Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:37 am

Takodjer, moram priznat da mi je zao Stanica i da je za sve Zeljine bekove Dani Alves. Ono mu je minus ako je trazio samo da igra desnog beka, a da se Stanicu morale dati vece ili iste pare koje ima Projic ili Mehremic definitvno jesu. Kad bi sad sabrali plate Adiju, Projicu i Hadzicu od kojih nemas nikakve koristi onda bi ti bio ogroman trosak i promasaj za nas. Takve stvati me bole..i to su velike fule sportskog segmenta mozda i kljucne za titulu. Nama je najlosija karika bio Projic, mi smo tog Projica prozivali da igra sad i vise mu se radovali nego Zakaricu, e to je dokaz kakva su ova druga dvojica. Podhitno raskinuti sa obojicom.
Glupo je sad potezati pricu o tom Stanicu. Kriv je i on, ali i mi sami, seljacki je ljude koji imaju toliko titula i litara znoja od Zeljinog dresa nazivati prevarantima. To je nas mentalitet. Nisu Stana i Sinisa Bog zna kakvi, ali brate kad predjes srijedom 200 kilometara znas da ce takvi igraci ginuti bilo ono Gorazde ili Krupa za titulu. Stanic je ogromna greska ovog strucnog staba ukljcujuci direktora, a jos veci kiks su bekovi i pare ulozene na iste. Sa sva trojicom probati raskinuti...
Modus vivendi !
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:37 am

Ove sezone pomjesana osjecanja. Klub na svim nivoima osim na terenu napreduje, ali teren nekako najvise upada u oci. Nema veze, ovo sto se radi i gradi je za dugi niz godina sto je puno bitnije nego titula.
O jugu ne bih previse jer kad sam ja bio mlad i dernjo se u kopu nisam bas previse razmisljao nego slusao kad pocne pjesma dero glasnice. Da bih volio da i tamo bude ko nekad, naravno. Valjda ce nadoci.
Trener nam je fakat najveci problem, treba neko koga ce igraci postovati i plasiti ga se. E sad kako ce se to rijesiti svi bi htjeli znati.
Mi moramo sastaviti tim od onih koji ce da lete cijelu tekmu bez obzira na rezultat, to je ono kako je Zeljo igro u najboljim danima. Sa kapitalcima ili bez borba mora biti imperativ. Ne treba biti kalkulisanja. Nesto kao Sinisa i Graovac trenutno, nikakvi majstori ali borba i zhar su tu, e to je to.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:44 am

Treba Zajmovića na špicu probati sljedeću sezonu. Džeko za našu ligu, ima visinu, a zna i s loptom, drzak, dovoljno sebičan.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:48 am

igla je napisao/la:
uto maj 22, 2018 12:44 am
Treba Zajmovića na špicu probati sljedeću sezonu. Džeko za našu ligu, ima visinu, a zna i s loptom, drzak, dovoljno sebičan.
Jedan od rijetkih razloga za optimizam kada su u pitanju igraci odnosno plave jajare uz Blagojevica, Graovca i nasu kids. Ako zadrzi ovo samopouzdanje, letit ce iduce sezone, nikad drskiji igrac nije igrao u Zelji, pravi mangup u tom smislu. Zato je vazno dovesti pravog trenera. Vise mi je zao da se on povrijedi ili ode nego Zakaric, recimo.
Modus vivendi !
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:50 am

Ima sve sto treba za napdaca, samo ima jednu malu manu, ne zna zabit go. :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 12:59 am

Bgm počeo je i to popravljat. Prvo ona čarka u kupu, sad derbi :D stavi ga na špica, vidjećeš
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:02 am

Kakvo je misljenje forumskog puka o Mladenu Zizovicu? Cini se kao dobar trener a i mlad, moderan. Svidja mi se sto tezi napadackoj i lijepoj igri. Jedino mi je sumnjiv po pitanju autoriteta nad igracima, sto je kod nas jako bitno. Takticki mnogo bolji od Ade, tako da bih ga uzeo u opticaj ako se ne nadje neko bolje rjesenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:04 am

amar92 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:02 am
Kakvo je misljenje forumskog puka o Mladenu Zizovicu? Cini se kao dobar trener a i mlad, moderan. Svidja mi se sto tezi napadackoj i lijepoj igri. Jedino mi je sumnjiv po pitanju autoriteta nad igracimac, sto je kod nas jako bitno. Takticki mnogo bolji od Ade, tako da bih ga uzeo u opticaj ako se ne nadje neko bolje rjesenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nek preuzme Hnk Vatikan svakako samo o njima prica.Silje mu sudije protiv njih on ih hvali, mi ih razvalimo place na Grbavici.Fedja Premier Dudic je za njega Rajkard glavom i bradom.
Modus vivendi !
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:08 am

Protiv nas se vecinom zalio na antinogomet koji smo mi igrali, pogotovo u drugom poluvremenu. Zivciralo ga izlezavanje i zadrzavanje vremena. Vidi se bas da tezi napadackoj igri. Lijep govor je imao i sad nakon Sirokog. Dosta dobro gura sa slabim Radnikom vec dvije sezone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:08 am

zecu se posvetiti i objasnit mu neke stvari.
brz je, ima slifa. nek vjezba sut i ubacak i bio bi najbolje krilo u ligi. samo mu se dovoljno posvetit, a ne svadjat se sa njim.

to je to sto nama treba, brzo krilo(zec) i solidno brz napadac sa solidnom tehnikom (zajmovic)
a onaj mali sto trpa iz omladunskog odma ga prikljuciti prvom timu i davat mu sansu.

eh sad nas yebe to sto se nazalost desilo sa ramovicem

sto se tice trenera ja bih cak i pokusao sa Kodrom, nek povede par igraca (miro :D ) i svoj strucni stab i jos mu dodatno pojacat. objasnit igracima kako stvari stoje, da je trener tito i da bilo kakve zavjere znace 0KM mjesecno.
nek se naviknu na njegove treninge, to profesionalizam a ne ismijavanje.

hajdar vranjes (blagojevic)
miro ramovic(?) zec
zajmovic

u odbrani ostavit kemu i graovca, dok dva beka opet fale i tu trener mora odraditi strasan posao vec do evrope.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:11 am

Žižović nula bodova..
amar ili lalatović :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:11 am

Nama treba klasa napadac. Bolji i od Voje i od Zajmovica, bar ako zelimo biti 20% jaci od konkurencije a utvrdili smo da drugacije ne mozemo konkurisati za titulu. U svakoj liniji treba igrac koji je prevaga . Nazad zadrzati Graovca i dovesti lijevog beka, sredina dovoljno popunjena ako ostane Jovan, jos se mora ozbiljan napadac dovesti. Vojo je dobar ali nije gol igrac. Treba neka kombinacija njega i Lendrica. Bilo bi fino dovesti i kakvu "desetku" tipa Ramovica i neku konkretnu zamjenu za Zakarica. Sve to kosta poprilicno i ne znam koliko cemo biti u stanju odraditi sve na pravi nacin ali ako zelimo titulu onda tako mora..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:14 am

nama treba vojina glava a lendriceva igra :D
MIRZA RASCIC
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:20 am

Nama treba Sinisin klizeci srijedom pred nama po kisi u Siminom Hanu pred 130 Manijaka i da se okrene i kaze nama"hajde bre", hocu ratnike breeee.To nam treba.
Modus vivendi !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:23 am

Amar Osim, 13.1.2013.
-"Bolji stadion bi nam donio veću ozbiljnost i bili bismo mnogo bolji pregovarač. Tu mislim i na igrače, sponzore, partnere… A mnogo bi nam značio i trening kamp. Ako mislimo živiti od naših igrača, treba im pružiti uslove. To nije moguće sa jednim terenom. Sa kampom bismo dobili par dobrih terena, što je nužno ukoliko mislimo napredovati u budućnosti."
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:25 am

Nama treba šifra za trenera
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:28 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:20 am
Nama treba Sinisin klizeci srijedom pred nama po kisi u Siminom Hanu pred 130 Manijaka i da se okrene i kaze nama"hajde bre", hocu ratnike breeee.To nam treba.
auuu ti baš izgorio
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:30 am

Plava Porodica je napisao/la:Žižović nula bodova..
amar ili lalatović :kafa:
Lalatovic ima puno bolje ponude nego sto mi mozemo max ponuditi, ako smo i zaintresirani. Situacija oko Amara je enigma. Ja se iskreno nadam da ce uskoro biti boom da se Amar vraca, to bi nam bilo najvece pojacanje. Amar je onih 20% sto bi bili bolji od konkurencije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:30 am

bianco blu je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:28 am
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:20 am
Nama treba Sinisin klizeci srijedom pred nama po kisi u Siminom Hanu pred 130 Manijaka i da se okrene i kaze nama"hajde bre", hocu ratnike breeee.To nam treba.
auuu ti baš izgorio
Hahahaha a brate losa roba
Modus vivendi !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 22, 2018 1:32 am

Brkoo je napisao/la:
uto maj 22, 2018 1:23 am
Amar Osim, 13.1.2013.
-"Bolji stadion bi nam donio veću ozbiljnost i bili bismo mnogo bolji pregovarač. Tu mislim i na igrače, sponzore, partnere… A mnogo bi nam značio i trening kamp. Ako mislimo živiti od naših igrača, treba im pružiti uslove. To nije moguće sa jednim terenom. Sa kampom bismo dobili par dobrih terena, što je nužno ukoliko mislimo napredovati u budućnosti."
Kad već to postavi, evo par zanimljivih citata iz istog intervjua :D

– Ako bude povrjeđivan kao dosad, onda neće ništa značiti. Nismo nikad imali zdravog Kerlu. On u životu nije bio zdrav u Želji više od mjesec, otkad sam ja trener. Bilo fizički, bilo razmišljanjima. Zdrav Kerla – šta to znači?! Nadam se da ćemo ga upoznati takvog, pa ćemo vidjeti.


Iako su transferi Adilovića i Svrake označeni najlogičnijima, Osim ne isključuje mogućnost da neko treći napusti Grbavicu. Ipak, siguran je da to neće biti pomenuti Bekrić.

– Pustio bih ga za milion. Što znači da neće ići, jer niko neće dati takav novac.


Na našu konstataciju da je Bekrić, nakon sjedenja na klupi u gradskom derbiju sa Sarajevom, zaigrao bolje, Osim kratko kaže:

- Nije teško igrati bolje od nule.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija