Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:09 am

MrkiMedo je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:08 am
Ne zna se jos ni hoce li taj makedonac doci, a vec nam ne valja. Da nije dosao stoper bila bi prica opet idemo sa Bogijem u sezonu. Sad se nadje stoper, koji jos nije sluzbeno ni potpisao, a nama ne pase.
Ja bih volio da dodje. Sigurno ne moze biti gori od Bogija pa nek se bore Kemo, Bakrac i taj makedonac ko ce igrati. Plus tu ima i Hadzic da uleti na stopera, vrijeme je da se Bogicevic izbaci iz svih opcija
Dolazi 100%, zavrseno sve.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:10 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:04 am
Niko sretniji nebi bio od mene da smo mi u situaciji da dovodimo bolje lijeve bekove od Urdinova. Kod njega bi bar znali na cemu smo. Kako je otisao mi nismo imali lijevog beka kako treba. I na kraju krajeva meni je bitno, haman koliko i kvalitet igraca, to da je on borben i da je karakter slican onom koji posjeduje Graovac, a daleko od toga da je Urdinov nekvalitetan. Ogranicen vjerovatno jeste u nekim stvarima ali koji to igrac u ovoj ligi nije. Treba nam igraca koji se nece usrati u situaciji kad su pod famoznim "pritiskom".

Onako sam ga i pomenuo. Slucajno vidjeh da mu ugovor istice za 15 dana a sigurno bi bio jedno tristopostotna nadogradnja u odnosu na ovo sto sad imamo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne bih da ti pokusavam mijenjati misljenje,ali vidi ovako...mozda sam sebi odgovoris.
Jednostavno pitanje:Jel taj Urdinov,kao stranac sto nije mala i nebitna stavka,bolji 20-30% od lijevih bekova ove lige?
Kad sebi,ali iskreno i objektivno,odgovoris na to pitanje,ostalo ce ti se samo kazati...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:11 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:07 am
Amar927 je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:03 am
Moze li mi neko reci ko je pratio ovo par dana treninge ko je drugi napadac osim Krpica koga koristi u novoj formaciji sa dva napadaca...
Zajmovic.
To mi je drago cuti..konacno da Zaima vidimo u vrhu napada
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:32 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:10 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet jun 15, 2018 12:04 am
Niko sretniji nebi bio od mene da smo mi u situaciji da dovodimo bolje lijeve bekove od Urdinova. Kod njega bi bar znali na cemu smo. Kako je otisao mi nismo imali lijevog beka kako treba. I na kraju krajeva meni je bitno, haman koliko i kvalitet igraca, to da je on borben i da je karakter slican onom koji posjeduje Graovac, a daleko od toga da je Urdinov nekvalitetan. Ogranicen vjerovatno jeste u nekim stvarima ali koji to igrac u ovoj ligi nije. Treba nam igraca koji se nece usrati u situaciji kad su pod famoznim "pritiskom".

Onako sam ga i pomenuo. Slucajno vidjeh da mu ugovor istice za 15 dana a sigurno bi bio jedno tristopostotna nadogradnja u odnosu na ovo sto sad imamo..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ne bih da ti pokusavam mijenjati misljenje,ali vidi ovako...mozda sam sebi odgovoris.
Jednostavno pitanje:Jel taj Urdinov,kao stranac sto nije mala i nebitna stavka,bolji 20-30% od lijevih bekova ove lige?
Kad sebi,ali iskreno i objektivno,odgovoris na to pitanje,ostalo ce ti se samo kazati...
Bolji je od nasih trenutnih i to za 300% kao i od onih koji su bili prije ove dvojice. Ako ima boljih rjesenja, onda odlicno, ali ono sto ja vidim je da u zadnje tri godine mi dovodimo teske kloceve na tu poziciju. Vjerovatno ga ne mozemo ni dovesti tako da se bezveze i raspravljamo ali mi je malo cudna ta averzija na samu ideju.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:52 am

Ala Bekrija ili jos bolje igrasvepozicijesemgolmana Sanel?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 12:53 am

Nije mi jasna negativa oko Zakarica.Znaci imamo mogucnost ostanka najboljeg igraca lige i nama to ne odgovara? Eto bolje je imat sigurno Sehica i Zerica, a i Zeca nego Zakaru.Boze jesmo teski....
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 1:02 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:55 pm
cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:33 pm


Pa kakve vi onda igrace ocekujete, da skautiramo sad ove sa svjetskog ?
Zeljo i ne samo Zeljo vec svaki klub u ovoj ligi nema kompletnog igraca, takav moze samo zalutati tipa Graovac kod nas.
Igraci koji mogu igrati u Zelji:
-djeca iz op.
-povratnici
-propale zvijezde
-istroseni stranci
-nepoznati igraci iz kkubova koji su slabiji od Zelje
Kao sto rekoh,da bi isli u daljnju diskusiju,moramo postaviti standarde.Meni standard nije dovoditi manje loseg igraca,koji bi zamjenio ovog koji je gori i tako kratkorocno dobio na rezultatu.To niti je vizija,niti ispravan put kojim Zeljo treba ici.
Dakle,prednost trebaju dobiti mladi i talentovani igraci u nedostatku mogucnosti da ugrabis nekog poput pomenutog Graovca(uvijek gledati i traziti takve igrace u medjuvremenu) ili mogucnosti da dovedes bas pravo pojacanje(jos uvijek nismo na tom nivou).
E to je vizija kluba,to je proizvodnja igraca,to je gradjenje Zeljinog DNK itd.
Prije nego me poklopis pricom,pa kako mladog da guramo,a zelimo rezultate,titule i sl.,odgovoricu vrlo jednostavno:Mi ne bi ubacivali 11 mladih igraca,a trazimo titulu,vec ubacujemo 3-4,a od ta 3-4, dvojica vec mogu nositi teret igranja u 1.timu.Takodje,niko od ove "djece" nije,niti jos uvijek treba biti nositelj nase igre.Zato imamo Kjosevskog,Blagojevica,Vranjesa,Zakaracia,Krpica.Dakle,idealna platforma za sprovodjenje ideje koju pomenuh,a ne dovodjenje polovnjaka kakve predlazete!
Bio bi najsretniji da imamo stalno 3-4 djecaka u prvih 11, ali to na duze staze nije realno ni na puno visem nivou od naseg.
Sada imamo upravo taj prosjek, Anel, Haris, Kemo mada i Veca je dijete s obzirom na rok trajanja golmana.
Po meni, tesko je ocekivati da imamo jos omladinaca u prvih 11, ne mislim na trenutnu situaciju nego generalno, al kada je vec rijec o trenutnom stanju ja samo jos Eldara Sehica vidim kao prospekt za prvi tim u bliskoj budicnosti tj vec sljedece sezone dok Tarika Dzindu ocekujem tamo one sezone da dobije ozbiljnu ulogu, od ostalih manje vise nista specijalno ne ocekujem i ne vidim ih u Zelji. Generalno sam sada prezadovoljan sa tim brojem, mislim da se mozemo sutati u guzicu da imamo i ove dijamante jer nam bukvalno s neba padaju vec godinama, djeci nit nudimo dobre terene, dobre trenere, finansijske uslove, sigurnu buducnost, nista, pricamo stalno o nekoj "Grbavici skoli fudbala" da nisam bio clan te "skole" povjerovao bi mozda al to je "Grbavica baza suhog talenta". Nadam se da ce ova struktura rijesiti i to pitanje kao sto rjesava i ostale stvari koje su bile zapustene do maksimuma, a vjerujem da hoce jer je redovna tema u javnim nastupima predsjednika.

Da se vratimo strukturi igrackog kadra, u prethodnom postu sam napisao grupe igraca koji igraju za vodece klubove ove lige, u svakoj ekipi imamo jednog do dva Graovca, bar 2 potrosena stranca, 2 igraca iz povrede, 2 veterana povratnika i par djece, na to smo svi osudjeni, ali zato je bitno uhvatit ako ti je tako draze "manje lose" od onih koje imaju konkurenti.
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 1:14 am

Nadam se da ce omladince poslati u prvu ligu pod uslovom da igraju konstatno. Nije mala razlika izmedju seniorskog i juniorskog fudbala, bilo bi dobro da dobiju neko iskustvo i da malo ojacaju.
Smatram da bi i mnogi crongorski klubovi iz prve lige koji su pri dnu ljestvice vrlo rado prihvatili nase omladince, nazalost nisu svi talenti level Saban ali uz rad i trud mogu daleko dogurati.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 1:57 am

ako dodje ovaj makedonac i veselinovic onda nam opet fali lijevo bek.

ne znam jel veselinovic moze igrati na poziciji lijevog beka, ali u sustini bio bi bolji od mehremica. to bi opet bilo izmisljanje pozicije, ali ako dodje probati ga u jednoj prijateljskoj. brz, prodoran, zna nabacit. jos ako se zna postavljat u odbrani bilo bi ekstra.

ofanzivnog, da se mene pita, bi doveo. prijeko potrebna pozicija, jer nam je vezni red prespor bez takvog jednog igraca.
ali ko god bude igrao treba i dacic dobiti makar 10-15 min.

ima trener za to, malo se.rem. nisam bio optimistican po pitanju njegovog dovodjenja, ali me ovo sto stalno objasnjava neke stvari igracima okrece na drugu stranu. jeb.iga pustit ga da radi i mislim da cemo se iznenaditi pocetkom sezone.

sto se priprema tice, nadam se da cemo sve prinove rijesiti do medjugorja. dovesti im psihologa, motivatora, voditi ih na izlete ako treba samo da napravimo tim. eh to nismo imali od odine ekipe, a znamo kako su tu procepili nasi dragulji.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:05 am

Eh kako bi nam sada legao Milivoje Lazić kao bek :D a Dado kao stoper
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:12 am

LARS1921 je napisao/la:
pet jun 15, 2018 2:05 am
Eh kako bi nam sada legao Milivoje Lazić kao bek :D a Dado kao stoper
Jel to onaj mali sto je otresao Geru ?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:13 am

Ja bi ponudio mladosti razmjenu : mi njima Mehremica a oni nama Dadu i Comora :D
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:14 am

Minjore je napisao/la:
pet jun 15, 2018 2:12 am
LARS1921 je napisao/la:
pet jun 15, 2018 2:05 am
Eh kako bi nam sada legao Milivoje Lazić kao bek :D a Dado kao stoper
Jel to onaj mali sto je otresao Geru ?
lijepi dani
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:16 am

Livaja se ubio za 3.5.2.
Idealna postava :
Hadzic
Bevab - Toskas - Cutuk
Livaaaaaja- Dado - Enis - Stanceski- Husic
Joco - Semir Mujkanovic
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:46 am

Minjore je napisao/la:
pet jun 15, 2018 2:16 am
Livaja se ubio za 3.5.2.
Idealna postava :
Hadzic
Bevab - Toskas - Cutuk
Livaaaaaja- Dado - Enis - Stanceski- Husic
Joco - Semir Mujkanovic
Haj da cojek jos i shvati sto si izostavio malo vremesnije legende poput Adisa Obada, Sergeja Tice, Amira Spahica, Romea Filipovica, Fedje Dudica ili recimo Rasima Reiza. Ali ne moze biti da u tom timu nema mjesta za Slavena Kovacevica, Aleksandra Nikolica, Elvu Colica, Sulju Smajketa, Nenada Dedica, Mirsu Ramica... Cak si se usudio izostaviti i tajfun s dalekog istoka, velikog Eishuna iz loze Yoshida.

Nisu dzaba Zvaljo i Stidljivko zapalili pod Bijeli Brijeg, mi fakat ne cijenimo svoje legende.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:51 am

Zayebi ti to Becks je imao par jako vrijednih golova u Zelji.. ovo sam izvukao iz novije historije uz par igraca iz "malo" dalje historije..
Yoshida se ubio da zamjeni Bevaba.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 2:53 am

fcz je napisao/la:
pet jun 15, 2018 2:46 am
Cak si se usudio izostaviti i tajfun s dalekog istoka, velikog Eishuna iz loze Yoshida.

Nisu dzaba Zvaljo i Stidljivko zapalili pod Bijeli Brijeg, mi fakat ne cijenimo svoje legende.
A mrs :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Avatar
Strogo_plav
Postovi: 91
Pridružen/a: uto jan 24, 2017 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 3:21 am

Raja nisam dugo pisao, a pratim aktivno, svaki dan šta pišete. Uglavnom čitam mišljenja vezana za nove igrace. Ko god dođe, zapratim ga na instagramu, ukoliko ima profil. Tako sam i Andreja Modića, taj momak izgleda živi za izlaske i nocne klubove, bukvalno je svaku drugu noc negdje. I maloprije sam vidio story ( poslije 3h ) iz nekog kluba. Ne znam, možda i griješim i možda sam laik, ali mi nije to ponašanje za jednog sportistu, a posebno ne volim kad se Željin igrac tako ponaša. Kako ce on sutra dati sve od sebe na treningu, nema se kad ni naspavati ni "odmahmurati"?
Cijeli život tvoja smo trupa!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 4:15 am

Dok je dobar na terenu sto se mene tice i heroin mu mogu halaliti. Sad ne znam za vas ostale..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 15, 2018 5:19 am

A da bi bio dobar ili loš moraš igrati.
Još je neocjenjen.
Sudeći do sada, trebao bi ove sezone imati više šanse za igru.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija