Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 10:40 am

mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:28 am
azbaha je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:07 am
Minjore je napisao/la:
sri jun 13, 2018 2:14 pm

Eto klub mu naredi da pusi 3 shishe dnevno i da svaki petak mimo ramazana dere flase u myface-u.. daj ba...
Jes ali prije 3 godine kad je debitovao nije sigurno bio toliko nesportski tip i mogao je vrlo lahko igrati tog 2. Napadaca, jbg imao je potencijala.
Nije se moralo dovoditi kamara krampi zar ne?
Moglo se od Mujagica napraviti vise, ja to vjerujem, sad me boli briga za njega, s onakvim zalaganjem je meni nista, ali tada dok je još bio "vruć" trebalo ga je iskovati u korisnog igraca, tusnuti za neke pare, pa nek je krampa kasnije, klib dobar.
Ali ipak momak nije bio tu pola godine. Mozda se i on uozbiljio i shvatio neke stvari. U travniku je izgleda fino odigrao. 9 utakmica 4 gola i asistencija.
Najbolje se pokazao od igraca koji su bili na posudbi. Krcmar je one iz Iskre vec trojicu otpisao i nisu vise u klubu.
Kako se promijenio kada je neku noc do 1-2 cuclao ono cudo, a ujutru u pola 10 trening?
On je na toj posudbi dao 2 gola i imao asistenciju, a ne 4 kako to mnogi pisu konstantno.
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 10:53 am

Pompey je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:40 am
mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:28 am
azbaha je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:07 am


Jes ali prije 3 godine kad je debitovao nije sigurno bio toliko nesportski tip i mogao je vrlo lahko igrati tog 2. Napadaca, jbg imao je potencijala.
Nije se moralo dovoditi kamara krampi zar ne?
Moglo se od Mujagica napraviti vise, ja to vjerujem, sad me boli briga za njega, s onakvim zalaganjem je meni nista, ali tada dok je još bio "vruć" trebalo ga je iskovati u korisnog igraca, tusnuti za neke pare, pa nek je krampa kasnije, klib dobar.
Ali ipak momak nije bio tu pola godine. Mozda se i on uozbiljio i shvatio neke stvari. U travniku je izgleda fino odigrao. 9 utakmica 4 gola i asistencija.
Najbolje se pokazao od igraca koji su bili na posudbi. Krcmar je one iz Iskre vec trojicu otpisao i nisu vise u klubu.
Kako se promijenio kada je neku noc do 1-2 cuclao ono cudo, a ujutru u pola 10 trening?
On je na toj posudbi dao 2 gola i imao asistenciju, a ne 4 kako to mnogi pisu konstantno.
Pisali su ovdje da je dao jos 2 ta gola, ali je onda travnik tu tekmu izgubio za zelenim stolom. Pa na tm pise da je dao 2 samo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:03 am

mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:53 am
Pompey je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:40 am
mamba21 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 10:28 am

Ali ipak momak nije bio tu pola godine. Mozda se i on uozbiljio i shvatio neke stvari. U travniku je izgleda fino odigrao. 9 utakmica 4 gola i asistencija.
Najbolje se pokazao od igraca koji su bili na posudbi. Krcmar je one iz Iskre vec trojicu otpisao i nisu vise u klubu.
Kako se promijenio kada je neku noc do 1-2 cuclao ono cudo, a ujutru u pola 10 trening?
On je na toj posudbi dao 2 gola i imao asistenciju, a ne 4 kako to mnogi pisu konstantno.
Pisali su ovdje da je dao jos 2 ta gola, ali je onda travnik tu tekmu izgubio za zelenim stolom. Pa na tm pise da je dao 2 samo.
Meni je bilo dovoljno ono sto sam juce vidio.
Mujaga ne izgleda kao fudbaler i to je to, mislim da ce on biti jos koji trening tu i onda nova posudba.
Ne znam kako ga nije sramota na svake pripreme doci u tom stanju, vec trece testiranje je on zadnji, bruka da u tim godinama to sebi dopusta pored veterana sa preko 30 kuka na ledjima.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:06 am

Nema potrebe Mujagu nesto braniti, traziti izgovore za njega bez obzira sto je nas omladinac. Lik je totalno neozbiljan, zapusten, ja bih ga nogom nabio da mi je brat rodjeni.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:07 am

Dao je mujaga još dva gola Jeidnstvu u poništenoj tekmi koliko se sjećam

Elem neise ovako nam izgleda roster

VEca, Fejzić, Ćeman, Dujmović
Stevanović, , Hadžić, A. Šehić, Kurtović
Bogičević, Bakrač, Osmanković, Džindo, Ćubara, Velić
Projić, Mehremić, Beširević
Hajdarević, Šabanadžović, Vranješ, A. Modić, Blagojević, Dacić
Zakarić, B. Šehić, Zec, Zajmović, Jusufi, Žerić, Mujarić, M. Modić
Šubo, Mujagić, Krpić

Izbacio sam juniore jer odoše sa repkom i nema ih 20 dana a onda možda i odmor pa počinju pripreme juniorske i sl. Ovi boldirani su izašli iz juniorskog i mislim da je njih najbolje poslati još na posudbe ove godine ako nećemo praviti drugi tim. Jedan igrač je viška od broja koje je rekao voditi pripreme. JEl to Modić koji nema potpisano ili neko drugi vidjet ćemo. Uglavnom mislim da nam treba još jedno krilo brzo čak i ako ostane Zakara i jedan lijevi bek umjesto Proje ili Mehremića i malo iskusniji of veznjak dok se ne vrati Rama. Veselinović bi pokrio i tog ofanzivnog vez i krilo kasnije kad se vrati Rama. Mogao bi po meni taj iskusniji u nedostatku Rame biti Blagoje. Znači to su dva igrača do evropskih tekmi. Lijevi bek koji može biti i stoper (ali da raskinemo sa jednim od ove dvojice) i tip igrača Mladena.

Kad pogledaš ovako sa ta dva igrača bili bi jači nego na kraju jer su nam otišli od igrača iz prvih 11 samo VOjo i Dani. Kajkut, Zeba, Crnov i ostsali nisu igrali značajnu ulogu u timu u drugoj polusezoni. Rama će se nadamo se brzo vratiti. KOliko ja vidim ovo je minimalno promjena za naše uslove. Svi ostali su mijenjali mnogo više već sada. Šta će se desiti do početka lige tj hoćemo li koga prodati ili ne ne znam. Nije tako dramatična situacija kao što se predstavlja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:32 am

ponosannavas je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:07 am
Dao je mujaga još dva gola Jeidnstvu u poništenoj tekmi koliko se sjećam

Elem neise ovako nam izgleda roster

VEca, Fejzić, Ćeman, Dujmović
Stevanović, , Hadžić, A. Šehić, Kurtović
Bogičević, Bakrač, Osmanković, Džindo, Ćubara, Velić
Projić, Mehremić, Beširević
Hajdarević, Šabanadžović, Vranješ, A. Modić, Blagojević, Dacić
Zakarić, B. Šehić, Zec, Zajmović, Jusufi, Žerić, Mujarić, M. Modić
Šubo, Mujagić, Krpić

Izbacio sam juniore jer odoše sa repkom i nema ih 20 dana a onda možda i odmor pa počinju pripreme juniorske i sl. Ovi boldirani su izašli iz juniorskog i mislim da je njih najbolje poslati još na posudbe ove godine ako nećemo praviti drugi tim. Jedan igrač je viška od broja koje je rekao voditi pripreme. JEl to Modić koji nema potpisano ili neko drugi vidjet ćemo. Uglavnom mislim da nam treba još jedno krilo brzo čak i ako ostane Zakara i jedan lijevi bek umjesto Proje ili Mehremića i malo iskusniji of veznjak dok se ne vrati Rama. Veselinović bi pokrio i tog ofanzivnog vez i krilo kasnije kad se vrati Rama. Mogao bi po meni taj iskusniji u nedostatku Rame biti Blagoje. Znači to su dva igrača do evropskih tekmi. Lijevi bek koji može biti i stoper (ali da raskinemo sa jednim od ove dvojice) i tip igrača Mladena.

Kad pogledaš ovako sa ta dva igrača bili bi jači nego na kraju jer su nam otišli od igrača iz prvih 11 samo VOjo i Dani. Kajkut, Zeba, Crnov i ostsali nisu igrali značajnu ulogu u timu u drugoj polusezoni. Rama će se nadamo se brzo vratiti. KOliko ja vidim ovo je minimalno promjena za naše uslove. Svi ostali su mijenjali mnogo više već sada. Šta će se desiti do početka lige tj hoćemo li koga prodati ili ne ne znam. Nije tako dramatična situacija kao što se predstavlja.
Kurtovic i Subo vise nisu u klubu kako sam skontao, Krcmar ne racuna na njih
Neko rece na treningu da sef ne racuna ni na Velica i Besirevica.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:45 am

Veseli od subote sa ekipom, u ponedjeljak potpisuje
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:46 am

Ma ja, bajram :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:48 am

Realno mi od nekih momaka previse ocekujemo, branimo ih samo jer su nasi omladinci, vidi se odma ko moze a ko ne moze s prvim timom, trenutno su zreli i mogu Eldar Sehic, Dzindo, Dacic od ovih mladjih, ostali nisu od neke koristi i bolje bi bilo slati ih na posudbe s garancijom da ce igrati nego da sluze samo za trening prvotimcima i da igraju u nekom imaginarnom B timu.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:57 am

Formacija 3-5-2, kod Ćire Blaževića:

Hasagić; Nadarević, Jahić, Spahić; Rahimić, Misimović; Salihović, Muratović, Ibričić; Džeko, Ibišević

Desni stoper Jahić, centralni Nadarević, lijevi Spahić- desni bočni Ibrićić, lijevi bočni Salihović - u sredini Rahimić, Muratović, Misimović - napad Džeko i Ibišević

Najbitniji su stoperi u ovoj formaciji. Znaju kretnje i postavljanje. Dvije klasične desetke Ibričić i Salihović su igrali po boku (bek-krilo), a mi cijelo vrijeme pokušavamo napraviti formaciju u kojoj bi na jednoj strani bio tip igrača poput Stanića, a na lijevoj poput Subića.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
valle1921
Postovi: 3
Pridružen/a: čet jun 14, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:58 am

Pozdrav za navijače koji iznose pozitivne kritike na račun uprave i igrača. Nazalost u posljednje vrijeme sve je vise pesimista koji svojim komentarima u formi mišljenja, predrasuda i neprovjerenih informacija stvaraju negativnu sliku u i oko kluba. Mislim da takvi komentari znacajno uticu na generalni stav navijaca i slabu podrsku klubu. Po mom mišljenju je sramota da se osvajanje kupa BiH ne pozdravi, a da ne kazem na nož dočeka.

Prvi put se prijavljujem na forum jer ima i zanimljivih informacija u vezi igrača i dobrih analiza potencijalnih pojačanja i nadam se da će toga biti jos vise u vrijeme kada je pauza kako igracima tako i nama navijacima.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 11:59 am

valle1921 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:58 am
Pozdrav za navijače koji iznose pozitivne kritike na račun uprave i igrača. Nazalost u posljednje vrijeme sve je vise pesimista koji svojim komentarima u formi mišljenja, predrasuda i neprovjerenih informacija stvaraju negativnu sliku u i oko kluba. Mislim da takvi komentari znacajno uticu na generalni stav navijaca i slabu podrsku klubu. Po mom mišljenju je sramota da se osvajanje kupa BiH ne pozdravi, a da ne kazem na nož dočeka.

Prvi put se prijavljujem na forum jer ima i zanimljivih informacija u vezi igrača i dobrih analiza potencijalnih pojačanja i nadam se da će toga biti jos vise u vrijeme kada je pauza kako igracima tako i nama navijacima.
Dobrodosao na forum! :zeljeznicar1: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:04 pm

Daj da s nekim garom ubodemo, nismo imali poštenog crnca od Dialibe.
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:11 pm

igla je napisao/la:Daj da s nekim garom ubodemo, nismo imali poštenog crnca od Dialibe.
ma crnce samo u odbranu zbog konstitucije, kad su oni znali s loptom baratati

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:13 pm

Eh da je Bubu vratiti opet, mislim da bi prekucao ligu.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:14 pm

igla je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:04 pm
Daj da s nekim garom ubodemo, nismo imali poštenog crnca od Dialibe.
A Nyema? :D
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:17 pm

Što, šta je falilo Nyemi? Il si više mislio na nijansu :D

Edit, eno salem me preduhitri :)
Zadnja izmjena: neroazzuro, dana/u čet jun 14, 2018 12:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:17 pm

A Amanaka da ga lavovi nisu pojeli haro bi Europom

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:19 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jun 14, 2018 11:48 am
Realno mi od nekih momaka previse ocekujemo, branimo ih samo jer su nasi omladinci, vidi se odma ko moze a ko ne moze s prvim timom, trenutno su zreli i mogu Eldar Sehic, Dzindo, Dacic od ovih mladjih, ostali nisu od neke koristi i bolje bi bilo slati ih na posudbe s garancijom da ce igrati nego da sluze samo za trening prvotimcima i da igraju u nekom imaginarnom B timu.
Dodao bih ja tu i A. Šehića..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet jun 14, 2018 12:22 pm

Doa1996 je napisao/la:
čet jun 14, 2018 12:11 pm
igla je napisao/la:Daj da s nekim garom ubodemo, nismo imali poštenog crnca od Dialibe.
ma crnce samo u odbranu zbog konstitucije, kad su oni znali s loptom baratati

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Glupo je navoditi primjere Yaye Tourea, Manea, Keite i slicno, al imas primjer Ohandze, Kouassija,Saida, Boakyea, Kange i slicno.Glupo je reci da su koristeni samo zbog snage, znaju oni i igrati, a jos imaju snagu i brzinu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 129 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija