Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 6:01 pm

Samo vas hajcam
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 8:01 pm

BlwD je napisao/la:
sub dec 09, 2017 11:22 am
Trkulja mi se cini prenapuhan kao i vecina igraca Borca koje su toliko nahvalili dok du rasturali po drugoj ligi slika
Da se samocitiram :kafa:
Spoiler:
Zanemarite to sto sam ga stavljao u liste, @Lars me natjerao :placeodsmijeha:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 8:22 pm

Adilovic godinu bez kluba i dobar zadnjih 20 minuta ?? ...
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3564
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 9:48 pm

bogi je napisao/la:Adilovic godinu bez kluba i dobar zadnjih 20 minuta ?? ...
Pa samo malo realnosti, nije da mozemo birati i da se otimaju da dodju kod nas... pogotvo sto je kraj prelaznog...

Uz regularan trening vrlo brzo bi bio spreman za toliko... a realno sigurno je bio jedan (ako ne i najbolji) napadac u zadnjih 20 godina na grbavici...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 11:18 pm

Durgo je napisao/la:
uto sep 11, 2018 9:48 pm
bogi je napisao/la:Adilovic godinu bez kluba i dobar zadnjih 20 minuta ?? ...
Pa samo malo realnosti, nije da mozemo birati i da se otimaju da dodju kod nas... pogotvo sto je kraj prelaznog...

Uz regularan trening vrlo brzo bi bio spreman za toliko... a realno sigurno je bio jedan (ako ne i najbolji) napadac u zadnjih 20 godina na grbavici...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ovo za zadnjih 20 godina se slažemo apsolutno.
Znaš što sam ja najviše protiv ? Strah me tih povratnika, nakon silnih povrataka čitaj Jahića i Bekrića i ostale kompanije...
Mislim da neki 20godišnjak ili tinejdžer može više ponuditi od Kajkuta, Adilovića, Nikolića i sličnih.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

uto sep 11, 2018 11:30 pm

Čovjek za nekoliko mjeseci puni 33 godine i godinu dana nigdje ne igra..a pitanje da li se uopšte trudi naći neki angažman, velike šanse da bi se opet usrećili sa još jednim povratnikom...neka hvala
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

sri sep 12, 2018 10:09 am

nama ne treba napadač samo za zadnjih 20 min. Nama treba i napadač koji će odigrati cijelu tekmu kad Krpa kartoniran bude ili sl. Treba nam mlad napadač željan dokazivanja i koji je kapacitet. Dok ne nađemo nekog mali Zuban u vrh napada i to je to. Imamo i Zeca. Nemojte mi polovnjaka. Adil ne može ni da je u top formi a ne neko ko ne trenreia godinu i više. Mujaga je bio idealan ali eto nije mi ga žao ni što je otišao jer je budala. S obzirom na Zeca i Jazvića i Zajma kooji bi mogli biti u vrhu napada nama bi leglo više krilo vjerujte mi. Ovaj Ćerimagić bi bio odličan. Nemamo taj tip krila.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

sri sep 12, 2018 10:31 am

 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

sri sep 12, 2018 12:03 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri sep 12, 2018 10:09 am
S obzirom na Zeca i Jazvića i Zajma kooji bi mogli biti u vrhu napada nama bi leglo više krilo vjerujte mi. Ovaj Ćerimagić bi bio odličan. Nemamo taj tip krila.
Istog smo mišljenja..ako već nema neko dobro riješenje za napadača, svakako bi to Zecu puno više ležalo..A kako vrijeme odmiče sve mi se više sviđa ideja sa Cerimagicem, prije svega jer je ljevak, od ove četvorke što smo koristili, svi su dešnjaci i po dosad viđenom(mada je za Jazvica mali uzorak) niko od njih nije bio baš uvjerljvi na desnom krilu, pa nas ceka disbalans kao i proslih godina, gdje smo uglavnom napadali preko Zakare i Miro..sad sa Zaimom i dodatnim opcijama na LW, igrom koju gaji Oda, kvaliteno riješenje na RW bi bio kao suho zlato
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

sri sep 12, 2018 12:49 pm

Samo što je nešto povrijeđen bio Ćerimagić, ali valjda se oporavio, trebalo bi. Nije zadnje tri bio u konkurenciji ali jeste prije toga a povreda bi trebala biti prošlost, prema tmu na kraju aprila je zaigrao.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

sri sep 12, 2018 1:54 pm

ponosannavas je napisao/la:
sri sep 12, 2018 10:09 am
nama ne treba napadač samo za zadnjih 20 min. Nama treba i napadač koji će odigrati cijelu tekmu kad Krpa kartoniran bude ili sl. Treba nam mlad napadač željan dokazivanja i koji je kapacitet. Dok ne nađemo nekog mali Zuban u vrh napada i to je to. Imamo i Zeca. Nemojte mi polovnjaka. Adil ne može ni da je u top formi a ne neko ko ne trenreia godinu i više. Mujaga je bio idealan ali eto nije mi ga žao ni što je otišao jer je budala. S obzirom na Zeca i Jazvića i Zajma kooji bi mogli biti u vrhu napada nama bi leglo više krilo vjerujte mi. Ovaj Ćerimagić bi bio odličan. Nemamo taj tip krila.
Treba nam mlad napadac, zeljan dokazivanja, koji nije polovnjak a onda napises Mujagic je bio idealan? Kako, zbog cega, to on ima kvalitet? Zbog cega sami sebe lazemo?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

čet sep 13, 2018 10:07 am

Brkoo je napisao/la:
sri sep 12, 2018 1:54 pm
ponosannavas je napisao/la:
sri sep 12, 2018 10:09 am
nama ne treba napadač samo za zadnjih 20 min. Nama treba i napadač koji će odigrati cijelu tekmu kad Krpa kartoniran bude ili sl. Treba nam mlad napadač željan dokazivanja i koji je kapacitet. Dok ne nađemo nekog mali Zuban u vrh napada i to je to. Imamo i Zeca. Nemojte mi polovnjaka. Adil ne može ni da je u top formi a ne neko ko ne trenreia godinu i više. Mujaga je bio idealan ali eto nije mi ga žao ni što je otišao jer je budala. S obzirom na Zeca i Jazvića i Zajma kooji bi mogli biti u vrhu napada nama bi leglo više krilo vjerujte mi. Ovaj Ćerimagić bi bio odličan. Nemamo taj tip krila.
Treba nam mlad napadac, zeljan dokazivanja, koji nije polovnjak a onda napises Mujagic je bio idealan? Kako, zbog cega, to on ima kvalitet? Zbog cega sami sebe lazemo?
Mujagić je bio idealan. PRošlo vijeme. Napisao sam i nije mi ga žao jer je budala. Kao što znamo to budala je dokazao i tako što nije bi o željan dokazivanja i seruckao. Mujaga prije 3-4 godine kod ODe kad je ulazio bio je u svom godištu najbolji napadač. I sada ima predispozicije da bude ko Baja npr. Ima osjećaj za gol, zna lopte. Nije ni Baja brz. Slični su u stilom igre sa mo što je ovaj ljevak. Mujaga bi mogao biti i sada dobar igrač za Želju, možda i odličan da ima želje da radi, ali nema jer je budala.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

čet sep 13, 2018 11:05 am

Daj bolan pp više i mujaga.

NE MOŽE JER JE KRAMPA KRAMPA LOPATA
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

čet sep 13, 2018 11:16 am

Mujagic ne moze jer ne konta da je seniorski fudbal dosta drugaciji. On je u svojoj glavi jos uvijek ostao dijete, i igrom i ponasanjem. Da kazem a da ga ne uvrijedim, nije bas bistar. Fizicki i tehnicki moze biti kao Bajic, ali kompletnom kvalitetom nikako. Npr. Bajic i Hadziahmetovic su bili ozbiljni momci u njegovim godinama. Ljudi u tijelima djece.

Meni smeta sto se to kod nas u OP nije rijesavalo. Igra se fudbal a ne pripremaju se igraci za seniore.
Davno je trebao nauciti sta ga ocekuje, a ako se odma vidilo da nece i ne moze, ma koliko on bio dominantan, zasto ga trpiti i zauzimati mjesto nekom novom Bajicu?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

čet sep 13, 2018 12:05 pm

Više ću ja golova zabiti od mujagića
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

pet sep 14, 2018 10:17 am

BlwD je napisao/la:
čet sep 13, 2018 11:16 am
Mujagic ne moze jer ne konta da je seniorski fudbal dosta drugaciji. On je u svojoj glavi jos uvijek ostao dijete, i igrom i ponasanjem. Da kazem a da ga ne uvrijedim, nije bas bistar. Fizicki i tehnicki moze biti kao Bajic, ali kompletnom kvalitetom nikako. Npr. Bajic i Hadziahmetovic su bili ozbiljni momci u njegovim godinama. Ljudi u tijelima djece.

Meni smeta sto se to kod nas u OP nije rijesavalo. Igra se fudbal a ne pripremaju se igraci za seniore.
Davno je trebao nauciti sta ga ocekuje, a ako se odma vidilo da nece i ne moze, ma koliko on bio dominantan, zasto ga trpiti i zauzimati mjesto nekom novom Bajicu?
E to je to. Lijepo si to objasnio. On kad to skonta bit će mu 25 i igrat će još ovu našu ligu ili sl u Evropi. Mi ga ne možemo čekati i to je to. Zubana malog gurati ako treba + naći još jednog mlađeg koji ima želju, motiv i potencijal.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

pet sep 14, 2018 10:50 am

Šta da skonta? NE ZNA sve i da skonta NE ZNA krampa lopata
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

pet sep 14, 2018 10:56 am

LARSSON je napisao/la:
pet sep 14, 2018 10:50 am
Šta da skonta? NE ZNA sve i da skonta NE ZNA krampa lopata
Da ne zna ne bi ga zvali u kampove Rome i Mallorce, mladje selekcije repke. Prije bi rekao manjak volje za napredak nego da ne zna.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

pet sep 14, 2018 11:00 am

Svaka čast, zvali ga u kamp :klanjase:

Kratak je put od KAMPA maljorke i klupe mladosti :klanjase:

Ćutahija bio u Cityu, sve sama krema europskog fudbala, inače član NOVOG TRAVNIKA
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Transferi - Želje i pozdravi

pet sep 14, 2018 12:43 pm

Larsa Mujaga zlostavljao u skoli :D

Da je imao talent, jeste, i sam ga je srozao. A male su sanse da ce se sad adaptirati, vidilo se i po onim izvjestajima s treninga da nema psihu za to. A sto kaze Lars, sad je u Mladosti, apsolutno svojom krivicom i to je vec klub u kojem ne moze puno nauciti u ovom trenutku.
I opet je tu gresku veliku napravio, umjesto da ode u drugu ligu i "zapocne ispocetka", on ode u klub gdje u konkurenciji ima 4 dosta iskusnija napadaca.
Ne razmislja, izgleda kao da zeli neki instant uspjeh, a ovim tempom dok odraste bit ce prosjek igrac za klub iz donjeg dijela PL/druge lige. Ako se odluci da nastavi karijeru. Ni prvi ni zadnji koji je u ovakvim okolnostima odustao.

Kako god, meni ce biti zanimljivo pratiti nastavak, ali kao sto sam rekao prije, krivo mi je sto se ovo nije ranije rjesavalo. Da jeste, sad bi se o njemu pisalo pozitivno ili ne bi nikako jer bi bio totalno nebitan lik. Oba slucaja su bolja od ovog trenutnog, gdje su ga novinari, roditelji i neka statistika u OP izgradili u mega talenta, navijaci i on sam to prihvatili i to ni njemu a ni nama ne ide u korist. Pada reputacija OPa. Neko ce povrsno skontati svu pricu oko Mujagica tipa "prekucao UYL a nisu mu dali priliku" i predomislit se oko slanja dijeteta u klub.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Jacksparrow i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija