Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:49 pm

Naredni ponedjeljak prozivka i prvo obracanje novog trenera, sad smo reci sretno pa cemo vidjeti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:51 pm

-Trener mlade fudbalske reprezentacije Srbije (nadam se ne još dugo). Uništio jednu od najtalentovanijih generacija koje smo imali poslednjih godina, svojom ludačkom taktikom, igranjem bez napadača i traženje igrača ispucavanjem dugih lopti koje su išle na metar i žilet visokog Sulejmanija. Ipak treba napomenuti i dobre stvari koje je uradio, npr kada je uoči meča sa Švedskom u svlačionici ostavio nacrte formacije i strategije koje će primeniti u meču sa njima. Neku su pomislili da je tako hteo da ih zbuni davajući im pogrešne informacije jer ipak niko nije tako glup da ostavi taktiku na videlo..

-Svaka cast za def sve si lepo rekao... trener nije normalan... a kad vec spominjete prezime verovatno i visi stalno po krcmama...izgubio sam zivce veceras covece zbog debila...

-Možda jeste jedna od najtalentovanijih generacija, ali na prvenstvu su kvalitet dokazali samo Kačar i Lola Smiljanić. Strategiju nisam primetio ni na jednoj od utakmica. Da nije Krčmarević te papire zaboravio u Srbiji?

-E jbg sad, ispade on kriv sto ne zna nista o fudbalu, a ne oni koji su ga stavili tu?
-
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon jun 04, 2018 8:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:51 pm

Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:52 pm

Sad sam siguran da su se u klubu pogubili 100%
Nisu smjeli ostaviti Adzema na klupi pa su morali naci nekoga... samo mi nije jasno gdje ovog iscupase fakat... za njega ni najveci entuzijasti nisu culi.
Uz to kad se baci pogled na dosadasnji njegov trenerski rad nimalo ne ulijeva povjerenja. Lik se nigdje nije zadrzao citavu sezonu, a uz to omjer pobjeda i poraza mu je :zid:
Ocekujem da ce se ponoviti Kostic...
u svakom slucaju puno njemu srece s nama a jos vise nama s njim, ne moze podbaciti...naprotiv samo moze iznenaditi.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:53 pm

droba je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:51 pm
Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
ali nisu ni uspjeli osim adinog kupa...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:54 pm

Ako na pripremama primjeti da je Mehremic taraba i izbaci ga iz prvih 11, za mene je polozio prijemni. :)
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:55 pm

Pogledajte CV naših prošlih trenera i uporedite sa CVem ovog čovjeka. Onda uporedite njegov CV sa CVem ovih što smo prizivali, uključujući i mene.

Evo krenut ću od svojih prijedloga: Meho? Sablić?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:56 pm

droba je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:51 pm
Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
I sta sad, grijesili su u izboru trenera i treba tako da nastave jer eto ako su pogrijesili sa Kosticem, Adzemom, Slavkom mogu i sa ovim? Onda ovog smijenis u prvih par kola, dovedi nekog ko je njegov rang i vrti u krug? Pitanje je samo do kada..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon jun 04, 2018 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:57 pm

Debituje na europskim utakmicama. :r
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:57 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:57 pm
Debituje na europskim utakmicama. :r
Hvala na informaciji
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:59 pm

Nema gorih ljudi od nas, ukratko...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:59 pm

Ko si ti da život kvariš mi
savršeno
rat i mir u meni lome se

reci mi, al' iskreno
reci ko si ti


malo šale nije na odmet :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:59 pm

LARS1921 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:57 pm
Debituje na europskim utakmicama. :r
Hvala na informaciji
Valjda i prije sta odigramo slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:00 pm

treba mu neko pokazati ovaj forum, sutra bi dao otkaz

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:00 pm

cikazubo je napisao/la:-Trener mlade fudbalske reprezentacije Srbije (nadam se ne još dugo). Uništio jednu od najtalentovanijih generacija koje smo imali poslednjih godina, svojom ludačkom taktikom, igranjem bez napadača i traženje igrača ispucavanjem dugih lopti koje su išle na metar i žilet visokog Sulejmanija. Ipak treba napomenuti i dobre stvari koje je uradio, npr kada je uoči meča sa Švedskom u svlačionici ostavio nacrte formacije i strategije koje će primeniti u meču sa njima. Neku su pomislili da je tako hteo da ih zbuni davajući im pogrešne informacije jer ipak niko nije tako glup da ostavi taktiku na videlo protivniku...

-meni se svidja njegovo prezime....volo bi da se tako i ja prezivam...mada bi moglo i kafanacevic

-Svaka cast za def sve si lepo rekao... trener nije normalan... a kad vec spominjete prezime verovatno i visi stalno po krcmama...izgubio sam zivce veceras covece zbog debila...

-Možda jeste jedna od najtalentovanijih generacija, ali na prvenstvu su kvalitet dokazali samo Kačar i Lola Smiljanić. Strategiju nisam primetio ni na jednoj od utakmica. Da nije Krčmarević te papire zaboravio u Srbiji?

-E jbg sad, ispade on kriv sto ne zna nista o fudbalu, a ne oni koji su ga stavili tu?
-
Strasni komplimenti :D

Bas za podrzati od starta..

@Storme ti si na nekim drogama ocigledno :D Mehremica bi trebali gledati kao najboljeg beka samo sto je clan naseg kluba. Luda logika. Daj broj dilera u pp..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:01 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:56 pm
droba je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:51 pm
Mi smo obicna stoka i nismo nista ni zasluzili da imamo. Volio bih ove kvazi-strucnjake upiitat kakve je rezultate i klubove vodio Ado, Kostic,Ćelo,Simo, Ninkovic itd itd prije nego su dosli u Zelju? Na vecinu ste svrsavali kao da smo doveli Hicvelda. Treba covjeku dati priliku pa da vidimo sta zna i umije.Najlakse je tudjim k....... .... mlatit. Lagano sve ce se vidjeti kad pocne europa a dotad pojedinci isfrustrirani nadjite sta i povalite.. pozzzzz
I sta sad, grijesili su u izboru trenera i treba tako da nastave jer eto ako su pogrijesili sa Kosticem, Adzemom, Slavkom mogu i sa ovim? Onda ovog smijenis u prvih par kola, dovedi nekog ko je njegov rang i vrti u krug? Pitanje je samo do kada..
Sta ako sad nisu pogrijesili, jesili ti toliko kompetentan ili vidis buducnost da dajes sebi pravo da komentarises i sudis o covjeku za kojeg si cuo prije dva sata. Ako si takav expert bujrum u klub i da te 10000 navijaca slavi. Bez zle namjere treba pustiti covjeka da vidimo sta zna ako su mogli svakakvi bezimenovici dolaziti treba i ovom covjeku dati sansu . Jer mis mo tu radi Zelje ne radi trenera.

pozzz
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:03 pm

ali mene fakat ljudski zanima, ne kao navijača...zna li on na šta dolazi? :D

ne bukvalno, ne u floskulama, dolazim u najveći tim u bosni i hercegovini, polufinale kupa uefa, osim, ribar, grbavica, nego zna li u kakvu situaciju dolazi? pita li se recimo, što ovaj moj prethodnik ide a uzeo je kup?

1) potpuno
2) otprilike
3) malo
4) nimalo

:D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:04 pm

Eh ovako, moj posljednji post sto se tice ovog trenera.

Daleko od idelanog rjesenja. Daleko od potpunog zadovoljstva sto je ovaj dosao.
Ali dosao je i pomirio sam se s tim, pokusat naci neke svjetle tacke iako ih nema pretjerano mnogo. Nikako okretati ledja i dovoditi u sumnju podrsku svog kluba jer kakav god je, bez nase podrske je jos losiji.

Poredeci se sa okolinom moramo biti svjesni da je nasa liga i igracima i trenerima zadnja rupa. Ne bi bila da imamo love da izvalimo, pa bi tad igrace bolio kc sto mu neko psuje, sto igra na pasnjacima, bas i za trenere isto vazi.

Covjek se malo previse opusti pa misli mozemo mi dovesti Slavisu Stojanovica ( koji je po ovim forumskim pricama idealan trener, jer ima pojak CV, osvajao titule ), ali ocito ne mozemo.
Bilo je u opticaju i boljih i losijih trenera.
Hajmo malo i to porediti. Nek mi kazu ovi ljubitelji Lalatovica po cemu je Lalatovic bolji od ovog trenera. Je li mu CV bolji jer ovog mozemo samo po CV ocjenjivat, nismo ga gledali nikad sigurno. I jedan i drugi se nisu mnogo zadrzavali u ekipama. Ovaj ima neki uspjeh sa mladom selekcijom, bio je u polufinalu kupa, sta je taj Lalatovic bolje uradio od ovoga, pa da se na njeg svrsava a ovaj ovoliko pljuje,
Po CV ni Kodro nije nesto jaci od ovog, ako je uopce jaci. Kodro je bio moj favorit, al sam gledao Sarajevo pod vodstvom Kodre i na tome stvorio favorita od njega, a po CV bgm nije bolji od ovoga.
Vukomanovic je po CV bolji, osvojio i taj kup.
Sablic je ubleha prozvan jer je izgubio od Adzema tri puta.

Ne znam, nije fer srati ovoliko ako se ovo malo uporedi. Znam da hocemo nekog provjerenog, hocu i ja sigurno, al ako su nas odbijali ovi neprovjereni ( jer za svakog navedenog smo unaprijed nasli zamjerke ) kako onda ocekivati da mozemo Slavisu dovest. Jer ponavljam, nemamo lovu koju cemo izbaciti i time ga privoliti.

Poredeci s trenerima u ligi, nema ovaj nista losije reference ni od koga. Mozda Baka ima jaci CV a ovo ostalo je talasika.
Iskreno meni se ne svidja sto mi nemamo trenera sa boljim CV za tih 20% koji nam treba i u ekipi i u strucnom stabu. Ali ne znaci da ovaj nece biti bolji za tih 20% jer slozili smo se svi da su u nasoj ligi ublehe sve do jednog. Realno, sanse da to bude su manje od onih da ce ispast isti kao ovi treneri, ali nije velika to razlika.

Malo smo poletili, ocekivali mnogo pa zato sad i jesmo ovoliko razocarani.

Ovom covjeku nek je sretno. Nece mu biti nimalo lako, em zbog nas samih em opcenito njegovih upitnih kvaliteta.
Kako god, ja cu otici na utakmice i podrzat cu ga, pa nek bude kako bude.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:05 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jun 04, 2018 9:03 pm
ali mene fakat ljudski zanima, ne kao navijača...zna li on na šta dolazi? :D

ne bukvalno, ne u floskulama, dolazim u najveći tim u bosni i hercegovini, polufinale kupa uefa, osim, ribar, grbavica, nego zna li u kakvu situaciju dolazi? pita li se recimo, što ovaj moj prethodnik ide a uzeo je kup?

1) potpuno
2) otprilike
3) malo
4) nimalo

:D
Ma ne zna, sumnjam da je pratio ligu uopce.
On Zelju zna po onom periodu prije rata.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 9:05 pm

zna čvila.
po pare dolazi.
koliko god uhar je.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, pintol_TM87 i 120 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija