Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:19 pm

Ne mozes Karica puskom otjerati :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:20 pm

Ništa protiv trokružnog, moglo bi biti još zanimljivije
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:21 pm

Mi uvijek kažemo ma kakav onaj,kakav ovaj a Zrinja ih sve pokupi.Mislim da se Beširevića i(ili) Arežinu moglo i moralo jače "zaganjati" jer su obojica vrhunski igrači za uslove koje trenutno možemo ponuditi i za ovu ligu, ali eto , vidjet ćemo ih u konkurentu ;)
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:27 pm

Trokružni je puno bolji sistem
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:27 pm

Za Beširovića moraju nešto i platiti valjda jer ima ugovor do zime, a što se tiče Arežine može se probati dovesti, ali ne treba ga nešto preplaćivati. Treba se skoncetrisati na pozicije koje su nam krucijalne prije svega lijeva strana odbrane i krilo ako ode Zaka, onda ostalo mogu konkurenciju pojačati igrači poput Kosanića i Modića, ali iz našeg OP.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:28 pm

Da se kako Karica rijesiti, pa upropasti nam sve golmane...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:28 pm

Zaka je napisao/la:
sri jun 06, 2018 1:06 pm
azbaha je napisao/la:
sri jun 06, 2018 12:46 pm
Moze li mali rezime o ovom kupu prijateljstva, pokusao sam citati, al brate ima 50 stranica pljuvanja, nemam zivaca za to.
Kako smo igrali s Fenerom, mislim na igru, ne na golove?
Kako se snalaze atletikovci?
Moze li mi neko navesti sastav protiv Partizana koji je igrao?
Kakav je Eldar, na onim video snimcima mi je fantastican?
Kakav je Hasanovic?
Ima li jos neko da se istice?

Molim vas da mi odgovorite, stvarno me zanima. Unaprijed hvalaaaaa

EDIT: Ko nam igra odbranu, imam osjecaj da su malo rastimani, prolaze ih igraci na glup nacin?
Gledao sam obje utakmice i u globalu nije loše, ali mislim da možemo bolje prije svega u igri u polju. Mislim da smo prava takmičarska ekipa i to smo pokazali danas pogotovo, dosta disciplinovano i borbeno. Mali Šehić jučer dosta dobar, danas neprimjetan, a Zilić suprotno jučer dosta grešaka, danas skoro bez greške jako čvrst i siguran. Hasanović je nevjerovatan borac, danas ga je čuvao štoper koji je puno visočiji i faktički već blizu kvalitetom seniorskog fudbala, ali on se sve vrijeme borio s njim i na kraju isprovocirao crveni karton tog štopera. Meni se lično svidja igra Mujića i Osmanovića, još je Mujić 2001. i mislim da oni imaju budućnost u fudbalu. Ostalo je sve neki prosjek, ali dosta su borbeni i hrabri i velika je šteta što golman nije visočiji 7,8 centimetara bio bi zvijer.
A trener njihov kaže da smo kao previše oštri o nervozni, da nismo u duhu kupa prijateljstva, uglavnom krivo mu pa sere.
Hvala punoooo :D
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:30 pm

BTW Evo Mamica i slavnog Dinama koji je drzavni projekat. Sad cemo pratiti sta ce se desavati u sljedecih nekoliko godina.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:31 pm

Željezničar je najzdraviji i najpotentniji klub u BiH. Zrinjski je politički projekat i kao takav može osvojiti 10 titula i nestati sa lica zemlje. Sarajevo hahahahahah Široki je solidan kluba, ali ga sredina ograničava
Zadnja izmjena: alombardo, dana/u sri jun 06, 2018 1:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:32 pm

očito prestao dijeliti...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:40 pm

Sad kad preuzme Siroki AHAHAHHAHAHA
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:41 pm

možda su to ta dva igrača što je spominjao šef. iz inostranstva su a naši.
kao projekat odlična stvar ali kao "pojačanja" za sad malo je reći neozbiljno.
Nadam se da je ipak ovo prvo što bi značilo da smo intenzivnije počeli pratiti neke nekadašnje talente koji imaju dobru školu.
od tri takva jedan će da valja.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:44 pm

mirzza je napisao/la:
sri jun 06, 2018 1:28 pm
Da se kako Karica rijesiti, pa upropasti nam sve golmane...
Od pjetlica pa do juniora se prave greske vezano za igrace. Nema golmana u klubu, osim Kjosevskog, da kazes da moze nesto napraviti u karijeri. Vecina su izrazito niski, nesigurni i tako unose nervozu u odbranu itd. Evo danas protiv Partizana i juce protiv Turaka, svaki prizeman centarsut je velika sansa za protivnika jer golman jednostavno ne zna izaci i pokupiti loptu vec je zakovan za liniju i ocekuje da ce neko od odbrambenih igraca to ocistiti.

Mora se sistemski raditi i sa igracima i sa golmanima, od pjetlica uciti sta je pravilno a sta nije. Kad se tako krene raditi onda ni 100 Karica nece moci da upropaste golmana..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:47 pm

I ovaj Husic ima zesci problem sa egom. Pa da mi nismo angazovali Krcmarevica, ne bi on ni pomislio o nekom treneru iz Srbije. Boze sacuvaj, njega ni Freud ne bi skontao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:49 pm

ma nema šanse da su pojačanja za sad i za evropu momci bez seniorskih nastupa. pa nije takva situacija :D
gradi željo boli te *****
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:50 pm

Ja mislim da ce prica o ovoj upravi imati status legende u klupskoj historiji, o grupi ljudi koji su napravili infrastrukturni i administrativni iskorak, ali nisu imali srece ostvariti sportski rezultat.

Prateci druga mjesta (forume, FB) i u direktnoj komunikaciji s navijacima, mogu reci da je pritisak u namjeri tjeranja ovih ljudi mnogo jaci nego sam i mislio.
Iz tog razloga, uvjeren sam da je odlazak ove uprave neminovan na narednoj redovnoj skupstini.
Jer Krcmarevicu se ceka prvi kiks da se atmosfera zapali.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:52 pm

Brkoo je napisao/la:
sri jun 06, 2018 1:44 pm
mirzza je napisao/la:
sri jun 06, 2018 1:28 pm
Da se kako Karica rijesiti, pa upropasti nam sve golmane...
Od pjetlica pa do juniora se prave greske vezano za igrace. Nema golmana u klubu, osim Kjosevskog, da kazes da moze nesto napraviti u karijeri. Vecina su izrazito niski, nesigurni i tako unose nervozu u odbranu itd. Evo danas protiv Partizana i juce protiv Turaka, svaki prizeman centarsut je velika sansa za protivnika jer golman jednostavno ne zna izaci i pokupiti loptu vec je zakovan za liniju i ocekuje da ce neko od odbrambenih igraca to ocistiti.

Mora se sistemski raditi i sa igracima i sa golmanima, od pjetlica uciti sta je pravilno a sta nije. Kad se tako krene raditi onda ni 100 Karica nece moci da upropaste golmana..
Ne samo prizeman nego bilo kakav centarsut nas golman je vezan za liniju, mi od Hasagica nemamo golmana koji ce otici i pokupiti centarsut.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:53 pm

Okolele je napisao/la:
sri jun 06, 2018 1:59 am
**** vas vise i miske i kontramiske..Isto babe neke kad se sastanu pa tracaju dok gledaju neku tursku sapunicu..
Hvala druze da znam da vise ne pišem, sretno...
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:53 pm

I onda će se plakati i moliti da se vrate ko amara sada
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 06, 2018 1:54 pm

Oj yebo vas Karic vise.. Jos kazu najzasluzniji za dobru formu Vedrana.. Kakvi idioti od novinara...

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921, salle86 i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija