Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 11:40 am

kad vec pricamo o atmosferi, jedan klub, narodski, vec vise od 20 godina nemaju svoj stadion ( politicari ih zayebali, nesto mi poznato) ali po meni prave najbolju atmosferu na svijetu
https://www.youtube.com/watch?v=JhkRgJmmOhA
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 11:49 am

Evo led reklama, evo ludila.
Ne bi me cudilo da nakon ovih fotki do ponedjeljka ponovo ne dodju inspektori Porezne uprave. Da malo pogledaju odakle nam lova.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 11:52 am

Kaze Starovlah da im krila ne pomazu u defanzivi.
Nadam se da ce Slobo izvesti oba krila a ne Arezinu. Uz to steta sto nema Sinise jer Rodin ne ide naprijed, eh da li se smije staviti Sehic da imamo obje strane ravnopravne da ne napadamo samo po jednoj. Tekma jest bitna i teska, ali ja bi izveo Sehica, pa il si bos il si hadzija ( Gavran ) :D
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 11:52 am
Kaze Starovlah da im krila ne pomazu u defanzivi.
Nadam se da ce Slobo izvesti oba krila a ne Arezinu. Uz to steta sto nema Sinise jer Rodin ne ide naprijed, eh da li se smije staviti Sehic da imamo obje strane ravnopravne da ne napadamo samo po jednoj. Tekma jest bitna i teska, ali ja bi izveo Sehica, pa il si bos il si hadzija ( Gavran ) :D
To onda znači da bi im Aldin i Pavic trebali probijati po bokovima
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:14 pm

azbaha je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 11:52 am
Kaze Starovlah da im krila ne pomazu u defanzivi.
Nadam se da ce Slobo izvesti oba krila a ne Arezinu. Uz to steta sto nema Sinise jer Rodin ne ide naprijed, eh da li se smije staviti Sehic da imamo obje strane ravnopravne da ne napadamo samo po jednoj. Tekma jest bitna i teska, ali ja bi izveo Sehica, pa il si bos il si hadzija ( Gavran ) :D
To onda znači da bi im Aldin i Pavic trebali probijati po bokovima
S krilima kombinovat i pridodavat se naprijed pa traziti sansu kad se nadju 2 na 1 ili 2 na 2.
Mada ni formacija s 3 nazad se ne cini losa ako je takva vec situacija. Nama je bitno da ga ne primimo, a s 3-5-2 mozes imati vecu kontrolu posjeda i lopte. Jest da moras biti siguran u veznom redu jer bezveze izgubljena lopta daje sansu za kontru protivniku.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:15 pm

Dosli plavi dresovi :zeljeznicar1:
 
Bezveze
Postovi: 6
Pridružen/a: ned mar 06, 2016 11:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:16 pm

Upoređujem slike Grbavice prije dvije godine i sad. Mogu vam samo reci: blago vama.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:29 pm

HARIS SELMAN ĆATA U NAMA ŽIVJET ĆE VJEČNO!
1987
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:31 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:16 pm
Tako mali broj postova na inf o novim led reklamama o ucescu u farbanju reflektora mi nije jasno cak ni upola kad je Ivan dosao kojeg su strucnjaci popljuvali a da nije ni zaigrao minute dja da vise promjenimo taj mentalitet i da prestanemo da trazimo samo nesto negativno .Pa vise se je sralo o cijenama karata tuga golema .
GRANDE MISKE NADAM SE DA NASI LJUDI NECE PREPOZNATI STA SI SVE URADIO ZA NAS KLUB TEK KAD ODES ILI UMRES .Posto smo jucer davali prijedlog sta napisati na reflektor Dzilda Osim zasluzuju mnogo vise ja bih stavio GRANDE MSKE
Nije Miske spao na jedan refkektor, bar dva :D

Sjecam se dobro kad su pitari predlagali da se ispred gradskog stadiona stave biste tadasnje uprave koja je sa Tanom potpisala prodaju (predaju) kluba
Jedan prijedlog, podrzan od vecine, bio je da biste budu u prirodnoj velicini :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:14 pm
azbaha je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:07 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto jul 24, 2018 11:52 am
Kaze Starovlah da im krila ne pomazu u defanzivi.
Nadam se da ce Slobo izvesti oba krila a ne Arezinu. Uz to steta sto nema Sinise jer Rodin ne ide naprijed, eh da li se smije staviti Sehic da imamo obje strane ravnopravne da ne napadamo samo po jednoj. Tekma jest bitna i teska, ali ja bi izveo Sehica, pa il si bos il si hadzija ( Gavran ) :D
To onda znači da bi im Aldin i Pavic trebali probijati po bokovima
S krilima kombinovat i pridodavat se naprijed pa traziti sansu kad se nadju 2 na 1 ili 2 na 2.
Mada ni formacija s 3 nazad se ne cini losa ako je takva vec situacija. Nama je bitno da ga ne primimo, a s 3-5-2 mozes imati vecu kontrolu posjeda i lopte. Jest da moras biti siguran u veznom redu jer bezveze izgubljena lopta daje sansu za kontru protivniku.
Sastav bi trebao biti isti kao protiv Goska, samo ce umjesto Hajdara krenuti Vranjes.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:37 pm

Nemoguce stvari ljudi u upravi rade za nase podneblje. Svaka cast ljudi, a nase je da u cetvrtak budemo ko nikad.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:43 pm

Miske ga ne vadi
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:54 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:48 pm
11plavih'92 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:31 pm
CURVA je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:16 pm
Tako mali broj postova na inf o novim led reklamama o ucescu u farbanju reflektora mi nije jasno cak ni upola kad je Ivan dosao kojeg su strucnjaci popljuvali a da nije ni zaigrao minute dja da vise promjenimo taj mentalitet i da prestanemo da trazimo samo nesto negativno .Pa vise se je sralo o cijenama karata tuga golema .
GRANDE MISKE NADAM SE DA NASI LJUDI NECE PREPOZNATI STA SI SVE URADIO ZA NAS KLUB TEK KAD ODES ILI UMRES .Posto smo jucer davali prijedlog sta napisati na reflektor Dzilda Osim zasluzuju mnogo vise ja bih stavio GRANDE MSKE
Nije Miske spao na jedan refkektor, bar dva :D

Sjecam se dobro kad su pitari predlagali da se ispred gradskog stadiona stave biste tadasnje uprave koja je sa Tanom potpisala prodaju (predaju) kluba
Jedan prijedlog, podrzan od vecine, bio je da biste budu u prirodnoj velicini :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
znam bracuka da nije ali brate da nijedan transparent ili da se bar jednom skandiralo njegovo ime mi nije jasno bukvalno nam nase snove ostvaruje Zeljo je tolike velikane napravio i sve zivo im obezbjedio a on nista nisu uradili zauzvrat samo glupe floskule Miske nije sigurno od Zelje nista dobio osim sto je navijac kao i mi svi uhvatio se u kostac sa svim problemima i pokazao da je sve moguce pa i u ovoj nasoj jadnoj drzavi - Ja stvarno nikog ne znam od ovih sada vodja i podgrupa u cetvrtak je moja najveca zelja da se napravi transparent ili da se ori MISIMOVIC SENAD
Vala baš, šta nam je čovjek priuštio znaju svi koji su pogledali ove snimke ako nisu tad išli na utakmice pogotovo 97, 98-e kad nismo imali da pokosimo travu... jbt
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:54 pm

Ma kakav proje ce se violini skandirati, ali ovo covjek necradi da se skandira nego da zelji ostavi zdrave temelje.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:55 pm

Vranješ bio u prvoj na treningu sa Anelom u sredini, meni bi bilo nezamislivo ne staviti Blagojevića u prvu postavu. Jedan od najboljih ako ne najbolji vezni u cijeloj ligi a ne ekipi (po mojem skromnom mišljenju).
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 12:57 pm

Paranoja je napisao/la:
uto jul 24, 2018 12:55 pm
Vranješ bio u prvoj na treningu sa Anelom u sredini, meni bi bilo nezamislivo ne staviti Blagojevića u prvu postavu. Jedan od najboljih ako ne najbolji vezni u cijeloj ligi a ne ekipi (po mojem skromnom mišljenju).
Blagojevic ima povredu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 939
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 1:03 pm

Kad će početi prodaja ulaznica ?
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 1:03 pm

Morate znati da se u ovoj državi sve oprašta osim uspjeha. Kao što su Andriću nakon Nobelove nagrade govorili: "Pisac, napiše li se šta?", tako je pitanje vremena kada će neko Misimoviću reći "Alo ba, nisam te pozno, Mimar Sinane".
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 1:04 pm

Hađikamatar...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 24, 2018 1:05 pm

Hare79 je napisao/la:
uto jul 24, 2018 1:03 pm
Morate znati da se u ovoj državi sve oprašta osim uspjeha. Kao što su Andriću nakon Nobelove nagrade govorili: "Pisac, napiše li se šta?", tako je pitanje vremena kada će neko Misimoviću reći "Alo ba, nisam te pozno, Mimar Sinane".
:palacgore:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija