Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:40 pm

Sad fali i neka najava za prodaju karata....samo trazite dlaku u jajetu. Sta je trebalo citav grad obljepiti predizbornim plakatima ili u svim medijima platiti reklamu.
Fakat vas ne kuzim tekma za 2 dana, otkako su ovi ljudi tu karte pred svaku jacu tekmu krenu 2 dana ranije...
Ljudi malo uzivajte u "svemu sto nas je snaslo" :pivo:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:40 pm

Braco opustite se, u cetvrtak ce da bude ludnica, jos ove reklame vizuelno jos ljepse, a i imat cemo zaradu na njima i svaka cast upravi jos jednom.
Utakmicu bih poceo u sastavu
Veca
Sehic, Rodin, Bakrac, Pavic
Saban, Vranjes(ako vec nema Blagoja)
Veseli Arezina Zajim
Krpa

Oko 60 min izmjena Arezina-Curjuric
Onda Zec-Veseli
I 3 u zavisnosti od rezultata
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:41 pm

Babo Vranjes ce izdominirati ovu sezonu :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:44 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:14 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:11 pm
Jao kako glup potez sto nisu najavili prodaju ulaznica.
I kaze sad marketing pljujemo. Sta cemo pljuvat kad je Nula uvijek bio.
Bolje što nisu. Bit će manja gužva danas. :D Ovi što rade, neka se pate :D SIn otišao po karte :zeljeznicar1:
Ljepota kad vec imas, ne moras se brinut ali eto za druge kazem :D

Sta su to pisali na fb nasi intelektualci.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:45 pm

bianco blu je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:22 pm
azbaha je napisao/la:
uto jul 24, 2018 1:48 pm
Ej raja hoce moj prijatelj da pokloni djevojci ovakav sal:

slika

PA zna li neko gdje se ima kupiti, jel ima u fan shopu mozda, ili je to neki stariji?
P.S.
Pitar je :D
pa ja.
pitaru pokloniš šal, a on kao pokloni svojoj djevojci... sljedeći derbi će ti zapalit ovaj šal... ne vjeruj pitaru ni kad ti poklon donosi
Ma jok ba nije on takav, a frajer ce sal platiti, necu mu ja pokloniti. Kulturna raja, samo je bordo :D

[/quote]
rodrigo87 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:37 pm
Nista protiv tebe, al' reci drugu da nema sta poklanjati djevojci sal iz udruzenja star ja mislim 7 godina. Ovaj sal se prodavao kad i, po meni, najljepsi sal sivi sa lokomotivom na dnu..
Vjeruj da ne znam, kod nas kuci je sal iz 98. i jedan iz 200x. godine, ovo sam samo pitao jer me je zamolio :D
Zadnja izmjena: azbaha, dana/u uto jul 24, 2018 2:49 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:46 pm

za te karte neko mora bit spreman platiti i po 25KM i vise. mislim da zelis da kupujes odredjeno mjesto moras bit spreman i iskesirat.
morala bi se napraviti razlika u cijenama i to dobra.

kod nas ljudi u kino kad dodju ne sjedaju na mjesta koja plate..


PRITISAK OD PRVE MINUTE SA ISTOKA, SJEVERA, ZAPADA I JUGA. SVI KAO JEDAN!!

SVI NA GRBAVICU
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:47 pm

Ovo nije realno koliko su ljudi postali bezobrazni i nezahvalni. Može li mi neko imenovati klub u ovoj državi koji ima bolji, transparentniji odnos sa svojim navijačima, klub koji bolje sluša želje navijača, klub koji se više trudi on nas da bude evropski i da osigura najbolje moguće uslove i igračima i navijačima? Ne mogu da se naibretim seljakluku, papanluku na društvenim mrežama, nebulozama polupismene svite koja sebi daje za pravo monižavati osobe koje su u svakom smislu veličina u odnosu na njih. Pa pobogu može li malo pozitive, malo zahvalnosti na ovome sve što Željo radi za nas. Ja od kako znam za sebe i od kako navijam za Želju nisam bio sretniji i ponosniji nego danas. Po vrh svega na ovome se ne staje, nego se rade ogromno stvari da napravimo korak naprijed, u odnosu na druge klubove u ovoj državi radi ne korake nego skokove. Ta razlika će se vidjeti kroz par godina, ko to ne vidi onda fakat nije dobar sam sa sobom. Postoji li ikakav način da se malo promjeni svijest ljudi koji dolaze na utakmicu? Ima li iko ideju i način da se ljudima malo otvore oči, da se okrenu oko sebe i da skontaju u kakvoj mi vukojebini živimo i kakve napore klub radi da u ovoj vukojebini i korupciji mi izgledamo ozbiljno, evropski, svjetski. Proklet nek je dan kad je tehnologija omogučila svakoj budali da ostavi komentar i nađe se da sere o svemu i svačemu! Ako niste u stanju sa klubom imati odnos supportera i pravog navijača, nemojte onda odmagati kad pomoći ne znate. To je minimum što se može uraditi, nemojte odmagati Želji!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:48 pm

kontranogama je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:32 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:28 pm
Usrali se, valja slusat trenera
Neka fala bogu, ja sam znao i samar popit na treningu, da vidis kako se kasnije postavljalo tamo gdje je receno.
Mene je gadjao kljucevima trener redovno, doduse na odbojci, al svejedno. Kasnije na pogled reagujes.
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:48 pm

zubanovic89 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:38 pm
igla je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:22 pm
roger_bannister4 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:19 pm
Vozdra drugari! Pokrenuo bih jednu temu, bez ikakve loše namjere, već samo i isključivo konstruktivno, pa ako imate kanale za komunikaciju zaključaka prema klubu, bolje je nego da ja kao anonimus ili bilo ko treći, šalje to na mail. Ovako:

Željo - Narva. Uzeo sam kartu za Istok. Svjestan sam numerisanih stolica, kao i sektora na istoku koji je rezervisan za vlasike desetogodišnjih karata. Sjeo sam na random stolicu, čiji se broj ne poklapa broju s moje karte. Nedugo poslije došao je momak koji je tražio da on sjedne na to mjesto jer se poklapa s brojem mjesta na njegovoj karti. Skroz sam bio ok s tim u jednu ruku, a u drugu i ne baš. Zašto?

Numerisanje sjedišta je sjajna stvar, i nešto što ja realno želim da se potencira jer je jedan mali korak ka modernizaciji i organizovanju našeg duboko neorganizovanog i nekulturnog društva. Numerisano mjesto i poštovanje tog principa poklapanja znači manje gužve, više mogućnosti za organizovanje, sigurnost na većem nivou, pa čak i ugodnija atmosfera. Međutim, za poštovanje tog principa potrebna je infrastruktura.

I ja i momak koji je tražio od mene da ustanem smo kartu vjerovatno kupili na istom mjestu - limenim kućicama kod stadiona. Niti ja, niti on:

1. Ne znamo koje mjesto ćemo dobiti.
2. Nemamo utjecaj na ishod.
3. Nemamo opciju biranja mjesta niti sektora.
4. Nemamo drugi način kupovine karata.

Kada sve ovo saberemo i oduzmemo dobijemo da je naša situacija simulacija lutrije, te ako se objektivno sagledaju stvari ni ja ni on nemamo neko izuzetno jako pravo da tražimo da isključivo sjednemo na mjesto garantovano našom kartom, ukoliko se 100% ljudi na tribini ne pridržava tog pravila - jer je u pitanju lutrija.

Po mom mišljenju, izlaz iz ove situacije je da klub polako počne planirati nešto što je u jako puno država normalna stvar: elektronsku kupovinu karata. Ta opcija je korisna iz više razloga: 1.smanjenje troškova printanja karata 2.jednostavnija kupovina karata za navijače 3. smanjeni troškovi fizičke prodaje i smanjena gužva oko stadiona prije utakmice. (da ne nabrajam dalje).
Ova opcija može biti korisna i za članove kluba, jer se može omogućiti to da za utakmice velike važnosti (ili za koje se očekuje veliki interes), članovi imaju prednost pri kupovini online ili na pokaz, ostali moraju čekati posljednji ili posljednja dva dana da kupe kartu u fan shopu.

Ovo su samo izbacane skice iz glave, nemam puno vremena da se još raspišem, ali bilo bi fino kad bismo malo razmišljali skupa u ovom smjeru i bacili par konstruktivnih komentara.

Eto, živjeli. :zeljeznicar1:
Ma taj lik je vjerovatno dijaspora, s obzirom da se raja jedva pridrzavala da udje na pravi ulaz.

A sto se tice modernizacije, to sam za.
Mjesto oznaceno na karti i na stolici uopste nema veze jedno sa drugim. Jedino pravilo koje UEFA nalaze je da udjes na sektor koji ti pise na karti radi guzve. To gdje ces sjesti je interna organizacija kluba. Nikada mjesta na Grbavici se nisu prodavala na takav nacin, to te je frajer uzeo na foru jer je vjerovatno dosao kasno a ti imao dobro mjesto. Znas kad bi mu ja ustao. A sto se tice elektronskih karata to svakako, qr code na telefonu kupis kartu preko aplikacije i cao.
Ma tip jeste bio strendžer, ali manje bitno sad to. Pomakao sam se samo mjesto do, bilo ih je dosta praznih tu okolo, tako da mu nije namjera bila da me odradi za mjesto ili nešto slično. Ali ja jesam za to da ako ćemo da napredujemo, to radimo u punom smislu, pa da i mi lagano postanemo kulturnija, organizovanija i mobilnija zajednica, s olakšicama kakva je elektronska kupovina. Zamisli sad ljepote, ja na poslu, ne moram po ovom vremenu špartat do grbavice maksuz po kartu, nego lagano s posla ulogujem se, kupim kartu, uredno platim, isprintam je i svi sretni. Nema gužve, nema nerviranja i sl. :D
1921
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:51 pm

a zamisli cijena fantasticnog mjesta na istoku, sa kojeg sve vidis i sl.. cijena 35KM?

kako mislis da to prodje, a skupi nam dresovi, karte kad se dignu za 5KM. ne zivimo u takvoj drzavi i to nije moguce. neka njega za 15KM, nije tribina na sprat.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:53 pm

ISB87 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:51 pm
a zamisli cijena fantasticnog mjesta na istoku, sa kojeg sve vidis i sl.. cijena 35KM?

kako mislis da to prodje, a skupi nam dresovi, karte kad se dignu za 5KM. ne zivimo u takvoj drzavi i to nije moguce. neka njega za 15KM, nije tribina na sprat.
Neka njega 15, nek bude i cvaja al pokriven. Ovako je mnogo za ligasku tekmu 15. Evropa moze i cvaja glat.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:59 pm

samo_plavo je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:20 pm
Stidi se Krčmareviću. Kako si se usudio reći da očekuješ pun jug i dobro navijanje?
Sram te bilo!

Kaže ko da je on osnovao jug. :rofl1:
E svašta... Gledaj i ovog Turkovića nešto komentariše. I kako očekivati onaj stari jug i dobro navijanje kad vidiš ovo sve... Sve je ovo otišlo u kur**.
Sto te to cudi? Jug je odavno u padu, idu strasno brzo prema dnu a mnogi koji su sad tu, nisu ni svjesni toga. Jug je postao svrha sam sebi a ne ono sto bi trebao da bude i zbog toga je sve manje ljudi na jugu..

Ovaj sto je objavio komentar nekoga ismijava a on ostavio drugove na cjedilu kad je doslo do tuce, a ovaj tzv. igrac sto to komentarise jedan od najgorih u historiji kluba. Jos im fali samo tzv. legenda, u narodu poznata kao egzistencija, kojeg su doticni branili i pokazali da im je drazi on od kluba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:00 pm

ISB87 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:51 pm
a zamisli cijena fantasticnog mjesta na istoku, sa kojeg sve vidis i sl.. cijena 35KM?

kako mislis da to prodje, a skupi nam dresovi, karte kad se dignu za 5KM. ne zivimo u takvoj drzavi i to nije moguce. neka njega za 15KM, nije tribina na sprat.
Druže, mislim da nisi baš uhvatio poentu, jer ja nisam pisao o dizanju cijene, a posebno ne o 35KM. Ali ako ćemo tako, po meni mjestu na sredini sjevera vrijedi 10 KM, ali mi mjesto drito iza nekog od onih stubova vrijedi manje, možda 7. Istok je za sad druga priča, jer je zaista pregledna i dobro urađena tribina. Ali što da ne, kad se i ona natkrije, imati mjesta s malom razlikom u cijeni. tipa donji dijelovi 7 gornji 10. Niko nije spominjao nikakvih 35KM, ne znam odakle ti to. Zna se na kojoj su tribini i sa kojim uslovima 'najskuplje' karte, i tako treba da ostane.
1921
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:00 pm

joj što me zajebaše sa ovom prodajom, sad pored stadiona u vozilu prođoh mogo kupit, vako sutra nestane li mi do 12 ima da štampate još dvije
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:01 pm

Stvarno covjek kulturan uvijek se zahvali, posten odnos prema navijacima i jbg eto ni to ne valja.
A hocemo nekud naprijed u pm...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:02 pm

Ma raja realno samo sere i traži mahane..To je ono nekako nadirektnije i najbezbolnije da se izrazim..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:06 pm

jel Vranješ fakat u prvoj?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:44 pm
avlami97 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:14 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:11 pm
Jao kako glup potez sto nisu najavili prodaju ulaznica.
I kaze sad marketing pljujemo. Sta cemo pljuvat kad je Nula uvijek bio.
Bolje što nisu. Bit će manja gužva danas. :D Ovi što rade, neka se pate :D SIn otišao po karte :zeljeznicar1:
Ljepota kad vec imas, ne moras se brinut ali eto za druge kazem :D

Sta su to pisali na fb nasi intelektualci.
Pojma nemam. Nemam fb.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:16 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 3:00 pm
ISB87 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:51 pm
a zamisli cijena fantasticnog mjesta na istoku, sa kojeg sve vidis i sl.. cijena 35KM?

kako mislis da to prodje, a skupi nam dresovi, karte kad se dignu za 5KM. ne zivimo u takvoj drzavi i to nije moguce. neka njega za 15KM, nije tribina na sprat.
Druže, mislim da nisi baš uhvatio poentu, jer ja nisam pisao o dizanju cijene, a posebno ne o 35KM. Ali ako ćemo tako, po meni mjestu na sredini sjevera vrijedi 10 KM, ali mi mjesto drito iza nekog od onih stubova vrijedi manje, možda 7. Istok je za sad druga priča, jer je zaista pregledna i dobro urađena tribina. Ali što da ne, kad se i ona natkrije, imati mjesta s malom razlikom u cijeni. tipa donji dijelovi 7 gornji 10. Niko nije spominjao nikakvih 35KM, ne znam odakle ti to. Zna se na kojoj su tribini i sa kojim uslovima 'najskuplje' karte, i tako treba da ostane.
MIRZA RASCIC
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 3:18 pm

Prodaja karata ide beton... Sve vise raje dolazi. Ostat ce malo karata na dan utakmice.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU i 227 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija