Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:16 pm

Sta bolan led reklame 😛
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:17 pm

Jedan prijedlog za Klub:
Posebno u prošloj godini se aktivirao način sponzorstva tako da članovi Kluba imaju popust na proizvode firme koja je sponzor našem Klubu. Npr, Green Oil, pa Slatko i Slano, gdje članovi imaju popust od 10%. Bilo bi fino kad bi na jednom mjestu, recimo na zvaničnoj u sekciji Članstvo stojao spisak svih tih sponzora kod kojih navijači/članovi imaju pogodnosti prilikom kupovine. Kad se prilikom sklapanja sponzorstva to objavi na zvaničnoj neko zaboravi, neko ni ne vidi i ne zna da postoje te opcije. Ovako bismo u svakom trenutku znali gdje imamo popust, te pri reklamiranju članstva bi nam taj segment dodatno išao u prilog. U tom slučaju dolazimo do situacije da maltene navijači financijski imaju benefita od članstva, tipa ko toči gorivo, ako je ono bilo litar jeftiniji 0.13KM onda se kroz 3 puna rezervoara članska isplati + ostali sponzori gdje postoje pogodnosti za nas. Mislim da bi ovo mogao biti pun pogodak, naročito ako se ovaj trend nastavi i dalje, što bi bio dodatni poziv mogućim sponzorima u Klub.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:18 pm

Kome je skup dres, neka ne kupuje. Logicno..
 
Avatar
Stuart
Postovi: 13
Pridružen/a: ned mar 18, 2018 12:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:20 pm

Coca moj lijepi hajde se ti pocni oprastati iduceg ljeta dok si jos u snazi
Nemoj ko neki kad padnu na stake
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:21 pm

Stuart je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:20 pm
Coca moj lijepi hajde se ti pocni oprastati iduceg ljeta dok si jos u snazi
Nemoj ko neki kad padnu na stake
Ko se sjeća kako je shupački otišao - neće ga ni prizivati
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:33 pm

LARS1921 je napisao/la:Eh još ako je istina za one led reklame

BlwD mogao si nam odraditi, uzeti sliku sa onog videa iz zraka, staviti kao da je trava gotova, okolo plava boja, led reklame da vidimo kako bi izgledalo :D
Kako se ne istope te ledene reklame?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:34 pm

Ajzea je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:18 pm
Kome je skup dres, neka ne kupuje. Logicno..
Dakle uvijek postoji riješenje :D
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:36 pm

Okolele je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:34 pm
Ajzea je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:18 pm
Kome je skup dres, neka ne kupuje. Logicno..
Dakle uvijek postoji riješenje :D
Najjednostavnije koje postoji.
Vidio sam pantalone, strasno su mi se svidjele ali su mi preskupe. Zna li neko neki forum gdje se vodi rasprava o pantalonama, imam potrebu da napisem da su skupe?

Hocemo da nam klub pokloni dres i jos cvaju nam dodje !
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:39 pm

ublehas je napisao/la:
uto jul 03, 2018 2:27 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 1:46 pm
Meni je dres preskup, ali eto bice dijaspore dosta.Stavis petobanku i 10 posto za clanove, pa to bi islo nenormalno.Uvijek smo imali smisla za marketing.
Poštujem da je nekom dres skup. Razumijem da neko nema para, ali kad pročitam nešto kao ovo gore boldirano, dođe mi da komentarišem ono "stručnjak, haj' ti bolje".
Objasni mi molim te kako možemo personalizovan dres prodavati za 50 KM (a za članove za 45 KM). Dres bi trebao da pokrije nabavnu cijenu koja je 100% skuplja nego cijena generičkog dresa, trebao bi da pokrije troškove transporta, carine, PDV-a, dio troškova radne snage, režija, komunalija...i naravno da klub kolko-tolko zaradi.

Evo npr. cijena dresova West Hama
https://www.umbro.co.uk/west-ham-united

Nabavna cijena naših bi trebala biti veća obzirom da nabavljamo manju količinu. Ostali troškovi su vjerovatno manji, pa recimo da dođe na isto, pa te molim da mi objasniš kako "smo uvijek imali smisla za marketing"???
Nemam vremena da pisem, kasnije cu...market8ng i fan shop su nam qrina opcenito.Obrazlozit cu..

Ps.Ja ni kod kog ne bih kupio osim iz udruzenja i fan shopa.To nema nikakvog smisla i govori o nasem mentalitetu.
Modus vivendi !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:43 pm

Ima li neko da sta vise zna o tim led reklamama? Je li zavrseno?
To bi upotpunilo cjelokupan dojam grbavice u evropi.
MIRZA RASCIC
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:44 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:39 pm
ublehas je napisao/la:
uto jul 03, 2018 2:27 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto jul 03, 2018 1:46 pm
Meni je dres preskup, ali eto bice dijaspore dosta.Stavis petobanku i 10 posto za clanove, pa to bi islo nenormalno.Uvijek smo imali smisla za marketing.
Poštujem da je nekom dres skup. Razumijem da neko nema para, ali kad pročitam nešto kao ovo gore boldirano, dođe mi da komentarišem ono "stručnjak, haj' ti bolje".
Objasni mi molim te kako možemo personalizovan dres prodavati za 50 KM (a za članove za 45 KM). Dres bi trebao da pokrije nabavnu cijenu koja je 100% skuplja nego cijena generičkog dresa, trebao bi da pokrije troškove transporta, carine, PDV-a, dio troškova radne snage, režija, komunalija...i naravno da klub kolko-tolko zaradi.

Evo npr. cijena dresova West Hama
https://www.umbro.co.uk/west-ham-united

Nabavna cijena naših bi trebala biti veća obzirom da nabavljamo manju količinu. Ostali troškovi su vjerovatno manji, pa recimo da dođe na isto, pa te molim da mi objasniš kako "smo uvijek imali smisla za marketing"???
Nemam vremena da pisem, kasnije cu...market8ng i fan shop su nam qrina opcenito.Obrazlozit cu..

Ps.Ja ni kod kog ne bih kupio osim iz udruzenja i fan shopa.To nema nikakvog smisla i govori o nasem mentalitetu.
Da se razumijemo, opet ponavljam, razumijem da je nekom skup dres. Nije danas malo dati 76,5-85 KM. Ali mi smeta što si cijenu dresa (koja je i više nego realna obzirom na sve okolnosti) povezao sa marketingom. Osim toga fakat bi volio cuti kako bi to trebali poboljšati marketing. Naravno, nadam se da pričaš iz nekog iskustva i da su prijedlozi realni. Uvijek više volim pročitati konstruktivan post nego neke postove od dvije tri riječi koji u principu ne kažu ništa.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 3:56 pm

koja god bila cijena dresa, on ce nekom biti skup a nekome jeftin.
nemamo svi isto.

generalno gledano, ovo je jedan od jeftinijih, ako ne i najjeftiniji brandirani dres nekog prvoligasa iz Evrope.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:01 pm

Tesko da ce ikome u BiH ovo biti jeftino. Realno 85KM ili ti ga 76.5KM je cifra koja je nekome 1/4 plate. Nije malo za ovaj standard, ali jbg i klub ga placa masno, to je sigurno, ljudi moraju zaraditi. Eh sada moze se napraviti ovo sto ja predlazem 2 po punoj cijeni, 3. po nabavnoj, takve stvari su dobre za biznis sigurno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:04 pm

Evo Anel dobio kopačke od adidasa :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:09 pm

Online fan shop :klanjase2:
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:12 pm

Neka pregledaju u klubu kakvi smo sa žutim kartonima, ima li neko od novih igrača da ne može igrati u Evropi i te ''gluposti''.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:17 pm

Ja sam iskreno ocekivao da ce dres biti 90-100km pa mi sad izgleda "jeftino". Naravno glupo je pricat o cjenama ovo je nekom prejeftino nekom preskup ali sigurno da se i klub mora ugraditi tu sto je normalno.

E sad sto se tice trave opet se ceka nako busenje da dodje neki dijelovi kako sam svatio momka pregorili tamo dok su bili jos zato jos nije sve prekriveno. Takodjer ovaj sljunak sto su stavili okolo terena gdje treba doci umjetna trava ne valja moraju je promjeniti kao ovaj prvobitni sto su stavili ne odgovara za tu umjetnu travu. Helem dok sam bio vec je dosao kamion sa tim novim sljunkom...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:25 pm

Ajzea je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:36 pm
Okolele je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:34 pm
Ajzea je napisao/la:
uto jul 03, 2018 3:18 pm
Kome je skup dres, neka ne kupuje. Logicno..
Dakle uvijek postoji riješenje :D
Najjednostavnije koje postoji.
Vidio sam pantalone, strasno su mi se svidjele ali su mi preskupe. Zna li neko neki forum gdje se vodi rasprava o pantalonama, imam potrebu da napisem da su skupe?

Hocemo da nam klub pokloni dres i jos cvaju nam dodje !
Bahato, vrlo bahato.
Nije to to.
Necu da ulazim u to je li skupo ili nije, ali ovo razmisljanje je nidje veze. Klub treba da bude otvoren i prilagodljiv prema navijacima koji su toliko dali klubu.
Dicimo se da smo radnicki klub i sta sve vec sto je suprotno ovom sto si napisao. Prema tebi mi treba da budemo klub bogatasa, a ko jebe one sto ne mogu kupiti, oni su uskraceni za nesto sto vole.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:27 pm

Eric Cantona je napisao/la:
uto jul 03, 2018 4:12 pm
Neka pregledaju u klubu kakvi smo sa žutim kartonima, ima li neko od novih igrača da ne može igrati u Evropi i te ''gluposti''.
Ako sam dobro provjerio, a vjerujem da jesam, svi mogu igrati, i u ligi i u kupu.

Sad da vidimo ako ko bude dolazio da li će moći :D
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 03, 2018 4:35 pm

“Naime, FIFA klubovima plaća 6,217 eura po danu boravka njihova igrača u reprezentaciji na pripremama i tijekom SP-a s time da maksimalan iznos može iznositi 350 tisuća eura po igraču.”

Nisam znao za ovo. Da smo se mi kako plasirali i ugurali Zakarica i Graovca u repku, dobili bi fin iznos :D

Ne znam jel se isplacuje i za EP, tu bi se sad morali plasirati, ali tesko da cemo mi imati reprezentativce.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija