Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:33 am

Sinoc smo licili na ekipu, Ali polako, treba jos da se ovo uigra. Koliko nam je Ivan bitan igrac vidjelo se nakon izlaska. Aut mi nismo mogli izvesti, kad je on izasao. Potezi utakmice su laznjak Hajdarevica start bogicevica, precka jovana I Ono izbacivanje jazvica. Ovo ce biti samo bplje, naravno desice se I poneki poraz, remi, Ali napokon I'ma smisla
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:36 am

15. (srijeda) je derbi na Grbavici.
Igra je ta koja privlaci publiku...

Cemo da vidimo :kafa:

Osjecam fakat neko moralno zadovoljstvo busat se...
phpBB [video]


Svi ste bili uz Odu. Jasta ste...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:40 am

Puno je bolje onih 5-6 hiljada od sinoć nego onih 10 protiv Apollona (naravno nije finansijski)
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:46 am

Vortex je napisao/la:
pon avg 06, 2018 8:09 am
sahmat je napisao/la:
pon avg 06, 2018 1:17 am
Gledam ovo kad izgubimo na forumu bude 150+ ljudi, a kad pobjedimo 60+, u cemu je stvar?
Ma mojne obraćati pažnju na to. Nema tu nikakve fore, jednostavno naš mentalitet. Sinoć ko nije došao (a mogao je) zajebo se al beš žestoko. Ova sinoćnja utakmica je nagrada za sve bolesnike koji su redovni i koji godinama nisu mogli pogledat tekmu na Grbaviciu u rahatluku. Sve se poklopilo, od termina, vremena, terena, al Željina igra tek. Koja borba i zalaganje. U odnosu na prošlo kolo i meč u Zenici razlika nebo i zemljo, a plus što još ima dosta prostora za napredak. na jugu u drugom poluvremenu ludnica, stvarno sve je bilo za pet. Čovjek prosto jedva čeka naredno kolo.
Napretka ce sigurno biti

Novi igraci koji su ljetos dosli, njih 5 ili 6 uvijek pocinje u prvoj postavi. Da smo ih iz liga petice doveli treba proci vremena da nadodju kao tim. Nekoliko njih ni pripreme sa ekipom nisu prosli

Zatim Odin dolazak na klupu i period koji je potreban da sve ono sto je on zamislio provede u djelo

Veliki upgrade na ovo, po meni, bice povratak nasih; Ramovic nakon oporavka, Zaimovic i Kemo nakon sto se dohavizaju. Sto sami sto uz Odu
A uz to i par mladjahnih juniora cekaju na svoju priliku koji im Oda nece uskratiti ako prepozna zelju i kvalitet u njima

Uglavnom, prostora za napredak ima itekako. Bitni faktori su:
- vrijeme koje je potrebno za sve ovo i na koje nemamo uticaj i
- mi navijaci sa svojim razumjevanjem, podrskom i strpljivoscu kao faktorom na koji mozemo uticati ali on je najneizvjesniji
5. - 7. Okt 1992.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:49 am

Vortex je napisao/la:
pon avg 06, 2018 8:09 am
sahmat je napisao/la:
pon avg 06, 2018 1:17 am
Gledam ovo kad izgubimo na forumu bude 150+ ljudi, a kad pobjedimo 60+, u cemu je stvar?
Ma mojne obraćati pažnju na to. Nema tu nikakve fore, jednostavno naš mentalitet. Sinoć ko nije došao (a mogao je) zajebo se al beš žestoko. Ova sinoćnja utakmica je nagrada za sve bolesnike koji su redovni i koji godinama nisu mogli pogledat tekmu na Grbaviciu u rahatluku. Sve se poklopilo, od termina, vremena, terena, al Željina igra tek. Koja borba i zalaganje. U odnosu na prošlo kolo i meč u Zenici razlika nebo i zemljo, a plus što još ima dosta prostora za napredak. na jugu u drugom poluvremenu ludnica, stvarno sve je bilo za pet. Čovjek prosto jedva čeka naredno kolo.
Jeste, vala, j..o i termin i vrijeme i teren i sve ostale manje vazne faktore, vazna je bila konačno igra da se nesto vidi da se uziva.
Konačno pravi trener koji u 5 dana napravi sto ova četvorica nisu u 3 sezone (Edis, Slavko, Ado, Slobo) , po meni ne moze nama biti trener golman ili odbrambeni igrač,nije to Željina filozofija bar u ovoj jadničkoj Ligi.
ODA MAJSTORE :klanjase:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3570
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:53 am

samo_kulturica je napisao/la:
pon avg 06, 2018 7:26 am
Veca ze rodio za šamaranje poslije onog storija #samokazem
Ma njemu treba uzeti kapitensku i dovidjena drugari...

Al haj da ne kvarimo finu noc nepromisljenom reakcijom intelektualno nerazvijenog igraca....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3034
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:56 am

Njjaci trenutak sinoc jeste kada je sjever zapoceo "Oda majstore". Napokon se je cuo glas navijaca a samim tim skandiranjem je data i podrska Upravi jer se sada vidi jedinstvo i da svi tezimo istom cilju.
Alea iacta est!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 8:57 am

exbabilon je napisao/la:
pon avg 06, 2018 1:04 am
Dugo nisam s utakmice isao zadovoljniji i rahatniji. Lijepa noc u Dolini. Necu da letim previsoko, ali kao da dolaze bolji dani. Ova igra i pristup ce vratiti ljude na stadion, samo neka ovako nastave.

A samo me zanima hoce li ijedan od onih sto su do pocetka utakmice prozivali Bogija, pljuckali pomalo, Rodine cuvaj Bogija i slicno, hoce li se ijedan posuti pepelom poslije ove tekme? Covjek protiv Goska najbolji, veceras pokupio sve zivo uz jednu gresku mozda, a protiv Celika nije ni igrao... ali uvijek je kriv Bogicevic. Sjasite vise i mislite glavom malo prije nego sto poneseni psihologijom mase napisete post.
Rodin sacuvao Bogija,svaka čast Matej.
O sindikalcu nikad dobro,čim mu se prije ledja vidimo to bolje.
Bravo plavi.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:04 am

Bilo je lijepo sinoc.
Nadao sam se da će biti veća posjeta,ali nema veze. Bilo je dobro navijanje sto jest jest :) (iskreno mene to najmanje zanima)

Utakmica je bila napeta. Zrinski je stvarno odlična ekipa, igraju strašno brzo. Ono što mi se najvise svida kod njih je kako zadnja linija iznosi loptu.
Imali su odličnu priliku da povedu, hvala Bogu pa nisu. I pored nekoiko standardnih igrača su djelovali ravnopravno.

Mi polahko pokušavamo da igrmo neku igru koja će donijeti rezultat i koja bi trebala biti naša prepoznatljiva igra.
Nadam se da ćemo Odi dati dovoljno vremena da to sve na MIRU posloži, jer ako nedo Bog izgubi šta onda...?
Kaže Oda da sad imamo par slabijih protivnika, a igramo protiv kona za dva kola tačnije za 10tak dana.
Ono što sam mogao uočiti da nismo fizički spremni da igramo 70 minuta pod onako jakim tempo mislim da će u narednom periodu na tome najviše raditi.
Sinoć su svi bili na visini zadatka. Po meni najbolji igrač je bio Stevanovic.
Bogičević je odigrao odličnu utakmicu i sa sigurnošću mogu reči da je i pored toga što je najstariji najbolji, jedan je od najboljih stopera u ligi. Covjek igra inteligentno, odlicno se postavlja, razumije igru, tako je dobro postavljen da skoro ne dolazi do izražaja to što je spor.
Mnogi su se treneri mjenjali na klupi,ali kod sviju je bio glavni igrač. Mislim da čovjek zasluzuje svako poštovanje. Pljuvača će uvijek biti.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:05 am

Oda majstore!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:05 am

cipiripi je napisao/la:
pon avg 06, 2018 8:56 am
Njjaci trenutak sinoc jeste kada je sjever zapoceo "Oda majstore". Napokon se je cuo glas navijaca a samim tim skandiranjem je data i podrska Upravi jer se sada vidi jedinstvo i da svi tezimo istom cilju.
Najjači trenutak kad sjever pozva istok da ustane i zagrmiše..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:07 am

Odbrana osvaja titulu, jurissss
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:11 am

Oda ljudino!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:12 am

Pobjeda kolektiva!
Sindikalac kapitenski ,aferim momčino :klanjase:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:15 am

exdomorocki je napisao/la:
pon avg 06, 2018 9:12 am
Pobjeda kolektiva!
Sindikalac kapitenski ,aferim momčino :klanjase:
Kako je odigrao to je strašno. Ne pamtim njegove bolje partije od sinoćnje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:21 am

Sudija je dao jedno 7-8 lopti Zrinjskom i neujednacen kriterij tokom čitave utakmice to nas je trebalo napraviti nervoznim. Uglavnom i slabije ekipe sa ovakvim sudjenjem kakvo ima Zrinjski bi se borile za vrh tabele.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:26 am

Igrači Zrinjskog su trebali dobiti najmanje još 2 žuta kartona za ona klasična skidanja a samo je pokazao žuti Bilbiji kad je Zeca faulirao..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:29 am

Okolele je napisao/la:
pon avg 06, 2018 9:26 am
Igrači Zrinjskog su trebali dobiti najmanje još 2 žuta kartona za ona klasična skidanja a samo je pokazao žuti Bilbiji kad je Zeca faulirao..
A i to je jedva dao..
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 9:34 am

Sa vise emocija ja obuvam carape nego sto Bogi proslavi go sinoc :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 06, 2018 10:06 am

Zvanični podaci NSBiH o posjeti na premijerligaškim terenima:

Željezničar – Zrinjski, stadion Grbavica – 5.500
Sloboda – Sarajevo, stadion Tušanj – 3.500
Široki Brijeg – Čelik, stadion Pecara – 1.200
Mladost DK – Tuzla City, Gradski stadion Doboj Kakanj – 600
Radnik – Krupa, Gradski stadion u Bijeljini – 400
GOŠK – Zvijezda 09, stadion Perica Pero Pavlović – 300
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija