rada? Obavezno pogledati.

phpBB [video]
Hocemo. U sljedece dvije godine ce Zeljeznicar biti privatizovan.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
santakuruz
Postovi: 404
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 5:49 pm

Mi ako do pocetka sljedecih priprema za sezonu ne ocistimo sve strukture kluba od "sampanjac" ekipe i svih koji imaju bilo kakve veze s njima, nemamo sta traziti od sljedece sezone. Ne gine nam scenario Celika, pitanje je samo da li za godinu, dvije ili tri. Cerica isto tako podhitno treba smijeniti a sramota je da je uopste takav lik dosao na poziciju predsjednika Zelje. To je samo jos jedan dokaz u kakvom smo rasulu. Najobicniji sarlatan ti udje u klub na tako vaznu poziciju. Ko god da ga je uveo u klub isto tako mora odstupiti.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 6:15 pm

Šampanjac ekipa napolje! Mašnice napolje!

Dajte nova imena, dajte ljude sa vizijom i ciljem.
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 7:30 pm

Ne znate vi sta je cvaja kad Began uleti na danasnjem vaktu, kockarima je svaka marka ko tepsija....
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 8:25 pm

Braco nije Arminho, to sto imaju isti avatar ne znaci da su ista osoba :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 8:27 pm

Pobrisani postovi, hajde bez toga da se druzimo. Ovaj forum je uvijek drzao do sebe i tako ce i dalje biti. Za mene licno gg.ba je zlo za klub i taj forum je isto tako obzirom na sve spletke koje su odatle krenule, ali sigurno je da ima i normalnih navijaca koje pozdravljam. Ne citam vec godinama to tamo, ali hajde da ne prozivamo ljude koji se ne mogu odbraniti ovdje. Ako su pojedinci odatle prozivali ljude ovdje, nece ovaj forum to sebi dozvoliti. Greska je sto to nije odmah izbrisano, izvinjavam se. Prijavite postove, dobice moderacija notifikaciju odmah. @Guvo, upozorenje.

Idemo o Zelji, manite se prepucavanja. Ako vec nemamo sta o fudbalu, mozemo o sto godina kluba...

Znam da Marko Dmitrovic pise knjigu o Zelji, bice zanimljivo to procitati. Bazirana je na statistici. Isto tako znam da nas @jovan moze pomoci. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 8:45 pm

@Storme,

Sve OK, ali nikada zaboraviti niti oprostiti šljamu sa gg.ba, kako sa portala, tako i sa foruma. Svi dobro znamo kako su ljudi sa ovog foruma postali LOBOTOMCI, a ovaj forum LOBOTOMIJA. taj naziv su nam dodijelile "kolege" sa gg.ba. Prozivali poimenično osobe koje pišu, pa čak otvorili i posebnu temu za nas. Da nije žalosno bilo bi smiješno. Dok sam pisao tamo, neke "forumaše" nisi mogao staviti na foe listu, šatro greška admisnistracije u kreiranju profila, ko zna...Koliko jada su Želji zadali ljudi koji su ga doveli u ovu situaciju istu ili bar sličnu odgovornost snosi i taj portal skupa sa forumom. Opravdanje im je bilo, za bilo šta izrečeno, a da im nije odgovaralo...naš portal, naš forum, naša pravila.

Taj dušmanski portal je počeo pisati kontra Želje, Amarovim odlaskom u Katar. Naše tekme protiv Ferenca i Standarda su reda radi spominjane, ali su se zato redovno dušebrižnici zanimali o stanju i Propasti dinastije MisimovićA, U cara Trojana kozje uši. Peštinim e-mailovima, pripremnim tekstovima pred Zrinjski (0:4)...

Nikada zaboraviti ni oprostiti. Jednom šljam, uvijek šljam. Naravno, čast rijetkim izuzecima.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 9:02 pm

Nemojte bit kao oni, nema potrebe da pisemo o nekome ko nije tu. Ono vise lici na obdaniste, nego na forum.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 9:11 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 8:45 pm
@Storme,

Sve OK, ali nikada zaboraviti niti oprostiti šljamu sa gg.ba, kako sa portala, tako i sa foruma. Svi dobro znamo kako su ljudi sa ovog foruma postali LOBOTOMCI, a ovaj forum LOBOTOMIJA. taj naziv su nam dodijelile "kolege" sa gg.ba. Prozivali poimenično osobe koje pišu, pa čak otvorili i posebnu temu za nas. Da nije žalosno bilo bi smiješno. Dok sam pisao tamo, neke "forumaše" nisi mogao staviti na foe listu, šatro greška admisnistracije u kreiranju profila, ko zna...Koliko jada su Želji zadali ljudi koji su ga doveli u ovu situaciju istu ili bar sličnu odgovornost snosi i taj portal skupa sa forumom. Opravdanje im je bilo, za bilo šta izrečeno, a da im nije odgovaralo...naš portal, naš forum, naša pravila.

Taj dušmanski portal je počeo pisati kontra Želje, Amarovim odlaskom u Katar. Naše tekme protiv Ferenca i Standarda su reda radi spominjane, ali su se zato redovno dušebrižnici zanimali o stanju i Propasti dinastije MisimovićA, U cara Trojana kozje uši. Peštinim e-mailovima, pripremnim tekstovima pred Zrinjski (0:4)...

Nikada zaboraviti ni oprostiti. Jednom šljam, uvijek šljam. Naravno, čast rijetkim izuzecima.
Jos neki poceli i username kopirati
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 02, 2021 9:13 pm

avlami97 je napisao/la:
ned maj 02, 2021 8:45 pm
@Storme,

Sve OK, ali nikada zaboraviti niti oprostiti šljamu sa gg.ba, kako sa portala, tako i sa foruma. Svi dobro znamo kako su ljudi sa ovog foruma postali LOBOTOMCI, a ovaj forum LOBOTOMIJA. taj naziv su nam dodijelile "kolege" sa gg.ba. Prozivali poimenično osobe koje pišu, pa čak otvorili i posebnu temu za nas. Da nije žalosno bilo bi smiješno. Dok sam pisao tamo, neke "forumaše" nisi mogao staviti na foe listu, šatro greška admisnistracije u kreiranju profila, ko zna...Koliko jada su Želji zadali ljudi koji su ga doveli u ovu situaciju istu ili bar sličnu odgovornost snosi i taj portal skupa sa forumom. Opravdanje im je bilo, za bilo šta izrečeno, a da im nije odgovaralo...naš portal, naš forum, naša pravila.

Taj dušmanski portal je počeo pisati kontra Želje, Amarovim odlaskom u Katar. Naše tekme protiv Ferenca i Standarda su reda radi spominjane, ali su se zato redovno dušebrižnici zanimali o stanju i Propasti dinastije MisimovićA, U cara Trojana kozje uši. Peštinim e-mailovima, pripremnim tekstovima pred Zrinjski (0:4)...

Nikada zaboraviti ni oprostiti. Jednom šljam, uvijek šljam. Naravno, čast rijetkim izuzecima.
Ma znam sve, znaju i navijaci sve, ali necu da toliko toga javno pisem zato sto je stvarno mnogo raje zavedeno, izlevaceno, a da nisu toga ni svjesni. Toga mi je zao najiskrenije. I sve to sto si napisao nije razlog da iko ovdje proziva ljude koji se ne mogu odbraniti. Stvarno ne znam ko je taj neki braco, ali glupo je prozivati nekoga. Sve si ti u pravu, ali njima njihovo, nama nase, molim te. Nije zato ni napravljen ovaj forum, vec je napravljen da bude servis Zelji i Zeljinim navijacima. Ja recimo jedva cekam da puste navijace na tribine, pa da opet godisnje ulaznice dijelimo. Sada za sada dijelimo dva dresa na ovim prognozama. Prvo i drugo mjesto dobijaju po dres.

Nalazimo se u teskoj situaciji kao klub. Hajde da se okrenemo Zelji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija