Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:30 pm

Ko je danas gledao igru on je budala :D
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:30 pm

Kako sam pozelio onaj osjecaj kad sve tribine pjevaju. Bravo Alda! Raja hajmo jos glasnije u narednom kolu.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:30 pm

Arezina doktor,mahalac,mangup,igracina...
Curjuric odlican igrac,topovski centarust.
Lijevi bek je bio odlican.
Krpic stijena,
Ono sto se meni nije svidjelo je uloga Zajmovica,jer on je na onoj strani beskoristan,covjek ne moze da se snadje na onoj strani. I samo malo brzine nam fali,po krilima i u sredini. Kad je Dacic usao a Arezna otisa na krilo,to je izgl3dalo ko dobitna kombinacija.
Na ovoj travi se sad igra puno brze,lopta ide ko metak. Arezini samo treba ostatak ekipe da se brze otvara i prati,onaj covjek dijeli lopte i ima pregled igre strasan. Bogami ovaj Dacic ima materijala da postane opasan igrac.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:34 pm

Kako sareni komentari hahaha.

Meni Blagojevic najlosiji uz Shortya i Vecu. Tu je i Bogi. Ostali odlicni. Malo me Arezina nervirao al dzaba takav igrac.

Krpicu killeru!

Zeljo koji trci, koji zabija gol iz kontre, lopta leti prema golu, konacno racionalno napdamo, opasni smo poslije prekida. Bit ce ovo dobro ako nastave ovako.
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:35 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:22 pm

Zamolio bih posebno navijace ovog foruma, mnoge stvari su pokrenute ovdje pa hajmo i sljedecu. Molim Vas sto manje kritika, svaku utakmicu mora neko odigrati losije, neko bolje. Nemojmo odmah pljuvati nemojmo prosipati pamet, mnoge stvari treba da se poklope i uigraju da bi ferceralo sve kako treba, jednostavno neko nema kapacitete onoliko koliko mi ocekujemo. Hajmo biti REALNI, 80% titule je atmosfera koju mi u saradnji sa njima pravimoo. Do kraja podršku dati, pogotovo šefu jer onda raste i njegov autoritet i samopouzdanje. Od igraca traziti ono za sta su placeni i svi smo sretni.
Molim vas da sirimo pozitivu jer od "pametovanja" ( bez da se iko uvrijedi) nema nista.
Hajmo biti ujedinjeni, mnogo je razloga za pozitivu a premalo za negativu. Idemo od utakmice do utakmice, idemo u evropi sto dalje, idemo uzeti pare a onda korak po korak do kraja jer mi to zasluzujemo!
Mene su danas iznervirali ljudi koji su odmah u 10. minuti psovali. Ne znam zasto im to treba.
Ja sam izrazito ljut bio na pocetku meca nasom igrom, ali nikom nisam opsovao nista i stvarno ne shvatam ove koji su to radili.
Kao da se takmice ko ce vise.
Znam i ja opsovati, nema lika koji se ne iznervira, ali danas niko nije bio za takvo nesto. Veca i Bogi najblizi :D
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:37 pm

Na ovom forumu baš stručnjaka, koji su sve fudbalski znalci. Aferim. Imaju savjete za trenera i kako treba da radi, šta je dobro šta je loše. Ovoj ekipi treba utakmica, ovom treneru treba dati vremena a ne rok do kada je na klupi. Nažalost da smo odigrali perfektno zamjerka bi se našla.

Sent from my LG-M200 using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:38 pm

Zrinja protiv Vallette, pa ima li usljivijeg kluba na svijetu
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:39 pm

Samo da naglasim da smo igrali protiv petoplasirane ekipe Estonske lige.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:40 pm

Da nije taj brzi igrač Zec v2 :D
 
Dimitrije113
Postovi: 79
Pridružen/a: ned sep 10, 2017 5:49 pm
Lokacija: Beograd
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:43 pm

Armin1509 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:29 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:11 pm
ja izgleda pratim drugi sport.
ovo što je danas Arežina radio je da ga istog momenta nabijemo nazad u MDK.
Koja nonšalantnost, bezvolja, slaba trka, ovo je dno dna. imam i ja odličan pas ali čemu? fuj, od danas si mi postao najmrži igrač, i to si uspio za dvije utakmice. kapa dole, i to treba znati.
dok sa druge strane vidiš krpića, vidiš veselinovića koliko im je stalo da pokažu koliko vrijede.
Mogu li samo da te pitam sta je problem sa tobom prijatelju? Ne znam cemu uvijek negativnost sa tvoje strane i ovolika kolicina mrznje prema svemu sto se radi u klubu? Ti kao da si juce dosao iz Engleske i svaki vikend gledao uzivo trku i lijep otocki fudbal... Meni licno Arezina danas medju 3 najbolja igraca a prednost dajem Krpicu zbog pretrcanih kilometara (majstorije kod drugog gola) i Ivanu zbog ozbiljnosti a sto se tice Arezine budimo realni od Zebe nismo imali igraca koji posalje igraca u aut a on nastavi sa loptom, igraca koji salje lijepe dubinske lopte i igraca koji je trcao sasvim dovoljno koliko je trebao! Volio bi da mi das primjer ko to po tebi je igrac iz ove lige a da tebi i tvom nacinu igre u glavi prija :)
Nisam znao da je to sto se neko ne svidja kako Arezina igra,napad na klub!
O cemu ti tek pricas jbt život?
Meni je recimo Arezina los bio. Mulja nesto,slabo trci. Imao je par pasova,ali to Blagojevic ima kad mu je los dan. Svidja mi se jedino, jel zna ponekad povuci ,a sve ostalo je diskutabilno. Uključujući i slobodne udarce! Prosao je po levom krilu dva puta i oba puta zasro. Napred Zeljo!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:43 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:01 pm
Mozda sam ja corav i vjerovatno nemam pojma o nogometu al onaj čiko sa brojem 4 je jebena igračina.

Ovi sto su dosad pisali su vjerovatno gledali na TV-u,meni je ovaj bio odličan.
Pojma nemas ali dobro vidis :palacgore:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:44 pm

Ja bih da naglasim da smo navijaci prije svega, da podrska moze da ucini razliku i progura klub jedno pretkolo vise. Pripremite grla. Vratite se u djetinjstvo.

Nije vise hajc za posjetu bitan. Atraktivnost takmicenja i lijep izgled stadiona ce dovesti ljude ponovo. Klub se bori. Dajmo podrsku grlom i dlanovima.
Moze li posebna tema o tome na forumu?
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:45 pm

Tryg je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:39 pm
Samo da naglasim da smo igrali protiv petoplasirane ekipe Estonske lige.
Ma džabe pričaš..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:45 pm

Ne treba biti strucnjak i reci da je ono lose ali rano je davati sud, ja cu sacekati koje kolo da prodje.Arezina je majstor u mjestu ali je spor ko teletext,Ivan je ostavio utisak na mene ostalo lose.Ne znam jel Suljo i jednom primio loptu pored onog camuge.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:45 pm

E ne znam ni ja šta se ljudima ne sviđa ovo danas...
Ovo što sam ja vidio je bilo dobro. Gol smo primili glupo, uhvatili nas nespremne, vjerovatno je i ambijent malo uticao na sve igrače kao što reče Krčmarević. Ono što je baš važno je da smo se brzo posložili i vratili u igru. Mene je Pavić oduševio i jasno mi je da ona utakmica u Estoniji nije bila slučajnost. Po ovome što je do sad pokazao- pojačanje. Samo nastavi!
Dalje, Čurjurić mi se ponovo dopao. Fino razmišlja, često uradi i presing, pametan igrač i što je najbolje ima muda. :D
Pored njih dvojice, od ostalih su se izdvojili i zapali mi za oko još Arežina, Krpić i Veselinović. Ne znam što raji ne valja Fićo. Vidim situacija je 50/50. I na stadionu, a evo i ovdje na forumu. Jeste mu mana što je spor, ne voli da trči, ali je majstor sa loptom. To je danas baš pokazao. Sve joj zna, sa velikom lakoćom izbaci protivničkog igrača i onaj ko kaže da nije dobar igrač nije upravu.
Krpić je jebena mašina. Najspremniji igrač u ekipi. Samo ga gađati i to je to. U 90% slučajeva gol. Samo mu treba konkurencija i biće još bolji.
I još sam izdvojio Veselog. Unio baš živost ulaskom, pokazao je veliku želju u igri, i baš se vidi da će se boriti da uđe u prvih 11 što je baš bitno.
Eto njih 5 se izdvojilo od ostalih. Glasove ću ovaj put dati Paviću i Krpiću.
Meni se danas dopalo sve, od terena, ambijenta pa do igre. Čak me i posjeta iznenadila. Vidjelo se na jugu da ima dosta ovih neredovnih, što bi se reklo selfi ili fb navijača. :D
Tek kad se razdvojila tribina raja se probudila. I fakat treba forsirati nešto slično što će raji biti zanimljivije, a ne samo urlati i pjevušiti neke po meni dosadne pjesmice.
Što se igre tiče, samo nastaviti raditi i uigravati i rezultati će to ispratiti sigurno. Ima ogromnog prostora za napredak. Teren perverzija, dom nikad ljepši.
NI MILIMETRA!
Bravo Željo!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:46 pm

Jel ovo Ramović ili Kožulj :D

slika
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:50 pm

Koliko smo karata prodali?
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:51 pm

Navijanje ko na tevhidu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Armin1509
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 10, 2018 6:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:51 pm

Dimitrije113 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:43 pm
Armin1509 je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:29 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 18, 2018 9:11 pm
ja izgleda pratim drugi sport.
ovo što je danas Arežina radio je da ga istog momenta nabijemo nazad u MDK.
Koja nonšalantnost, bezvolja, slaba trka, ovo je dno dna. imam i ja odličan pas ali čemu? fuj, od danas si mi postao najmrži igrač, i to si uspio za dvije utakmice. kapa dole, i to treba znati.
dok sa druge strane vidiš krpića, vidiš veselinovića koliko im je stalo da pokažu koliko vrijede.
Mogu li samo da te pitam sta je problem sa tobom prijatelju? Ne znam cemu uvijek negativnost sa tvoje strane i ovolika kolicina mrznje prema svemu sto se radi u klubu? Ti kao da si juce dosao iz Engleske i svaki vikend gledao uzivo trku i lijep otocki fudbal... Meni licno Arezina danas medju 3 najbolja igraca a prednost dajem Krpicu zbog pretrcanih kilometara (majstorije kod drugog gola) i Ivanu zbog ozbiljnosti a sto se tice Arezine budimo realni od Zebe nismo imali igraca koji posalje igraca u aut a on nastavi sa loptom, igraca koji salje lijepe dubinske lopte i igraca koji je trcao sasvim dovoljno koliko je trebao! Volio bi da mi das primjer ko to po tebi je igrac iz ove lige a da tebi i tvom nacinu igre u glavi prija :)
Nisam znao da je to sto se neko ne svidja kako Arezina igra,napad na klub!
O cemu ti tek pricas jbt život?
Meni je recimo Arezina los bio. Mulja nesto,slabo trci. Imao je par pasova,ali to Blagojevic ima kad mu je los dan. Svidja mi se jedino, jel zna ponekad povuci ,a sve ostalo je diskutabilno. Uključujući i slobodne udarce! Prosao je po levom krilu dva puta i oba puta zasro. Napred Zeljo!
Pratim sta pise on vec danima, ne govorim za ovaj trenutni post ali meni se cini da je pun negativnog naboja i razumijem samo sa one strane gdje smo svi nestrpljivi jer godinama cekamo ljepsi i bolji fudbal. Arezini je tek prva tekma na Grbavici i necu da ga previse velicam ali ne zasluzuje ni ovu recenicu da ga treba odma otjerati i samo molim da imamo malo vjere u ovog trenera jer nas vise sve nervira prica da niko nista ne zna a samo smo mi pokupili svu pamet svijeta!
BELIEVE !!!
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 18, 2018 9:52 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Ne treba biti strucnjak i reci da je ono lose ali rano je davati sud, ja cu sacekati koje kolo da prodje.Arezina je majstor u mjestu ali je spor ko teletext,Ivan je ostavio utisak na mene ostalo lose.Ne znam jel Suljo i jednom primio loptu pored onog camuge.
Dao je dva gola zar mu je zadatak da prima loptu?

Sent from my LG-M200 using Tapatalk

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija