Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Doa1996
Postovi: 155
Pridružen/a: sub jun 02, 2018 12:59 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:06 pm

Ako se nece dovesti neko "zvucnije" ime na mjesto Ade Adžema onda i ne treba srljati, vec dovesti nekog novog nakon evrope, kad vec do sada nisu. Pod ovim zvucnije mislim prvenstveno na nekog boljeg od Adzema a ne nekog istih ili pribliznih kvaliteta. Ne znam, nisam pametan, sta se ceka vise, jel moguce da ne postoji niko bolji ili da nas taj neko bolji ne zeli? Greške se ponavljaju iz godine u godinu, do sada je to bio obicno remont citave ekipe prije evrope, proda se nekolicina igraca i onda nesto ocekujemo u evropi kako? kako, kad mi evo ove godine,ne znamo ko ce nam biti trener do malo pred evropsku utakmicu, ne znamo ko ce ostati a ko otici, ceka se da neki igraci ne nadju angaznam vani ili da ga nađu kako bi se krenulo u potragu za zamjenom, sto znaci da taj igrac moze naci angaznam tik pred evropu i mi ostajemo na omladincima.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk



 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:10 pm

Brkoo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 2:06 pm
Kako mene nervira ta prica kako ce biti docekan novi trener. Pa to zavisi od njegovih referenci, od onoga sto je postigao u svojoj trenerskoj karijeri. Ista stvar i sa igracima, evo npr. lijevim bekom unazad dosta vremena, dovodimo debile i onda se ocekuje da navijaci budu zadovoljni sa pojacanjima tipa Mehremica, Projica itd..
Bas tako.
Sad ne znam na koga misli @budizeljo.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:15 pm

Pa evo recimo onda kad smo za sefa struke dobili Kostića on je bio sedma ili osma opcija. Znaci prvo su nas odbila sedmorica dok smo do njega dosli. Sad je opet slicna situacija. Adzem mislim da svakako i ne zeli da ostane i njemu je ovo bilo previse. Posto nema one ankete vise sa imenima za koje smo mogli glasati ne mogu reci sto posto ali cini mi se da niko od onih ponudjenih nece biti nas novi trener.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:16 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 2:15 pm
Pa evo recimo onda kad smo za sefa struke dobili Kostića on je bio sedma ili osma opcija. Znaci prvo su nas odbila sedmorica dok smo do njega dosli. Sad je opet slicna situacija. Adzem mislim da svakako i ne zeli da ostane i njemu je ovo bilo previse. Posto nema one ankete vise sa imenima za koje smo mogli glasati ne mogu reci sto posto ali cini mi se da niko od onih ponudjenih nece biti nas novi trener.
Reci nam koje je nacije :kafa:

slika
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:17 pm

Znaci ni neko drugi nece biti nas trener :(
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:20 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 2:15 pm
Pa evo recimo onda kad smo za sefa struke dobili Kostića on je bio sedma ili osma opcija. Znaci prvo su nas odbila sedmorica dok smo do njega dosli. Sad je opet slicna situacija. Adzem mislim da svakako i ne zeli da ostane i njemu je ovo bilo previse. Posto nema one ankete vise sa imenima za koje smo mogli glasati ne mogu reci sto posto ali cini mi se da niko od onih ponudjenih nece biti nas novi trener.
Realno mi ovdje i ne poznajemo mnogo trenera a ima ih u ovim susjednim zemljama pofin broj. Mi vrtimo one sto se stalno pominju.
Ne mora znaciti ako nije na anketi da je los :D
Ili ako su nas Meho i Vukomanovic odbili da je ovaj losiji od njih.

Vidjet cemo kad dovedemo sta ce navijaci reci.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:21 pm

AsharaK je napisao/la:
pon jun 04, 2018 1:50 pm
Grbavica je napisao/la:
pon jun 04, 2018 1:49 pm
A koliko bi nasih navijaca prihvatilo da igramo "lijepo", ali da gubimo utakmice.
Široki individualno nije imao dobre igrače, u tom je kvaka.
Ne znam bas,D.Ćorić,Kvesić,Loncar,Zlomislić,J.Ćorić,Matić,Begonja,Cabraja,Menalo,Bagarić....
Njih su povrede iz.jebale u kljucnim momentima.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:23 pm

veći dio sezone oni bukvalno nisu imali pola startnih 11 na raspolaganju. tako su došli i sad zadnji put na grbavicu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:24 pm

i pokazali nam šta je fudbal.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:26 pm

pa da. i niko me ne može ubijediti da ta utakmica nije pretežno do trenera. o ostalima možemo i pričati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:26 pm

A evo Amar, Mesa, Kodro i Vukomanovic su odbili. Sablic isto nije bio zainteresovan. Ima jos nekih koji nisu na spisku koji su se uredni zahvalili na ponudi. Sad kako ja znam imaju novih par kandidata izmedju kojih ce se naci novi sef struke. Imena se cuvaju u strogoj tajnosti tako da ne znam da mimo par ljudi iko zna ko su. Sto rece Leon moguce i da ubodemo, nije bas da mi znamo o svakom sve. Ono sto znam je da su svi kandidati preporuke od ljudi koji su fudbalski jaki i u regionu i u Evropi. Tako barem kazu :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3053
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:27 pm

Zato sto ljudi imaju sistem igre i ne zavise od pojedinaca. Ko god da im igra, igra se isti sistem, dok je kod nas drugacije mi zavisimo od pojedinca i njegovog voljnog momenta.
Alea iacta est!
 
Avatar
Pompey
Postovi: 2286
Pridružen/a: uto feb 14, 2017 11:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:29 pm

Nesto kontam, bas odavno nismo ovdje rasporavljali o Keku? :D
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:29 pm

Budi Željo je napisao/la:
pon jun 04, 2018 2:26 pm
A evo Amar, Mesa, Kodro i Vukomanovic su odbili. Sablic isto nije bio zainteresovan. Ima jos nekih koji nisu na spisku koji su se uredni zahvalili na ponudi. Sad kako ja znam imaju novih par kandidata izmedju kojih ce se naci novi sef struke. Imena se cuvaju u strogoj tajnosti tako da ne znam da mimo par ljudi iko zna ko su. Sto rece Leon moguce i da ubodemo, nije bas da mi znamo o svakom sve. Ono sto znam je da su svi kandidati preporuke od ljudi koji su fudbalski jaki i u regionu i u Evropi. Tako barem kazu :)
Naravno.

Bilo je jos tu imena dobrih ali nismo sve stavili, nego malo realnije pokusali :D
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6750
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:30 pm

Evo definitivno 4 stranca po ekipi
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:31 pm

Ma Sablicevi kvaliteti su poznati onom ko zna pratiti, a onima sto ne znaju glavni adut i komentar je " Adzem ga 3 put pobjedio ".

Druga stvar je kako bi se on ovdje snasao.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:34 pm

pa i to je do nas a ne do njega...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:38 pm

Jest do nas, ali pricamo o trenerskom kvalitetu, a bio je "upitan" zbog tog sto ga je Adzem dobio tri puta.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:40 pm

Razbio je Ado i Husrefa pa jel bolji trener od njega ?
Nije to nikakav argument, fudbal nije egzaktna nauka da postoji formula, pogotovu ne tako prosta u smislu ko je koga dobio u par utakmica..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 04, 2018 2:43 pm

MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: ublehas i 18 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija