Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:58 pm

ISB87 je napisao/la:da nam bi onog Hasania iz skendije :D ko budali samar

https://www.transfermarkt.com/ferhan-ha ... ler/151582

ili ovaj, mora znat s loptom
https://www.transfermarkt.com/gilmar/pr ... ler/286051
za ovog Gilmara je Neymar amater, pogledaj statistiku haha stae ovoslika

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:08 pm

Da li je realna statistika ovog Hasanija u Shkendiji :r
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:11 pm

Sta mislite ko od ovih omladinaca sto im ugovor istice nece dobiti novo povjerenje?
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:15 pm

phpBB [video]


Pogledajte kako je izgledao jučerašnji trening FK Željezničar te poslušajte izjavu novog fudbalera Plavih, Miloša Bakrača.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:18 pm

To care...znam da sam negdje pročitao da će biti izvještaj :palacgore: :palacgore:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:19 pm

1921.ba je napisao/la:
čet jun 14, 2018 1:15 pm
phpBB [video]


Pogledajte kako je izgledao jučerašnji trening FK Željezničar te poslušajte izjavu novog fudbalera Plavih, Miloša Bakrača.
Za mustuluka si!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:23 pm

Ovaj mali od Hadisa je extra gradjen, a la Bale kad ga gledas.. Neznam jel dovoljno talentovan ali od njega bi moglo biti nesto..
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:30 pm

Eldar Šehić je fizički nevjerovatno napredovao od utakmica u Ligi šampiona za mlade. Još je u razvoju i još će napredovati. 2000. je godište i mislim da bi on trebao biti jedan od onih koji bi trebali zaigrati za prvi tim već u prvoj polusezoni.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:32 pm

Ma subaša plus 100k eura za Zakaru pa bujrum..
Oporavit će se kad tad.
Nama da Subić odigra pola utakmica u sezoni, mi bi bar na tih pola bili mirni. I imali bi na kraju bar 4-5 bodova više kao rezultat konstantnih grešaka sa te strane što nam se dešavaju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:33 pm

I Feneru ga je zavukao velemajstorski, mozda bude bolji od ćaće
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:35 pm

Ko je ovaj crni sa tetovazom na ruci sto izvede korner pred kraj klipa..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:37 pm

Modic izvede korner. A za Subica, ne znam, kad se pogleda koliko je Slobodu kostao za ono malo vremena, skup rizik. Ima Eldar
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:51 pm

Brkoo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:56 pm
Mekic i Alihodzic mogu biti ozbiljni igraci za pl, de nemoj zajebavati, mogu biti igraci za celik, slobodu, mdk, Radnik, ali za Zelju ne. Isto ko onaj bek sto je igrao za Olimpic, igra sad za Radnik, Merajic, ti ga hvalio do neba, a liku vrh igranje u Radniku i to bio rezerva..
Ne čitaš kako treba nego površno. Jesam hvalio Merajića. I sada mislim da može biti igrač. Nekad neki klik, neka fomacija, trener i sl dovede do toga da igrač proigra. Ja govorim da ima predispozicije. Milin drugih faktora utiče. Evo Beširović nije prošao kod ODe. Pa i Slavko rekao u startu ne treba mi i pa ga pustio pa se popravljao i na kraju uspio. Ja nisam psiholog. Mujaga može igrati i bolje lige od naše, ali Mujaga je izgleda evo prpuh u galvi. Ja mu nisam trener da to znam nego primjetim kasnije. Sa takvom glavom ne može igrati ni u našoj ligi. Tako i sa ostalima. Mekić ako ovako nastavi može biti ozbiljan igrač u našoj ligi. DA je imao ozbiljnije treninge bio bi već sad. NIsam rekao u Želji. Ali možda bi neki uspio i u Želji. Ne Možda Mekić ali možda bi Alihodžić. U boljem Želji kakvom težimo ne bi, ali u ovom sad sa pravilnijim razvojem mogao je bolje odigrati nego Mehremić prošle sezone i mogao bi biti rezerva nekom boljem igraču. GOvorio sam onda da bi doveo Merajića prije PRojića čini mi se kad smo ga dovodili jer je i stranac a nije gori ovaj a mladji. Evo sad svi tjeramo Projića da nam ga se riješiti. Isto je mogao i Merajić. Možda i bolje. Možda bi ovdje klliknuo i proigrao. Nama trba dosta bolji od oboijjce, ali sa rastom kluba rast će i kvalitet omladinskog pogona i uvijek će biti nekih igrača koji nisu za prvog tima ali ima nade. Takav je sad Beširević mali npr. U taj drugi tim dovedeš onda i ovog Devedžića i Ćubara ti igra i sl. Evo doveli mi sad u 26-oj Bakrača. Svi kažemo pojačanje, a Ćubara (samo dajem primjer) za dvije godine možda može biti bolji od njega a sad nama mjesa, a nemamo ga gdje kaliti. I Džindo isto. I pošalješ ga u Bratstvo kod nekog indijanca trenera i onda ti meni kažeš jesam ti rekao ne može ovaj. Ne moram ja biti u pravu za Alihodžića npr ali nisam ni rekao da on može sto posto uspjeti ali od deset takvih koji su na granici (nivoa kvalitete prvog tima i njegove kvalitete) dobit ćeš četvoricu ili petoricu i na konju si. KAd još dovedeš pet Devedžića i Mulahusejnovića iz nižih liga koji odmah ne mogu upasti u prvih 11 onda možeš mnogo mnogo više dobiti. Jer ti momci su bitniji nego neki istih kvaliteta koje kasnije dovedeš. To se može vidjeti iz filma Zubandan koliko toj našoj djeci znači taj Željo. Nije to ko prije ali je bolji za nas taj ADnan Alihodžić nego neki istog kvaliteta iz ZImbabvea. Razumije šta hoćemo. Raste sa klubom; Srcem igra.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u čet jun 14, 2018 1:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 1:55 pm

Sve pohvale za portal sport1. Jedini su saznali i usudili se da objave.

Novi trener Plavih sa svojim saradnicima je u prethodnih par dana analizirao igrački kadar, a sigurno je da mjesta u autobusu neće biti za sve igrače sa kojim je radio u prethodnom periodu. Kako smo uspjeli saznati sa nekim od njih neće biti produžena saradnja, odnosno potpisani ugovori. Igračima koji imaju ugovor sa klubom bit će ponuđena pomoć oko pronalaženja novog kluba na koji će ići na posudbu.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... dar/121606
RESPECT
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:06 pm

Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:11 pm

pa sta su saznali, nisu nista.
normalno da nece bit mjesta za neke
MIRZA RASCIC
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:14 pm

koliko ovaj mladji Modic izgleda jace od starijeg
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:14 pm

Eric Cantona je napisao/la:
čet jun 14, 2018 2:06 pm
Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.
Koliko je ovo sigurno, hoce li produziti ugovor ili samo do isteka?
 
Avatar
Gola
Postovi: 468
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:17 pm

To smo vec znali i bez njih, istrazivacko novinarstvo na nivou.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 2:23 pm

Eric Cantona je napisao/la:Goran Zakarić ostaje na Grbavici do kraja naredne polusezone.
Zar je bolje igraca koji je vec glavom vani, (sto znaci da necemo imati ni u pola koristi kao prosle sezone) ostaviti jos pola godine i onda ga pustiti dzaba ili ga je bolje sad prodati pa makar za sicu?
glup potez


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija