Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:11 pm

Coutinho igrao povrijedjen u Milanu, out 2-3 sedmice. Spavate li mirno, doktori Barcelone?
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:26 pm

Prvo da kažem da bih i ja volio da dođe do dogovora, i ok je izraziti mišljenje, ali konstantno prizivanje i plakanje za njim stvara sljedeće:
1. Nabija se veliki dodatni pritisak na poziciju šefa stručnog štaba.
2. Stvara se atmosfera da klub ne može bez njega i svakom novom treneru se svaki potez poredi u odnosu na ono šta bi Amar uradio. (Nemoj da vam citiram postove gdje su raja hvalila neke trenere jer su ih podsjećali na Amara gestikulacijama)
3. Direktno hranite sve ološe koji pokušavaju rušiti klub, a svima im je "zajednički sadržalac" Amar Osim.
4. Stvara se još gora atmosfera i povećava se još više nepovjerenje Odoviću jer čim se priziva neki "mesija", znači ovaj trenutni ne valja. Mala smo sredina i dođe i do igrača.
5. Sve na stranu, ali imajte malo i ljudskog dostojanstva, izgledate ko likovi koji se režu zbog djevojaka, ko oni što su pisali Stevanoviću "ostani molim te" i sl.

I sve ovo u situaciji kad postoji velika šansa da do dogovora između trenutne uprave i Amara ne dođe. Već znaju za većinsku želju navijača da se on vrati, da je moglo tako - tako bi i bilo. Ponavljam, ok mi je imati želju da dođe do dogovora, ali potenciranje njegovog imena za svaki mogući detalj i sve živo moguće je velika greška, a i jadno brate, ne ovisi Željo ni o jednom čovjeku niti smije tako biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:29 pm

slika
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:33 pm

Mozda se u kakanj vraca
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:40 pm

vopla je napisao/la:
pet nov 09, 2018 3:20 pm
https://youtu.be/FotB-GrJ-zU
1:20 KRAJ PRICE ! hahaha
Najdraza konferencija ikad, popiša Blekica i komplet vodstvo Sarajeva u 30 sekundi..
Sifra je ovo teska :D


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Utakmica neće početi dok naši navijači ne dodju na stadion!
Ovi se ne oglašavaju i kad nas brutalno kradu,bilo kući ili na strani,jos nam hladno muriju zovnu :placeodsmijeha:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:41 pm

Biće ovo jebena utakmica po svemu sudeći. Al' u stvari nama je svaka takva, tako da ništa novo.
Oni hrmpalije, igrat će agresivno, udarati... S druge strane mi osakaćeni povredama, suspenzijama. Čemu se nadati? Građani igraju bunker od početka sezone. Gledao sam nekoliko njihovih utakmica i iskreno mislim i ne vidim način da sa onakvom našom igrom ugrozimo njihov gol. U takvu situaciju su nas doveli da se više i ne nadam pobjedi, da svako može odnijeti bodove sa Grbavice, da strahuješ od svakog jebenog sela... Meni ovo miriše na neriješeno, al' se nadam da će napokon pročepiti yebem ga ja više. SVI NA GRBAVICU!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:45 pm

plavi brat je napisao/la:
pet nov 09, 2018 3:59 pm
Grbavica je napisao/la:
pet nov 09, 2018 3:11 pm
storm_raider je napisao/la:Pozeli ovako covjek Grbavicu kao najrodjenijeg...
Hvala brate
Hahahahahahahahah
doooobar,dobar
Kakav je to majstor... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:48 pm

Zadnja šansa da protiv jedne od ekipa od sedmog do posljednjeg mjesta ubilježimo dvije pobjede u regularnom dijelu sezone. Realno x2, ali džaba nada se čovjek da ćemo pobijediti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 4:59 pm

sve ono za cemu zudimo, a to su: jedinstvo u ekipi, smanjenje sudijskih gresaka na nasu stetu, bolja posjeta, bolji rezultati, bolji skauting, pa dalje vise para i sponzora i sve sto zelimo bi doslo dolaskom Amara, pa dogovorite se yebemu majku, Amar je Boziji sin i vjerovatno najvece ime u Želji nakon rata, grehota je da ne bude u klubu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:00 pm

zivim za ovaj dan ..
nije zabranjeno mastati jbg slikaslika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:05 pm

Ako kiksaju protiv Tuzle mozda se promil sanse stvori pa i dodje Amko..kad vec pisete i dalje o tome :D
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:16 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet nov 09, 2018 4:59 pm
sve ono za cemu zudimo, a to su: jedinstvo u ekipi, smanjenje sudijskih gresaka na nasu stetu, bolja posjeta, bolji rezultati, bolji skauting, pa dalje vise para i sponzora i sve sto zelimo bi doslo dolaskom Amara, pa dogovorite se yebemu majku, Amar je Boziji sin i vjerovatno najvece ime u Želji nakon rata, grehota je da ne bude u klubu
Amar je u Klubu i to u najvažnijem dijelu - Skupštini. Podržava ovu Upravu i njene strukture dizanjem ruke ZA sve odluke.

Mislim, da sutra ova Uprava podnese neopozivu ostavku i svi odreda napuste Klub, Amar se neće htjeti vratiti da vrši neku drugu funkciju (trener/sports.ki menadžer/direktor). Da je htio do sada bi se vratio.

Uoči Tuzle sam optimista, nakon dugo vremena. Ako je Arežina na raspolaganju onda očekujem sljedeći sastav: Fejzić - Stevanović Osmanović/Zilić Rodin Pavić - Šaban Vranješ Arežina - Jazvić Veseli Krpić.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:33 pm

Vraca se Fico da koji slobodnjak odradi pa nazad suspenzija..😁😁 mislim da je i on dosao pameti i da mu treba dati sansu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:34 pm

DANAN je napisao/la:
pet nov 09, 2018 3:20 pm
CURVA je napisao/la:
pet nov 09, 2018 2:39 pm
Zna li neko koliki procenat cemo imati od Gojaka
https://faktor.ba/vijest/adzem-za-fakto ... C2uIwaA6Vk
phpBB [video]


Od 20:30 se govori o Ameru Gojaku. Meni nešto nije OK, kada usporedim izjave Adžema i A. Osima. Neko petlja.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 5:38 pm

Morzhy je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:40 am
Zaka je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:18 am
Najveći minus našeg tima je upravo to što nisu prava ekipa, što nemaju zajedništvo, pobjednički duh.
Gledam utakmice od prošle sezone kada smo bili u onom nizu, pa oni su išli glavom na kopačku, u onaj povratak protiv Radnika su svi vjerovali, jer se vidjela želja u njihovoj igri(naravno i tad je Zec fulio zicer na početku).
Ramović, Vojo, Graovac, Siniša, Hajdarević su nosili ekipu svojom borbenošću, Zakarić je zabijao strašne golove i pravio probleme po krilu, Blagojević i Zec su bili u formi, Kajkut kad bi ušao bar bi se borio maksimalno...
I onda se to raspadne u par utakmica i kako možeš optužiti nekoga iz uprave što se Blagojeviću taj dan ne igra, što je Zec glup pa fuli bar zicer po tekmi ili što Kjosevski primi gol kroz ruke, a Mostar da ne pominjem.
Bilo je nekih Adžemovih grešaka, morao je neke igrače izrotirati,.proširiti roster, ali s onim pristupom i trkom od kraja polusezona bili bi prvaci sigurno, mada sudije su uvijek bile igrač više za Zrinjski.
Isto je to sad, bježe nam 8 bodova, ali u 3,4 tekme se to može stići, ali moraju naši igrači shvatiti da je svaka tekma do kraja finale i borba za titulu, ali naravno preko zime treba 4,5 igrača na pozicijama koje svi znamo.
Nije sve do zajedništva,ima i do kondicije. Stvar je kako se odrade pripreme...
Pa ima možda i u tome razloga za slabiju igru, ali opet ako igrači koji godinama igraju profesionalni fudbal nisu u kondiciji konstantno onda su to neozbiljni igrači.
Pa prošle godine u svjetskim ligama ljudi nisu imali prave pripreme osim onih ljetnih, a i tada odigraju veliki broj utakmica na raznim kontinentima, nakon čitave sezone igrali SP i nakon malog odmora počeli pripreme za novu sezonu.
Ja garantujem da će Ramovič čim se vrati istrčati isto kao Zec, a njegova trka će biti 3 puta korisnija i konkretnija.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 6:04 pm

Uskoro aBdslika
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 6:14 pm

sajo10 je napisao/la:
pet nov 09, 2018 4:11 pm
Coutinho igrao povrijedjen u Milanu, out 2-3 sedmice. Spavate li mirno, doktori Barcelone?
Gledaj doktora kod Milana, nemaju koga sastavit za tekmu protiv Juveta :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 6:15 pm

igla je napisao/la:
pet nov 09, 2018 4:26 pm
Prvo da kažem da bih i ja volio da dođe do dogovora, i ok je izraziti mišljenje, ali konstantno prizivanje i plakanje za njim stvara sljedeće:
1. Nabija se veliki dodatni pritisak na poziciju šefa stručnog štaba.
2. Stvara se atmosfera da klub ne može bez njega i svakom novom treneru se svaki potez poredi u odnosu na ono šta bi Amar uradio. (Nemoj da vam citiram postove gdje su raja hvalila neke trenere jer su ih podsjećali na Amara gestikulacijama)
3. Direktno hranite sve ološe koji pokušavaju rušiti klub, a svima im je "zajednički sadržalac" Amar Osim.
4. Stvara se još gora atmosfera i povećava se još više nepovjerenje Odoviću jer čim se priziva neki "mesija", znači ovaj trenutni ne valja. Mala smo sredina i dođe i do igrača.
5. Sve na stranu, ali imajte malo i ljudskog dostojanstva, izgledate ko likovi koji se režu zbog djevojaka, ko oni što su pisali Stevanoviću "ostani molim te" i sl.

I sve ovo u situaciji kad postoji velika šansa da do dogovora između trenutne uprave i Amara ne dođe. Već znaju za većinsku želju navijača da se on vrati, da je moglo tako - tako bi i bilo. Ponavljam, ok mi je imati želju da dođe do dogovora, ali potenciranje njegovog imena za svaki mogući detalj i sve živo moguće je velika greška, a i jadno brate, ne ovisi Željo ni o jednom čovjeku niti smije tako biti.
Odlicno receno, brao Igla
5. - 7. Okt 1992.
 
Bosanski lonac
Postovi: 521
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 6:20 pm

BHDragons je napisao/la:
pet nov 09, 2018 6:04 pm
Uskoro aBdslika
Gledaj ljepote.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 6:49 pm

Zaka je napisao/la:
pet nov 09, 2018 5:38 pm
Morzhy je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:40 am
Zaka je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:18 am
Najveći minus našeg tima je upravo to što nisu prava ekipa, što nemaju zajedništvo, pobjednički duh.
Gledam utakmice od prošle sezone kada smo bili u onom nizu, pa oni su išli glavom na kopačku, u onaj povratak protiv Radnika su svi vjerovali, jer se vidjela želja u njihovoj igri(naravno i tad je Zec fulio zicer na početku).
Ramović, Vojo, Graovac, Siniša, Hajdarević su nosili ekipu svojom borbenošću, Zakarić je zabijao strašne golove i pravio probleme po krilu, Blagojević i Zec su bili u formi, Kajkut kad bi ušao bar bi se borio maksimalno...
I onda se to raspadne u par utakmica i kako možeš optužiti nekoga iz uprave što se Blagojeviću taj dan ne igra, što je Zec glup pa fuli bar zicer po tekmi ili što Kjosevski primi gol kroz ruke, a Mostar da ne pominjem.
Bilo je nekih Adžemovih grešaka, morao je neke igrače izrotirati,.proširiti roster, ali s onim pristupom i trkom od kraja polusezona bili bi prvaci sigurno, mada sudije su uvijek bile igrač više za Zrinjski.
Isto je to sad, bježe nam 8 bodova, ali u 3,4 tekme se to može stići, ali moraju naši igrači shvatiti da je svaka tekma do kraja finale i borba za titulu, ali naravno preko zime treba 4,5 igrača na pozicijama koje svi znamo.
Nije sve do zajedništva,ima i do kondicije. Stvar je kako se odrade pripreme...
Pa ima možda i u tome razloga za slabiju igru, ali opet ako igrači koji godinama igraju profesionalni fudbal nisu u kondiciji konstantno onda su to neozbiljni igrači.
Pa prošle godine u svjetskim ligama ljudi nisu imali prave pripreme osim onih ljetnih, a i tada odigraju veliki broj utakmica na raznim kontinentima, nakon čitave sezone igrali SP i nakon malog odmora počeli pripreme za novu sezonu.
Ja garantujem da će Ramovič čim se vrati istrčati isto kao Zec, a njegova trka će biti 3 puta korisnija i konkretnija.
Odmah si dao odgovor i sve nakon toga je suvišno. Neozbiljni igrači,kraj.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija