Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:09 pm

kvalitet je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:08 pm
Mislim da smo se zajebali svi za Stojana. Ok, igrački možda više nije igrač za Ligu prvaka, ali je igrao vani, ima iskustva pun ku*rac, itekako može valjati. Ništa lošiji od igrača koji su odigrali nekoliko posljednjih utakmica u veznom redu, čak je i bolji. I onda dođu neki blagojevići i slični i ne prihvate ga kako treba. Smiješno. Stojan je IGRAČ za sve njih redom.
Ja se nadam da ce protiv Celika ako nista biti na klupi pa uci. Ma klosari ljubomorni na momka jer je uspio u zivotu za razliku od ovih polovnjaka iz Jelen Super Lige.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:11 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:09 pm
kvalitet je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:08 pm
Mislim da smo se zajebali svi za Stojana. Ok, igrački možda više nije igrač za Ligu prvaka, ali je igrao vani, ima iskustva pun ku*rac, itekako može valjati. Ništa lošiji od igrača koji su odigrali nekoliko posljednjih utakmica u veznom redu, čak je i bolji. I onda dođu neki blagojevići i slični i ne prihvate ga kako treba. Smiješno. Stojan je IGRAČ za sve njih redom.
Ja se nadam da ce protiv Celika ako nista biti na klupi pa uci. Ma klosari ljubomorni na momka jer je uspio u zivotu za razliku od ovih polovnjaka iz Jelen Super Lige.
Pod time misliš na?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:12 pm

LARSSON je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:11 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:09 pm
kvalitet je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:08 pm
Mislim da smo se zajebali svi za Stojana. Ok, igrački možda više nije igrač za Ligu prvaka, ali je igrao vani, ima iskustva pun ku*rac, itekako može valjati. Ništa lošiji od igrača koji su odigrali nekoliko posljednjih utakmica u veznom redu, čak je i bolji. I onda dođu neki blagojevići i slični i ne prihvate ga kako treba. Smiješno. Stojan je IGRAČ za sve njih redom.
Ja se nadam da ce protiv Celika ako nista biti na klupi pa uci. Ma klosari ljubomorni na momka jer je uspio u zivotu za razliku od ovih polovnjaka iz Jelen Super Lige.
Pod time misliš na?
Na Jovana.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:13 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:12 pm
LARSSON je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:11 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:09 pm


Ja se nadam da ce protiv Celika ako nista biti na klupi pa uci. Ma klosari ljubomorni na momka jer je uspio u zivotu za razliku od ovih polovnjaka iz Jelen Super Lige.
Pod time misliš na?
Na Jovana.
Nije on prve lige očima vidio koliko znam, samo u drugoj igrao
Spoiler:
:placeodsmijeha:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:14 pm

LARSSON je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:13 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:12 pm
LARSSON je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:11 pm


Pod time misliš na?
Na Jovana.
Nije on prve lige očima vidio koliko znam, samo u drugoj igrao
Spoiler:
:placeodsmijeha:
Izvini onda do mene, reko znam da je igrao za Cukaricki pa kontam na njih. Nista halali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:23 pm

Niko nije rekao da je Vedran najveci problem... probleme moramo rijesavati a on jeste problem, i svi ce doci na red... svi kojima su licni interesi ispred Željinih.
Nedo Turkovic sve da ima stogodisnju kartu za zapad je ispao smrad sa provokacijama Sulje u pitarskom dresu, i to jos u ovakvom trenutku... to je taj mentalitet
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:24 pm

kvalitet je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:08 pm
Mislim da smo se zajebali svi za Stojana. Ok, igrački možda više nije igrač za Ligu prvaka, ali je igrao vani, ima iskustva pun ku*rac, itekako može valjati. Ništa lošiji od igrača koji su odigrali nekoliko posljednjih utakmica u veznom redu, čak je i bolji. I onda dođu neki blagojevići i slični i ne prihvate ga kako treba. Smiješno. Stojan je IGRAČ za sve njih redom.
Šta se imamo zajebati, frajer prima deset puta više para nego Šaban i od njega i od Šabana očekujete isto...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:35 pm

Ubit cemo ćelika
1987
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:40 pm

mamba21 je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:45 pm
1921.ba je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:43 pm
vazda nama nesto smeta... satnica, vrijeme, kosarka, protesti...
Iskreno ovo je jedino realno sto moze smetati od nabrojanog. Momka su ubili, drzava prikriva sve, moze se ne do Bog nekom od nas to desiti jer smo nebitni ljudi. Covjeka treba podrzati i dosada sam isao te proteste, a u petak izgleda necu.
nije opravdanje niti će se odraziti više od 50-100 ljudi, imajući u vidu posjećenost dosadašnjih protesta. ali opet da drotine već određeni termin pomjere baš na taj, a oni su prozvani i to žestoko u tom slučaju...ne vjerujem ni da je slučajno.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:41 pm

Jeli moguce da se falsifikuje sezonska? Ja protiv GOSK-a ulazim, pokazujem kartu, on uzima ocitava i vraca mi je. Ja napravi par koraka i security me uhvati za ruku (veoma grubo) i uze mi sezonsku te ponova ucita, te je bilo sve okej. Ne razumijem? Greska pri ucitavanju ili?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:42 pm

Eto dovest ces igraca kalibra Vranjesa za kojeg u emisiji kazu da je rang Benke, znaci jedno od jacih imena zadnjih godina u ligi, bas ce se takav igrac dovesti za male pare. Svi bi mi kapitalce, a da ih platis malo. Ne ide. Mahala ubi cim mi gledamo koliko ko ima platu.

Projic se dovede jer gori na toj poziciji, ekipa bojkotuje jer ima vecu platu. Vranjes se dovede, opet pojedinci u ekipi bojkotuju. Klub je kriv za to jer uopste dozvoli da se takve stvari dese.

Vranjes mene nije pretjerano ocarao, ali definitivno moze pomoci. U pravom sistemu, na ovakvom terenu, moze cuda praviti. Svaki pojedinac mora biti potcinjen ekipi i klubu. Koji kod je trener pokusao dovesti stvari u red, na kraju bi bio otjeran. Klub je dobro kriv jer su mijenjali trenere umjesto da rijese probleme u svlacionici.

Ovo sa Vecom ok sto se uradilo, treba ohladiti Blagojevica jer mi previse ovisimo o njemu. Nebitno kakav je on karakter, mi moramo biti sposobno da kreiramo, iznosimo loptu i bez njega. Nije zdravo da o njemu ovisimo. Igre zadnjih sezona nam se zasnivaju od tga koliko je raspolozen Blagojevic i majstorijama Lendrica, Stevanovica, Zakarica. Sada kada nemamo igraca kalibra te trojice, ostane ti ovo.
Ko misli da ce se nesto drasticno promijeniti i nakon promjene kapitenske, eventualnog klupiranja Blagojevica, grdno se vara. Moramo biti strpljivi jer imamo limitiranu i poljuljanu ekipu. Podrska je sada najbitnija, ali bitno je da se psuje i govori kako se vise nece zakoraciti na Grbavicu...Daj ba da dodje deset hiljada, da zagrmi 'Celik *****' punih prvih pet minuta, da se zalede Robije, i nasi ce lakse poletiti, pogotovo omladinci koje nema ko pogurati. Sa tribina im zvizde i psuju, a starije kolege ih ne ohrabruju, ne podrzavaju na terenu. Eldar izlazi na drugom poluvremenu, dize ruke prema tribinama, hoce da nabrije publiku, ostali igraci pognute glave se setkaju do centra. Svasta...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:46 pm

Blagojević je u losoj formi jos plus sad veliki pritisak na njega ali kad on izađe i ostanu Šaban i Hajdar u vezi e tek tada nastupa patnja, ova nasa djeca da li iz straha ili ne znanja sakriju se pa svaki napad mora Ivan doci do centra po loptu da organizuje nesto ako se on ne vrati onda ide nekakvo nabijanje preko krila koja ne znaju uci u sredinu i otvoriti bekovima prostor tako da moramo biti realni i vratiti Vranjesa jer momak sigurno ima kvalitet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:55 pm

Lendrić podržao Kjosevskog...
Sad su mi kristalno jasne stvari.

Ne mogu da zamislim kako je Petroviću bilo sa ublehama. Šta su mu radili, govorili... Zamislite samo ekipice: Klocevski, Bogičević, Blagojević, Bekrić, Zeba, Lendrić... Pa onda tada još Boccaccini, Radinović, Stanić...
E nek me jebe onaj ko bi uspio izaći na kraj s njima.
I još on ispadne kreten pa sve prešuti.

Sve vam yebem. Ko god je zadnjih godina učestvovao u nečasnim radnjama, sve mu *****! Pičkice!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:56 pm

sajo10 je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:53 pm
kokoška je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:46 pm
Blagojević je u losoj formi jos plus sad veliki pritisak na njega ali kad on izađe i ostanu Šaban i Hajdar u vezi e tek tada nastupa patnja, ova nasa djeca da li iz straha ili ne znanja sakriju se pa svaki napad mora Ivan doci do centra po loptu da organizuje nesto ako se on ne vrati onda ide nekakvo nabijanje preko krila koja ne znaju uci u sredinu i otvoriti bekovima prostor tako da moramo biti realni i vratiti Vranjesa jer momak sigurno ima kvalitet.
Providan si. CELO MARS IZ SVETINJE DJUBRE JEDNO!!!
Pa valjda sam Stojan a ne Celo kakva ti je to logika moj doktore... :zid:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:57 pm

Premier je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:09 pm
Pa ljudi pogledajte ko komentarise sliku tu pri tome odobrava vecinom ponasanje i naziva misimovica i upravu amaterima i neznalicama...to su momci koji.su u vrhu tribine koji je vode koji su u udruzenju..i onda kazu kop 200 ljudi, nije ni cudo, raja masovno bjezi s juga zbog.takvih..bili jednom jedni The Maniacs..bice nekad opet abd.
Pa nisi ih uvrijedio, oni se sad zovu Ultras Željezničar,ne The Maniacs...e Ultrasa ima 200,brojka ti je ok
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:58 pm

EdiTM je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:41 pm
Jeli moguce da se falsifikuje sezonska? Ja protiv GOSK-a ulazim, pokazujem kartu, on uzima ocitava i vraca mi je. Ja napravi par koraka i security me uhvati za ruku (veoma grubo) i uze mi sezonsku te ponova ucita, te je bilo sve okej. Ne razumijem? Greska pri ucitavanju ili?
Baguje im software, nisi prvi. Rade na tome da se promjeni taj citac do zime.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:59 pm

ali to jeste tako. mi otkad je amir prodan nemamo drugog igrača da može s loptom u nogama preći sa naše polovine na protivničku. i to je do nas.
gradi željo boli te *****
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 7:59 pm

Ma pasa ja zivotom garantujem za Antolovica tekma sa Zrinjskim ako se ko sjeca u Mostaru kakva je samo greske pravio.Tekma sa Sirokim je suveli.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:01 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto okt 02, 2018 5:25 pm
Nego mozemo li Stojana ocekivati na terenu sada protiv Celika?
Može ako lijepo zamoli Jovana...ako mu on aminuje onda će dobiti koji minut u igri
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto okt 02, 2018 8:05 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto okt 02, 2018 7:55 pm
Lendrić podržao Kjosevskog...
Sad su mi kristalno jasne stvari.
Ne znam da li je stvarno podrzao, ali pogledaj ti "dokaza" da jeste kod sinana :placeodsmijeha:

Messi podržao Kjosevskog


slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija