Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:21 pm

Sve je uredu jarane :)
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:22 pm

LARSSON je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:20 pm
ChWilla je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:19 pm
baka se posvađao s upravom i otišao iz kluba...eto sinoć se vratio.
niko da pohvali odličnu politiku zrinjskog
Hoces da kazes, propast dinastije (ko god im je glavni).
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:22 pm

sajo10 je napisao/la: Sto se tice Rodina, i on je fakat kvalitet. Sta je bio tacan razlog da raskine sa Zrinjskim neznam ali veliko im hvala. Ako moram birati izmedju njega i Bakraca uzet cu Rodina jer iskreno mislim da mi imamo veliku sansu da zaradimo dobru svotu novca na njemu! Kakvi smo na stoperskim pozicijama, mozda bi ga se mogao nametnuti i Prosineckom..
Raskinuo je zbog istih problema koje Bakrac sad ima kod nas. Kao sto smo mi sretni sto smo dobili Rodina na takav nacin, neko ce mozda biti uskoro sretan sa dobivanjem Bakraca.

Naravno da je trener taj koji odlucuje i ima pravo da stavi Bogija ispred Bakraca. Najzad Bogi zadnje meceve igra bez greske. Samo treba biti svjestan koliko Bogi ima godina i do kad ima ugovor. Ponekad treba jedno vrijeme istrpiti trenutno slabijeg igraca da bi u buducnosti imao boljeg. Mozda je Bogi trenutno sigurnija opcija od Milosa i nek igra derbi, ali zar je toliko bolja opcija da Milos ne moze igrati ni protiv Zvijezde? To je jedina stvar sto zamjeram zasad Odovicu, uvijek govori kako imamo sirok roster kvalitetnih igraca i da moze rotirati, a ne rotira. Lijepo Bakrac protiv Zvijezde, Bogi u derbiju i svi sretni i jos odmorni. Ovako zaista nije fer da Bakrac bude tri utakmice na tribinama, sigurno to ne zasluzuje.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:23 pm

amar92 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:22 pm
sajo10 je napisao/la: Sto se tice Rodina, i on je fakat kvalitet. Sta je bio tacan razlog da raskine sa Zrinjskim neznam ali veliko im hvala. Ako moram birati izmedju njega i Bakraca uzet cu Rodina jer iskreno mislim da mi imamo veliku sansu da zaradimo dobru svotu novca na njemu! Kakvi smo na stoperskim pozicijama, mozda bi ga se mogao nametnuti i Prosineckom..
Raskinuo je zbog istih problema koje Bakrac sad ima kod nas. Kao sto smo mi sretni sto smo dobili Rodina na takav nacin, neko ce mozda biti uskoro sretan sa dobivanjem Bakraca.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Znači ti garantuješ da će bakrač raskinuti ugovor?

Šta ako se ne desi to, tebi ban?
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:25 pm

Ako će uslovljavat klub, neka ga onda nek raskida ugovor taman da je Ramos
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:26 pm

Pa dobro hajd, Milos mi u kratko vrijeme izgleda kao pametan decko i neko sto nije nafuran. Zbog tri utakmice na tribinama, a sigurno postoji razlog i da je Odovic pricao snjim o tome, da trazi raskid sumnjam. Njegovo vrijeme ce doci. Eto Bogicevic ce sigurno igrati sutra, ali Bakrac bi u Tuzli za vikend trebao biti starter. Ako i tu ostane na tribinama onda mozemo pricati da ce biti bivsi.

S druge strane, mozemo mi biti ljuti sto ne igra Milos ali em Zeljeznicar pobjedjuje, em sindikalac igra dobro. Znaci, je li nama bitnije da Zeljo pobjedjuje ili da nam igra igrac X?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:27 pm

da redakcija tamo napiše da je ispod stadiona podzemno odlagalište nuklearnog otpada, vi bi rekli pa nije valjda to istina, nadam se da nije...
gradi željo boli te *****
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:30 pm

I meni je Bakrac najbolji stoper individualno u ekipi, ali Oda tata odlucuje i komponuje. Mozda je bio neki konflikt los po ekipu pa je na hladjenju momak, ali nadam se da ce uskoro sve biti ok.
Sto se tice Jadranka, da se sad u Cannavara pretvori dzaba mu, rodicu se ponovo kad on ode iz Zelje
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:32 pm

https://youtu.be/t2HhTBuj--M

SVI KO JEDAN DA SE SJEBU!
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:36 pm

Kospa je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:30 pm
I meni je Bakrac najbolji stoper individualno u ekipi, ali Oda tata odlucuje i komponuje. Mozda je bio neki konflikt los po ekipu pa je na hladjenju momak, ali nadam se da ce uskoro sve biti ok.
Sto se tice Jadranka, da se sad u Cannavara pretvori dzaba mu, rodicu se ponovo kad on ode iz Zelje
Na osnovu čega si zaključio da je on bolji igrač individualno od ostalih?
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:38 pm

Ma stvar je sto navijaci ne mogu ocima Bogija i kad je najbolji na terenu. Ne pise niko daj Vranjesa, daj Arezinu, Zaima, Jazvica, Sabana... sve se odluke Ode postuju dok ne dodje stvar do Bogicevica. Trpali su Kemu trafiku ispred Bogicevica, trpali bi i pet puta gore stopere samo da ga ne gledaju. Za dvije tekme su od Rodina i Bakraca napravili najbolje stopere lige, a Bogicevic je talasika.
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:40 pm

amar92 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:22 pm
sajo10 je napisao/la: Sto se tice Rodina, i on je fakat kvalitet. Sta je bio tacan razlog da raskine sa Zrinjskim neznam ali veliko im hvala. Ako moram birati izmedju njega i Bakraca uzet cu Rodina jer iskreno mislim da mi imamo veliku sansu da zaradimo dobru svotu novca na njemu! Kakvi smo na stoperskim pozicijama, mozda bi ga se mogao nametnuti i Prosineckom..
Raskinuo je zbog istih problema koje Bakrac sad ima kod nas. Kao sto smo mi sretni sto smo dobili Rodina na takav nacin, neko ce mozda biti uskoro sretan sa dobivanjem Bakraca.

Naravno da je trener taj koji odlucuje i ima pravo da stavi Bogija ispred Bakraca. Najzad Bogi zadnje meceve igra bez greske. Samo treba biti svjestan koliko Bogi ima godina i do kad ima ugovor. Ponekad treba jedno vrijeme istrpiti trenutno slabijeg igraca da bi u buducnosti imao boljeg. Mozda je Bogi trenutno sigurnija opcija od Milosa i nek igra derbi, ali zar je toliko bolja opcija da Milos ne moze igrati ni protiv Zvijezde? To je jedina stvar sto zamjeram zasad Odovicu, uvijek govori kako imamo sirok roster kvalitetnih igraca i da moze rotirati, a ne rotira. Lijepo Bakrac protiv Zvijezde, Bogi u derbiju i svi sretni i jos odmorni. Ovako zaista nije fer da Bakrac bude tri utakmice na tribinama, sigurno to ne zasluzuje.



Sent from my iPhone using Tapatalk
A što onda nije Bakrač ni na klupi. Što je Kemo ispred njega? De ba ispade Bakrač Nesta, a niko ga nije gledao više od 2-3 tekme. Prestanite se igrati trenera i pustitie da Oda radi svoj posao.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:41 pm

@Minjore ne znam jesi dobio ti poruku moju, odgovorio sam ti, nesto me zezaju poruke i telefon hoce-nece...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:41 pm

Sulejman Krpic kada vidi Pidru, Mujakica i Kovacevica na derbiju:

slika
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto avg 14, 2018 1:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:43 pm

Bakrac je bio nas najbolji stoper (defanzivac) sve dok je igrao. Ko god kaze nesto drugacije, ima druge namjere. :) Toliko dobar da su mnogi, pa i ja, pisali da se sa njim treba sto ranije potpisati produzenje. Ovo bi bio moj zadnji post na tu temu. A vi opletite i dalje.
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto avg 14, 2018 1:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:43 pm

exbabilon je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:38 pm
Ma stvar je sto navijaci ne mogu ocima Bogija i kad je najbolji na terenu. Ne pise niko daj Vranjesa, daj Arezinu, Zaima, Jazvica, Sabana... sve se odluke Ode postuju dok ne dodje stvar do Bogicevica. Trpali su Kemu trafiku ispred Bogicevica, trpali bi i pet puta gore stopere samo da ga ne gledaju. Za dvije tekme su od Rodina i Bakraca napravili najbolje stopere lige, a Bogicevic je talasika.
tako je!
najteže je biti realan.
promjenili smo milion trenera i svi su apsolutnu podršku davali Jadranku- da li su ti treneri loši?
nemoguće je da mi bolje znamo od svakog trenera. Kod svakog je bio glavni igrač.
Lično poznajem momka koji je igrao s njim u OLIMPICU i rekao mi je da je to najbolji igrač (ne samo na svojoj poziciji). Jer je pravi vođa, komaduje čitavim timom i perfektno poznaje fudbal.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:50 pm

exbabilon je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:38 pm
Ma stvar je sto navijaci ne mogu ocima Bogija i kad je najbolji na terenu. Ne pise niko daj Vranjesa, daj Arezinu, Zaima, Jazvica, Sabana... sve se odluke Ode postuju dok ne dodje stvar do Bogicevica. Trpali su Kemu trafiku ispred Bogicevica, trpali bi i pet puta gore stopere samo da ga ne gledaju. Za dvije tekme su od Rodina i Bakraca napravili najbolje stopere lige, a Bogicevic je talasika.
Bogi od kada se vratio nije bio najbolji na terenu nikada i sada protiv Zvijezde je par puta ispao i to je ono sto radi cijelu godinu, ode na centar za igracem na skok, izgubi duel i ostane nam rupa nazad.
Da je bilo pameti proteklih godina sada bi u Kemi imali stopera za prvih 11, a pogledati kako je decko odigrao par utakmica pred kraj prosle sezone i kako je odigrao derbi.
Jednostavno meni Bogicevic sa 35 nije opcija za prvih 11 iz razloga sto je sa 29 ispadao smijesan protiv Maribora, a sa 35 ga napadaci iz nase lige bacaju na guzicu .
Prica se da je frajer opcija sa klupe da krpi poziciju a igra se oko njega gradi i meni nije normalno da gradis igru oko covjeka sa 35 godina koji nema kontinuitet nikakav, bolje davati sansu Bakrac-Rodin ili Kemo-Rodin u ovim 'laksim' utakmicama, nego mijenjati stopere oko Bogicevica, nije davno bio autogol u Mostaru za 3-3 i nije davno bio autogol protiv Kiprana za 0-1, pitanje je kad ce opet.
Meni su najbolji stoperski parovi od kada pratim Zelju a to je 94. godina bili Mulalic-Alihodzic a poslije njih Bogdanovic-Kosoric, najbolji stoper Amanaka.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:55 pm

slika

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:55 pm

ublehas je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 1:22 pm
sajo10 je napisao/la: Sto se tice Rodina, i on je fakat kvalitet. Sta je bio tacan razlog da raskine sa Zrinjskim neznam ali veliko im hvala. Ako moram birati izmedju njega i Bakraca uzet cu Rodina jer iskreno mislim da mi imamo veliku sansu da zaradimo dobru svotu novca na njemu! Kakvi smo na stoperskim pozicijama, mozda bi ga se mogao nametnuti i Prosineckom..
Raskinuo je zbog istih problema koje Bakrac sad ima kod nas. Kao sto smo mi sretni sto smo dobili Rodina na takav nacin, neko ce mozda biti uskoro sretan sa dobivanjem Bakraca.

Naravno da je trener taj koji odlucuje i ima pravo da stavi Bogija ispred Bakraca. Najzad Bogi zadnje meceve igra bez greske. Samo treba biti svjestan koliko Bogi ima godina i do kad ima ugovor. Ponekad treba jedno vrijeme istrpiti trenutno slabijeg igraca da bi u buducnosti imao boljeg. Mozda je Bogi trenutno sigurnija opcija od Milosa i nek igra derbi, ali zar je toliko bolja opcija da Milos ne moze igrati ni protiv Zvijezde? To je jedina stvar sto zamjeram zasad Odovicu, uvijek govori kako imamo sirok roster kvalitetnih igraca i da moze rotirati, a ne rotira. Lijepo Bakrac protiv Zvijezde, Bogi u derbiju i svi sretni i jos odmorni. Ovako zaista nije fer da Bakrac bude tri utakmice na tribinama, sigurno to ne zasluzuje.



Sent from my iPhone using Tapatalk
A što onda nije Bakrač ni na klupi. Što je Kemo ispred njega? De ba ispade Bakrač Nesta, a niko ga nije gledao više od 2-3 tekme. Prestanite se igrati trenera i pustitie da Oda radi svoj posao.
Kemo je ispred njega vjerovatno zbog U21 pravila, tako da Bakrac bude u prvoj postavi Bogi bi bio na tribinama, ne na klupi.

@Lars
Nisam rekao da ce raskinuti ugovor nego da je Rodin raskinuo jer nije bio u prvoj postavi a smatrao je da treba, u zrinjskom. Neko drugi je pisao ovdje da ce Bakrac traziti raskid, pisalo se i da je na hladjenju zbog tuce sa Zajmovicem... Zato sam napisao rijec “mozda” kada sam spomenuo tu opciju da raskine.

Inace se slabo rotira, ne samo na toj stoperskoj poziciji. Protiv Zvijezde su po meni trebali igrati u prvoj Bakrac, Vranjes, Arezina i Jazvic/Zajmovic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 1:59 pm

exdomorocki je napisao/la:
uto avg 14, 2018 12:48 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto avg 14, 2018 11:36 am
AsharaK je napisao/la:
uto avg 14, 2018 11:32 am
Kakve veze ima raskid sa ovim? Sezona je preduga, svi ce oni igrat.
Mislis da ce Bakrac biti zadovoljan da sjedi na klupi a reprezentativac CG?
Koga boli kita sto je on rep. CG?
Pisaj ga ako mu Bogi uzme mjesto,sto pravite slucaj tamo gdje ga nema?
Mora malo navike promjeniti,novi trener nova filozofija.
Kako stalno stavljate igrača ispred kluba,samo da mi je znati?
Samo da se nadovežem...da je ovaj čovjek imao dva nastupa za A-reprezentaciju svoje zemlje
Spoiler:
slika
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 81 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija