Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:02 pm

Premier je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:33 am
AdmirA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:31 am
DANAN je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:28 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... eme/159423
Mislim da je ovo patka, mi imamo sa Umbrom još ugovora, plus su djeca u OP već naručila novu opremu Umbro.
Djeca se ostatati na umbru jos jednu sezonu, a mi prvi tim gleda da se raskine to s umbrom i da bude no1.
Ja ne vidim veliki problem u samoj opremi, koliko je problem što je to Selimović koji je u 6 mjeseci uradio sve naopako što bi se moglo uraditi napako. Baš se potrudio da oblati što se oblatiti ne može i sl. Da nije bio u UO i uradio ovo Želji za 6 mjeseci rado bih da Željo nosi domaći brand od koga živi nekoliko teta koje šiju to i nekoliko dizajnera koji to dizajniraju.

Oprema No1, ako Željo ima korist od toga veću nego od UMBRO, što da ne? JA sad ne kontam da recimo taj UMBRO nas košta umjesto da mi dobijemo pare što ga nosimo. Znam ja sve u fazonu ko smo mi da reklamiramo UMBRO, ali kada je Željo pobjedio Narva Trans ili tako nešto na UEFA stranici početna slika je bila Krpić u krupnom planu sa Zirrat Bank i UMBRO. Znate li koliko je tada ljudi otvorilo UEFA i kakva je to reklama za UMBRO. Neka Zirrat Bank pošalje upit UEFA koliko je baner 2h na njihovoj stranici. Bilo bi sigurno 100k + EUR.

Vjerovatno imaju argumenti koje mi ne poznajemo, samo mi nije logično da mi plaćamo opremu u svim tim argumentima koje mogu da percipiram.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sri jul 03, 2019 1:05 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:03 pm

A šta fali, možda ga i prodamo negdje, šta znaš. Ako se pokaže eto nama para. Naprijed Bogi legendo! :ganja:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:04 pm

Jesam li dobro shvatio, Selimovć će da uloži/sponzoriše 360000 KM za jednu godinu?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:08 pm

mula je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:44 am
blueboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:17 am
Što se tiče Graovca ne znam kako se ljudi mogu čuditi na pisanja da ima ponudu Sarajeva, kao neće on gore, on je Željo itd. Čovjek je bio godinu dana kod nas, davao uvijek sve od sebe, bio borben, ali takav je u svakom klubu u kojem je bio. Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu, tako da nas ne treba začuditi ni da eventualno ode u Sarajevo. Jedan Del Piero napusti Juventus nakon 20 godina, Raul ode iz Reala gdje je bio čitavu karijeru, pa i jedan Graovac može otići npr. u Sarajevo, što prije to shvatimo biće nam lakše "svariti" neke stvari.
Slažem se u svemu što si napisao, osim u jednom dijelu:"Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu"- u tom vremenu mi u Bosni još ne živimo.
Ako neki fudbaler u BiH uzima 10.000 KM mjesečno, to je velik novac za naše uslove, a takvih fudbalera ima u našoj ligi.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:09 pm


:baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:19 pm

bogi je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:15 am
Qooler je napisao/la:
uto jul 02, 2019 11:55 pm
CURVA je napisao/la:
uto jul 02, 2019 11:45 pm


Bogi na terenu i bogi na forumu jednostavno dominiraju
On je koliko sam skontao i zaslužan za Mehića? On ga je potencirao. Ako možeš pojasnit Bogi.
Poslao mail klubu gdje je između ostalih i on spomenut, ali sumnjam da su ga čitali iskreno. Potenciram dosta igrača iz Prve lige FBiH jer mislim da ima dosta igrača koji kvalitetom nisu ništa lošiji nego naši već.

Hvala svima i u slavlju i veselju navijali za Želju!
Bravo i hvala ti. Nemoj sumljati da su pročitali.

E sada tragom ovog Mehića, zamisli bogi situaciju da budemo BH Ajax. Eno Ajax je došao do 90 minute Lige prvaka sa djecom. Niko me ne može ubjediti da mi ne možemo doći do titule BiH sa istim tim godištima. Kod nas je sada sav sisitem postavljen naopako. I ovde na forumu vlada mišljenje da seniorski i juniorski fudbal nisu isti. Možda i nisu, ali kako onda objasniti da Ajax skoro uze titulu LP mahom sa djecom 21 godina.

Siguran sam da 11 Mehića i Boja može bolje igrati nego ovo što imamo. Da bi se stvar uredila, recimo treba skautima platiti dio od neke prodaje. Recimo 3% i ko god hoće neka pronalazi talente po BiH i snima ih, prezentuje klubu. To je put kojim treba ići, a ne neke polovnjake i što bi rekao ovaj jedan brat otpad iz regiona.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:22 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 12:36 pm
Sve prepreke otklonjene: Izgradnja krova na istočnoj tribini Grbavice počet će za najdalje mjesec dana
Rok za dostavu ponuda na javni poziv Fudbalskog kluba Željezničar, u svrhu natkrivanja istočne tribine stadiona Grbavice, ističe sutra.

https://scs.port.ba/sve-prepreke-otklon ... esec-dana/
:palacgore:
Odlična vijest. Samo naprijed sa infrastrukturom. Izgradnjom novih tribina, a sa njima i poslovnih prostora, bi nam olakšala put ka samoodrživosti. Stadion nam je ogroman kapital, a može postati i veći, ako budemo znali. Naravno i ostale nekretnine u vlasništvu.

Još jednom :palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:23 pm

Qooler je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:02 pm
Premier je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:33 am
AdmirA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:31 am

Mislim da je ovo patka, mi imamo sa Umbrom još ugovora, plus su djeca u OP već naručila novu opremu Umbro.
Djeca se ostatati na umbru jos jednu sezonu, a mi prvi tim gleda da se raskine to s umbrom i da bude no1.
Ja ne vidim veliki problem u samoj opremi, koliko je problem što je to Selimović koji je u 6 mjeseci uradio sve naopako što bi se moglo uraditi napako. Baš se potrudio da oblati što se oblatiti ne može i sl. Da nije bio u UO i uradio ovo Želji za 6 mjeseci rado bih da Željo nosi domaći brand od koga živi nekoliko teta koje šiju to i nekoliko dizajnera koji to dizajniraju.

Oprema No1, ako Željo ima korist od toga veću nego od UMBRO, što da ne? JA sad ne kontam da recimo taj UMBRO nas košta umjesto da mi dobijemo pare što ga nosimo. Znam ja sve u fazonu ko smo mi da reklamiramo UMBRO, ali kada je Željo pobjedio Narva Trans ili tako nešto na UEFA stranici početna slika je bila Krpić u krupnom planu sa Zirrat Bank i UMBRO. Znate li koliko je tada ljudi otvorilo UEFA i kakva je to reklama za UMBRO. Neka Zirrat Bank pošalje upit UEFA koliko je baner 2h na njihovoj stranici. Bilo bi sigurno 100k + EUR.

Vjerovatno imaju argumenti koje mi ne poznajemo, samo mi nije logično da mi plaćamo opremu u svim tim argumentima koje mogu da percipiram.
Samo velikim klubovima poput reala,barse,bayerna i ostalih placaju,svi ostali placaju sto nose opremu....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:27 pm

:baklja: :baklja: :baklja:
AdmirA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 12:36 pm
Sve prepreke otklonjene: Izgradnja krova na istočnoj tribini Grbavice počet će za najdalje mjesec dana
Rok za dostavu ponuda na javni poziv Fudbalskog kluba Željezničar, u svrhu natkrivanja istočne tribine stadiona Grbavice, ističe sutra.

https://scs.port.ba/sve-prepreke-otklon ... esec-dana/
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1724
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:35 pm

Odlicna vijest a nije 5 postova na nju napisano. Da se treba kenjat i kukat napisao bi se dvocifren broj stranica
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:38 pm

evo počeli su zakucavati eksere, hoće li sad ovi sto su rekli da neće ići na utakmice promijeniti mišljenje :11: :11: :11:
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:39 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:35 pm
Odlicna vijest a nije 5 postova na nju napisano. Da se treba kenjat i kukat napisao bi se dvocifren broj stranica
:pljesak: :pljesak: :pljesak:
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:39 pm

Bravo za krov, hajmo jos umbro dresovi i stoper i miran sam.

Sad bez zajebancije, ovo su odlicne vijesti jer krov je ja mislim uslov za poslovne prostore i eto nama pasivnog prihoda. Bravo ko god je zasluzan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:42 pm

Skuplja li neko shake and take? Hitno je, nek se javi u inbox
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:42 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:39 pm
Bravo za krov, hajmo jos umbro dresovi i stoper i miran sam.

Sad bez zajebancije, ovo su odlicne vijesti jer krov je ja mislim uslov za poslovne prostore i eto nama pasivnog prihoda. Bravo ko god je zasluzan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uslov za poslovne prostore je upptrebna dozvola za citavu tribinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:51 pm

DANAN je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:39 pm
Bravo za krov, hajmo jos umbro dresovi i stoper i miran sam.

Sad bez zajebancije, ovo su odlicne vijesti jer krov je ja mislim uslov za poslovne prostore i eto nama pasivnog prihoda. Bravo ko god je zasluzan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uslov za poslovne prostore je upptrebna dozvola za citavu tribinu.
A za to nije smjelo prokisnjavat, takod a krov rjesavas taj problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 1:59 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:51 pm
DANAN je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:39 pm
Bravo za krov, hajmo jos umbro dresovi i stoper i miran sam.

Sad bez zajebancije, ovo su odlicne vijesti jer krov je ja mislim uslov za poslovne prostore i eto nama pasivnog prihoda. Bravo ko god je zasluzan za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uslov za poslovne prostore je upptrebna dozvola za citavu tribinu.
A za to nije smjelo prokisnjavat, takod a krov rjesavas taj problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije to druze uopste....
Nema veze krovsa tim.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
TheSvenderMan
Postovi: 338
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 2:05 pm

DANAN je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:51 pm
DANAN je napisao/la: Uslov za poslovne prostore je upptrebna dozvola za citavu tribinu.
A za to nije smjelo prokisnjavat, takod a krov rjesavas taj problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije to druze uopste....
Nema veze krovsa tim.
Nisam pametan onda jbg. Ja sam mislio da je to problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 2:12 pm

TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 2:05 pm
DANAN je napisao/la:
TheSvenderMan je napisao/la:
sri jul 03, 2019 1:51 pm

A za to nije smjelo prokisnjavat, takod a krov rjesavas taj problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije to druze uopste....
Nema veze krovsa tim.
Nisam pametan onda jbg. Ja sam mislio da je to problem


Sent from my iPhone using Tapatalk
I s krovom može zapuhivati :ganja: :ganja:

Ima redoslijed i tog dozvola, a mi do unazad malo nismo imali građevinsku, kako onda da imaš i upotrebnu :D
Mislim da je upotrebna zadnja dozvola koja se treba dobiti.

Evo i našao sam neki pdf :D
http://www.legalizacijagradnje.com/wp-c ... -pdf-5.pdf

Mislim da su naši već ispitivali tribinu i nosače. Tako da, mislim da nećemo ni na upotrebnu mnogo čekati.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 2:24 pm

Zna li neko koliko poslovnih prostora mi imamo ispod istocne tribine ? Koliko bi tu mogli uzimati mjesecno ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija