Moderator/ica: storm_raider

 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:21 am

MrkiMedo je napisao/la:
uto nov 13, 2018 9:46 pm
Premier je napisao/la:
uto nov 13, 2018 8:15 pm
Cane je napisao/la:
uto nov 13, 2018 8:11 pm
Ne trebamo podjele na tribini, ne treba nam nova grupa bi otjerali ovu djecu i papke sa Juga.

Moj prijedlog je da stavimo na ignore ove papke i da se vise pjeva na sjeveru i istoku, da normalna raja predje sa Juga na istok ili sjever dok se ne napravi tribina kako treba. Ovo sad trenutno na jugu ne lici na Manijake.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Proslu tekmu kad je jug izasao, jedno 10ak momaka sa kartama od sjevera jer se vidjelo.da drze u rukama, uslo je i otislo na sz sa jangerima, tako da ocekivati je da ce biti jos vise raje sa njima narednu tekmu.
Ona pjesma jangera sa kraja utakmice je mene kupila. Kakav je njihov stav nemam pojma, al Zeljo mora biti ispred svega
to nešto kao alkatraz / zabranjeni podjela? Jug alkatrazi, a sjeverozapad zabranjeni? Haj, samo nek ne bude mrtvih kao u beogradu
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:26 am

Nisam ja za Misimovica ali ne mogu vise onih hinjavaca sto su nas zaduzili na svaki moguci nacin da smo se zamalo ugasili, Misimovic bar nesto radi kako treba, pitaj te ljude koji rade u klubu a ja sam imao priliku da popricam sa par njih i ljudi su prezadovoljni kakve promjene je klub dozivio jedino sto fale rezultati u sportskom segmentu ali i to ce doci. Sacekati prelazni rok vidjeti sta i kako, sigurno treba dovesti 4 kvalitetna pojacanja na zimskom prelaznom roku izboriti evropu na ljeto jos 3 kvalitetna pojacanjua ubaciti par juniora i onda zagganjati duplu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:28 am

MosaLjoze je napisao/la:
uto nov 13, 2018 11:56 pm
Zao mi je ovih navijaca Senada Misimovica i Amara Osima, za koga ce oni navijati kada ode i jedan i drugi? Jedino je Zeljo vjecan i bitan
:palacgore:
1987
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:40 am

Željo je feniks i dici ce se iz ovog svega mnogo jaci ne bitno je s kim na celu ko god da sutra bude drugacije nece moci nastaviti raditi i to je ono na cemu treba biti zahvalan to jeste na postavljenin standardima poslovanja kluba. Nazalost nikad necemo docekati da imamo upravni odbor sa 20 zeljovaca jakih koji ce aktivno učestvovati u radu kluba, a ne da ih je na papiru 10, a 3 se zapravo brine o svemu, velika steta jer sposobnih Zeljovaca ima ali eto sujete su važnije i onda ispastamo samo mi koji to volimo, ne damo i ljubonorno čuvamo. Željo je feniks...
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:42 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto nov 13, 2018 11:42 pm
i da, hvala mafijasima i klosarima koji sebe nazivaju Manijaci sto cemo svog Želju gledati na televiziji
možeš u krupu i autom, sigurno gostovanje, nema te ko napast'
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:00 am

Sta cemo sa Grbavicom bjanko ?
Nemoj bezveze izjednacavati gostovanja, malo ko je u mogucnosti da odvoji dan za fudbal.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:10 am

bianco blu je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:42 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto nov 13, 2018 11:42 pm
i da, hvala mafijasima i klosarima koji sebe nazivaju Manijaci sto cemo svog Želju gledati na televiziji
možeš u krupu i autom, sigurno gostovanje, nema te ko napast'
Znas i sam da nisam mislio na Krupu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:16 am

bianco blu je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:21 am
MrkiMedo je napisao/la:
uto nov 13, 2018 9:46 pm
Premier je napisao/la:
uto nov 13, 2018 8:15 pm

Proslu tekmu kad je jug izasao, jedno 10ak momaka sa kartama od sjevera jer se vidjelo.da drze u rukama, uslo je i otislo na sz sa jangerima, tako da ocekivati je da ce biti jos vise raje sa njima narednu tekmu.
Ona pjesma jangera sa kraja utakmice je mene kupila. Kakav je njihov stav nemam pojma, al Zeljo mora biti ispred svega
to nešto kao alkatraz / zabranjeni podjela? Jug alkatrazi, a sjeverozapad zabranjeni? Haj, samo nek ne bude mrtvih kao u beogradu
Ma cisto sumnjam da je i blizu tome. Tamo bog zna kakva mafija i kakvi talovi su u pitanju dok su se dovodili ljudi iz Splita.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 1:55 am

Mislim da ništa nećemo saznati do zasjedanja skupštine. A tu će nadam se progovoriti i trenutna uprava a i ovi što bi kao došli umjesto njih. Šta god da bude, bitno je da Željo ne ispašta. Klub je iznad svega.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:38 am

Evo sta je rjesenje.
Ponuditi gospodi egoistima Misimovic Senadu i Osim Amaru da od sutra preuzmu svoj dio, Osim sportski segment a Misimovic gradnju i zavrsetak planiranih projekata do proslave 100godisnjice.
Ako nece noga im je obojici i zabrana obavljanja bilo kakvih djelatnosti u Zeljeznicaru sljedecih 15-20 godina.
Jel ga rodila majka da je u stanju ovo odraditi.
Kako god bude imacemo naseg Zelju opet nazad.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 2:40 am

Ljudi dok pišete i ovo i ono, o svemu,trenutnoj situaciji, o Upravi, o ljudima iz sjene i tzv nepostojećoj u vašim glavama izmišljenoj opoziciji, Amaru, igračima...neka Vam ovo bude na umu: Željo me nije rodio s njim sam se rodio, rastao i odrastao, s njim i dan danas živim. Željo me pored svih škola i fakulteta najbolje naučio kako se voli iskreno bez koristi. Usadio u me' odanost i poniznost. On mi je uzor, pokazatelj kako opstati i kad svim silama žele tvoj nestanak. Bilo, da si na vrhuncu u provaliji. Naučio me kako se poklanja ljubav, kako ,vjerovati i ono najvažnije: da je za sreću potrebno malo. Istovremeno, učio me samoodbrani i ekonomiji„ pravu i pravednosti: vjeri i skrušenosti. Proširio je moju listu prijatelja, barem, za najmanji trocifreni broj. Pomogao i neprestano pomaže, da budem iznad primitivizma. Usadio u me' sjeme sportske ljubavi a ne mizantropiju i želju za tudom krvlju: nasiljem i drugim devijacijama. Učinio, da poštujem ljude oko sebe bez obzira na njihovo porijeklo, vjersku, rasnu ili neku drugu pripadnost.

Željo mi daje višestruko a zauzvrat traži tako malo. Malo ljubavi. Ne prisiljava, ne traži nikakvu protuuslugu. Ne smara, svakodnevno kenjajući, da sam mogao i morao više u životu. Da sam bio talenat za ovo ili ono. Naprotiv, prima me u svoje skute kad jesam i kad nisam talenat, kad sam mogao više nego što jesam i kad nisam mogao ništa čak i onda kada je sve potamam ili kada mi ništa ne ide od ruke, kada su svi protiv mene. Baš kao majka! Voli me onakvog kakav sam. Zato ne žalim nijednu groznicu, prehladu, reumu zbog smrzavanja podno Vlašića ili Majevice ili što sam se topio poput šećeme vune na hercegovačkom toplotnom udaru prateći ga. Ali tako je u ljubavi, tu prepreke ne postoje.

Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem `1921'". Na koncu, Željo je život a ostalo je negdje između, da ne kažem ali evo hoću, ostalo su sitnice!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 6:25 am

:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:13 am

Dobro jutarnje štivo.
Željezničar iznad svega i svakoga!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:17 am

Da li se nase rukovodstvo ima namjeru žaliti na odluku Disciplinske komisije. S obzirom da je ovo incident koji se je desio nakon zavrsetka utakmice (kada su "navijaci" utrcali u teren) i da li je moguce traziti od Saveza da kaznu preinaci samo u novcanu ili da zatvori juznu tribinu.

Mislim da je kazna previse rigorozna kada smo svjedoci sta se sve desava na drugim stadionima
Alea iacta est!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:27 am

Dok ne budemo imali nekoga u sudijskoj komisiji, ne isplati se zaliti. Inace ce nas ponizavati crtanjem linija.

Mada, ja bih se opet zalio.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:40 am

I dalje niko ne preuzima odgovornost za sramne rezultate u posljednjih nekoliko utakmica..
1987
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:45 am

Naravno da bih se zalio. Na Grbavici nije bilo tezeg incidenta ima 5-6 godina kada je jedan navijac utrcao na sjeveru i "udario" golmana Slavije. Bakljade i ubacivanje pirotehnike su svakodnevnica na nasim stadiona, na Grbavici baklja nije ubacena u teren ima vise od pola godine ako ne i vise.

Ne mogu biti isti arsini za stadione gdje se velicaju ratni zlocinci, gdje se nosaju i isticu nacionalističke parole.

Dakle po meni jedina kazna prema nama moze biti novcana ili suspanzija određene tribine.

Obavezno se treba zaliti, jer kakva god da je sitacija misljenja sam da bi utakmica protiv Sirokog privukla dosta veci broj gledalaca nego prethodne utakmice
Alea iacta est!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 8:48 am

starigrad je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:43 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:17 am
Da li se nase rukovodstvo ima namjeru žaliti na odluku Disciplinske komisije. S obzirom da je ovo incident koji se je desio nakon zavrsetka utakmice (kada su "navijaci" utrcali u teren) i da li je moguce traziti od Saveza da kaznu preinaci samo u novcanu ili da zatvori juznu tribinu.

Mislim da je kazna previse rigorozna kada smo svjedoci sta se sve desava na drugim stadionima
koliko sam upratio, i u sirokom, i u mostaru, i u tuzli, takodjer, incidenti nakon zavrsetka utakmice. osim toga, ulijetanje kod nas se desilo kolo ranije. u posljednjem kolu medjusobna tuca navijaca na tribini. vezani incidenti. ako zatvore samo jug, kako sprijeciti da ovi sa juga, ako imaju takve namjere, dodju na istok ili sjever i ponove gluposti? problemi bi se mogli samo produbiti.

mada mi nije drago zbog suspenzije, mislim da moze i biti dobra za nas same, nek se glave, ako je to uopste moguce, malo ohlade.
Veoma lahko je ovo sprijeciti. Na sastanku prije utakmice postavis policiju na tribinu i na najmanji incident iste odstraniti., Opet sam misljenja da ti i takvi ne smiju doci na sjever i istok jer je tamo dosta ozbiljnija i starija raja koja bi se odmah digla. Naravno da ovo moze izazvati dosta velike posljedice, pa bih zbog toga dao instrukcije policiji da samo postupaju po zakonu i sluzbenoj duznosti.
Alea iacta est!
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:07 am

shzna je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:40 am
I dalje niko ne preuzima odgovornost za sramne rezultate u posljednjih nekoliko utakmica..
Ma rade na sponzorskim ugovorima nemaju kad. Nemoj biti bezobrazan.
1921-1987-2007
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 9:13 am

starigrad je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:57 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:48 am
starigrad je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:43 am


koliko sam upratio, i u sirokom, i u mostaru, i u tuzli, takodjer, incidenti nakon zavrsetka utakmice. osim toga, ulijetanje kod nas se desilo kolo ranije. u posljednjem kolu medjusobna tuca navijaca na tribini. vezani incidenti. ako zatvore samo jug, kako sprijeciti da ovi sa juga, ako imaju takve namjere, dodju na istok ili sjever i ponove gluposti? problemi bi se mogli samo produbiti.

mada mi nije drago zbog suspenzije, mislim da moze i biti dobra za nas same, nek se glave, ako je to uopste moguce, malo ohlade.
Veoma lahko je ovo sprijeciti. Na sastanku prije utakmice postavis policiju na tribinu i na najmanji incident iste odstraniti., Opet sam misljenja da ti i takvi ne smiju doci na sjever i istok jer je tamo dosta ozbiljnija i starija raja koja bi se odmah digla. Naravno da ovo moze izazvati dosta velike posljedice, pa bih zbog toga dao instrukcije policiji da samo postupaju po zakonu i sluzbenoj duznosti.
znaci, slazes se da postoji mogucnost ponavljanja incidenata, cim pominjes pojacan angazman policije? ta policija kosta po svakom angazovanom, valja to platiti, a ne daje garanciju da problema nece biti. to, sto ce ih policija prekinuti, ne mjenja cinjenicu da su se desili. osim toga, koliko bi normalne raje, sa djecom, zenama, djevojkama, samih osoba zenskog spola... doslo u ovakvoj situaciji? imas i te jangere na sjeverozapadu, koji su, siguran sam, meta trenutnom jugu. evo, meni je 53 godine. mislis da bih skako i utjerivao nekakvu pravdu po tribini i naganjao se sa ultrasima? ne da ih se bojim, ne dozvoljavaju mi godine takav blam, drug.

mozda gledam presiroko i pogresno, ali mislim da je ovo dobro i za nas same. kako rekoh, nek se glave ohlade
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], kvalitet i 133 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija