Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:08 pm

Funk je napisao/la:
čet maj 17, 2018 3:54 pm
bianco blu je napisao/la:jel besplatan ulaz u subotu kao nagrada za navijače ili će biti nova bruka i samo 5 hiljada ljudi?
Kakva nagrada? Kakve navijace?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
mogli su ostaviti otvorene kapije, da se pozdravimo sa luzerima. Svakako imamo najskuplje karte u regionu
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:09 pm

Ima li ko da nece podrzat plave jajare u nedjelju? Iskreno?
Modus vivendi !
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:11 pm

Subotu, pardon...kakva je euforija i dan sam zaboravio.
Modus vivendi !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:11 pm

Samo jedan primjer da nisu najskuplje

Kod Hajduka, kada su igrali protiv Osijeka

Zapad 80 kuna oko 21 KM, na dan utakmice 24 KM
Istok 60 kuna oko 15 KM, na dan utakmice 18 KM
Sjever 40 kuna oko 10 KM, na dan utakmice 13 KM
Jug 40 kuna oko 10KM, na dan utakmice 13 KM
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:13 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ehWORdpMsG8
Ovako ce Miske jedan dan odustati zbog ovih nezahvalika i placenika....
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:19 pm

Osmanković i Hajdarević pozvani za u21
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:30 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/novi- ... /180516114

Nece niko prstom pomaci po ovom pitanju !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:44 pm

bianco blu je napisao/la:
čet maj 17, 2018 3:36 pm
jel besplatan ulaz u subotu kao nagrada za navijače ili će biti nova bruka i samo 5 hiljada ljudi?
Za sta da nas nagrade ?
Za 1500 ljudi na finalu kupa ili mozda za genijalne parole ili ipak za redovno paljenje 3 baklje odnosno 3 milje iz kluba hmm :?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:49 pm

20 maraka za sve tribine. Jbo vas besplatan ulaz, opet bi rekli eno ih daju besplatan ulaz da navuku raju
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 4:53 pm

I sta bi Kusturi juce da izvali onakvu glupost na presu za vracanje desetogodisnjih i clanskih, covjece predstavljas klix, jos si nas s tribine, ne brukaj se i mani se mahalskih pitanja.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 5:21 pm

cikazubo je napisao/la:I sta bi Kusturi juce da izvali onakvu glupost na presu za vracanje desetogodisnjih i clanskih, covjece predstavljas klix, jos si nas s tribine, ne brukaj se i mani se mahalskih pitanja.
To se mozda i desilo posle onog incidenta sa zastitarima na istoku kada je jedan momak priveden. Posle nisam vidjao te ljude na istoku.. Al pitanje jeste glupo i totalno nerelevantno za jucasnji press..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:24 pm

DANAN je napisao/la:
čet maj 17, 2018 9:12 am
Zaka je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:42 am
Jedna lijepa stvar koju je Miske pomenuo je otvaranje sopstvene firme za fan shop. Nadam se potpunom preuredjenju prostora i ponude. Upravo sam pročitao kako je Leicester potpisao ugovor sa adidasom koji će početi važiti od 1. juna. Od tog dana je moguće "rezervisati" dresove, ali fan shop neće raditi do 1. jula zbog novog uredjenja. Za 1. jul organizuju neki porodični dan uz otvaranje fan shopa. Mislim da bi nešto slično trebali uraditi i pred evropa ligu napraviti jak marketing preko toga i pokušati maksimalno izvući prihode preko toga, a i privući navijače ponovo na stadion za evropske utakmice.
I ko bi ti dosao na taj famili dej....
Lester svaku domacu puna stadion a u nas finale kupa 1500....ljjudi ,o mogu raditi jer imaju osjecaj pripadnosti klubu.jer vole klub i na nacin sto dolaze na tekme i kada ide i kada ne ide pokazuju privrzenost klubu.
Oni to mogu raditi,mi ne dokle kod nam je prece srati po forumu i imati misljenje na fb,a na utakmicu doci to nikako....
Cuj famili dej....
Nisam mislio da organizujemo family day to sam pomenuo, jer sam svjestan da na finale kupa dodje 1500 ljudi. Mislio sam na reorganizaciju fan shopa i marketing oko novog dresa. Ako smo mi kao navijači letargični i ako ova sezona nije bila baš uspješna ne treba posustati ni u jednom segmentu nego kroz nove načine pokušati privući i navijače, ali i popraviti prihode preko prodaje artikala.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:25 pm

pa sta ako je nas? ako se to desilo nije uredu, normalno.

hocete pitanja pa onda kuku lele, ma daj
MIRZA RASCIC
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:27 pm

Evo jedan prijedlog ovom medijskom partneru i molim nadlezne da prenesu:
Najavite se gospodinu Osimu, trazite samo pet minuta za intervju i recite mu koja ce biti pitanja, a to su:
Koliko mu klub duguje i moze li ikako dokazati?
Da li je zainteresovan da sada u ovom trenutku preuzme klupu i koji su njegovi uslovi?
Ako ne zasto ne?
To je to, sve bi svima bilo jasno!
Mislim da jedan respektabilan portal to ne bi trebao imati problema odraditi. Amar je gospodin i sigurno ce odgovoriti!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:34 pm

LARS1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 4:19 pm
Osmanković i Hajdarević pozvani za u21
Kakav je kvalitet ovaj Vego iz Goska, lijevi bek?
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:37 pm

LeBlue je napisao/la:
čet maj 17, 2018 6:34 pm
LARS1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 4:19 pm
Osmanković i Hajdarević pozvani za u21
Kakav je kvalitet ovaj Vego iz Goska, lijevi bek?
Našao si pravog fudbalskog stručnjaka pitati :D

Naleti ovdje, mislim da je neko pisao za njega, može ti opširnije napisati, ja ne upratih puno, ali mislim da je bio par puta u timu kola

viewtopic.php?f=51&t=696
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:47 pm

Brkoo je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:24 pm
sahmat je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:50 pm
ZAJKO ZEBA jedini razlog zbog kojeg trebamo da dođemo u subotu..
Da li te je bar malo sramota napisati ovako nesto? Imas li ti bar gram mozga?

:ne: svakome ko ce doci ili dolazi samo zbog zebe, adzema, misimovica, amara osima itd. :ne: onima koji glume budale i dijele se po forumima u grupe koje su za amara, senada, ovog onog. Vi ste picketine obicne a ne Zeljovci. Zeljovcima je klub uvijek na prvom mjestu dok vi nastavite da vodite svoje tzv. ratove preko tastatura, tako cete pomoci klubu vi veliki Zeljovci.

Jedini razlog zbog kojeg uvijek dolazim na Grbavicu je Zeljo, tako je bilo i tako ce uvijek i biti. Jedini interes mi je jak Zeljo, drugo nista me ne zanima. Nama su potrebni i Amar i Senad u klubu, to je svim normalnim ljudima jasno, dzaba ti povratak Amara ako ce on povesti opet Zuju za sobom ili dzaba uredjen klub kad nemas covjeka poput Amara na mjestu sefa strucnog staba koji ce krunisati u sportskom dijelu sve pozitivno sto se desava u klubu. Ako je njihov ego veci od interesa kluba nabijem ih obojcu na qrac.




EDIT BY MOD
BRKO OVAJ PUT UPOZORENJE
Prije svega @brkoo da se zahvalim na ovom vrijedjanju.. a sto se tice ovog "Dolazim zbog Želje.." ovo nije Željo, Željo kao kolektiv je zadnji put igrao na Koševu sa Odom na klupi i protiv Standard Liježa, ovo što su nas vodili fudbalski magovi kao Mulalić, Kostić, Petrović koji su napravili ovo stanje da nam kroz klub prođe po sezoni 30 igrača i nijednog omladinca ne izbace (osim Adzema za Hajdara i Šabana), ovo nije Željo.
Kad na finale kupa dođe 1500 navijača, kad na terenu hodaju igrači kad izgubi loptu i neće da barem potrči, kad imamo trenera koji nema obraza, i kojem je bitnije da još koju platu uzme.. 'ebo ti ovo. Jedino ova uprava zna šta je Željo.
A za Zebu govorim jer je gospodin i zna šta je Željo, zato što on i još par njih znaju šta znači ime FK ŽELJEZNIČAR, zato govorim da je zaslužio da svi dođemo da ga ispratimo aplauzom i koreografiju da mu napravimo, jer malo je njih da znaju šta je ŽELJO.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 6:58 pm

Kakvom vrijedjanju, jesi li ti shvatio sta si napisao? Ovo psovanje majki se ne odnosi na tebe nego sam lijepo napisao na koga se odnosi. Napisao si da je Zeba jedini razlog da dodjemo na utakmicu, to tako ruzno izgleda kad se cita. Ako dolazis samo zbog Zebe onda nisi navijac Zelje, navijac si Zebe. Na svakoj mogucoj utakmici meni je Zeljo jedini razlog sto dolazim. Ne idem zbog pojedinaca na terenu, trenera, clanova uprave nego samo zbog Zelje.

Slazem se u vezi Zebe, ispao je gospodin. Nadam se da ce mu uprava ponuditi neko mjesto u klubu, nakon sto se oprosti(skaut ili ako krene da se bavi trenerskim poslom treba da ga klub podrzi itd.)
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 7:13 pm

starigrad je napisao/la:
čet maj 17, 2018 9:24 am
ChWilla je napisao/la:
sri maj 16, 2018 10:51 pm
nije nijedan poslovni prostor prodan poslije rata, to ne. svašta jeste ali to ne.
nemoj tako, ne kvari emisiju :D

salu na stranu, ali ovo postaje tragikomicno. zauzele se busije, dvije "zaracene" strane, koje sve vise pjene braneci svoje stavove. samo je bitno popljuvati drugu stranu, ponavljajuci iste teze, iz dana u dan, da bi nam se neke stvari, zasigurno, utuvile u glavu.

citajuci, sve forume gdje se pise o Zelji, upitam se mogu li, uopste, reci da sam, danas, navijac Zelje, jer se ne uklapam u razmisljanja i stavove ogromne vecine. imam dovoljno godina i iskustva, ostvaren u zivotu, porodicno, stambeno i finansijski zbrinut, sinu pokrenuo privatni biznis (njegova putovanja na evropska gostovanja Zelje su me kostala malo bogatstvo, jer nije propustio nijedno u zadnjih 10-tak godina), stava sam da svakome sudim na osnovu POKAZANIH i DOKAZANIH djela i rezultata, a, ne, forumskih i mahalskih, zlonamjernih naklapanja, ne mogu za upravu iz 72. reci pos.eri ih, jer nisu napravili sjevernu tribinu, ne mogu za upravu iz 77. reci da nas je pokrala, pa smo zbog toga ispali iz lige, ne pisem da bih se nekome svidio, da bi mi post zavrsio u sehari, navijac sam i misketa i amara, i gradnje i rezultata.... NAVIJAC SAM ZELJE.

neka svakome sudi vrijeme, ono najbolje pokaze sta je ko ostavio iza sebe. ko zasluzi, neka i sudski odgovara, njemu na teret, cast i obraz. imamo istoriju, dugu 97 godina, koja je puna uspona i padova i koja nas je trebala nauciti da nije sve crno ili bijelo. nazalost, sticem dojam da smo losi ucenici i iz istorije izvlacimo samo ono sto nam odgovara, ostavljajuci bitne cinjenice po strani.

jbg, valjda je do mene, pa se ne mogu uklopiti. izgleda da pripadam sve ugrozenijoj, endemskoj vrsti navijaca.
:palacgore:

Mislim da tu realno i nema nekih "strana", vec su najglasniji oni koji se najmanje pitaju, pa se stice dojam da su to dvije horde, a nema 5 ljudi kada sve saberes. I Miske, I Amar, i gradnja i titula, a ni jedan od njih dvojice, ako nije dobar za Zelju.

@Brko, ljudi su nekada zbog Mese ili Papeta samo dolazili na utakmice, covjek ima pravo da samo zbog Zebe dodje. Neka...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 7:17 pm

Treba doci zbog ove trave...na kojoj posljednji put igramo :placeodsmijeha: :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija