Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 7:43 pm

Koji cirkus od lige, počevši od navijača i njihovog ponašanja koji je najbolji odraz trenutne situacije prije svega ekonomske u ovoj zemlji, pa igrača od kojih većina može samo se baviti "profesionalnim" fudbalom u ovoj ligi, pa do suđenja koje svake godine odredi prvaka lige i na kraju saveza koji ne radi ništa da pridonese boljoj infrastrukturi i samim time kvalitetnijim fudbalom u ligi, kojeg nacionalistički ispadi u Mostaru, Banja Luci, ili Širokom uopće ne zanimaju i ako se kažnjavaju kazne se sa nekih 1000KM dok od bakljada naših navijača ili kona zarade malo bogatstvo po sezoni.
Tačno treba dugme za restart u čitavoj državi.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 7:44 pm

Mi moramo sutra dobiti radi našeg trećeg mjesta. Sa ova dva lopova se svakako ne možemo ganjati nikako
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 7:50 pm

Da se nama izboriti sa nama samim, lahko bi za lopove..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 7:50 pm

Po ovome sam sudenju siguran da 100% ne uzimamo titulu ove godine, iako sam jos vjerovao, kod mene nema vise nade...
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 7:53 pm

EdiTM je napisao/la:
sub nov 10, 2018 7:50 pm
Po ovome sam sudenju siguran da 100% ne uzimamo titulu ove godine, iako sam jos vjerovao, kod mene nema vise nade...
Kakva titula brate, poslije Krupe, Slobode, Zvijezde i GOSK-a. Nego skupljat bodove i cuvati ovo trece mjesto. Bingo nam je i to realno kakvi smo ove sezone
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:01 pm

Budi Željo je napisao/la:
sub nov 10, 2018 7:53 pm
EdiTM je napisao/la:
sub nov 10, 2018 7:50 pm
Po ovome sam sudenju siguran da 100% ne uzimamo titulu ove godine, iako sam jos vjerovao, kod mene nema vise nade...
Kakva titula brate, poslije Krupe, Slobode, Zvijezde i GOSK-a. Nego skupljat bodove i cuvati ovo trece mjesto. Bingo nam je i to realno kakvi smo ove sezone
Ma znam brt, ali tek se treba zavrsiti 1. dio sezone, rek'o mozda bi smo mogli uspjeti nesto u drugom dijelu sezone ali jbg...
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:04 pm

MosaLjoze je napisao/la:
sub nov 10, 2018 6:57 pm
Dabogda umrli i jedni i drugi ooo samo Zeljo
:zeljeznicar1: :pljesak:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:10 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub nov 10, 2018 2:35 pm
Ajzea je napisao/la:
sub nov 10, 2018 2:05 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sub nov 10, 2018 10:45 am
Sto se mene tice, ne treba nama grbavica od 21 hiljadu mjesta jer ce se napuniti mozda dva puta godisnje. Teren, da, ali je to pod moranje u 21 stoljecu i ne predstavlja nikakav presedan. Ja dolazim zbog fudbala, zbog igre i borbenosti koju sam znao vidjeti prije dok se nije gradilo i dok nije bilo snobova gore na zapadu. Ova prica za krov i za stadion i za neku infrastrukturu mi ide na zivce vise. Gradite vi, niko ne kaze da ne treba, ali se fudbal igra za uspjeh, za gol vise, za titulu, za historiju, a ne za beton i armaturu.
Ako sam dobro shvatio, ako vratimo deponiju ispod zapadne tribine, srusimo istocnu i postavimo antene, otkopamo novi travnjak i vratimo onaj pasnjak, ako sve one sitnice sto smo uradili vratimo u prijasnje stanje, srusimo nove prostorije te ispred kapije ostavimo desetak blokova i vrecu cementa uz parolu "Slijedece godine historija na Grbavici ce da se pise, europske utakmice na Kosevu ne zelimo igrati vise !", kada sve to uradimo pocet cemo sutati na gol jer je nabrojano glavni krivac kada ne damo gol?
Ne razumijem zasto si replicirao na moj komentar kad nisi ocigledno shvatio sta sam rekao. Pokusavas da budes ironican, ali ti ne ide od ruke. Rekao sam, gradite niko vam ne kaze da ne treba, ali se fudbal igra za hehe uspjehe, za titule, za historiju. Nama je uprava utripovala da je uspjesna ako izgradi tribinu, koje je usput jos i finansirana od strane navijaca i pravnih lica. To sto nema 2000 ljudi na tekmi, to je ok. Samo ti gradi Zeljo boli te *****, to sto te niko ne gleda, macku o rep.
Uprava jeste uspjesna ako izgradi tribinu, novi teren stavi, sredi administraciju kluba i sve pratece sadrzaje, hibrid, generalnog sponzora dovede, rekordan broj sponzora generalno, dovede Europu na stadion, reprezentaciju dovede na stadion, itd. Nije "nama nista uprava utripovala", vec oni koji znaju gledati, znaju i cijeniti. I da, jako je uspjesna ova Uprava. Sa druge strane, igraci i treneri (koje smo prizeljkivali) su neuspjesni do sada bili, osim Adzema (KUP). Isto tako to ne znaci da Uprava nije grijesila, ali ni da nije uspjesna.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:12 pm

plavi brat je napisao/la:
sub nov 10, 2018 8:04 pm
MosaLjoze je napisao/la:
sub nov 10, 2018 6:57 pm
Dabogda umrli i jedni i drugi ooo samo Zeljo
:zeljeznicar1: :pljesak:
Normalno da su govna obadvoje jer bi obadvoje vise volili da neko od njih osvoji, samo eto da nismo mi.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5090
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:15 pm

Uprava je uspiješna sve dok imamo ove rezultate. Minimum minimuma.
Sve gore od ovoga je neuspijeh, taman da svake godine po jedan stadion naprave. Znači minimum europa
Moje mišljenje...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:15 pm

Dobi Hajduk mogli bi i mi :placeodsmijeha:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:18 pm

Salle, postujem.

SUTRA ZELJEZNICAR IGRA!! SVI NA GRBAVICU!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:25 pm

SAd ce Kosoric u Zelju :D
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:32 pm

Vidiš šta je fora ovog foruma, napiše neko nešto o Tuzlacima kako igraju, ja ili peti ili deseti niko na to ne reagira, jedan čovjek je prokomentarisao fenomenalan gol Durakovića koji je postavljen danas, i inače šta god bude dobro ili bar pokušaj kvalitetnog posta automatski biva odbačen i selektiran kao "ovaj soli pamet on zna sve menadžer i slične gluposti". Zbog toga forum strahovito pada, vi koji ste ovdje radi portala, ne znam šta da vam kažem, poštujem vaš odlazak ili želju za odlaskom, ali shvati da to što je neko medijski partner ne znači da će on sad samo o tvom klubu pisati najbolje. Željezničar i Sarajevo donose najviše klikova to i ptice na granama znaju, a vi i dalje udarate glavom u zid ko najveći debili ikad. Žao mi je ove raje na forumu, koja je normalna, upoznao sam hvala Bogu ovdje dosta predobrih insana i ljudi i ima ih još par koji me i dalje znaju oduševiti iako ih ne poznajem. Nema smisla više čitati ovu temu, jer je sve na njoj tema, samo Željezničar direktno nije. Kako vam ne dosadi pisati o Misimoviću i Osimu? Kako? Ide skupština kažeš svoj prijedlog i ako neko odgovori razvijate diskusiju, ali ovdje diskusija je apstraktan pojam. Žao mi je napora ove administracije na čelu sa Stormom, što se trudi da ovdje omogući jednaka mišljenja svima, ali ustvari ovdje nema mišljenja nego lupanja po cijele dane.

Ako niste zaboravili, sutra nam igra Željezničar samo da vas napomenem.
Za život cijeli, plavo bijeli !
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:41 pm

Ma hajde jbo njih, sto neko rece sami smo sebi najtezi protivnik...krupa, mladost, sloboda, gosk, zvijezda..s vrha bi ih gledali da smo bili na nivou :zid:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:42 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sub nov 10, 2018 7:50 pm
Da se nama izboriti sa nama samim, lahko bi za lopove..
S nama samim za treće mjesto,da
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 8:56 pm

Ne gubite nadu braco, da nam je pregurat do pauze pa onda u plavo proljece ! :zeljeznicar1:

Sa druge strane, iskreno mislim da ovoj nasoj upravi fali kompetentnih ljudi na odredjenim pozicijama. Onaj Misketov poziv svima koji misle da mogu doprinijeti da se pridruze... mislim da nije bas prihvacen.
A sustinski nema vece istine od toga... treba zaboraviti medjusobne netrpeljivosti, ega i mahalske price nego prici iskreno i ponuditi se svako u svom kapacitetu. Zato zamjeram svima pa i Amaru sto se aktivnije ne ukljuci.

Nas je Zeljovaca premalo da bi se dijelili na Senade Amare ove one... umjesto svi ko jedan da se skupimo... kod nas nece ovaj sa ovim, onaj ceka da udje sa svojim ljudima bla bla bla...
Sta cekas?? Zeljo te treba...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 9:11 pm

Kospa je napisao/la:
sub nov 10, 2018 8:56 pm
Ne gubite nadu braco, da nam je pregurat do pauze pa onda u plavo proljece ! :zeljeznicar1:

Sa druge strane, iskreno mislim da ovoj nasoj upravi fali kompetentnih ljudi na odredjenim pozicijama. Onaj Misketov poziv svima koji misle da mogu doprinijeti da se pridruze... mislim da nije bas prihvacen.
A sustinski nema vece istine od toga... treba zaboraviti medjusobne netrpeljivosti, ega i mahalske price nego prici iskreno i ponuditi se svako u svom kapacitetu. Zato zamjeram svima pa i Amaru sto se aktivnije ne ukljuci.

Nas je Zeljovaca premalo da bi se dijelili na Senade Amare ove one... umjesto svi ko jedan da se skupimo... kod nas nece ovaj sa ovim, onaj ceka da udje sa svojim ljudima bla bla bla...
Sta cekas?? Zeljo te treba...
:palacgore:

Sutra Zeko zabija :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 9:24 pm

Vala koliko god da nas je Zeljo nas treba. A za Zelju moramo biti uvijek tu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 9:26 pm

Ma vala Zeko ako ga zabije ja ga ne slavim!!!

EDIT: bez toga molicemo.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], pintol_TM87 i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija