Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:11 am

Petar Kunic iz Bojca ?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:21 am

amar92 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 11:14 pm
storm_raider je napisao/la:
ISB87 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 8:35 pm
bilo bi fino kada se otvori online fanshop da se potpise neki ugovor sa nekim dostavljacem i da bude besplatna dostava za ostale gradove. ici ce kao halva :D
Bice i to, oko zime nekada.
Ko ce docekati dres do zime, skupit ce se vala i za dostavu. Ne znam jel se “in time” bavi sa tom vrstom dostave. Sa njima vec imamo sponzorstvo.

Da se ukljucim oko dresa. Ne postoji cijena koja ne bi bila skupa za nekoga, a mislim da klub nije mogao ici nize, osim da klub bude u minusu po prodaji dresa sto nema smisla. Gledajuci na dres kao obicni umbro proizvod nije skup, nije ni jeftin nego je cijena OK. Gledajuci na dres kao na dio pripadnosti najdrazem klubu ne da je jeftin, nego prejeftin. Razumijem ja da ne mogu svi priustiti sebi odmah, ali moze se to usparati. Najzad, moze se na tekmu i u starom dresu s pijace. Niko kupovinom novog dresa nece biti bolji navijac, niti ce neko ne kupovinom izdati klub.

Kada je clanstvo u pitanju, tu bi se vise trebali iskazati. Rece Leon gore da ljudi ne osjecaju potrebu za clansku jer ne dobivaju nista zauzvrat. Istina je da ne znaju sta dobivaju, odnosno ne shvacaju. Od materijalnih koristi kao sto su popusti kod nekih sponzori (neko spomenu da se kroz tri puna tanka otplati clanska), do nematerijalnih kao sto je osjecaj da si pomogao klubu i to sto imas “dokaz” čiji si :D

Ima nas koji, nazalost, nismo iz Sarajeva a opet smo povezani sa Zeljom. Kroz clansku ja ne mogu ostvariti popuste ni na benzinskoj ni nigdje jer tih sponzora nema u mom gradu, ali opet smatram da trebam imatu tu clansku. Nemate pojma koliko ste sretni sto vam treba pola sata da odete do Grbavice vidjeti istok, teren, otici na tekmu, u novom dresu, sa jaranim, i to nema cijene zato nemojte kukati. Treba podrzati klub koliko ko moze, jer ova Uprava je to zasluzila.

Ja cu se zadovoljiti i time sto cu u novom dresu proturiti loptu kroz noge ovome jednom sto fol navija za pitare, i onda mu uz podrugivanje pokazati na grb sa dresa :D

VTŽ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
To je Željin Manijak! Da nas je više ovakvih mnoge stvari bi još bolje i ljepše izgledale. Ja vjerujem da ljudi iz kluba čitaju ovo i da dobiju dodatni motiv nakon ovakvih riječi iskrenog Željovca.
A vezano za "vjerne" navijače, ne tako davno pisali su parole da ne žele Evropu igrati na Koševu, nego u Dolini, a sada je to Koševo bar dvije klase iza naše Grbavice. Jedva čekam utakmicu s Estoncima i zeleni tepih, nove klupe, ušminkan stadion i aBd prolaz u drugo pretkolo. VTŽ!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:23 am

Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:27 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:23 am
Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:29 am

viewtopic.php?f=90&t=755

@Zaki87 i @jovanmaksimovic
Željezničar ante portas !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:31 am

Brkoo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:27 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:23 am
Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Zec
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:34 am

Danas pomislio kako bi nove klupe i stolice dobro legle sa terenom, ali ne napisah da ne bude da previse trazim. Odlicno, svakim danom stadion sve ljepsi. Jos kad legnu brojaci, krov na istoku...

@bogi
Odlicno sumirano. Jos dodati na spisak Eldara i Osmanovica koji sigurno nece biti odmah u prvom planu jer su propustili pripreme zbog reprezentativnih obaveza, ali mogli bi se oni vremenom dokazati i nametnuti strucnom stabu.
Drago mi je da jos neko vidi potencijal kod Osmankovica. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
GhostFire
Postovi: 62
Pridružen/a: ned jun 24, 2018 7:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 12:51 am

Veljko Kunic
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 1:44 am

Brkoo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:27 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:23 am
Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Petar Kunic, napadac. Vidjecemo dal je istina...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 565
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 4:29 am

Raja zna li neko sta ce biti sa prostorijama Istocne tribine? Da mozda ne cekaju da se zavrsi jug ako ce se transport vrsiti sa one strane? Hvala
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ublehas
Postovi: 1013
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 7:59 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 1:44 am
Brkoo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:27 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:23 am
Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Petar Kunic, napadac. Vidjecemo dal je istina...
Kakav je inače? Vidio sam statistiku, i tu se čini ok. Golovi lijevom, desnom, glavom, ali ga nešto nisam posebno upratio.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:06 am

Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 1:44 am
Brkoo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:27 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:23 am
Kazu da je vrlo blizu prelaska kod nas. Ali naglasavam, KAZU.
Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Petar Kunic, napadac. Vidjecemo dal je istina...
Ne bih bio zadovoljan uopšte ako njega dovedemo, ne samo iz razloga što mislim da niej dovoljno kvalitetan da bi bio naš igrač, nego me više brine što nam ne daje nikakvu novu dimenziju ili opciju sa klupe. Potpuno isti tip igrača kao Krpić i Mujaga, sidraš koji preferira skok igru i da se gradi i spušta lopte drugima dok ne posjeduje puno znanja i brzine da sam povuče loptu ili dribla igrača jedan na jedan što nam užasno fali na poziciji napadača.
 
ublehas
Postovi: 1013
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:10 am

Tako sam ga i ja nekako vidio. Takođe smatram da bi nam porebniji bio jedan brži špic koji može riješiti igrača 1 na 1 i koji može uvijek utrčati na dubinsku loptu.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:37 am

Paranoja je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:06 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 1:44 am
Brkoo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 12:27 am


Ko je vrlo blizu prelaska kod nas?
Petar Kunic, napadac. Vidjecemo dal je istina...
Ne bih bio zadovoljan uopšte ako njega dovedemo, ne samo iz razloga što mislim da niej dovoljno kvalitetan da bi bio naš igrač, nego me više brine što nam ne daje nikakvu novu dimenziju ili opciju sa klupe. Potpuno isti tip igrača kao Krpić i Mujaga, sidraš koji preferira skok igru i da se gradi i spušta lopte drugima dok ne posjeduje puno znanja i brzine da sam povuče loptu ili dribla igrača jedan na jedan što nam užasno fali na poziciji napadača.
Kad ovo već napisa pitam se da li si gledao ti njega...uopšte nije isti tip igrača kao Krpić (Mujagu ne spominjem jer je smiješno da on uopšte konkuriše kod nas trenutno), dosta pokretljiviji, fin dribling, udarac, sasvim sasvim ok za drugog napadača...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:46 am

nisam ni ja sad sijelio pa gledao utakmice borca. ali golovi mu nisu krkanski nipošto, i baš puno dribla.
gradi željo boli te *****
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 8:59 am

teteac8684 je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:37 am
Paranoja je napisao/la:
sri jul 04, 2018 8:06 am
Minjore je napisao/la:
sri jul 04, 2018 1:44 am


Petar Kunic, napadac. Vidjecemo dal je istina...
Ne bih bio zadovoljan uopšte ako njega dovedemo, ne samo iz razloga što mislim da niej dovoljno kvalitetan da bi bio naš igrač, nego me više brine što nam ne daje nikakvu novu dimenziju ili opciju sa klupe. Potpuno isti tip igrača kao Krpić i Mujaga, sidraš koji preferira skok igru i da se gradi i spušta lopte drugima dok ne posjeduje puno znanja i brzine da sam povuče loptu ili dribla igrača jedan na jedan što nam užasno fali na poziciji napadača.
Kad ovo već napisa pitam se da li si gledao ti njega...uopšte nije isti tip igrača kao Krpić (Mujagu ne spominjem jer je smiješno da on uopšte konkuriše kod nas trenutno), dosta pokretljiviji, fin dribling, udarac, sasvim sasvim ok za drugog napadača...
Jesam gledao tri utakmice prošle sezone, to je sve da ne lažem. Zna dečko driblati a i igra presing što je za pohvale, nije kao Kajkut da će samo stajati bez lopte. Ali mislim na to da nama treba igrač koji će zujati između redova i stopera, čekati pas u prostor (igrač tipa Aguera, Jesusa...) jer je grehota da nemamo takvog igrača kada će takvih pasova biti uvijek od strane Blagojevića i Vranješa koje neće imati ko iskoristiti. Kunić je tip koji i kada dobije loptu na 20, 25 metara od gola daje je krilima i trči u petarac, to je ono što sam vidio da konstantno radi i to je nešto što čini njegov stil igre sličan Krpićevom, doduše vještiji je sa loptom u nogama od Krpića dok Krpić ima taj bolji prirodni instinkt pred golom i bolju skok igru iako su obojica visoki poprilično.

Vjerujem da bi brz špic u našoj ligi predstavljao problem 90% odbrana jer u nijednoj ligi ja mislim nisu sporiji štoperi, a ponavljam se mi imamo vezne kojima je specijalnost taj pas u prostor a uglavnom ih nema ko iskoristiti, ili igrač koji bude na kraju tog pasa se jednostavno svojom brzinom ne uspije odlijepiti puno od odbrane da bi ostao sam na golmana.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:06 am

to bi mogao biti zec da ima išta u glavi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:18 am

Da ima...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:26 am

Lijep gest kluba s ovim mailom potpisanim od predsjednika i direktora.
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 04, 2018 9:46 am

cikazubo je napisao/la:
sri jul 04, 2018 9:26 am
Lijep gest kluba s ovim mailom potpisanim od predsjednika i direktora.
O čemu se radi? Nisam baš upratio...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija