Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:43 pm

Jao tek sad vidjoh prvi gol.

Mislim lako je biti general poslije bitke, ali ko je pratio nase zagrijavanje oba meca na Grbavici vidio je da Bogiju svaka lopta sklizne preko glave i kud bas sad da sklizne crni Bogi... :( :(
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:43 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:42 pm
..
plavi kanarinac je napisao/la:haj to sve al Brest - Atromitos 4:3 ...
Bilo 3:0 za brest meni se cini

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
4:0
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:45 pm

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:45 pm

Nismo imali sredinu i to je razlog sto nismo uspjeli napraviti nista prema naprijed..Vranjes,Saban,Arezina NISTA
Krpic se trudio ali niti jednu loptu nije dobio od veznog reda..totalno odsjecen
Veselinovic bi trebao vise igrati..ovo sto sam vidio do sad momak je zeljan igre a i zna..imao je odlican prodor prije naseg gola

Curjuricu SVAKA CAST..bilo ga je na svakom djelu terena i nas svakoj poziciji..jedini zasluzuje pohvale

Apolon jeste dobar ali ekipa protiv koje se moze igrati kad imas vezni red koji moze sastaviti tri pasa i povuci loptu naprijed
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:46 pm

Ma nema sta vise raspravljati za Bogicevica, moze on fino odigrati, ali polako se sprema za penziju. Okej opcija sa klupe, zato se i doveo Rodin. Vise zabrinjava Kjosevski koji je desetak godina mladji, a svakim mjesecom sve gori i nesigurniji.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:46 pm

Šteta, baš šteta. Od prve minute smo krenuli nekako istrzano, nepovezano, preskakali sredinu, pokušavali nemoguće. Apollon je ekipa koja je dovoljno kvalitetnija od nas da nas izbaci i to je činjenica. Organizovani, sa brzom tranzicijom, iznošenjem lopte koju prenesu na našu polovicu dok reče šta bi. U napadu je svaki igrač na svom mjestu i vrlo brzo su stvarali višak prije svega zahvaljujući našem veznom redu koji je večeras bio blago rečeno očajan. Pored toga, uspješno su koristili i našu desnu stranu koja je sa Rodinom prije svega izgubila na brzini a i na agresivnosti koju ima Siniša.

Vedran - KATASTROFA! Od izbijanja lopte pa do kardinalnih grešaka prije svega kod drugog gola. Interesantno, ko je malo pažljivije pratio zagrijavanje mogao je primijetiti da je Vedran i tu napravio jedan sličan kiks.

Rodin - Nažalost nije imao priliku da napravi nešto ozbiljnije u napadu po desnoj strani. On na desnom beku može proći protiv Goška i sl. protivnika. Apollon je ipak krupniji zalogaj. Na štoperskoj poziciji će, vjerujem, biti sasvim druga priča. Samo naprijed!

Bakrač - Bogičević - Generalno odigrali dobru utakmicu, samo bih ja volio u budućnosti vidjeti Rodina i Bakrača na štoperskim pozicijama. Bogi danas spor, mada to svi znamo od ranije. Inače, zbog indisponiranog veznog reda danas je bila jedna od onih tekmi kada štoperi pokušavaju nešto iskreirati, nabijati loptu na Krpića al' slaba vajda od toga.

Pavić - nazad korektan, naprijed onako, prolazna ocjena kako god.

Vranješ-Šaban-Arežina: Vala ne znam da je iko od njih odigrao večeras nešto specijalno. Bezidejni, sa milion pogrešnih pasova, u nekim trenucima su se i sakrivali od lopte. Previše komplikuju u nekim situacijama što se protiv ovakvog protivnika ne smije dešavati.

Zajmović - On izgleda gura svoje nebitno protiv koga igra. Ne mogu se baš iste stvari raditi i protiv Goška, i protiv Zrinjskog i protiv Apollona. Treba se malo više podrediti ekipi u određenim situacijama što večeras nije radio. Ja bih ga ohladio protiv Čelika.

Čurjurić - Majstor. Da ima viška kila, ima. Da se bori, trči i pokušava to mu niko ne može osporiti. Kada je prešao u sredinu ulaskom Veselinovića, asistencija haman ni iz čega za Krpića koji to posprema u gol. Ima čovjek fantastičan pregled igre i vrlo brzo konta neke stvari. Bravo majstore!

Krpić - Nema mu se šta zamjeriti. Hrvao se sa igračima Apollona, trčao, spuštao lopte koliko je mogao i na kraju je nagrađen za svoj trud golom. Aferim Krpa!

Ima ova ekipa potencijala, fakat ima. Samo je treba "ubrzati" a za to igrače imamo. Čurjurića bih volio jednu utakmicu vidjeti od početka na poziciji desetke.

Danas smo bili baš u teškom slow-motionu koji bi nam teško prolazio i protiv premijerligaša a ne protiv ekipe Apollona. Još jednom, šteta ali idemo dalje, u Zenicu po tri boda. Možemo to sigurno!

Volim te Željo!

:zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:47 pm

Apolon je prejak. Sve ove lopte u sablonu kretanja jednostavno nasima nisu dozvoljavale da kondiciono drze se blizu njihovih igraca. Ljudi rasporedjeni po terenu brza izmjena izmedju igraca loptom i svak napamet zna gdje je ko. Nismo tu realno mogli parirati sa pokretljivoscu i drzati taj tempo. To je realnost, to je kad neko pita sto ovaj kosta 100 milja eura a ovaj drugi milioncic. ZATO. Pokazalo se na terenu. I imali smo pofino poslozenu odbranu ali na zalost Vedran nije odavno vise ono sto bi trebalo biti golman Zeljeznicara. Kad shvatimo da ovi igraci sa tolikom vrijednoscu i vrijede bas toliko lakse ce nam biti suociti se sa ovakvim rezultatom. Nasi su i treba im pruziti podrsku. Krcmarevic zna koliko mozemo i malo je na mangupluk htjeo da im pokusa dati vise kuraza protiv Apolona koji je sa Lionom, Rozenborgom i Benfikom se borio nesmal prije pola godine u grupnoj fazi. Pustiti trenera da radi, dati podrsku igracima i idemo dalje. A pitarima se poklopilo umjesto 8:2 da bude 2:2 a na lavoru ce se zabari uozbiljiti, al nek zive malo rezultat im daje za pravo da uzivaju.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:47 pm

BAKRAČ :klanjase: Čovjek je sam čistio svaku loptu :klanjase2: :klanjase2: Najbolji štoper lige hladno, on i Rodin kad zaigraju u liniji :klanjase2: :klanjase2: Odavno me niko ovako nije oduševio. Arežina :rofl: pa potrči brate dragi nekad, Vranješ je previše ispravljao Šabana realno, ne može čovjek sve stići. Blagojević mora biti kapiten momak je strašan, Kada se vrati Sinan mi možemo tek nešto očekivati od ove ekipe. Pavić borben momku svaka čast, Čurjurić opet asistencija, mašina, Krpić lopte nije primio, odnosno Arežina mu nije ni jednu dao. Zajmović :rofl: Zec i Veseli moraju igrati krila

Pun stadion, mašala, samo jako u Zenici, začepiti već u prvom poluvremenu svima usta, lagana pobjeda idemoooooooooooooooo
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:47 pm

Dobro je vidjeti kako igra ekipa koja igra grupnu fazu u Ligi Europe a gdje smo mi u odnosu na njih. Ljudi moji, oni u gostima odigraju 2:2 s Evertonom. Ko je ocekivao da im mozemo parirati, pogotovo s nasim sporim veznim redom, ne.zna bas puno o fudbalu. Ne slazem se da se nasi nisu zalagali, ali kad naletis na pravu iskusnu ekipu koja dvije klase bolja onda jednostavno izgledas kao amater pored njih. Arezina i Vranjes prespori za ove europske utakmice, da mi je znati zasto je obojcu stavio da igraju od pocetka. Zajim kao u Gabeli, trosi lopte i nista konkretno ne napravi, Zec duplo opasniji od njega. Odbrana solidna, Krpic se satra letajuci al jednostavno nema podrske naprijed, Cuki je bio ok, al nam trebaju jos dva takva igraca u vezi da nasa igra lici na nesto. Ekipa je ok za nasu ligu, ne znam je li za titulu, daj Boze, al u Europi ovo je maksimum.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:47 pm

Previše pičkasto smo odigrali..Krčma je zajebo sa početnom postavom jer je nabacao u vezni red sve spore igrače..Opet se pokazalo da su izmjene unijele živost u ekipu ali jbg idemo dalje..Ništa nije gotovo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:48 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:45 pm
https://www.youtube.com/watch?v=FnhFZ9PTQO4

Veca :roll:
Hahahahaha tu su negdje :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:50 pm

Momci su se trudili,ali ljudi su bolji i gotovo.Bicemo i mi fina ekipica kad se uigramo.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:51 pm

Nama treba brzine pogotovo na krilima ako to dobijemo i napadnemo na kipru mozemo dalje. Veceras nam je falilo i malo srece al sta je tu je. Idemo dalje i nadam se jos par pojacanja pod moranjem. Veceras veličanstvena grbavica i slobodno mogu reci da imamo dom najljepši. Djaba ovaj poraz boli nema spavanja krivo covjeku kad se moglo i moze se. Nema odustajanja
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:52 pm

Atmosfera, nafuranost, energija baš manijakalna.
Grbavica ko goodison park, bez pretjerivanja.
Borba i zalaganje, onoliko koliko su mogli. Kapa do poda svim igračima, jebiga šta je tu je.
Pohvale idu Čurjuriću, kakav si ti majstor kapa dole.
Isto i Veselinoviću kao i Blagojeviću koji preokrenuše utakmicu.
Eh sad se opet vraćam na ono kako mi izgledamo i pariramo jednom apolonu samo u trenutcima kad igrači igraju normalnu formaciju.
Krčmareviću zaista ne znam šta pokušavaš, fakat ne razumijem ko igra ovu formaciju na svijetu.
Vranješ i Arežina kako sam i pisao nikada ali nikada zajedno ne mogu igrati.
Hajdarević je trebao igrati umjesto Šabana, koji me totalno razočarao. Za razliku od njega jedan Amir je bio ključni igrač u europi, a Šaban najlošiji ubjedljivo.
Hare jedini može igrati pravog flastera na Papoulisu.
Frajer nam je glavobolje zadavao.
Ovaj apollon nije ništa pretjerano jaka ekipa, nego jednostavno su iskoristili naše mane, što govori da su skauting vrhunski uradili. Vidjeli su da nemamo desnog beka da nam štoper igra tu poziciju, i šta su radili cijelo prvo poluvrijeme? Iživljavali se onaj crnjo uz papoulisa na Rodinu, kojem nemam šta zamjeriti.
Da smo u normalnoj formaciji sa normalnim krilima, sa normalnim veznjacima igrali evo glava ako bi izgubili danas.
Jednostavno previše loših odluka trenera, previše nelogičnosti pri izboru pozicija i na kraju možemo biti zadovoljni sa ovih 1-2.
U revanšu se ne treba predati.
Izađi ofanzivno, stavi krila na krilne pozicije, Ćelu(našeg papoulisa) i Hareta u vezu, Vranješa na polušpica i juriš.. pa šta bog da.

p.s. raskinite ugovor sa vedranom.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:52 pm

sto se tice igre vise me zaista ne dotice nista,od obog trenera ne ocekujem nista od ograca isto ali najvise me razocarala publika,dijaspora je napunila
Istok,na sjeveru bruku mjesta prazno a kad sam vidio da raja izlazi nakon 2:0 u 70 toj minuti zivot
Minse zgadio.
Lijepih nasih 2-3 milje.Popisam vas lazni Zaljovci
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:54 pm

Hare79 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:47 pm
Dobro je vidjeti kako igra ekipa koja igra grupnu fazu u Ligi Europe a gdje smo mi u odnosu na njih. Ljudi moji, oni u gostima odigraju 2:2 s Evertonom. Ko je ocekivao da im mozemo parirati, pogotovo s nasim sporim veznim redom, ne.zna bas puno o fudbalu. Ne slazem se da se nasi nisu zalagali, ali kad naletis na pravu iskusnu ekipu koja dvije klase bolja onda jednostavno izgledas kao amater pored njih. Arezina i Vranjes prespori za ove europske utakmice, da mi je znati zasto je obojcu stavio da igraju od pocetka. Zajim kao u Gabeli, trosi lopte i nista konkretno ne napravi, Zec duplo opasniji od njega. Odbrana solidna, Krpic se satra letajuci al jednostavno nema podrske naprijed, Cuki je bio ok, al nam trebaju jos dva takva igraca u vezi da nasa igra lici na nesto. Ekipa je ok za nasu ligu, ne znam je li za titulu, daj Boze, al u Europi ovo je maksimum.
Atalanta dobila Everton u gostima 5:1
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 26, 2018 11:31 pm
Onaj starkonja je primi i bez gledanja u prostor jer zna da utrcaca il bek il krilo, jer mi nemamo krila.

Jel Veca ima problema s vidom, ima problema s ovim loptama.
On ima problem s mozgom,sto prije se treba laznog kapitena rijesiti.
Ponasanje njegovo na i van terena je ogavno.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:55 pm

u pojedinim trenucima meni je izgledalo kao odrasli kada se igraju sa klincima.... tuzno ali istinito. Do cega je ne znam, ali sigurno nisu toliko bolji od nas i vjerovatno se mogao bolji roster i taktika sloziti za ovu tekmu, ali hajd.. najlakse je srati kad je sve gotovo.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:55 pm

Sve znam, i sve mi je jasno, al' opet se ono bolesnicki, mazohisticki nadam tamo nekoj renesansi i pobjedi.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 11:55 pm

Loši su bili i Veca i Bogi i Zaim i Arežina i Vranješ a i Čurjurić se gubio pored njih al niko da spomene da je i Šaban bio grozan.
Da ima ono mjerenje mislim da je najmanje pretrčao od svih tj prošetao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 83 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija