Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:57 pm

AsharaK je napisao/la:
čet avg 16, 2018 7:54 pm
Ultrasi skandiraju, hocemo stadion :D :D :D
Samo pazi kad im HDZ dadne a ukrde od usta građana BiH, institucija, bolnica, skola, auto-puta i slicno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 7:58 pm

Koliko je bh. fudbalu pomogao renovirani travnjak na Grbavici?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/koli ... ici/127885
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:06 pm

ChWilla je napisao/la:
čet avg 16, 2018 7:55 pm
samo mi imamo frakciju koja neće stadion.
:bih: :bih: :palacgore: :zid: :zid:
 
Avatar
deto1921
Postovi: 36
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:12 pm

Jao terena u Širokom ...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:14 pm

nikad nije ni bio dobar, samo je snijeg rijedak u kritičnim periodima i tad je on izgledao bolje od naših ovamo u bosni.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:18 pm

Hajmo jedan Ludogoretse pa da sjednu.
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:19 pm

MrkiMedo je napisao/la:Ja ne kontam nikako zasto on onu loptu nije hvatao vec je odbijao bezveze
Na izvještaju se vidi da je Pavić zakacio loptu tako je Veca uradio maksimum.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:23 pm

AdoS je napisao/la:
čet avg 16, 2018 8:19 pm
MrkiMedo je napisao/la:Ja ne kontam nikako zasto on onu loptu nije hvatao vec je odbijao bezveze
Na izvještaju se vidi da je Pavić zakacio loptu tako je Veca uradio maksimum.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pogledaj opet i vidi je li logičnije nogom izbiti,bez obzira je li koga zakačila
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:23 pm

Bravo bugari. :pljesak:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:25 pm

To bi bilo to.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:27 pm

Haha kad se sjetim isto vako prije meca Atalante na Kosevu. I oni su bili se nadali prolazi. A ovaj put Zrinjovci.. Jebote koliko naivni su ljudi haha
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:30 pm

ma ni slično. zrinjski igra regularno lopte sa ovima. a oni koliko god bili sila za istočnu evropu, su ipak klasu-dvije ispod ekipa koje su u vrhu tabele liga petice. oni ih mogu ugroziti i dobiti ono kad im se poklopi. ali u prosjeku je to podaleko od tog nivoa.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:35 pm

LARSSON je napisao/la:
čet avg 16, 2018 7:58 pm
Koliko je bh. fudbalu pomogao renovirani travnjak na Grbavici?

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/koli ... ici/127885
:palacgore:

Ne pise se dovoljno o ovome, nadam se samo da cemo biti uzor mnogima
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:37 pm

samo igra Stana ko veliki :D
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 8:40 pm

Travnjak nam je toliko dobar da ja još nisam navikao oči,jučer gledam utakmicu i svaki put kad promijeni kadar meni oči ispadaju.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:00 pm

Minjore je napisao/la:
čet avg 16, 2018 6:29 pm
Kazu Kundo se deaktivirao sa instagrama, pola sjevera se oprostilo od navijanja :lol:
"Ne bojkotujemo jer nas je strah Kunde !"
-Kundo u bjekstvu
Dan poslije: "Svi na Kosevo igra Sarajevo !"
:rofl:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:03 pm

Poslije Apollona upadoh u neku frku, ne stigoh da uplatim za reflektor, ali evo cim se vratim za dan-dva ide skromna uplata, ofarbacemo ga!
@Durgo i ostala ekipa zasluzni za ovu akciju svaka čast :klanjase2: :zeljeznicar1:
Nakon dan - dva izbivanja s interneta palim WiFi i prva vijest da nas je Krčma napustio. Ako je prilikom odlaska rekao jasno i glasno kako stoje stvari i ko jeste/može biti kancerogen, onda je time jako puno uradio za nas, stvorio temelje za jaku okosnicu. Odović i stajanje svih nas iz njega bi trebao biti sljedeći korak, a zajedničko slavlje aBd krajnji čin... i neka to slavlje potraje.
Mi smo pehare osvajali samo s našim ljudima kroz prošlost, a jednostavno sva loša energija u sportskom segmentu naglo se na nas natovarila odlaskom Ode, neka se njegovim povratkom začarani krug zatvori, ispravimo nepravdu i krenemo pravim putem.
O derbiju neću, pratio sam samo tekstualni.
Po 3 boda iz Siminog Hana iliti Tuzle!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:04 pm

Ima i nekolicina normalnih momaka tamo, iz postovanja prema pravim nemojmo se ponasati nekorektno.
Osjetili smo na svojoj kozi sve to a nasladjivali su se, sad im se vratilo sve, nemojmo biti kao oni jer karma je kurva.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:05 pm

Kakva je situacija sa manijacima iz ostali zemalja? Pogotovo mislim na ove iz sjeverne amerike? Moze li se nekako snjima dogovoriti ako imaju facegrupu da postave na svoj profil?

Hajmo ofarbat reflektor do utakmice sa Krupom! :D
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u čet avg 16, 2018 9:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 16, 2018 9:05 pm

Morzhy je napisao/la:
čet avg 16, 2018 6:32 pm
Uložiš milion u teren i savez ti pošalje Kaljanca da te masakrira. Kažu ljudi sve upravu...ja garantujem da njima u pola onih situacija pomoćni ne bi digli zastavicu. Više omladinaca Sarajeva bilo među sudijama,nego među Husrefovim pulenima. I opet sve to na stranu,opet Vedran odluči,nemam riječi. Šta je on radio na prvoj stativi da ga onaj lobuje iz mrtvog ugla kod prvog gola? Kod drugog gola umjesto da nogom nabije loptu u p.m.,podvlači se rukom i daje je Mersudinu...dok god je on na golu mi nećemo biti ozbiljna ekipa. Vranješ...možda on nije loš igrač, ali definitivno saigrači ne žele s njim da igraju iz nekog razloga i vrijeme je da on ide. Što se tiče Zajmovića...ne gotivim ga,ali je dao dva gola,a najviše kritka pretrpi zbog eto neke neodgovornosti u defanzivi...jašta radi,ostali se ubiše od odgovornosti,mrtvi pitari probili đe god su pokušali. Dovesti onda još dva beka ili štopera da igraju na krilima,**** davanje golova,krila moraju primarno igrati odbranu. Pustite se floskula o modernom totalnom fudbalu,ne napada te Real,Juventus,Barcelona,nego mrtvo Sarajevo
Vidi nesto brate,znamo se 100 godina,ali moram te ispravit ovo u vezi Zaima. Ne ocekuje niko da on sad igra savrsenu odbranu. Nije igrao ni Miro,ni Zakaric,ni Jazvic.Ali brate kljucna i krucijalna stvar je da ispratis igraca,da si blizu,da mozes reagovati,omesti,u najgorem slucaju zatvoriti prostor. Pa kako vam nije jasno da je ono nedopustivo sta Zaim radi. Eno samo pogledaj 2 gol Sarajeva. A onakvih je bilo 15 situacija. Znaci covjek ne prati igru,u svom je svijetu. Bogi je izasao da za Ahmetovicem,Pavic je pokrivao Tatara. Zaim ide ka sredini cesto i stoji 10 metara od Hebibovica. Ahmetovic odograva povratnu Tataru,koji je gura Hebibovicu,znaci ova 2 su markirani,Hebibovic se ubacuje,Zaim ne obraca paznju,uzima loptu i u punom trku ide ka 16 metara,stvara se 3 na 2,covjek mu pobjegao 20 metara,i tek tad Zaim se kao trza da krece na sprint i pomaganje.
Nemoj me zajebavat to su osnovne elementarne stvari. Znaci ne znaci da u fudbalu moras biti ekspert za odbranu ali ima neka zona odbrane koja se zatvara. Ne radi se o totalnom fudbalu,i nije tacno da napad ne ucestvuje u odbrani. Napad i krila su prvi bedem odbrane. U vidu presinga i markacije prostora da se zatvore linije organizacije napada i opstruira njihov zacetak.
Decko ne zna gdje se nalazi. Njegova markacija izgleda ko kad onog najveceg levata u mahali uzmes u sevu.
On je totalno nepredvidiv igrac i u napadu. Moze uraditi cudo,zabit 2 -3 gola,a moze ,kao sto i obicno radi da usere 90 % akcija. On je to jucer demonstrirao. Da Bog da on svaku tekmu zabio po 2 gola,ali ga ne volim.
Po meni on dosta stvari radi nasilu. Jucer je dao 2 gola i imao jedan dobar prodor ,prih 5 metara i naravno na drugom potezu je zasrao. I sve ostalo je bilo nidje veze. On uradi cedto potez da gurne loptu u trk,kad je metar do metar i pol ispred njega igrac
I normalno da ce ga zaustavit.
Po onom sto sam shvatio Odu sta prica u vezi njega. On je svijestan njegove lucidnosti i svjestan je njegovih mana koje bi ga ako ispravi ucinile kompletnim igracem.Ali mi i Oda djeluje kao neko ko ne vjeruje da on to moze ispraviti,da mu je vec opasno sugerisao,ali da njemu to ne dopire do mozga. Ja opet ponavljam da Bog da on svaku zabijao ko sinoc,i na onakvu konstituciju on bi trebao da jede i puca od snage. Jazvic nespreman je spremniji od njega. Ima maksimalnu podrsku kao svaki nas igrac,ali ono ne moze protiv Zvijezde proci a kamoli u derbiju. Vidjecete sami kad Jazvic,Veseli i Zec budu spremni,malo se to naziralo protiv Zrinje i 09. Najlakse meni i tebi reci jebi ga pogrijedili smo,ali ne pizdi Oda djaba na njega i pored 2 gola.
Ps. Ono kako Zaim igra me podsjeca na nas nekad na terminu,a pogotovo na tebe,kad ostanes gore i mrsko ti se vracat pa kontas ko ga jebe izvadicu ja u odbrani.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u čet avg 16, 2018 9:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 62 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija