Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:37 pm

Slobodno smtrajte da smo ofarbali reflektor.
Prije svega i svih, zahvaljujuci Stormu i moderatorskom timu upravo ovdje i upravo na ovom forumu. Samo na ovom forumu.

Onako kako trenutna uprava naseg Zelje zavrjedjuje respekt i povjerenje tako i ovi momci drze nivo na maksimumu. Sa takvim pristupom, mozemo sve.

Lijepe stvari su pred nama, drugovi moji, dobri, lijepi i pametni.

Titule? Ne znam. Ali, ova euforija i ovo zajednistvo koje vas krasi zadnjih dana, to je vece i od titula.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:38 pm

Pitanje ne koliko se mozemo pouzdati u sinisu ove sezone, ocito koljeno nije zalijeceno skroz, a on ga je naceo jako nezgodno, misljenja sam da nam treba neki backup za njega
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:48 pm

AmH79 je napisao/la:
sri jul 25, 2018 11:37 pm
Slobodno smtrajte da smo ofarbali reflektor.
Prije svega i svih, zahvaljujuci Stormu i moderatorskom timu upravo ovdje i upravo na ovom forumu. Samo na ovom forumu.

Onako kako trenutna uprava naseg Zelje zavrjedjuje respekt i povjerenje tako i ovi momci drze nivo na maksimumu. Sa takvim pristupom, mozemo sve.

Lijepe stvari su pred nama, drugovi moji, dobri, lijepi i pametni.

Titule? Ne znam. Ali, ova euforija i ovo zajednistvo koje vas krasi zadnjih dana, to je vece i od titula.
Ziv i zdrav ti nama bio!
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:50 pm

Svaka cast za reflektor!
Banka mi nije usput sutra do posla ali jeste kladionica, stavim 30KM na keca pa ako dobijemo uplatim sve za reflektor.
Mozda nebi bilo lose i primjer popunjene uplatnice imati ovdje, ja gdje god sam uplacivao uvijek neko ima da nesto pita jel ovo jel ovo? Doduse ljudi prepisuju i ime sa primjera uplatnice...

Sutra ne znam sta da ocekujem,... dobru tekmu, mislim da cu moci uzivati a rijetko kad na vaznim utakmicama uzivam, uglavnom budem nervozan previse, eto mislim da cu sutra prije svega uzivati, bodriti ekipu i ponositi se zbog svega sto jesmo.
Hajdeee visee
 
Avatar
Armin1509
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 10, 2018 6:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:54 pm

Niko sutra ne treba furati nepoznatog covjeka pored sebe...Stani tik uz porodicu, druga, drugaricu, djevojku i navijaj iz petnih zila zagrljen sa svojim najblizim i tako se pravi prava atmosfera i tako se daju krila igracima na terenu. Iz takvih malih grupica po tribinama se siri bolest na cijele sektore i dobijamo onaj potrebni huk da se slede zile u venama protivnika. Iskreno odavno se nisam radovo nekom susretu kao sutrasnjem jer me tjera sva ova pozitiva u klubu i oko njega da sutra dam svoje srce za ratnike na terenu koji izdati nece!!! 'AJDE ŽELJO, 'AJMO PLAVI... Dusu, tijelo i srce cijele jer ludo volim te!
Zadnja izmjena: Armin1509, dana/u čet jul 26, 2018 12:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
BELIEVE !!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:54 pm

1/1
Zadnja izmjena: plavi kanarinac, dana/u čet jul 26, 2018 12:00 am, ukupno mijenjano 3 puta.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 25, 2018 11:56 pm

Ja cu jos jednom da se zahvalim Durgi, Avanesu, cipiripiju i Minjoreu. Vi momci ste za mene heroji, pogotovo zadnjih mjesec dana. Bez vaseg angazmana nista od ovoga ne bi bilo moguce. Hvala vam od srca. Zeljo vam je zahvalan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:05 am

Lova ce se skupiti sigurno, to nije upitno uopste. Imam obecanje ljudi koji zele ostati anonimni a pogurat ce ovu akciju, cak su prvobitno htjeli sami ovaj reflektor da zavrse. Nakon sto je nastala ova ideja, receno mi je da skupimo kolko se moze a oni ce ostatak dodati. Nevjerovatno je ovo zajednistvo i emocija koju imamo prema Grbavici i Želji...

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:06 am

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:07 am

CURVA je napisao/la:
čet jul 26, 2018 12:01 am
plavi_sokak je napisao/la:
sri jul 25, 2018 11:34 pm
CURVA je napisao/la:
sri jul 25, 2018 11:30 pm
Sto nije objavljeno koliko je prodano karata danas
Mozda da raja ne bi razmisljala koliko je ostalo i isplati li se doci
To je i meni palo na pamet i mislim da tako treba mislim da ce ova akcija uspjeti bez problema nadam se.Koji ce sutra momenat biti za sve nas bukvalno bih volio da tekma traje 5 sati
Valjda nas je malo prosla sezona, razocarenja, izgubljena titula, umrtvila malo, pa ima covjek osjecaj da sto godina nismo ovakvu utakmicu imali :D baš nervoza, nesanica, samo da hoce pocet
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:08 am

boccaccio je napisao/la:
sri jul 25, 2018 8:33 pm
Ne razmisljam o rezultatu koliko razmisljam i prizeljkujem da kao ekipa odigramo hrabro i posteno za plavi dres. Da igraci izadju sa ponosom i osjecajem prema svemu sto su dobili u ovoj utakmici. A dobili su sve sto im se moze ponuditi. Od najboljih uslova, da se konacno kao ekipa i pojedinacno osjecaju da igraju neko evropsko takmicenje,najbolju mogu podlogu i krcate tribine najboljih navijaca koji ce doci da ih maksimalno podrze. Da osjete da se za ovakve utakmice zivi, i da se oprobaju i sa nesto jacim, uigranijim protivnikom, da kroz borbu u cijeloj utakmici svi skupa sagledamo gdje stojimo naspram ekipe koja igra prilicno redovno u grupnim fazama, koliko nam uopste fali necega ili cak i ne fali. Znatizeljan sam da vidim taj dio Zelje,davanje maksimuma u nacinu i odnosu prema igri ,prema dresu, prema navijacima.

Kada vec pisem o uslovima i svemu sto nam se u klubu dogadja u posljednje vrijeme, ne mogu da se ne sjetim naseg dragog Hašima. Nije vise sa nama. Cesto sam ga sretao u ovoj pauzi i redovno sam "morao" da ga obavjestavam kako napreduju radovi na terenu, sta se sve desava, hoce li nam neko doci ili otici. A on je sa druge strane, sjedeci u svojim kolicima, u plavom dresu, meni davao prognoze kako ce onda to sve izgledati, cega se on sjetio u datom trenutku, spominjuci neke momente sa odredjenih utakmica, imena, minutu postignutog gola i kako je taj odredjeni igrac redovno trcao prema njemu u zagrljaj, tamo pored terena....a onda me je pitao, sta nasi misle, hoce li se natkrivati istok? Hoce Hašime, najavili su, bice bas lijepo.....Jedva cekam da ponovo pocne i da ugledam novi teren,sta mislis ti,hoce li biti dobar kako pricaju, da nas grci ne zavale nesto ?...Bice teren vrhunski,vidjeces druze.................................eto...nije docekao.

Cesto se pitam kako lagano ulazim u te neke godine kada zivot natjera da se moras posvetiti svoj toj brzini i sekiracijama, pa ti to vrijeme doslovno otima ono sto si zivio u mladosti , onu aktivnu varijantu voljenja, navijanja, citanja o svim tim velikim stvarima,da te to ucini sretnim sto si dio te porodice, pa se pitam kako to vremenom prosto ne jenjava ,nego te pored svega sto se u zivotu desava, osjecaj za Zelju ucini jos ludjim i strastvenijim . Prolazis ulicom i vidis kako to kroz raju koja vole Zelju kola, protice energija, kako Hašim do zadnjeg trenutka vjeruje i nada se nekoj jos ljepsoj Zeljinoj prici. Dostojanstven u svom prolazenju, svjestan je da bar Zeljo nikad nece proci. A on ce pratiti dok u venama tece sva genetika koja ga cini takvim. Zeljovcem.

Te mnogobrojne price mi daju beskrajnu snagu u svom tom prepoznavanju, prema svemu sto se danas radi za Zelju. Mladost koja odrasta uz ovakve price upija kroz svoje dolaske, da to vide, osjete, da ukorijene svoj osjecaj u neki novi impuls, koji ce ih od tada drzati do kraja zivota...sada sam sasvim siguran da se tog osjecaja nikada vise nece odreci. Biti pripadnik plave porodice, jednog kluba koji je bukvalno sve nego obican klub, zivi organizam koji je do sada u ovih sto godina odgojio milione ljudi.

To zelim da vidim. Price na tribinima, nove dozivljaje, djecaka koji zacudjeno dize ruke kada i svi odrasli oko njega i koji gleda uzbudjeno kako svi pjevaju jednu pjesmu. To moramo da njegujemo. I da uzivamo u nama. Zacas shvatimo da smo prolazni i da neke stvari u zivotu ne pitaju sudbinu zasto Hašim nije uspio da vidi novi teren. J.ebo nekad i rezultat, zivimo mi fakat za sve to, ali njegujuci pripadnost, mi u stvari njegujemo sve ono sto smo postali jos kada smo bili djeca, pa do onog zadnjeg trenutka. I to je ono sto napravi najbolju atmosferu. Navijanje za pripadnost. Bez obzira na rezultat....

Bar je Zeljo uvijek tu. Za nas, evo docekuje nas u novom ruhu, nudi nam svoj novi sjaj kroz otvorena vrata naseg drugog doma. To su nam ljudi u klubu priustili. Igraci trebaju da nam priuste najvecu borbu za taj ideal. Koji igrac to ne ispostuje, ne treba biti dio svega toga. Kako god se zove i koliko god da inace vrijedi. Samo oni koji ce se boriti besprijekorno, bez obzira na rezultat, taj ce biti cijenjen. Raja ce onda znati i sve vise ce dolaziti na utakmice. Ovo sutra ce biti samo jedna recenica zapisana u bogatu istoriju Zelje. Trebamo da zapamtimo da je ovo trenutak kada smo bas mi dio te jedne recenice koja ce biti zapisana. A to znaci sve u zivotu. Bar za one koji vole.

VOLIM TE ŽELJO !
Za laku noć i dobro jutro :palacgore:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:09 am

Ch.Willa1986 je napisao/la:
čet jul 26, 2018 12:05 am
Lova ce se skupiti sigurno, to nije upitno uopste. Imam obecanje ljudi koji zele ostati anonimni a pogurat ce ovu akciju, cak su prvobitno htjeli sami ovaj reflektor da zavrse. Nakon sto je nastala ova ideja, receno mi je da skupimo kolko se moze a oni ce ostatak dodati. Nevjerovatno je ovo zajednistvo i emocija koju imamo prema Grbavici i Želji...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Bice priike da dadnu svi svoj doprinos.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
rogers
Postovi: 4
Pridružen/a: ned apr 01, 2018 6:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:17 am

Podjelili smo informacije za doniranje love za reflektor i u grupu Manijaci-Usa-Canada..raja ce uplacivati koliko ko moze i zeli a bit ce nas dosta kao i uvijek..vama svaka cast na akciji...Zivimo Zeljeznicar...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:25 am

Stiglo je par njihovih danas.
slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:28 am

Bice njihovih sutra na tribinama i imaju kult oko kluba. Trebamo ih ostaviti zadivljene i da svojim unucima pricaju kako im je Zeljo ocitao lekciju i na terenu i na tribinama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
tu i tamo
Postovi: 79
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 12:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:33 am

Uz ovakvu energiju i zajednistvo reflektor je simbolican iznos, rekao bih pokusni...da vidimo da li smo spremni opet za veliki ispit, za onaj GLAVNI!!!
Proslu akciju za istok smo radili sa velikom zeljom ali su mnogi bili skeptici pa sve do trenutka dok se stolice nisu pocele stavljati.

A sad:
iskustva u akcijama- imamo,
Klub postovan od partnera- imamo
Organizaciju medju nama - imamo
Medjusobno povjerenje - imamo,
povjerenje u upravu- imamo,
svi smo na okupu na jednom mjestu -imamo :)

Hajde svaniiiii poceo sam budan sanjati
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 12:35 am

https://imgur.com/a/Wu5SQjD

Obecani doprinos za reflektor uplacen.Idemo dalje, dajte jos tih projekTata 😊

Toliko smo ti odani da vise nismo normalni.
Volim te Zeljo :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Kosevsko Hill, dana/u čet jul 26, 2018 1:36 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 1:01 am

cikazubo je napisao/la:
čet jul 26, 2018 12:25 am
Stiglo je par njihovih danas.
slika
Izgleda da im je krenula po zlu setnja kroz grad :D
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 1:16 am

Velika je steta za momke iz Lukavca,tuzno je kad pogledas unazad kakvih je sve momcina ingrupa bilo na jugu i kakav sunpotencijal imali Manijaci i kada pogledas Jug danas.
Ja mislim da je Apolon veliki favorit ali svakako da sto postotnim zalaganjem i uz malo srece imamo sanse.
Hajdeeeee
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 26, 2018 1:42 am

Braco kako da ukucam ovdje pita me na m-ba adresa primatelja pa ispod mjesto primatelja

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Hare79, Maestro_1921, neroazzuro, samo_da_repliciram, svabo, SWRA_1921, theoriginals i 99 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija