Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:43 pm

samo da je Estonce proći, da ne bi neka bruka bila.
Protiv Apolona, svakako nemamo šansi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:44 pm

Meni je danas bilo jasno da igraci nece/ne mogu i da je trener ofulao taktiku onog trenutka kad smo imali pozicioni napad a Veseli na desnoj strani ima loptu a u kadru kamere nema naseg igraca, nema kome dodat. Dok je oko njega bilo 4-5 igraca Veleza.
Ljudi su se vise kretali, vise trcali, nudili i dodavali daleko vise od nasih. Nama Velez izadje presing kad je lopta kod stopera, a nas vezni red ne dodje da se ponudi da primi loptu. Mi njima ni jednom nismo izasli presing, opet kao i protiv Sirokog, pustamo im da igraju kako im volja.
Je li profesore igraci ne mogu fizicki ili oni nece? Sta se desava?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:50 pm

par dana na bjelasnici, druzenje lagano trckaranje, ako ima kakav teren malo uigravanja ne bi skodilo nikako. a i fizika se spremi pred evropu.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:54 pm

Danas je i sudija malo šiljio za njih.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:57 pm

Ebemu misa, kud ne odosmo u Antaliju da tamo tucemo Partizan, Qarabag i ostalu buraniju.. Nebi nam niko mogao nista. Pa ovi estoni i Apollon bi drhtali od straha. Ovako...
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 05, 2018 11:58 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:44 pm
Meni je danas bilo jasno da igraci nece/ne mogu i da je trener ofulao taktiku onog trenutka kad smo imali pozicioni napad a Veseli na desnoj strani ima loptu a u kadru kamere nema naseg igraca, nema kome dodat. Dok je oko njega bilo 4-5 igraca Veleza.
Ljudi su se vise kretali, vise trcali, nudili i dodavali daleko vise od nasih. Nama Velez izadje presing kad je lopta kod stopera, a nas vezni red ne dodje da se ponudi da primi loptu. Mi njima ni jednom nismo izasli presing, opet kao i protiv Sirokog, pustamo im da igraju kako im volja.
Je li profesore igraci ne mogu fizicki ili oni nece? Sta se desava?
Nije ovo problem samo danas, meni to para oci vec dugo. Pogledaj samo izvodjenje iz auta, treba nam vazda dvije minute i najcesce izgubimo tu loptu. Kretanje i nudjenje nam je katastrofa, svi se nesto sakrivaju ili .... nemam pojma.
Jasno je da je dosta novih igraca pa to treba uigrati ali saltanjem Blagojevica za koga se zna tacno gdje je dobar, je totalno glupo experimentisanje i gubljenje vremena.
Naravno da treba najmanje pola godine da novi trener nauci ove nase indijance nekom novom sablonu ail ako ce rezultati trpiti drzi se onoga sto znaju i poboljsavaj malo po malo.
Nije ni Krcmi lako, jer nema ni 2-3 igraca koji ce svaku utakmicu da daju sve od sebe jer su naucili da im se moze, ali na njemu je da ih natjera.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:10 am

Jesu li naši očistili svlačionicu nakon utakmice :DD:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:13 am

Oko pola 4-4 su se baš prejeli u Jablanici, možda je šta do toga :psujem:
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:14 am

Ok, imali smo danas puno novih igrača u prvih 11, Bakrac, Pavic, Veselinovic, Arezina, Krpic, ali mislim da je prvenstveno stvar pristupa.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:16 am

igla je napisao/la:
pet jul 06, 2018 12:14 am
Ok, imali smo danas puno novih igrača u prvih 11, Bakrac, Pavic, Veselinovic, Arezina, Krpic, ali mislim da je prvenstveno stvar pristupa.
Ma kako da nije.. Pa vidjeli smo svi da jednostavno nisu htjeli potrcati u prvih 20-30 minuta.. Sve kilavo, sve povuci potegni, nonsalantno i na guzove.. I onda u drugom poluvremenu kad pocnes igrati kako treba zabijes dva gola i mogao si vise..

Ja sam i dalje vrlo pozitivan. Nadam se da nece dvomec sa estoncima to pokvarati. A bilo bi lijepo da i ostali ovdje stanu uz klub i da navijamo za boljitak. Pa ako se bas osramote i pokazu nam suprotno, eh onda opletite i yebite im sta hocete.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:21 am

Realno nisam danas gledao utakmicu i evo uzeo i procitah sve sto je raja pisala. Razumijem da nam je pun ***** svega i dok u ovakvom trenutku gubimo od Veleza 3:0 ali kolicina bljuvotina je katastrofa. Ko je veci Zeljovac, ko je tankih zivaca ma boli me klinac,otidji u WC pa istresi gorcinu do kraja, a ne ovdje gdje mozda ponekad i koji igrac naleti i procita. Sad bi trebala ovde da ide recenica kako smo mi "takvi" kako nam je najlakse populjuvat a posjeta na stadionu cca 2k, i da je to presutno u redu,al ***** mu mater negdje se linija mora povuci. Par momaka je skrenulo paznju na ovo al valjda oni koji trebaju ne vide
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:26 am

Ja se bojim da luzerski mentalitet igrača polako postaje luzerski mentalitet kluba. Jer pogledajte, iz ekipe koja je prokockala titulu protiv Krupe i Sarajeva tu su trenutno samo trojica u prvih 11, Veca, Siniša i Jovan, a mi i dalje imamo isti problem, igrači se vuku po terenu i bukvalno im je svejedno hoće li pobijediti ili izgubiti. Dakle nije do određene generacije igrača, polako postajemo prepoznatljivi po tome. Pa mi smo klub koji je u ovoj ligi uspio izgubiti 5-6 haman dobijenih titula, što nikad nikome više neće poći za rukom. Leotar birvaktile, Zrinjski kad nas je Velež pobijedio, Sarajevo kad nam je trebala pobjeda u derbiju, a mi odigrali ko zadnje pičke i ove zadnje dvije ne treba ni spominjati. Čini mi se da ima još jedna, ali nisam siguran. Nije dobro nikako.
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:27 am

Problem je ovdje kada dodje trener koji ne gaji "Premijer liga BiH stil igre ". Nemas ti kapacitet da uvedes novo, nisu igraci takvog kvaliteta da svare bilo sta dugacije od onog ustaljenog godinama. Kada se igra godinama ista formacija opet se gube u prostoru i ne znaju gdje treba da stoji, a ne da za 30 dana svari novo postavljanje i kretnje.

Relano liga je trula svake godine sve vise i vise. Nazalost do sada mirise na Kosticevu epohu, naravno da niko od nas nebi volio da tako bude. Nema se uslova da zadrzis ili dovedes neki kvalitet vise, ako nekom obecavajucem igracu ozivis karijeru bude tu, digne formu ali digne i sidro ubrzo nakon toga. Dok mlade talente isto tako ne mozes vezati da bude nosilac par godina u kontinutetu. Ovaj problem kako rijesiti to vjeroavatno jos dugo nemozemo ni pokusati nazalost a do boljih dana moliti Boga da daju svoj maximum na svakoj utakmici samo tako se moze doci do kakvog takvog rezultat sa ovim kapacitetima.
Problem je dalje sto nemamo trenutno lidera u kvalitetu koji bi bio i vodja na terenu da povuce tim kad azagusti. Blagojevic to nije , Vranjes jos manje , omladinci isto tako nemogu jos uvijek, Zaimaga ima potencijal ali jos nije, mozda neko od novih bude vrijeme ce pokazati. Realno tri klasna igraca nas napustila, a pridoslice niko se jos uvijek ne izdvaja. . Ne kazem da kroz utakmice necemo dobiti novog Zakarica, Graovca i Voju mozda cek i ucinkovitiji budu ali trenutno svi su nekako u istom levelu, stim da par njih su dupoko potonuli i ispod toga.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:47 am

Trener mora zasluziti povjerenje, kontinuitet. Ne nuzno rezultatima, nego idejom, pristupom, metodama... Ekipa pod njegovim vodstvom mora imati neku prepoznatljivu igru, da se njegov pecat vidi u svakom trenutku, a da igraci napreduju u tom nekom sistemu. Mi smo imali u posljednje vrijeme trenere koji su poslije pocetnog buma, prije ili kasnije padali, nit se vidio napredak, nit sistem, nista... Kostic je iznimka, taj nije imao ni pocetni bum. Ja nisam podrzavao smjenu Petrovica, u Adzema nisam imao povjerenja, ali je pred kraj sezone zasluzio povjerenje i da ostane na klupi do kraja sezone, pa sta bude... i bilo je, igra bez igre, bez sistema, nista ni s cim. Kontinuitet toga nam ne treba. Kad u nekom uprava prepozna ono nesto, potencijal da sa Zeljom pravi velike stvari, onda tog treba istrpiti.

Svako moze imati misljenje i zauzeti stav o Krcmarevicu, ali nek takmicarske utakmice budu mjerilo ipak.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:49 am

hajde bila su dva poraza, sad remi, u sljedecoj je pobjeda :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:50 am

Realno, ovo danas poluvrijeme i ono u Sirokom dok je prva ekipa igrala je nesto najgore sto sam od Zelje vidio.Velez nas je ubio nogama, isto Hapoel.Ovo Blagojevic kao krilo je atak na inteligenciju.Uglavnom ne ponovilo se.Jos ne mogu sebi doci. Za nadati se da ce druga prica biti u pravim tekmama.
Modus vivendi !
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 12:57 am

Previše ljudi zna stanje oko Želje, koji igrač će doć, koji neće, koliko ko prima platu, sve to dodje do igrača, generalno mislim na sponzore Želje, kod kojih igrači pojedini često idu, na večere i tako to da se ne naljute,svaka "guba" sa parama može doć i znat mnoge stvari iz kluba, pravi smo mahalski klub postali. Zato i mijenjamo ovako trenere jer se svak petlja i daje sebi za pravo da sudi jel' neki trener radi ispravno ili ne. Kad pomisliš koliko je igrača samo prošlo u ovih par sezona, preko 45 raskida ugovora, šta reć. Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Plavi vlak
Postovi: 1
Pridružen/a: čet jul 05, 2018 6:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:01 am

Pratim vas odavno i odlucio sam da se registrujem. Pozdrav za sve bolesnike.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 1:26 am

ISB87 je napisao/la:
čet jul 05, 2018 11:50 pm
par dana na bjelasnici, druzenje lagano trckaranje, ako ima kakav teren malo uigravanja ne bi skodilo nikako. a i fizika se spremi pred evropu.
Nema boljeg mjesta za odraditi pripreme gdje je bitan fizicki dio ali eto, a da ne pricam kakav bi karantin tek bio da se gore ide izolovani od svega, ljepota
 
Nikolaj
Postovi: 184
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 06, 2018 2:50 am

Jebeno je procijeniti jel nam trebalo više pripremnih utakmica, jer je period priprema kratak. Trebalo je i igračima da odmore, pa tu su i novi fudbaleri i novi trener, novi sistem, pa hajde ovo, pa hajde ono da probamo, sto kuraca nekih novih. Treba se držati provjerenog recepta, Blagojević i Vranješ moraju igrati jebiga, kolko god ja a i većina bi volila to da igraju Špan i Hajdarević. Sinan neće biti spreman do septembra, imamo Arežinu, lik može riješiti utakmicu, takve igrače najviše volim, treba nam štoper realno, mada Bogičević bi meni igro prije Osmankovića, relano sa 36. godina je bolji. Bakrač je odličan :palacgore: Ćurjurić fino izgleda :palacgore:

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija