Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 12:50 am

Nepostojeci korner i 2 nepostojeca penala, sramota...
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 12:52 am

Lakrdija na terenu i tribinama.Helem, sebi smo bitni, i moramo biti pravi. Znal se iole sastav za sutra prema treningu?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 1:05 am

AdmirA je napisao/la:
ned nov 11, 2018 12:52 am
Lakrdija na terenu i tribinama.Helem, sebi smo bitni, i moramo biti pravi. Znal se iole sastav za sutra prema treningu?
Ne igra Zec :baklja:
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 1:11 am

Volim te Zeljo, danas idemo na najljepse mjesto na svijetu da gledamo nasu prvu i zadnju ljubav, stari hvala ti sto si me usmjerio na pravi put
KO NE VJERUJE NEK IDE PRED OGLEDALO I NEKA SE CRVENI JEBACE IM ZELJO DANAS OD DO
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 1:54 am

Karton do suspenzije u Krupi: Puzigaća, Makitan, Milanović, Karišik, Marić, Marjanović
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 3:47 am

Privatno glasilo anamo onih - gg.ba je zapocelo svoju medijsku kampanju. Oni su dokaz koliko je sportsko novinarstvo nisko palo. Koliko su ga oni nisko spustili.

Joj Zeljo, neka se inat u tebi probudi. Neka se inat u svima nama probudi!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 6:05 am

Previse se ovdje raspreda o pogancerima i jednim i drugim. Nek je svirao, trebao je svirati gluposti dotle dok se medjusobno do zadnjeg ne poubijaju, sjeme im ***** i jednim i drugim.

Danas idemo po pobjedu vise u pm, vjerujmo svi zajedno u cudo! :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 8:06 am

Korak po korak. Danas cemo smanjiti bodovnu razliku u odnosu na konkurente. Bitno je da smo mi pravi, sve ostalo ce doci.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:02 am

fcz je napisao/la:
ned nov 11, 2018 6:05 am
Previse se ovdje raspreda o pogancerima i jednim i drugim. Nek je svirao, trebao je svirati gluposti dotle dok se medjusobno do zadnjeg ne poubijaju, sjeme im ***** i jednim i drugim.

Danas idemo po pobjedu vise u pm, vjerujmo svi zajedno u cudo! :D
:palacgore:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:07 am

Hajde Zeljo, obraduj nas danas!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:09 am

Da NSBiH pocne kaznjavati kao UEFA sto je kaznila Zrinjski ne bi vise nikome palo na pamet da opsuje na tribini a ne da radi sta sve ne... A i klubovi bi se normalno potrudili da kazne sve sto rade na tribini sto ne treba...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:11 am

Okolele je napisao/la:Poklonio penal Sarajevu poklonio penal Zrinjskom dakle egal su..Al haj bar nećemo neko vrijeme gledati ovog gremlina Bjelicu..
Vise Zrinjski ostetio. Korner isto. Dva gola kitama namjestio i jedan hdz brigadi.




@minjore za mustuluka si
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:16 am

Odlicna tekma sinoc,odlicno sudjenje,jedina zamjerka za bjelicu...sto nije jos kartona podjelio,mamu svoj je.bo sta ih je stedio.
a i ti igraci,gdje je ta žar,pa malo za vratove majka mu stara,nije balet...a i navijaci,pa zar samo jednog da pogode,bruka,bar je u hercegovini,kamena s ramena tradicija,sta se ofirate...steta...moglo je to sve puno bolje...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 9:52 am

Occasionally je napisao/la:
sub nov 10, 2018 9:53 pm
@ bogi
Eh da se ne nagomilaju postovi skratio sam citirani dio, prije svega želim reći da se meni lično sviđa zamisao, samo zbo inteligencije koju Zec ima ja njega nikad ne bih stavio na mjesto polušpica, više bi minuta dobijao tu Dacić ili Ramović nego on, upravo zbog tog omjera prilika koje si i sam spomenuo. Zajmović u ovakvoj formaciji jedino i može igrati napadača dok wingbackove moramo imati neke igrače koji su defanzivno odgovorni, a to ni Zec ni Zajmović nisu. Prije pola godine mali Šehići su bili idealni za ovakvog uigravanja, u kakvom su danas stanju ne znam. Sve u svemu ja bih volio kad bi Oda na zimskim pripremama odlučio da oproba i tu zamisao, a i da oproba u preostala tri kola tehnički nemamo šta izgubiti, polusezona je svakako krenula nizbrdo.
Evo jedne moje taktičke zamisli, mene koliko pamćenje služi nijedna ekipa nije igrala dimenzialnu 3-4-3 postavku. Nevjerovatna postavka koja prije svega traži fudbalsku inteligenciju, pa tek onda mogućnost da se ista istrči. Uz taktiku postavit ću još par setova običnih akcija, pokušat ću da ih nacrtam na ovom terenu pa pogledajte.

FAZA ODBRANE
slika

Stojimo u dvije linije prednja i zadnja, tkzv. defanzivni blok. Protiv svake ekipe ima mjesta za ovu taktiku, ukoliko igramo protiv Zrinjskog npr. znamo da oni najviše kreiraju preko krila i bekova zatvarat ćemo strane, jer u ovoj taktici cijela ekipa trči paralelnu ako se linija pomjeri prema liniji svi igrači se pomjeraju paralelno u odnosu na recimo Jazvića koji je otišao paralelno, dobra komunikacija i trkačka sprema su osnov ove postave. Iz prvog bloka se kreiraju kontranapadi, ako loptu osvaja Vranješ svi drugi igrači iz prvog bloka trče u kontranapad. Ako pogledamo sliku vidimo da imamo pet igrača za kontranapad, ova taktika se primjenjuje samo ukoliko igramo protiv ekipe koja ima veći posjed i kvalitetniji roster protiv nas takve ekipe u kontranapadu obično imaju dva eventualno tri igrača nazad, ako svih naših pet igrača ispoštuje zadatak i istrči kontru, pet takvih kontri protiv jače ekipe, jedna će biti gol.

FAZA NAPADA
slika

U fazi napada ovo je daleko najkreativnija formacija, iako nedostatak klasične desetke se čini kao mana ove formacije upravo je to najveća prednost, jer dvojica centralnih veznih uglavnom moraju imati odličnu pas igru, Vranješ je dokazan dodavač da se tako izrazim, ali je očigledno malo grohnuo a sa prostorom ispred sebe sigurno će mu i samo pozudanje biti veće. Šabanadžović nije tu još dugo, ali njegovu pas igru sigurno može ispratiti Osmanović kada treba. U fazi napada najjače naše oružje bili bi centaršutevi sa Krpića ali na potpuno drugi način. Recimo da je lopta kod Veselinovića, njegova kretnja je ulazak u šesnaesterac dijagonalno što Paviću ostavlja prostor za centaršut, Veselinović daje loptu nazad Vranješu, igrač koji čuva Veselinovića prati ga i ostavlja prostor Paviću za centaršut na Krpića i Jazvića ili povratnu loptu Veselinoviću, ako branič ostane na istom mjestu.
slika
Ovo je faza 1. iznad.
slika
Lopta Vranješa prema Paviću, i Pavićeve opcije.

Iste ovakve stvari mogu se raditi i sa druge strane sa Sinišom Jazvićem i Šabanadžovićem, naše najveće oružje jeste Krpićeva glava i Pavićevi ondo sto Sinišini centaršutevi, pa evo kako u ovoj formaciji da se isto kapitalizira.

Glavna mana ove formacije: GDJE SU ČURJURIĆ RAMOVIĆ I DACIĆ ?

Čurjurić će mjenjati se sa Vranješom, ne može trkački da podnese poziciju centralnog veznog igrat će u paru sa Hajdarevićem da ga rastereti trkački ali će zato morati biti alfa i omega svakog napada. Ramović, postoji nešto na manageru što se zove Advanced Forward, ja otkako sam vidio Ramovića u Mladosti govorim da bi on bio idealan AF, trkački on može igrati umjesto Vranješa uvijek i ukoliko se već igra na bunker, pa nema problema Ramović bliže golu iza njega ide neko od omladine, neka vrsta diamonda jako širokog, jer smo tada svakako manje ranjivi. Dacić ista stvar kao i Ramović jer su skoro pa isti tip igrača. Dacić je u omladinskim kategorijama nerijetko igrao napadača, a Krpića ćemo kad tad morati rasteretiti.

O taktičkim zamislima i kako jedan ekipa treba da izgleda se može pisati jako dugo, ali evo valjda je i ovo dovoljno da se vidi da kod nas sve više postaje problem sa samopouzdanjem igrača ili ih je kako Krčmarević reče strah Grbavice i njezine publike, jer ta publika shvata fudbal vrlo dobro.
Toliko od mene.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:01 am

"...
I dok je tvojih manijaka,
nikad neces biti sam..."

Manijaci, svi u Dolinu danas!!! Nas ZELJO IGRA!!!

@bogi majstore. Svi, ako zelimo da zadrzimo kvalitet ovog plemenitog foruma, a zelimo, pisimo konstruktivnije postove kao ovaj njegov i prije nego kliknemo na "Postalji", razmislimo 2 puta treba li nesto dodati i da li je to smisleno!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:02 am

Ja sam se spremio za danas :violina:

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:08 am

Rodin je povrijedjen, ako bude igrao, bice pod injekcijama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:17 am

Ako ne bude igrao, nemamo štopera u ekipi.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:25 am

storm_raider je napisao/la:
ned nov 11, 2018 10:08 am
Rodin je povrijedjen, ako bude igrao, bice pod injekcijama.
:doktor: :cigara:
1987
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 11, 2018 10:26 am

Igrat cemo s desetoricom

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], pintol_TM87 i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija