Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:33 am

amar92 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:19 am
Ne treba ovih dana kositi travu, kao svi u Spaniji sto rade kad im Barca dolazi. Nek bude malo veca trava da lopta sporije ide. Litvanci su kod kuce dobili Apollon zato jer je teren bio los pa ovi nisu nista uspjeli napraviti. Samo da je kako zavrsiti tekmu bez primljenog gola, ne moramo ni zabiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ma mozemo mi Apollona svakako izbacit, ne treba nam veća trava, treba nam puna dolina, motivisani igrači s mudima i uzimamo sigurno !!

a i Starovlah je rekao da su dosta spora ekipa, 30+ godina igrači tako da to usporavanje terena bi njima islo u korist
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:35 am

Momenat zivota za profu je taj sto se izljubio s Mamicem. :D

Pogrijesi Zajmovic a Ivan se okrece Slobi i siri ruke, ponovno Zajmovic nije dodao a Krpic se okrece Slobi i siri ruke. Znaci Slobo bog i batina :D
Bravo i za detektovanje problema u egoizmu i sebicnosti. Slobo ocito vidi.

Saban je stvarno moderan, dodaje brzo i odmah ljudi misle on alibi igrac jer dodaje prvom do sebe. Za njegovu poziciju to se cijeni, sto je prije dodas veci si gospodin. Onaj pas Zajovicu je odlican, bez kontakta viska, odmah poslijedio loptu.
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:37 am

ponosannavas je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:09 am
Zna li neko kad igraju kadeti i pioniri nasi danas, ako ifraju uopste.
Pioniri su u 4.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:38 am

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:35 am
Momenat zivota za profu je taj sto se izljubio s Mamicem. :D

Pogrijesi Zajmovic a Ivan se okrece Slobi i siri ruke, ponovno Zajmovic nije dodao a Krpic se okrece Slobi i siri ruke. Znaci Slobo bog i batina :D
Bravo i za detektovanje problema u egoizmu i sebicnosti. Slobo ocito vidi.
Krpić bio sebičan, Slobo se izvinio Krpiću :placeodsmijeha:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:41 am

LARSSON je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:38 am
Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:35 am
Momenat zivota za profu je taj sto se izljubio s Mamicem. :D

Pogrijesi Zajmovic a Ivan se okrece Slobi i siri ruke, ponovno Zajmovic nije dodao a Krpic se okrece Slobi i siri ruke. Znaci Slobo bog i batina :D
Bravo i za detektovanje problema u egoizmu i sebicnosti. Slobo ocito vidi.
Krpić bio sebičan, Slobo se izvinio Krpiću :placeodsmijeha:
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha:

A Zeko ode i ne okrece se prema Krpi, da je neko drugi prigovarao bi :placeodsmijeha:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:43 am

Za Kiprane

Veca

Sehic Bakrac Rodin Pavic

Saban Celo/Vranjes

Zec Curjuric Zajmovic

Krpic
Arezinu bih ostavio na klupi jer nam trebaju brza krila .Vranjes jucer odigrao sasvim dobro i vidi se da nije za odbaciti a i konkurencija ga je natjerala.Po meni ovaj sastav ravnopravno se moze nositi sa Apolonom .
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:46 am

ja ba, ne smije dizat ruke :D

ma pocinje ovo licit na nesto, na neki tim.
zaim hattrick protiv apollona ;)
MIRZA RASCIC
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:46 am

Rekao sam da je dolazak Ivana Curjurica besmislen potez a @Eric Cantona me pita da li hocu da me citira kasnije. Nadao sam se da hoce, pisajteeeeee me bracoo zin'oo saaaaam...

I da propane Ahmed Hasanovic
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:52 am

Ajzea je napisao/la:
ned jul 22, 2018 11:46 am
Rekao sam da je dolazak Ivana Curjurica besmislen potez a @Eric Cantona me pita da li hocu da me citira kasnije. Nadao sam se da hoce, pisajteeeeee me bracoo zin'oo saaaaam...

I da propane Ahmed Hasanovic
Da mu najbolji prijatelj bude Semir Đip.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:55 am

Fakat, Krcma izgleda sve konce u rukama drzi dok se svi prema njemu okrecu i traze da pritisne onog ko je pogrijesio. Nema svadjanja izmedju igraca vec ce trener to da rijesi.

Krpa mangupcina, klosar Hasanhodzic nesto prigovara Zajimu, ovaj samo prileti i odgurnu ga.
1987
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:59 am

Nema ba sanse da je ono Ivan sutao, nema sanse!
Po tome onda De Bruyne po utakmici ima milion traljavih suteva. :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 11:59 am

ajmo mi nesto u cetvrtak uradit, ajmo nosit ekipu do pobjede. nek sa tribina ori do vogosce.

sjever, istok, zapad i jug. svi zajedno vrsit pritisak navijanjem. shvatam da neko nekom ne godi, pjesme se nekom ne svidjaju... ali ajmo svi zajedno za naseg zelju, ostvarit pozitivan rezultat i napravit dobro gostovanje nakon toga. fali nam pozitivne atmosfere, a ne pozorisne kao protiv estonaca.


svi na noge, svi kao jedan za naseg zelju!!!
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:01 pm

Ima li neko pristup COMETu saveza da provjeri ko od ovih igrača nije stranac? Brkic, Jakovljevic, Cirjak, Filipovic, Jovic, Sutalo

Oni su bili u zapisniku zrinjskog pa kontam da se nije omaklo da ih imaju više od dozvoljenog :placeodsmijeha:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:02 pm

Imamo bas odlicnu sirinu, cak mozda i previse. Dolazak te bombe bi mozda bio previse. Krpica mogu zamijeniti Zajmovic, Jazvic pa i Zec, tako da ne treba dovoditi napadaca (sorry Lars).

Sad samo treba tu sirinu dobro koristiti, ne praviti istu gresku kao prethodna dva trenera. Jedino sto jucer i zamjeram Slobi je taj manjak rotacije. Pogotovo kad igramo Cetvrtak-Subota treba to koristiti, i to po 6-7 izmjena jer imamo kvalitet sto se jucer i pokazalo sa izmjenama. Npr protiv Apollona sad ide najjaci sastav logicno, a onda vec protiv Celika napraviti dosta izmjena. Niko ne moze reci da ne mozemo dobiti u Zenici ako npr zaigraju Hajdar, Vranjes, Zec, Bogi, Veseli/Jazvic umjesto Anela, Jovana, Zajmovica, Arezine, Rodin/Bakrac. Cak mozda i bolje odigramo jer su ovi svjeziji i zeljni dokazivanja, takva atmosfera nam treba u klubu.

Kvalitet imamo, sad ga samo iskoristiti i na terenu a ne samo na papiru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:08 pm

LARSSON je napisao/la:Ima li neko pristup COMETu saveza da provjeri ko od ovih igrača nije stranac? Brkic, Jakovljevic, Cirjak, Filipovic, Jovic, Sutalo

Oni su bili u zapisniku zrinjskog pa kontam da se nije omaklo da ih imaju više od dozvoljenog :placeodsmijeha:
Dok sam studirao u Rijeci par puta sam bio u drustvu Jovica, i znam da su ga stalno zezali da je bosanac. Rodom je negdje blizu granice pa vjerovatno on ima bh papire. Sad ne znam ko jos od tih nabrojanih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:09 pm

amar92 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 12:02 pm
Imamo bas odlicnu sirinu, cak mozda i previse. Dolazak te bombe bi mozda bio previse. Krpica mogu zamijeniti Zajmovic, Jazvic pa i Zec, tako da ne treba dovoditi napadaca (sorry Lars).


Sent from my iPhone using Tapatalk
Šta fali bonbi :(

Znači ništa od pobjede slobode za zelenim stolom :(
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:12 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 22, 2018 12:01 pm
Ima li neko pristup COMETu saveza da provjeri ko od ovih igrača nije stranac? Brkic, Jakovljevic, Cirjak, Filipovic, Jovic, Sutalo

Oni su bili u zapisniku zrinjskog pa kontam da se nije omaklo da ih imaju više od dozvoljenog :placeodsmijeha:
Po TMu svi su stranci :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:14 pm

zubanovic89 je napisao/la:
ned jul 22, 2018 12:12 pm
LARSSON je napisao/la:
ned jul 22, 2018 12:01 pm
Ima li neko pristup COMETu saveza da provjeri ko od ovih igrača nije stranac? Brkic, Jakovljevic, Cirjak, Filipovic, Jovic, Sutalo

Oni su bili u zapisniku zrinjskog pa kontam da se nije omaklo da ih imaju više od dozvoljenog :placeodsmijeha:
Po TMu svi su stranci :D
Po TM Sarajevo godinama najskuplja ekipa lige a ne mogu dalje od trećeg mjesta na tabeli.. :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:19 pm

I po pripremama se vidjelo da trener zna šta radi ali eto za neku procjenu treba još koja utakmica. Mene je baš iznenadio Curjuric,mislio sam da je obicni cirkusant ali ovo za sada nije loše nimalo.
Najveća rupa nam je desni bek već dvije godine i da tu imamo desnog Pavica bili bi još bolji. Rodin po ovom od jučer odličan, pravo pojačanje. On i Bakrac bi mogli biti odličan tandem.
Najveće razočarenje Zajmovic, za mene lično nije, on ima more nedostataka, sebican, loš centarsut, neodgovoran u odbrani i mora jako puno raditi na sebi ako hoće u 11.
Zec se sada nametnuo ponovo i njega se ne smije ignorisati. Njegovu brzinu nema niko u ovoj ekipi i mora mu se naći uloga.
Sa druge strane ako Jazvic bude blizu nivoa Curjurica dobili smo pojacanje i moramo imati još jednog špica da rastereti Krpica.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 12:20 pm

Pa njima to i da se desi savez bi rekao da je prva greska u historiji i da ce ih kazniti s tisucu KM.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 58 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija