Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 469
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:50 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:42 pm
Jos jednom, mijenjanje trenera nam je i donijelo ovo. Mi cemo morati prelomiti. Nemojmo da govorimo da smo bili strpljivi, a nakon svih manjih kriza trazili smo ostavku trenera. Kada vec Slavko, Adzem ili Oda nisu podrzani, onda ce neko morati biti podrzan. Jebi ga, ja sam bio za Odovica i oni najglasniji su trazili ostavku. Ako vec nije Oda, niti Adzem, onda nam ostaje Krcmarevic. Dosta je vise izmjena trenera nakon 2 poraza. Slazem se, ovo izgleda lose. Jako lose, i ljut sam mnogo. Ali, hladne glave, a moramo je ohladiti kad - tad, shvaticemo svi da samo kontinuitet i na sportskom polju donosi rezultat. Kontinuitet na infrastrukturalnom smo polozili, i mi kao navijaci.
Druže dati podršku i kontinuitet ali da se vidi nešto, pa bar malo. Ovdje se nema više šta vidjeti. Hajde i izgubiti ali stvariti barem 4-5 bilo kakvih šansi, mi šanse večeras poštene nismo stvorili. Čelik koji se jedva sastavio stvori 3-4 odlične šanse, za moj mozak je to nepojmljivo (moguće da sam glup) ali i protiv Apollona da je imalo igra bila normalnija ne bi izgubili. Treba kontinuitet ali ako se bude vidio neki napredak, ako nema napretka već se nazaduje je.baji kontinuitet mijenjaj dok se nešto još može spasiti. Isto sam govorio i za Adžema prošle godine da ga treba mijenjati poslije utakmice protiv Zrinjskog mi ga ostavismo i eto šta na kraju dobismo ni trenera ni titule.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:51 pm

Na hajr.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:52 pm

Sljedeca sezona je nasa.
1987
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:52 pm

Sta kaze Slobo tekma protiv Apollona ostavila trag hahaha pa niste potrcali 2km mater Vam *****. Kakva crna titula i pm mi ako budemo 3 dobro je sa ovim odnosno i igrom.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:52 pm

Haj ga promjeni 1000000 komentara, **** te sistem ovako onako sta stalno mijenjate, trebali ste ga ostaviti....


JEDINI IZLAZ JE AMAR OSIM !
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:53 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:45 pm
Bosanski lonac je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:30 pm
LeBlue je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:27 pm
Moze i uprava komotno napustiti. Sit sam vise.
Šta je sad uprava kriva?
Zato sto su postavili ovu debilcinu i seosku varalicu za trenera. Ako imaju gram obraza, samo gram, ili ce dati sve Amaru, citav sportski segment ako Amar to zeli ili ce ako ovako nastave sami podnijeti ostavke, trece opcije nema. Ustvari ima i treca opcija a to je da ih navijaci otjeraju od cistacice do Misimovica.
Ovakav Zrinjski ce opet uzeti titulu :doktor:
Kakav crni Amar ba, ako njemu smetaju ovakvi ljudi sto su u Zelji sada nabijem ja njega na qrac i daleko mu kuca od Zelje bila
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:53 pm

Uzasno.. Od Blagojevic i Vranjesa od kojih se najvise ocekuje nikakve volje ni agresivnosti... Koji *urac mu Veselinovic igra lijevo a Zajmovic desno? Nadam se da ce ih Krcmar opametiti, ovo nece na dobro ako bude ovakav pristup

Sljedece sedmice jedan dolazak i jedan odlazak, nesto ce se i zaraditi
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:53 pm

još nije dobio otkaz?
šta se čeka?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:53 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:54 pm

Odlično je ovo, samo ovako nastaviti.
Toliki dobrog napraviti na infrastrukturi, uraditi nezamislive stvari, a opet dovesti do toga da vas navijači tjeraju.
A to samo što nije, ako već nije. Tuga. Žalost.
E moj Željo. Šta kako dalje. Nemam pojma.
OSTALO JE SAMO IME...al fakat

VOLIM TE ŽELJO
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:54 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:53 pm
još nije dobio otkaz?
šta se čeka?!
Hahahaha sacekaj barem da dodju do naplatni kucica na autoputu :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:54 pm

Refa1921 je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:50 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:42 pm
Jos jednom, mijenjanje trenera nam je i donijelo ovo. Mi cemo morati prelomiti. Nemojmo da govorimo da smo bili strpljivi, a nakon svih manjih kriza trazili smo ostavku trenera. Kada vec Slavko, Adzem ili Oda nisu podrzani, onda ce neko morati biti podrzan. Jebi ga, ja sam bio za Odovica i oni najglasniji su trazili ostavku. Ako vec nije Oda, niti Adzem, onda nam ostaje Krcmarevic. Dosta je vise izmjena trenera nakon 2 poraza. Slazem se, ovo izgleda lose. Jako lose, i ljut sam mnogo. Ali, hladne glave, a moramo je ohladiti kad - tad, shvaticemo svi da samo kontinuitet i na sportskom polju donosi rezultat. Kontinuitet na infrastrukturalnom smo polozili, i mi kao navijaci.
Druže dati podršku i kontinuitet ali da se vidi nešto, pa bar malo. Ovdje se nema više šta vidjeti. Hajde i izgubiti ali stvariti barem 4-5 bilo kakvih šansi, mi šanse večeras poštene nismo stvorili. Čelik koji se jedva sastavio stvori 3-4 odlične šanse, za moj mozak je to nepojmljivo (moguće da sam glup) ali i protiv Apollona da je imalo igra bila normalnija ne bi izgubili. Treba kontinuitet ali ako se bude vidio neki napredak, ako nema napretka već se nazaduje je.baji kontinuitet mijenjaj dok se nešto još može spasiti. Isto sam govorio i za Adžema prošle godine da ga treba mijenjati poslije utakmice protiv Zrinjskog mi ga ostavismo i eto šta na kraju dobismo ni trenera ni titule.
Sve ja to znam, ali ponavljamo se. Ponavljamo se iz sezone u sezonu. Jedino jos nismo treneru dali podrsku. Sve smo ostalo pokusali. Hajmo malo u kontru. Hajde da ga podrzimo, sigurno, ali sigurno, nece gore od ovoga biti. Kada nismo Adzema, a horski nismo, onda hajde da Krcmarevica podrzimo. Otpustiti, otjerati, ebat majku sa tribina, to smo vec radili sve.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:55 pm

I Zrinjski mijenja trenere pa osvoji titulu u toj sezoni i to vec dva puta su osjetili momentum za promjenu i pogodili, znaju povuci prave sportske odluke plus one ispod stola sto se zavrse, sve su prilike da ce Mise odletiti a i da ce cetvrta u Mostar, a mi cemo novu ublehu drzat do kraja sezone pa pred same pripreme rotirat.
Ko je sljedeci junior na kojeg ce Krcma svalit poraz ?
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:55 pm

ma treba dat treneru ultimatum prodji apollon ili odjebi jest da je nemoguce,ali ti su tu da radis nemoguce.kad jedan celik moze nas dobit sto mi nebi mogli apollona.samo treba nasim mankenima objasnit da su tu za platu i da se za platu treba oznojiti.
 
Avatar
InvictuS
Postovi: 28
Pridružen/a: pon jun 19, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:55 pm

Onog trena kada su otjerali Odovica (ako neko ima snage da postavi sliku kako Odovic u crvenom dzemperu (koja ironija) se okrece, visoko dize ruku, pozdravlja...zatim obara glavu i odlazi) je pocelo "prokletstvo"...jos jednom, karma je ku...
Ogrijesili su se o covjeka, ako ikako moze (bez obzira koliko snage, volje i zelje ima) vratite ga na klupu, dajte mu jednu sezonu...a ako bude islo naopako, on ce prvi sam otici
Karma je ku...
Ako je pojeo, onda je muško, ako je pojela, onda je žensko.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:56 pm

Nadam se da ima ban za ove koji vrijedaju Amara.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:56 pm

heisenberg je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:53 pm
Uzasno.. Od Blagojevic i Vranjesa od kojih se najvise ocekuje nikakve volje ni agresivnosti... Koji *urac mu Veselinovic igra lijevo a Zajmovic desno? Nadam se da ce ih Krcmar opametiti, ovo nece na dobro ako bude ovakav pristup

Sljedece sedmice jedan dolazak i jedan odlazak, nesto ce se i zaraditi
Ko odlazi , a ko dolazi
Srcu draga, boja PLAVA !
 
bibiman
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:57 pm

Hallooooooo, jesam li u programu????

Nabijem na qrac sve kvazi navijače, kvazi simpatizere, kvazi stručnjake i ostale hejtere mog/naseg najdražeg kluba!

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!! I KAD GUBIŠ I KAD DOBIJAŠ!!!

Jos jednom, pušite ga hejteri, pravi navijači FK Zeljeznicar, NIKADA, NIKADA, NIKADA nece pisati sto vi pisete!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 940
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:57 pm

Cestitam Pitarima na tituli a ovo s celikom sam ocekivao remi al i poraz u jednu ruku. Ljudi se nafurali, doslo raje i standardno dobili smo po picki/picci u Zenici
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 10:57 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:39 pm
Sad odjednom armija ovih "cao forum, ne zasluzujemo bolje", ma sve je bajno i sjajno nema sta, ide i lagan raspored, ima da proigramo sada vide se naznake Krmcmarevih vizija, odlicno smo takticki stojali, zelje i htijenja nije falilo, lopta jednostavno nije htjela u go, sta je tu je.
slika
cikazubo je napisao/la:
sub jul 21, 2018 7:32 pm
Benjoza je napisao/la:
sub jul 21, 2018 7:30 pm
Ljudi imamo treneraaaa :baklja:
I odbranu i lijevog beka. Jos nam igra treba :D

Prijatelju sta bi s ovoga. Zar nemamo trenera?

Isto kao sto je tad bila pretjerana euforija zbog sretnog gola, jer mi nista bolje nismo odigrali ni protiv Goska. A sad smo imali protivnika koji ima navijace za razliku od Goska i koji su bili nalozeniji od Goska. Nasa igra se nije promjenila.
A tad je bila nevidjena euforija, kao sto je sad nevidjena kuknjava.
Veliki si galamdjija, al donekle razumijem zasto ovako sad pises jer ides iz krajnosti u krajnost, tad je bilo bajno i sad odjednom nista ne valja.

Ja nisam mnogo razocaran, valjda jer nisam bio toliko zadovoljan ni protiv Goska. A jedini sam pisao, polako ljudi polako. Da nije pao gol ista bi ovakva kuknjava bila.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija