Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:06 pm

Navijacki pokret u gradu je odavno mrtav.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:07 pm

E svasta bez najave 😫
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:08 pm

Paranoja je napisao/la:
uto jul 24, 2018 1:54 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:57 pm
Paranoja je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:55 pm
Vranješ bio u prvoj na treningu sa Anelom u sredini, meni bi bilo nezamislivo ne staviti Blagojevića u prvu postavu. Jedan od najboljih ako ne najbolji vezni u cijeloj ligi a ne ekipi (po mojem skromnom mišljenju).
Blagojevic ima povredu.
Za ligašku utakmicu je bio povrijeđen ali je jučer odradio trening kao i svi ostali ali nije bio u prvoj postavi kod uigravanja akcija.

Pitanje, vrijedi li desetogodišnja za evropske utakmice ?
Bezbeli da vrijede.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:11 pm

Jao kako glup potez sto nisu najavili prodaju ulaznica.
I kaze sad marketing pljujemo. Sta cemo pljuvat kad je Nula uvijek bio.
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:11 pm

Jel neko uzeo kartu
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:14 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:11 pm
Jao kako glup potez sto nisu najavili prodaju ulaznica.
I kaze sad marketing pljujemo. Sta cemo pljuvat kad je Nula uvijek bio.
Bolje što nisu. Bit će manja gužva danas. :D Ovi što rade, neka se pate :D SIn otišao po karte :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
roger_bannister4
Postovi: 110
Pridružen/a: ned jul 24, 2016 1:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:19 pm

Vozdra drugari! Pokrenuo bih jednu temu, bez ikakve loše namjere, već samo i isključivo konstruktivno, pa ako imate kanale za komunikaciju zaključaka prema klubu, bolje je nego da ja kao anonimus ili bilo ko treći, šalje to na mail. Ovako:

Željo - Narva. Uzeo sam kartu za Istok. Svjestan sam numerisanih stolica, kao i sektora na istoku koji je rezervisan za vlasike desetogodišnjih karata. Sjeo sam na random stolicu, čiji se broj ne poklapa broju s moje karte. Nedugo poslije došao je momak koji je tražio da on sjedne na to mjesto jer se poklapa s brojem mjesta na njegovoj karti. Skroz sam bio ok s tim u jednu ruku, a u drugu i ne baš. Zašto?

Numerisanje sjedišta je sjajna stvar, i nešto što ja realno želim da se potencira jer je jedan mali korak ka modernizaciji i organizovanju našeg duboko neorganizovanog i nekulturnog društva. Numerisano mjesto i poštovanje tog principa poklapanja znači manje gužve, više mogućnosti za organizovanje, sigurnost na većem nivou, pa čak i ugodnija atmosfera. Međutim, za poštovanje tog principa potrebna je infrastruktura.

I ja i momak koji je tražio od mene da ustanem smo kartu vjerovatno kupili na istom mjestu - limenim kućicama kod stadiona. Niti ja, niti on:

1. Ne znamo koje mjesto ćemo dobiti.
2. Nemamo utjecaj na ishod.
3. Nemamo opciju biranja mjesta niti sektora.
4. Nemamo drugi način kupovine karata.

Kada sve ovo saberemo i oduzmemo dobijemo da je naša situacija simulacija lutrije, te ako se objektivno sagledaju stvari ni ja ni on nemamo neko izuzetno jako pravo da tražimo da isključivo sjednemo na mjesto garantovano našom kartom, ukoliko se 100% ljudi na tribini ne pridržava tog pravila - jer je u pitanju lutrija.

Po mom mišljenju, izlaz iz ove situacije je da klub polako počne planirati nešto što je u jako puno država normalna stvar: elektronsku kupovinu karata. Ta opcija je korisna iz više razloga: 1.smanjenje troškova printanja karata 2.jednostavnija kupovina karata za navijače 3. smanjeni troškovi fizičke prodaje i smanjena gužva oko stadiona prije utakmice. (da ne nabrajam dalje).
Ova opcija može biti korisna i za članove kluba, jer se može omogućiti to da za utakmice velike važnosti (ili za koje se očekuje veliki interes), članovi imaju prednost pri kupovini online ili na pokaz, ostali moraju čekati posljednji ili posljednja dva dana da kupe kartu u fan shopu.

Ovo su samo izbacane skice iz glave, nemam puno vremena da se još raspišem, ali bilo bi fino kad bismo malo razmišljali skupa u ovom smjeru i bacili par konstruktivnih komentara.

Eto, živjeli. :zeljeznicar1:
1921
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:19 pm

igla je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:01 pm
Frajer da izjavu da ocekuje pun jug i da bude dobro navijanje, prozivaju ga da se ponasa ko da je osnovao jug.

Onda kad ne mogu sektor ispuniti, svi im drugi krivi, idite recite im u lice...
Sramota.
1987
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:20 pm

Stidi se Krčmareviću. Kako si se usudio reći da očekuješ pun jug i dobro navijanje?
Sram te bilo!

Kaže ko da je on osnovao jug. :rofl1:
E svašta... Gledaj i ovog Turkovića nešto komentariše. I kako očekivati onaj stari jug i dobro navijanje kad vidiš ovo sve... Sve je ovo otišlo u kur**.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:11 pm
Jao kako glup potez sto nisu najavili prodaju ulaznica.
I kaze sad marketing pljujemo. Sta cemo pljuvat kad je Nula uvijek bio.
Pa ***** mu majku je li problem bio sinoć napisati tri rečenice
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:22 pm

azbaha je napisao/la:
uto jul 24, 2018 1:48 pm
Ej raja hoce moj prijatelj da pokloni djevojci ovakav sal:

slika

PA zna li neko gdje se ima kupiti, jel ima u fan shopu mozda, ili je to neki stariji?
P.S.
Pitar je :D
pa ja.
pitaru pokloniš šal, a on kao pokloni svojoj djevojci... sljedeći derbi će ti zapalit ovaj šal... ne vjeruj pitaru ni kad ti poklon donosi
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:22 pm

roger_bannister4 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:19 pm
Vozdra drugari! Pokrenuo bih jednu temu, bez ikakve loše namjere, već samo i isključivo konstruktivno, pa ako imate kanale za komunikaciju zaključaka prema klubu, bolje je nego da ja kao anonimus ili bilo ko treći, šalje to na mail. Ovako:

Željo - Narva. Uzeo sam kartu za Istok. Svjestan sam numerisanih stolica, kao i sektora na istoku koji je rezervisan za vlasike desetogodišnjih karata. Sjeo sam na random stolicu, čiji se broj ne poklapa broju s moje karte. Nedugo poslije došao je momak koji je tražio da on sjedne na to mjesto jer se poklapa s brojem mjesta na njegovoj karti. Skroz sam bio ok s tim u jednu ruku, a u drugu i ne baš. Zašto?

Numerisanje sjedišta je sjajna stvar, i nešto što ja realno želim da se potencira jer je jedan mali korak ka modernizaciji i organizovanju našeg duboko neorganizovanog i nekulturnog društva. Numerisano mjesto i poštovanje tog principa poklapanja znači manje gužve, više mogućnosti za organizovanje, sigurnost na većem nivou, pa čak i ugodnija atmosfera. Međutim, za poštovanje tog principa potrebna je infrastruktura.

I ja i momak koji je tražio od mene da ustanem smo kartu vjerovatno kupili na istom mjestu - limenim kućicama kod stadiona. Niti ja, niti on:

1. Ne znamo koje mjesto ćemo dobiti.
2. Nemamo utjecaj na ishod.
3. Nemamo opciju biranja mjesta niti sektora.
4. Nemamo drugi način kupovine karata.

Kada sve ovo saberemo i oduzmemo dobijemo da je naša situacija simulacija lutrije, te ako se objektivno sagledaju stvari ni ja ni on nemamo neko izuzetno jako pravo da tražimo da isključivo sjednemo na mjesto garantovano našom kartom, ukoliko se 100% ljudi na tribini ne pridržava tog pravila - jer je u pitanju lutrija.

Po mom mišljenju, izlaz iz ove situacije je da klub polako počne planirati nešto što je u jako puno država normalna stvar: elektronsku kupovinu karata. Ta opcija je korisna iz više razloga: 1.smanjenje troškova printanja karata 2.jednostavnija kupovina karata za navijače 3. smanjeni troškovi fizičke prodaje i smanjena gužva oko stadiona prije utakmice. (da ne nabrajam dalje).
Ova opcija može biti korisna i za članove kluba, jer se može omogućiti to da za utakmice velike važnosti (ili za koje se očekuje veliki interes), članovi imaju prednost pri kupovini online ili na pokaz, ostali moraju čekati posljednji ili posljednja dva dana da kupe kartu u fan shopu.

Ovo su samo izbacane skice iz glave, nemam puno vremena da se još raspišem, ali bilo bi fino kad bismo malo razmišljali skupa u ovom smjeru i bacili par konstruktivnih komentara.

Eto, živjeli. :zeljeznicar1:
Ma taj lik je vjerovatno dijaspora, s obzirom da se raja jedva pridrzavala da udje na pravi ulaz.

A sto se tice modernizacije, to sam za.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:24 pm

Zato je 20 ljudi u kopu, a prava raja sjedi okolo. Stid i sram.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:27 pm

Ali ovako sire atmosferu losu. Realno, vecina ovih vidjenijih pije kafu i s igracima, ne treba praviti debila od nekoga ko nije debil.

Covjek do sad bas pozitivom zraci.
Treba biti dosljedan.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:28 pm

Usrali se, valja slusat trenera
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:30 pm

Igra li im mahalac za madjare ove evropske tekme ?
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:32 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:28 pm
Usrali se, valja slusat trenera
Neka fala bogu, ja sam znao i samar popit na treningu, da vidis kako se kasnije postavljalo tamo gdje je receno.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:33 pm

Ja sad neću namjerno na utakmicu kad nisu najavili prodaju 2 dana prije utakmice.
Ma dobro mi ikako imamo navijača.
Hoću pivu na stadiJonu.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:37 pm

azbaha je napisao/la:
uto jul 24, 2018 1:48 pm
Ej raja hoce moj prijatelj da pokloni djevojci ovakav sal:

slika

PA zna li neko gdje se ima kupiti, jel ima u fan shopu mozda, ili je to neki stariji?
P.S.
Pitar je :D
Nista protiv tebe, al' reci drugu da nema sta poklanjati djevojci sal iz udruzenja star ja mislim 7 godina. Ovaj sal se prodavao kad i, po meni, najljepsi sal sivi sa lokomotivom na dnu..
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 2:38 pm

igla je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:22 pm
roger_bannister4 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 2:19 pm
Vozdra drugari! Pokrenuo bih jednu temu, bez ikakve loše namjere, već samo i isključivo konstruktivno, pa ako imate kanale za komunikaciju zaključaka prema klubu, bolje je nego da ja kao anonimus ili bilo ko treći, šalje to na mail. Ovako:

Željo - Narva. Uzeo sam kartu za Istok. Svjestan sam numerisanih stolica, kao i sektora na istoku koji je rezervisan za vlasike desetogodišnjih karata. Sjeo sam na random stolicu, čiji se broj ne poklapa broju s moje karte. Nedugo poslije došao je momak koji je tražio da on sjedne na to mjesto jer se poklapa s brojem mjesta na njegovoj karti. Skroz sam bio ok s tim u jednu ruku, a u drugu i ne baš. Zašto?

Numerisanje sjedišta je sjajna stvar, i nešto što ja realno želim da se potencira jer je jedan mali korak ka modernizaciji i organizovanju našeg duboko neorganizovanog i nekulturnog društva. Numerisano mjesto i poštovanje tog principa poklapanja znači manje gužve, više mogućnosti za organizovanje, sigurnost na većem nivou, pa čak i ugodnija atmosfera. Međutim, za poštovanje tog principa potrebna je infrastruktura.

I ja i momak koji je tražio od mene da ustanem smo kartu vjerovatno kupili na istom mjestu - limenim kućicama kod stadiona. Niti ja, niti on:

1. Ne znamo koje mjesto ćemo dobiti.
2. Nemamo utjecaj na ishod.
3. Nemamo opciju biranja mjesta niti sektora.
4. Nemamo drugi način kupovine karata.

Kada sve ovo saberemo i oduzmemo dobijemo da je naša situacija simulacija lutrije, te ako se objektivno sagledaju stvari ni ja ni on nemamo neko izuzetno jako pravo da tražimo da isključivo sjednemo na mjesto garantovano našom kartom, ukoliko se 100% ljudi na tribini ne pridržava tog pravila - jer je u pitanju lutrija.

Po mom mišljenju, izlaz iz ove situacije je da klub polako počne planirati nešto što je u jako puno država normalna stvar: elektronsku kupovinu karata. Ta opcija je korisna iz više razloga: 1.smanjenje troškova printanja karata 2.jednostavnija kupovina karata za navijače 3. smanjeni troškovi fizičke prodaje i smanjena gužva oko stadiona prije utakmice. (da ne nabrajam dalje).
Ova opcija može biti korisna i za članove kluba, jer se može omogućiti to da za utakmice velike važnosti (ili za koje se očekuje veliki interes), članovi imaju prednost pri kupovini online ili na pokaz, ostali moraju čekati posljednji ili posljednja dva dana da kupe kartu u fan shopu.

Ovo su samo izbacane skice iz glave, nemam puno vremena da se još raspišem, ali bilo bi fino kad bismo malo razmišljali skupa u ovom smjeru i bacili par konstruktivnih komentara.

Eto, živjeli. :zeljeznicar1:
Ma taj lik je vjerovatno dijaspora, s obzirom da se raja jedva pridrzavala da udje na pravi ulaz.

A sto se tice modernizacije, to sam za.
Mjesto oznaceno na karti i na stolici uopste nema veze jedno sa drugim. Jedino pravilo koje UEFA nalaze je da udjes na sektor koji ti pise na karti radi guzve. To gdje ces sjesti je interna organizacija kluba. Nikada mjesta na Grbavici se nisu prodavala na takav nacin, to te je frajer uzeo na foru jer je vjerovatno dosao kasno a ti imao dobro mjesto. Znas kad bi mu ja ustao. A sto se tice elektronskih karata to svakako, qr code na telefonu kupis kartu preko aplikacije i cao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija