Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:25 pm

Sta je sa ostalim clanovima bivseg "strucnog" staba?
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:25 pm

Bravo @Hadzijalagic, to je to..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:26 pm

Grbavica je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:11 pm
Brkoo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:59 pm
Uprava napolje!

Sta uradise od kluba :doktor:
jes vala unistise nas dusmani
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
SVAKA TI ČAS NA OVOME NEK SI NAS VRATIO U REALNOST, najnormalniji post danas
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:28 pm

ako voli raditi pod psovkama biće mu fino :D

ja prvi kritikujem takav mentalni sklop i smatram da to nije u redu. ali poći treba od činjenica, a ne od želja. a činjenice su da on dolazi da gasi požar - koliko god to idiotski bilo u situaciji kad je osvojen kup i teku infrastrukturni radovi bez presedana u zadnjih 30-40 godina. idiotski je ali je tako. i od ignorisanja te činjenice nema ništa. ako je nekad bio tren za PR imenovanje, pa makar pomoćnika - sad je...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:30 pm

a da li on konta da dolazi da gasi požar, ne bih znao. možda je i bolje da ne konta, da se postavi kao da smo normalni, možda nas prevari... :D
gradi željo boli te *****
 
santakuruz
Postovi: 389
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:30 pm

Ovaj metalitet nam je najveci neprijatelj. Ljudi kiji nikad nisu culi za ovog trenera vec znaju da je levat i da nema pojma. Ove iste komentare ce citati i igraci i barem njih 3-4 ce steci misljenje o treneru na osnovu ovih komentara. Sutra na kafi ce pricati: 'ta ce levat, po dva mjeseca bio u klubovima. I dok krenu pripreme trener ima pola svlacionice protiv sebe.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:32 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:53 pm
Pricajte vi sta hocete ali ovaj nece imati podrsku dok to ne dokaze na terenu..

Svjesni smo svi realnosti i da se nekim jacim imenima ne dolazi ovdje ali ovaj trener je jos jedan eksperiment kojim se, manje vise, pokusava na srecu nesto promijeniti na bolje.Zelim mu svu srecu svijeta i da nam donese titulu ali ovaj mi ne ulijeva ni najmanji optimizam.. Zavidim svima koji su nasli razloge da budu optimisti sto se rezultata u narednoj sezoni tice..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
E ovo je jos veci problem.

Ovo i njemu i Zelji odmaze kakav god je on.
Pa cujem komentare u Evropi ce nas biti 5 milja. Pa kakvi smo to mi navijaci ako cemo na stadion dolaziti s obzirom je li Amar trener ili neko drugi.

Onako opcenito kazem, a tvoj post mi je bio fin da se nadovezem radi ove prve recenice.
Nije Amar sad bitan, bitno je sto se nije doveo covjek koji iza sebe ima nesto sto nam moze dati neku nadu u napredak.

U zadnja tri kluba se zadrzao 11 mjeseci. Jedino vrijedno pomena mu je rad za U21 Srbije.

Ne znam zbog cega neko ocekuje da se u startu da podrska takvom rjesenju?

Adzem se podrzao u startu, onaj ko kaze drugacije laze. Podrzao se prvenstveno jer je nas. Tada je bila losa atmosfera zato sto se smjena desila nakon priprema, odnosno dan pred prvenstvo a tako se bas i ne reaguje ako znas sta radis. Bice opet puna Grbavica u evropi i nije ni to problem ali od rezultata u toj evropi ce ovisiti dalje radpolozenje sire javnosti o ovom liku..

Skepticizam i nezadovoljstvo na sve ovo je sasvim normalno i ocekivano. Nesto ne vjerujem da je raja koja podrzava ovu odluku 100% iskrena jer ne vidim razlog zbog kojeg mogu biti zadovoljni..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ok, i ja sam nezadovoljan.
Htio sam Slavisu, al jbg ja se brzo pomirim s realnoscu i kazem da nam takav neko nije dostupan.

Al ovako ce nam samo bit gore. Nek je i najgori, al s ovom atmosferom ce biti jos losiji.
To nas jebe i zbog toga neki treneri i nece da cujju za nas interes.

Nek je ovom sretno, al ja mu ne bi bio u kozi.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:34 pm

Ne znam sta da kazem, Krcmarevica kao trenera nemam pravo komentarisati jer sam tek prije dva sata cuo za njega.

Ne kazem da ne bih volio zvucnije i dokazanije ime, ne kazem ni da sam optimista da ce ovaj lik napraviti cudo, ali realno, shvatam koliko je ljudima u upravi u ovom momentu jer bi jedini flaster na usta pljuvacima bio Amar. Ili da se uvale u dugove pa dovedu kakvu zvijer.

Ja samo ne mogu shvatiti da ljudi nece da dolaze na utakmice svog kluba jer nije doveden trener o kom su oni mastali. To je vjerovatno globalni fenomen, volio bih da sam cuo da se to jos negdje desilo ali mislim da nije.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:34 pm

igla je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:23 pm
S ovim su pukovnici ili pokojnici.

Podrška Krčmareviću jer ima bolji CV od mnogih koje smo priželjkivali. Problem je što nismo čuli za njega, a ljudi se boje nepoznatog.

Kod nas, osim toga što se ljudi boje nepoznatog, ljudi navijaju za Amara Osima, a ne za Želju, ponašaju se sektaški i pljuju sve što se ne zove Amar Osim.

Kažem, ovaj lik je kocka, ne zbog toga što je loš, već zbog prijema navijača, tako da će čovjek imati veći pritisak nego što bi trebao. Ako izdrži početak, ovaj će biti rješenje.
I evo, prvi sam se Slavki radovao, prizivao Mehu Kodru, a njih prizivali jer smo čuli za njih, a ne zbog CVa.
Problem je u nama.Niko i nista nam ne valja.Sto se mene tice Slobo je najbolji trener trenutno na svijetu.Adi najbolji lijevi bek i da ne nabrajam.Nase je da dodjemo i podrzimo.Na zalost imamo dosta simpatizera a malo navijaca.Da su bar simpatizeri kluba a ne pojedinaca u njemu koji su prolazni.Zato moja podrska svima.Volim Te Željo.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:36 pm

Zec mi bio pravo drag nisam znao da je toliki s*pak
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:37 pm

slavko je izdržao početak i pao kad je bilo najbitnije. ado je izdržao početak, izgledao da je baš na pravom putu i opet pao kad je bilo najbitnije. mi sve ovo vrijeme gledamo samo kako izdržati sljedeću, a ne pravimo igru. i zato i padamo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:37 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:08 pm
Zeca na hladjenje opet. Adzem je nas i nece ga niko omalozavati pogtovo ovaj papcic koji zivi od nase svetinje.
Bas tako.

Usput nisam pozelio Adi srecu u nastavku zivota i karijere.
Nadam se da ce ostati u klubu.

Sretno!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:38 pm

ChWilla je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:37 pm
slavko je izdržao početak i pao kad je bilo najbitnije. ado je izdržao početak, izgledao da je baš na pravom putu i opet pao kad je bilo najbitnije. mi sve ovo vrijeme gledamo samo kako izdržati sljedeću, a ne pravimo igru. i zato i padamo.
I Slavko i Adzem su imali podrsku na pocetku. Ovaj nema.
Idem logikom, ako je dobar kad ga raja "ne miriše", valjda bi mu lakše s podrškom bilo.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:39 pm

ali adžem mnogo, mnogo slabiju. slavku su svi pola godine gledali k'o mesiju. a ado je prvi put visio već u trećem kolu protiv viteza. i on se uspio izvući, otići na ekstra dobar put...da bi na kraju opet pao.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u pon jun 04, 2018 8:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:40 pm

bistrikboy je napisao/la:
pon jun 04, 2018 7:48 pm
Nikad cuo za ovog frajera,sretno mu!

Ne kontam cemu pljuvanje a ni branjenje uprave. Doveden je trener koji je novo lice u nasoj ligi sto mozda i nije lose,da sam ocekivao zvucnije ime,jesam.
Odmjeren post.

Pomirimo se s ovim, trener je i komentari tipa da se vise nece ici na tekme nam samo lose donosi.
Nek je najgori, nama je u cilju da Zeljo bude bolji.
A ovim nece biti bolji sigurno.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:40 pm

santakuruz je napisao/la:
pon jun 04, 2018 8:30 pm
Ovaj metalitet nam je najveci neprijatelj. Ljudi kiji nikad nisu culi za ovog trenera vec znaju da je levat i da nema pojma. Ove iste komentare ce citati i igraci i barem njih 3-4 ce steci misljenje o treneru na osnovu ovih komentara. Sutra na kafi ce pricati: 'ta ce levat, po dva mjeseca bio u klubovima. I dok krenu pripreme trener ima pola svlacionice protiv sebe.

Sent from my SM-J730GM using Tapatalk
Nema mentalitet nista sa ovim. Da smo mi doveli kvalitetnog trenera niko ne bi prizivao da uprava ode ili da Amar dodje. Ista stvar je i sto se tice igraca, da smo dovodili kvalitetnije umjesto gomile ubleha, vjerovatno bi imali koju titulu vise i zadovoljnije navijace.

A inace si trebao cuti za ovakvog trenera? Bas dobar CV ima, u 13 godina lik ima 34 pobjede u trenerskoj karijeri, sta dalje pricati?
Volio bih da objasne odakle su ovog iskopali samo? Sta on to ima da bi bio trener naseg kluba? Pristao na neku mizernu platu ili sta?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:41 pm

Ovaj trener mora imati podrsku vecu nego bilo kojo do sada...mi ne smijemo dopustiti vise nikakav kiks u vezi trenera.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:45 pm

sto ljudi vise danas kenjaju tim ce njegov eventualni uspjeh vise odjeknuti. naravno, ako ga napravi....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
boja mora
Postovi: 438
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 12:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:48 pm

Opet ista stvar kao sa Petrovičem. Po mom mišljenju nit je trebalo Petrovića otjerat, nit sada Adžema. Ja sam svim srcem uz ovu upravu al fule li sad sa ovim kao sa Kostičem na kraju če oni biti otjerani što bi nam tek problem bio.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 8:48 pm

aBd kad pocnu neki rezultati te koji mladi dobije priliku a stadion bude urlikao Slobo Slobo :) Samo naprijed, dobro rijesenje.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija