Moderator/ica: storm_raider

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 12:40 am

Zaka je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:18 am
Najveći minus našeg tima je upravo to što nisu prava ekipa, što nemaju zajedništvo, pobjednički duh.
Gledam utakmice od prošle sezone kada smo bili u onom nizu, pa oni su išli glavom na kopačku, u onaj povratak protiv Radnika su svi vjerovali, jer se vidjela želja u njihovoj igri(naravno i tad je Zec fulio zicer na početku).
Ramović, Vojo, Graovac, Siniša, Hajdarević su nosili ekipu svojom borbenošću, Zakarić je zabijao strašne golove i pravio probleme po krilu, Blagojević i Zec su bili u formi, Kajkut kad bi ušao bar bi se borio maksimalno...
I onda se to raspadne u par utakmica i kako možeš optužiti nekoga iz uprave što se Blagojeviću taj dan ne igra, što je Zec glup pa fuli bar zicer po tekmi ili što Kjosevski primi gol kroz ruke, a Mostar da ne pominjem.
Bilo je nekih Adžemovih grešaka, morao je neke igrače izrotirati,.proširiti roster, ali s onim pristupom i trkom od kraja polusezona bili bi prvaci sigurno, mada sudije su uvijek bile igrač više za Zrinjski.
Isto je to sad, bježe nam 8 bodova, ali u 3,4 tekme se to može stići, ali moraju naši igrači shvatiti da je svaka tekma do kraja finale i borba za titulu, ali naravno preko zime treba 4,5 igrača na pozicijama koje svi znamo.
Nije sve do zajedništva,ima i do kondicije. Stvar je kako se odrade pripreme...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 12:44 am

nikson je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:39 am
Cinjenicno si ti ove sezone trebao biti jaci, al ko je mogao znati za Zeca ove godine, za Zajmovica ove sezone, od njeg smo ocekivali da eksplodira do kraja...Od Blagojevica da sad pohara sve s novim ugovorom a ne da bude paksu, od Hajdara da pojede sve zivo a ne da odrveni, Saban da uzme sve duele jer je ljetos ojacao dosta....cinjenica je da su se nastavili razvijati oni koji su vec bili dostigli odredjen nivo, uz ova pojacanja bi mi bili top....al padose upravo oni od kojih smo ocekivali da dostignu svoj vrhunac u Zelji i idu dalje....ko je kriv za padanje, tesko je objasniti....
Krivi su oni sami, po meni. Nije bila zavidna situacija ni kada je Miro bio tu. Sjecam se golgeterske krize Lendriceve, ne mozemo sastaviti tri pasa od stopera do zadnjeg veznog, ali se nakon utakmice i treninga redovno pusila sisha. Jedini Miro Stevanovic direktno na Vilsonovo, kapa na glavu i trci. Non-stop. Pa rijesi jedan derbi, pa upisa par asistencija, pa zabi golcinu Olimpicu, pa upisa najvise asistencija, pa postade najbolji igrac lige za tu sezonu. Na kraju ode gdje je otisao. Ne moraju oni trenirati koliko je on trenirao, makar da upora toliko brinu o sebi, nama mi bilo bolje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 12:52 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:44 am
nikson je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:39 am
Cinjenicno si ti ove sezone trebao biti jaci, al ko je mogao znati za Zeca ove godine, za Zajmovica ove sezone, od njeg smo ocekivali da eksplodira do kraja...Od Blagojevica da sad pohara sve s novim ugovorom a ne da bude paksu, od Hajdara da pojede sve zivo a ne da odrveni, Saban da uzme sve duele jer je ljetos ojacao dosta....cinjenica je da su se nastavili razvijati oni koji su vec bili dostigli odredjen nivo, uz ova pojacanja bi mi bili top....al padose upravo oni od kojih smo ocekivali da dostignu svoj vrhunac u Zelji i idu dalje....ko je kriv za padanje, tesko je objasniti....
Krivi su oni sami, po meni. Nije bila zavidna situacija ni kada je Miro bio tu. Sjecam se golgeterske krize Lendriceve, ne mozemo sastaviti tri pasa od stopera do zadnjeg veznog, ali se nakon utakmice i treninga redovno pusila sisha. Jedini Miro Stevanovic direktno na Vilsonovo, kapa na glavu i trci. Non-stop. Pa rijesi jedan derbi, pa upisa par asistencija, pa zabi golcinu Olimpicu, pa upisa najvise asistencija, pa postade najbolji igrac lige za tu sezonu. Na kraju ode gdje je otisao. Ne moraju oni trenirati koliko je on trenirao, makar da upora toliko brinu o sebi, nama mi bilo bolje.
Pa tehnicki bi trebalo da je tako, al kad pogledam, Zajmovic ubio sam pripreme plus s ekipom pripreme, Hajdarevic ubio sam plus s ekipom, Saban isto....Hajdar nestao, Zajmovic svi znamo sta mu zelimo, jedino eto Saban igra koliko moze, neke stvari nisu ni do njega....Nama bolji igraci koji nisu prosli pripreme s nasim kondicionim nego ovi sto jesu....iskreno mislim da je ovaj nas mnogo, mnogo fulio s kondicijom...pola situacija koje bi mi mogli odraditi kako treba odradimo traljavo bas zbog toga sto su igraci umrli i nemaju dovoljno kisika da nesto zavrse kako treba....nije da mi nismo imali sansi u pojedinim utakmicama, jednostavno mi nismo imali snage u vecini utakmica...ili nisu htjeli da je imaju...ili Bog zna sga vise, nksam pametan
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 12:55 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:33 am
Dobro, Miro je klasa za sebe. Bilo bi dobro uporediti ostale igrace. Na mob sam, pa mi je tesko pisati to sada.
Ma slabija je sada ekipa, imao si Lendrica u napadu, izmjena Nikolic. Sad nemas rezervnog napadaca.
Na krilu Miro, bio i Krizman manji dio sezone. Ta druga krilna pozicija dobro kaskala, treba se sjetit Crnova samo, Zakarica koji je slabo igrao na slabijoj strani terena, ali opet veze na sebe igraca. Veza puna prekaljenih igraca; Markovic, Blagojevic, Bekric, Zeba. Mrtvi dizelasi, ali neki kvalitet je bio tu. Odbrana hit & miss, pogotovo nesretna pozicija lijevog beka, cuvanje Muse na klupi koji je mogao dati ruke, te kiksera Kerle i Bogicevica koji su nam haos pravili u ligi za prvaka. Prije lige za prvaka bili u velikom nizu pobjeda. Onda se desilo sta se desilo, jos im nisam oprostio...

I prosle sezone imali jacu ekipu, nema sta. Napad Ubiparip i Kajkut, znaci imas rezervnog napadaca, kakav god da je. Afirmisali se Saban i Hajdar, Adzem u hodu napravio pravo finu ekipu. Ramovic se ustalio u ekipi, Graovac pravi borac. Zakaric ubio sezonu sa nerealnom statistikom i igrama. Opet nas 'zajeba' pritisak i taj famozni zimski prelazni rok...poslije toga isto znamo sta se desilo, ali uzeo se kup.

Treba sad pametno na zimu, da se ciljevi za blizu buducnost javno objave, samim tim skine pritisak sa igraca i napravi fina ekipa za europu i sljedecu sezonu. Nikakvo bezglavo jurisanje na titulu. Imamo slabiju ekipu i nikakav timski duh, trebat ce krvi, znoja, pameti i malo srece da se iz svega izdignemo. Uvijek sam za pravu atmosferu u ekipi, gdje se igra pozrtvovano i gdje se ne biraju utakmice, a ne da nas 2-3 pojedinca kvalitetom guraju. Sada kada toga nemamo, vidimo gdje smo.
Ekipa mozda jeste slabija po imenima, ali ima daleko vise potencijala. I nekako je u odnosu na ove dvije izbalansiranija, iako i dalje ima mana. Sada kao imas bekove, ali nemas rezervnog napadaca. Nemas stopera koji izlazi visoko. Onda pehovi sa krilima. Moze se to korigovati na zimu. Vidjet cemo sta ce biti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 1:25 am

Do trenera je
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 1:39 am

Niksone mani se shishe i jane limun
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 1:41 am

Minjore je napisao/la:
pet nov 09, 2018 1:39 am
Niksone mani se shishe i jane limun
Meni su rekli da ako tako nastavim mogu za prvi tim zaigrati umjesto Zeca....zato ja to :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 2:14 am

**** ba ekipu, hocu tim. Hocu Zeljeznicar! Kome to nije jasno nek se kupi odavde!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 3:19 am

Kjosevski (23)
Stevanovic (29) – Zilic (18) – Rodin (22) – Pavic (23)
Sabanadzovic (19) – Osmanovic (18)
Veselinovic (25) – Ramovic (26) – Zajmovic (23)
Krpic (27)

Ekipa koja bi mogla istricati protiv gradjana. Ne pamtim kada smo imali mladju startnu postavu. A na klupi: Fejzic (32), A. Sehic (19), Hajdarevic (20), Zec (23), Curjuric (29), Dacic (19).
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 7:25 am

Omar500 je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:55 am
storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 12:33 am
Dobro, Miro je klasa za sebe. Bilo bi dobro uporediti ostale igrace. Na mob sam, pa mi je tesko pisati to sada.
Ma slabija je sada ekipa, imao si Lendrica u napadu, izmjena Nikolic. Sad nemas rezervnog napadaca.
Na krilu Miro, bio i Krizman manji dio sezone. Ta druga krilna pozicija dobro kaskala, treba se sjetit Crnova samo, Zakarica koji je slabo igrao na slabijoj strani terena, ali opet veze na sebe igraca. Veza puna prekaljenih igraca; Markovic, Blagojevic, Bekric, Zeba. Mrtvi dizelasi, ali neki kvalitet je bio tu. Odbrana hit & miss, pogotovo nesretna pozicija lijevog beka, cuvanje Muse na klupi koji je mogao dati ruke, te kiksera Kerle i Bogicevica koji su nam haos pravili u ligi za prvaka. Prije lige za prvaka bili u velikom nizu pobjeda. Onda se desilo sta se desilo, jos im nisam oprostio...

I prosle sezone imali jacu ekipu, nema sta. Napad Ubiparip i Kajkut, znaci imas rezervnog napadaca, kakav god da je. Afirmisali se Saban i Hajdar, Adzem u hodu napravio pravo finu ekipu. Ramovic se ustalio u ekipi, Graovac pravi borac. Zakaric ubio sezonu sa nerealnom statistikom i igrama. Opet nas 'zajeba' pritisak i taj famozni zimski prelazni rok...poslije toga isto znamo sta se desilo, ali uzeo se kup.

Treba sad pametno na zimu, da se ciljevi za blizu buducnost javno objave, samim tim skine pritisak sa igraca i napravi fina ekipa za europu i sljedecu sezonu. Nikakvo bezglavo jurisanje na titulu. Imamo slabiju ekipu i nikakav timski duh, trebat ce krvi, znoja, pameti i malo srece da se iz svega izdignemo. Uvijek sam za pravu atmosferu u ekipi, gdje se igra pozrtvovano i gdje se ne biraju utakmice, a ne da nas 2-3 pojedinca kvalitetom guraju. Sada kada toga nemamo, vidimo gdje smo.
Ekipa mozda jeste slabija po imenima, ali ima daleko vise potencijala. I nekako je u odnosu na ove dvije izbalansiranija, iako i dalje ima mana. Sada kao imas bekove, ali nemas rezervnog napadaca. Nemas stopera koji izlazi visoko. Onda pehovi sa krilima. Moze se to korigovati na zimu. Vidjet cemo sta ce biti.
Kako god bude, nama ce trebati 3-4 igraca na zimu minimalno. A, ako cemo traziti zamjenu za Bogicevica i Vecu, onda jos vise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 7:50 am

Prevagu prošle je pravio Zakarić, odluči utakmicu potezom. A sad to treba da bude Zec i Zajimović da naprave tu prevagu, ali oni su ograniceni i samo smetaju
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:05 am

sahmat je napisao/la:
pet nov 09, 2018 7:50 am
Prevagu prošle je pravio Zakarić, odluči utakmicu potezom. A sad to treba da bude Zec i Zajimović da naprave tu prevagu, ali oni su ograniceni i samo smetaju
Ma njih dvojica su, za ove lige, solidni za rotacije i ništa više...Veći problem je bio što Veseli i Jazvić određeni period nisu na svom maksimumu, nisu zdravi..Sad će se to malo popraviti, a i Oda će imati malo više opcija za rotiranje...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:27 am

Dosta nama ovisi od Veselinovića, ako on uspije uhvatiti formu i dovede se dobro desno krilo, bit će to mnogo drugačija ekipa. Vidjeli ste kako je to izgledalo za derbi, sve što smo uradili bilo je preko Veselog.
Opet bez jednog dobrog veznog koji će prenijeti loptu to nije dovoljno, ta 2 pojačanja MORAJU pogoditi sada na zimu.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:33 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 7:25 am
Kako god bude, nama ce trebati 3-4 igraca na zimu minimalno. A, ako cemo traziti zamjenu za Bogicevica i Vecu, onda jos vise.
Zamjena za Bogicevica je Bakrac, on Rodin, Kemo i Zilic, to bi trebalo biti dovoljno za proljece.
Radije nam treba zamjena na spicu, lijevom beku i u sredini box to box igrac.
Krila imamo popunjena, samo ih treba dozirati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:49 am

Mogu da potvrdim za krov za Istok. U Turskoj. Donijece ga ovdje i sklopiti.

Hajmo mi pobjediti City, dodjimo na Grbavicu, podrzimo naseg Zelju!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ono.na
Postovi: 567
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:57 am

Mogu da potvrdim za dogovor za trenera. Amar. Sklopice ga danas pa onda objaviti.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:59 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 8:49 am
Mogu da potvrdim za krov za Istok. U Turskoj. Donijece ga ovdje i sklopiti.

Hajmo mi pobjediti City, dodjimo na Grbavicu, podrzimo naseg Zelju!
E ovo je prava vijest :pljesak: Za muštuluka konačno da vise ne gledam u nebo pred utakmicu!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 8:59 am

ono.na je napisao/la:
pet nov 09, 2018 8:57 am
Mogu da potvrdim za dogovor za trenera. Amar. Sklopice ga danas pa onda objaviti.
Daj Boze, mada tesko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 9:32 am

Dajte Amaru odriješene ruke za sportski segmenat,vi se držite finansija i infrastrukture i svi sretni i zadovoljni.. :kafa:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 09, 2018 9:37 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 8:49 am
Mogu da potvrdim za krov za Istok. U Turskoj. Donijece ga ovdje i sklopiti.

Hajmo mi pobjediti City, dodjimo na Grbavicu, podrzimo naseg Zelju!
Storme, da li to znaci da ce nakon krova ici osposobljavanje poslovnih prostora, sa obzirom da evo godinu i po to stoji u mjestu?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija