Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 6:45 am

Samo da poželim dobro jutro i lijep dan svoj svojoj plavoj braći (i sestrama) i nahebem se familije gore više puta pomenutom parazitu Koldži N. , kao i genijalcima iz NSBIH koji određuju termine utakmica. Mogli su staviti komotno u ponoć da se igra..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 7:07 am

bogi je napisao/la:
uto sep 25, 2018 11:04 pm
storm_raider je napisao/la:
uto sep 25, 2018 10:10 pm
Utakmica sutra.. @bogi daj analizu. :)
Ukratko ću samo napisati, da im je ovaj trener bolji od komplet rostera te da izvlači maksimum iz istog. Tuzlaci ko tuzlaci uvijek se nalože protiv nas imaju dva cilja pred sezonu: opstani u ligi i sjebi Želju i tako već godinama. Ja se ne bih previše nadao bit će dosta trke i kombinatorke sa naše strane, i očekujem pogodak Krpića bez proslave za nekih 1:0.

Ove sezone Sloboda oscilira sa igrama i generalno lošiji su, slika i videomaterijala nisam postavljao ni na onu temu, jer sam dobio obaveza ili da se izrazim posla, a svi smo svjedoci u kakvoj državi živimo, studentski život je težak pa se nadam da ne zamjerite, pogotovo vi koji ste češće pratili onu temu. Pisat ću ovako tekstualno kad uhvatim vremena za neki duži post uglavnom za Slobodu.

Krpiću graditi situaciju da u igri glavom ne naleti na Ignjatovića koji je također dobar u skok igri. Nadam se da ćemo konačno vidjeti i neku dobru loptu iza leđa odbrane koja će završiti u mreži ono što je Zec fulio zadnju utakmicu na Grbavici nakon lopte Čurjurića.

Eto da ne gnjavim dalje sa tekstom :D
A koga više detalja zanima i o protivnicima i o taktici istih uvijek se može u pm javiti.
Hvala, nego meni u bookmarku ona tvoja tema, a ne iskace mi... :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 7:44 am

Svi politicari su bolest a Koldzo je karcinom .
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:20 am

igla je napisao/la:
uto sep 25, 2018 9:50 pm
Ne daje nam Koldzo, vec opstina, drugo on svojom SDA hamelj glavom to promoviše kao da nam Bakir Izetbegovic pravi stadion lično i ja mu zbog tog ***** majku u pičku.

Kad ga vidiš pljuni 3 puta i promijeni put, pravi onaj zeleni međed. On, Memić i Ajnadžić su štetočine.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:22 am

damirfile je napisao/la:
sri sep 26, 2018 7:44 am
Svi politicari su bolest a Koldzo je karcinom .
Ne spominjite ga, jutro mi pokvariste. Da hoce vise otic sa ovog podrucja, gamad, fuj...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:26 am

Morzhy je napisao/la:
uto sep 25, 2018 11:26 pm
Nažalost za pare od UEFA-e nam je kurko ako s Džo Kolom nismo dobri,sve nam može zajebati...najlakše je "j....i mrtve" na prvu,sreća pa se pitaju ljudi pametniji,mirniji i staloženiji od većine nas ostalih navijača Želje
tačno. ali bar zato ne moramo mi ovdje pisati bajke.

javnost ne zna 20% stvari i mućki i šta je sve bilo. ali saznaće. samo polako.
gradi željo boli te *****
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:37 am

ChWilla je napisao/la:
sri sep 26, 2018 8:26 am
Morzhy je napisao/la:
uto sep 25, 2018 11:26 pm
Nažalost za pare od UEFA-e nam je kurko ako s Džo Kolom nismo dobri,sve nam može zajebati...najlakše je "j....i mrtve" na prvu,sreća pa se pitaju ljudi pametniji,mirniji i staloženiji od većine nas ostalih navijača Želje
tačno. ali bar zato ne moramo mi ovdje pisati bajke.

javnost ne zna 20% stvari i mućki i šta je sve bilo. ali saznaće. samo polako.
Apsolutno,ali dok se ne sazna ne treba nigdje stvarati negativnu atmosferu,prenosi se ovo na tribine, a zbog toga može ponovo odugovlačiti do 30.12. s lovom koju moramo namjenski utrošiti do 31.12.
I Uprava su navijači kao i mi pa šute,k'o da mu oni ne bi rado sve ovo što mi pišemo ovdje,ali...dobrobit kluba na prvom mjestu pa sve ostalo
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:40 am

Nasu tekmu su stavili u pola 9 vjerovatno zbog pitara da ne bi opet bilo belaja.

Danas pred 2321 navijacem uzimamo 3 1.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:46 am

pa neće se ni saznavati. ali da nisu zubi pokazani onda u aprilu 2016., danas ni nove klozete ne bi imali. sve ima svoje.
gradi željo boli te *****
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:53 am

Danas igra Željezničar!
SVI NA GRBAVICU!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 8:53 am

ja zadovoljan i sa 1-0 za nas, golom iz ofsajda u 99.minuti :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 9:15 am

Da li će se nastaviti postavljanje hibridne trave nakon ove utakmice?
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 9:16 am

Ja bih ovaj post o 200.000 stavio u plavu seharu.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 9:17 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 9:15 am
Da li će se nastaviti postavljanje hibridne trave nakon ove utakmice?
Neće, morat ćemo vratiti i ovo do sad. Sprema se Gavran sa pincetom :P
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 9:18 am

avlami97 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 10:31 pm
18.12.2017. godina

"Nedžad Koldžo, načelnik Općine Novo Sarajevo, već je obećao donaciju od 200.000 KM, a u oktobru je potpisan i ugovor o izdvajanju ovih sredstava".

Znači 18. decembra 2017. je sve bilo na obećanju i do tada sredstva nisu proslijđena. papak ih je proslijedio pred božićne i novogodišnje prazinke da se namjenski utroše u infrastrukturu za par dana. Pa tada su već svi bili u prazničnom raspoloženju i spojenim prazničnim odmorima. Ni jednu firmu ni privatnika u tako kratkom roku nisi mogao naći da bilo šta uradi. SMRAD OBIČNI KOLDŽO NEDŽAD.
Bio sam u prilici sarađivati sa JAVNIM - budžetskim investitorima a izvodeći radove za njih sa firmama u kojima sam radio, pa sam "malko" upućen u način nihovog raspoređivanja love...
Dakle:
Ako vam na dan 31.12. u općini, ministarstvu...kojim upravljate ostane neutrošeno npr 200.000 KM, koji su bili namijenjeni za "nešto", u budžetiranju za narednu godinu UMANJUJU vam se izdvajanja za takvu stavku u budžetu za taj iznos.
Nadam se da sam ovo dobro objasnio.
Eh onda npr 200.000 ko' fol proslijediš nekome za nešto - a ako taj i taj ne utroši mora ti ih vratiti.
Da bi nas on kvalitetno za.ebao on nam obećane pare plati TEK pred sami kraj fiskalne godine tako da ih ne možemo sve potrošiti - odnosno neutrošeno moramo vratiti.
Koliko smo imali vremena dobro smo išta od te love uspjeli "implementirati".
Da nije pred izbore, pa mu treba reklama, on bi i ove godine uradio isto.
Jbg
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 9:53 am

Kad je teško nemoj da se predaš!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 10:02 am

Veceras ocekujem pobjedu lakse nego sto mozemo zamisliti.
Doci na stadion i vidjeti oko sebe standardnu raju nas 2000 bolesnika je neprocjenjivo.
Ja kao individua ne zelim vise nikog pozivati na utakmice, ko ne osjeca Zelju kao svoj klub, ko ne osjeca pripadnost jednom velikanu taj nek ne dolazi na stadion.
Tu smo mi vjerni bolesnici koji dodjemo i kad je -10 i +30 i kada smo prvi i kada smo deseti jer to je nas klub, klub koji volimo i sa kojim zivimo
Alea iacta est!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 10:13 am

MATORI je napisao/la:
sri sep 26, 2018 9:18 am
avlami97 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 10:31 pm
18.12.2017. godina

"Nedžad Koldžo, načelnik Općine Novo Sarajevo, već je obećao donaciju od 200.000 KM, a u oktobru je potpisan i ugovor o izdvajanju ovih sredstava".

Znači 18. decembra 2017. je sve bilo na obećanju i do tada sredstva nisu proslijđena. papak ih je proslijedio pred božićne i novogodišnje prazinke da se namjenski utroše u infrastrukturu za par dana. Pa tada su već svi bili u prazničnom raspoloženju i spojenim prazničnim odmorima. Ni jednu firmu ni privatnika u tako kratkom roku nisi mogao naći da bilo šta uradi. SMRAD OBIČNI KOLDŽO NEDŽAD.
Bio sam u prilici sarađivati sa JAVNIM - budžetskim investitorima a izvodeći radove za njih sa firmama u kojima sam radio, pa sam "malko" upućen u način nihovog raspoređivanja love...
Dakle:
Ako vam na dan 31.12. u općini, ministarstvu...kojim upravljate ostane neutrošeno npr 200.000 KM, koji su bili namijenjeni za "nešto", u budžetiranju za narednu godinu UMANJUJU vam se izdvajanja za takvu stavku u budžetu za taj iznos.
Nadam se da sam ovo dobro objasnio.
Eh onda npr 200.000 ko' fol proslijediš nekome za nešto - a ako taj i taj ne utroši mora ti ih vratiti.
Da bi nas on kvalitetno za.ebao on nam obećane pare plati TEK pred sami kraj fiskalne godine tako da ih ne možemo sve potrošiti - odnosno neutrošeno moramo vratiti.
Koliko smo imali vremena dobro smo išta od te love uspjeli "implementirati".
Da nije pred izbore, pa mu treba reklama, on bi i ove godine uradio isto.
Jbg
Boldirano - pa i uradiće isto. :D

Za manje upućene.

Načelnik je izvršna vlast u Općini (provodi odluke preko svojih službi) i odgovoran za provođenje istih, a Općinsko vijeće zakonodavna (donosi odluke).
Hronološki: Koldžo u izbornoj 2010. na proslavi titule protiv Laktaša, pred više od 10 milja svjedoka, obećava u najskorije vrijeme bagere na Grbavici. Naravno da je slagao. Potom se opet aktivira krajem 2015. g. i počinje pričati o 200 milja KM za stadion. Sredstva obećava za budžetsku 2016. godinu i naravno da ih ne uplaćuje, nego ih prenosi u narednu budžetsku godinu (kalendarska godina). Potom, u oktobru 2017. godine potpisuje ugovor o donaciji od 200 milja KM za infrastrukturu i uplaćuje ih pred katolički Božić, tako da ih moramo utrošiti do 31.12.2017. g. S obzirom na rok, a i vremenske prilike, to ne uspjevamo i sada im moramo vratiti 138 000,00 KM, kako bi nam on OBEĆAO novih 200 milja. Znači, igre bez granica jednog lažova i muljatora.

U međuvremenu, Željo želi izgraditi Trg iza Istočne tribine i "utrobu" iste i srediti fasadu na Sjevernoj tribini. Za sve to nam trebaju PAPIRI (čitaj Urbanistička saglasnost i Građevinska dozvola). Naravno, da to Koldžo opstruira i nedozvoljava, a bez papira ne možeš ništa graditi. U tom peridu od 2010. pa do danas Željo je Općini poklonio više stotina hiljada KM (dio platoa ispred Sjeverne tribine za potrebe Južne longitudinale), a to je uradio Dželo Muharemović (direktor Želje) preko Bulenda Biščevića (Općinski vijećnik).

Koldžo je također stopirao izgradnju super modernog stadiona od temelja (Mađari) u zamjenu za pomoćni teren.

Kada se podvuče crta, Koldžo nas je naguzio kao malo koga, a opet moraš biti dobar sa njima, jer bez njihovog papira te nema nigdje, Koldžo je obični smrad, lažov i prevarant.

Večeras protiv slanih pobjeda.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 10:36 am

avlami97 je napisao/la:
sri sep 26, 2018 10:13 am
MATORI je napisao/la:
sri sep 26, 2018 9:18 am
avlami97 je napisao/la:
uto sep 25, 2018 10:31 pm
18.12.2017. godina

"Nedžad Koldžo, načelnik Općine Novo Sarajevo, već je obećao donaciju od 200.000 KM, a u oktobru je potpisan i ugovor o izdvajanju ovih sredstava".

Znači 18. decembra 2017. je sve bilo na obećanju i do tada sredstva nisu proslijđena. papak ih je proslijedio pred božićne i novogodišnje prazinke da se namjenski utroše u infrastrukturu za par dana. Pa tada su već svi bili u prazničnom raspoloženju i spojenim prazničnim odmorima. Ni jednu firmu ni privatnika u tako kratkom roku nisi mogao naći da bilo šta uradi. SMRAD OBIČNI KOLDŽO NEDŽAD.
Bio sam u prilici sarađivati sa JAVNIM - budžetskim investitorima a izvodeći radove za njih sa firmama u kojima sam radio, pa sam "malko" upućen u način nihovog raspoređivanja love...
Dakle:
Ako vam na dan 31.12. u općini, ministarstvu...kojim upravljate ostane neutrošeno npr 200.000 KM, koji su bili namijenjeni za "nešto", u budžetiranju za narednu godinu UMANJUJU vam se izdvajanja za takvu stavku u budžetu za taj iznos.
Nadam se da sam ovo dobro objasnio.
Eh onda npr 200.000 ko' fol proslijediš nekome za nešto - a ako taj i taj ne utroši mora ti ih vratiti.
Da bi nas on kvalitetno za.ebao on nam obećane pare plati TEK pred sami kraj fiskalne godine tako da ih ne možemo sve potrošiti - odnosno neutrošeno moramo vratiti.
Koliko smo imali vremena dobro smo išta od te love uspjeli "implementirati".
Da nije pred izbore, pa mu treba reklama, on bi i ove godine uradio isto.
Jbg
Boldirano - pa i uradiće isto. :D

Za manje upućene.

Načelnik je izvršna vlast u Općini (provodi odluke preko svojih službi) i odgovoran za provođenje istih, a Općinsko vijeće zakonodavna (donosi odluke).
Hronološki: Koldžo u izbornoj 2010. na proslavi titule protiv Laktaša, pred više od 10 milja svjedoka, obećava u najskorije vrijeme bagere na Grbavici. Naravno da je slagao. Potom se opet aktivira krajem 2015. g. i počinje pričati o 200 milja KM za stadion. Sredstva obećava za budžetsku 2016. godinu i naravno da ih ne uplaćuje, nego ih prenosi u narednu budžetsku godinu (kalendarska godina). Potom, u oktobru 2017. godine potpisuje ugovor o donaciji od 200 milja KM za infrastrukturu i uplaćuje ih pred katolički Božić, tako da ih moramo utrošiti do 31.12.2017. g. S obzirom na rok, a i vremenske prilike, to ne uspjevamo i sada im moramo vratiti 138 000,00 KM, kako bi nam on OBEĆAO novih 200 milja. Znači, igre bez granica jednog lažova i muljatora.

U međuvremenu, Željo želi izgraditi Trg iza Istočne tribine i "utrobu" iste i srediti fasadu na Sjevernoj tribini. Za sve to nam trebaju PAPIRI (čitaj Urbanistička saglasnost i Građevinska dozvola). Naravno, da to Koldžo opstruira i nedozvoljava, a bez papira ne možeš ništa graditi. U tom peridu od 2010. pa do danas Željo je Općini poklonio više stotina hiljada KM (dio platoa ispred Sjeverne tribine za potrebe Južne longitudinale), a to je uradio Dželo Muharemović (direktor Želje) preko Bulenda Biščevića (Općinski vijećnik).

Koldžo je također stopirao izgradnju super modernog stadiona od temelja (Mađari) u zamjenu za pomoćni teren.

Kada se podvuče crta, Koldžo nas je naguzio kao malo koga, a opet moraš biti dobar sa njima, jer bez njihovog papira te nema nigdje, Koldžo je obični smrad, lažov i prevarant.

Večeras protiv slanih pobjeda.
Uglavnom stoji sto si napisao, ali zar stvar vjerujes u ´´propalu ideju modernog stadiona od temelja s madjarskim novcem?´´ Pa to je bila prica za malu djecu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 26, 2018 10:37 am

najljepše kad vidiš iste face. najljepša atmosfera. Željo najbolje igra.
Naprijed Željo ljubavi moja !!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], black64, Google [Bot], Majestic-12 [Bot], pintol_TM87 i 225 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija