Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 12:48 pm

i nama igraju igrači koji se nalože i bolje igraju kad igraju za ništa. tačno tako.
gradi željo boli te *****
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 12:48 pm

Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 17, 2018 12:21 pm
Valja Zebu gledati cijelu tekmu kuku :D
Bolje njega nego Vranješa i Mehremića čitavo proljeće sto smo prinuđeni gledati.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 12:51 pm

Omar500 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 12:37 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet maj 17, 2018 12:21 pm
Valja Zebu gledati cijelu tekmu kuku :D
Nije ni Zeba problem ako cijela ekipa odigra na nivou, a pitanje je hoce li. Pitari su se pravo nalozili, igraju bez pritiska. Ponoviti pristup iz derbija sa Grbavice, niposto iz prvog derbija gdje se poslije gola nismo mogli sastavit.
A koji je pritisak kod nas? Atmosferski? Evo imali su ove dvije utakmice bez pritiska pa cemo vidjeti sta ce uraditi , prvu katastrofa a drugu vidjcemo.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:35 pm

Bojkotuju li oni anamo jos uvijek Sarajevo ili ce na kratko prekinuti isti...
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:44 pm

E jos da nam presude Hebib, Krste i ona crna neznalica uz podrsku 13 Central Forcea i da odem mirno na pauzu.
Do neki dan sam mislio da su oni vece jajare i luzeri a sad se dvoumim. Podrska i broj gledalaca ce biti pokazatelj za oba kluba kakvi igraci igraju u njima i kako je to selektirano. Da li ce plave jajare ginuti ili ce odigrati alibi na x2.Ekipa bez pravila, nema sivih nijansi, ili je crno ili bijelo, kad se lomi crno jebi tmurno.Plave jajare vs Bordo cirkusanti, svi na Grbavicu.
Miske jucer objasnio.Pametnom dosta.
Zebi cu aplaudirat, ali ne moze se mjeriti s nekim igracima kao sto je moj nick recimo.Bajramski kod menstrualaca ne oprastam kao ni golove protiv nas.
Podrzimo Plave jajare u subotu.
Modus vivendi !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:50 pm

ZAJKO ZEBA jedini razlog zbog kojeg trebamo da dođemo u subotu..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:53 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri maj 16, 2018 10:00 pm
Misljenja sam da je bilo dobri tema na press i misljenja sam da je bilo nepotrebni...vidim da se raja buni sto je navodno Miske rekao da su prije stvari isle "na drugi nacin". Stvarno nema potrebe da se prave podijele
Problem je što se sve interpretira onako kako kome odgovara. Jesu prije stvari funkcionisale drugačije ali to ne znači da misli da je neko kupovao utakmice. Sve je bilo drugačije i uprava i sistematizacija i zaduženja pojedinih uposlenika itd tdi.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:03 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:44 pm
Zebi cu aplaudirat, ali ne moze se mjeriti s nekim igracima kao sto je moj nick recimo.Bajramski kod menstrualaca ne oprastam kao ni golove protiv nas.
Ne moramo imati svi isto misljenje o nekom igracu i cijeniti ga jednako, ali taj turnir i okolnosti pod kojima je on odigrao za njih su objasnjene vise puta. U normalnim okolnostima ga nikad ne bi odigrao za njih. A to sto je bio profesionalac dok je igrao za druge klubove, Boze moj. Tad je fudbalski hljeb zaradjivao u Tuzli, oni su ga postovali i cijenili, naravno da je igrao profesionalno. Zadnje kolo na Kosevu kad su pitari uzeli titulu jedini on je igrao na terenu i dao go, psovao svojim igracima sto samo stoje... I cim smo mi opet pokazali interes za njega dosao je iz Slobode ovdje. Odigrao je i sad dosta dobrih utakmica, protiv Aika njihov trener njega izdvoji iz nase ekipe, a par mjeseci poslije Zeba bez minutaze. Zbog toga mi je zao, mislim da je mogao dati vise u ovoj sezoni, ali avaj... Veliki je on Zeljovac!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:09 pm

exbabilon je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:03 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:44 pm
Zebi cu aplaudirat, ali ne moze se mjeriti s nekim igracima kao sto je moj nick recimo.Bajramski kod menstrualaca ne oprastam kao ni golove protiv nas.
Ne moramo imati svi isto misljenje o nekom igracu i cijeniti ga jednako, ali taj turnir i okolnosti pod kojima je on odigrao za njih su objasnjene vise puta. U normalnim okolnostima ga nikad ne bi odigrao za njih. A to sto je bio profesionalac dok je igrao za druge klubove, Boze moj. Tad je fudbalski hljeb zaradjivao u Tuzli, oni su ga postovali i cijenili, naravno da je igrao profesionalno. Zadnje kolo na Kosevu kad su pitari uzeli titulu jedini on je igrao na terenu i dao go, psovao svojim igracima sto samo stoje... I cim smo mi opet pokazali interes za njega dosao je iz Slobode ovdje. Odigrao je i sad dosta dobrih utakmica, protiv Aika njihov trener njega izdvoji iz nase ekipe, a par mjeseci poslije Zeba bez minutaze. Zbog toga mi je zao, mislim da je mogao dati vise u ovoj sezoni, ali avaj... Veliki je on Zeljovac!
To je Adzemovo neznanje sto ga nije iskoristio na pravi nacin.Zato i jeste za pionira/kadeta.
Modus vivendi !
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:24 pm

sahmat je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:50 pm
ZAJKO ZEBA jedini razlog zbog kojeg trebamo da dođemo u subotu..
Da li te je bar malo sramota napisati ovako nesto? Imas li ti bar gram mozga?

:ne: svakome ko ce doci ili dolazi samo zbog zebe, adzema, misimovica, amara osima itd. :ne: onima koji glume budale i dijele se po forumima u grupe koje su za amara, senada, ovog onog. Vi ste picketine obicne a ne Zeljovci. Zeljovcima je klub uvijek na prvom mjestu dok vi nastavite da vodite svoje tzv. ratove preko tastatura, tako cete pomoci klubu vi veliki Zeljovci.

Jedini razlog zbog kojeg uvijek dolazim na Grbavicu je Zeljo, tako je bilo i tako ce uvijek i biti. Jedini interes mi je jak Zeljo, drugo nista me ne zanima. Nama su potrebni i Amar i Senad u klubu, to je svim normalnim ljudima jasno, dzaba ti povratak Amara ako ce on povesti opet Zuju za sobom ili dzaba uredjen klub kad nemas covjeka poput Amara na mjestu sefa strucnog staba koji ce krunisati u sportskom dijelu sve pozitivno sto se desava u klubu. Ako je njihov ego veci od interesa kluba nabijem ih obojcu na qrac.




EDIT BY MOD
BRKO OVAJ PUT UPOZORENJE
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:28 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:09 pm
exbabilon je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:03 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:44 pm
Zebi cu aplaudirat, ali ne moze se mjeriti s nekim igracima kao sto je moj nick recimo.Bajramski kod menstrualaca ne oprastam kao ni golove protiv nas.
Ne moramo imati svi isto misljenje o nekom igracu i cijeniti ga jednako, ali taj turnir i okolnosti pod kojima je on odigrao za njih su objasnjene vise puta. U normalnim okolnostima ga nikad ne bi odigrao za njih. A to sto je bio profesionalac dok je igrao za druge klubove, Boze moj. Tad je fudbalski hljeb zaradjivao u Tuzli, oni su ga postovali i cijenili, naravno da je igrao profesionalno. Zadnje kolo na Kosevu kad su pitari uzeli titulu jedini on je igrao na terenu i dao go, psovao svojim igracima sto samo stoje... I cim smo mi opet pokazali interes za njega dosao je iz Slobode ovdje. Odigrao je i sad dosta dobrih utakmica, protiv Aika njihov trener njega izdvoji iz nase ekipe, a par mjeseci poslije Zeba bez minutaze. Zbog toga mi je zao, mislim da je mogao dati vise u ovoj sezoni, ali avaj... Veliki je on Zeljovac!
To je Adzemovo neznanje sto ga nije iskoristio na pravi nacin.Zato i jeste za pionira/kadeta.
A zaboravljate da je Zajko imao napuknuće kosti i da je probao sa njom da igra pa sebi napravio medvjeđu uslugu, nije ga Adžem sklonio tek tako. Ima Adžem drugih mahana ali sklanjanje Zajke iz ekipe nije jedna od njih, kada se tek vratio u Želju mogao je max 30 minuta igrati a nakon ozljede ni 5.
イビチャ・オシム
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:46 pm

ohladi malo brko

kako bi ova postava bila dobra

muminovic(slo)
todorovic(slo) graovac kemo mici(skenderbeu)
hajdarevic besirevic(rad)
filipovic ramovic zajmovic
lendric
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:57 pm

Trener arsene wenger
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:36 pm

jel besplatan ulaz u subotu kao nagrada za navijače ili će biti nova bruka i samo 5 hiljada ljudi?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:40 pm

conte, da to sve modifikuje u 352 :D

zeba casti ulaznicama
MIRZA RASCIC
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:54 pm

@Brko
"Zeljovcima je klub uvijek na prvom mjestu dok vi nastavite da vodite svoje tzv. ratove preko tastatura, tako cete pomoci klubu vi veliki Zeljovci.

Jedini razlog zbog kojeg uvijek dolazim na Grbavicu je Zeljo, tako je bilo i tako ce uvijek i biti. Jedini interes mi je jak Zeljo, drugo nista me ne zanima. Nama su potrebni i Amar i Senad u klubu, to je svim normalnim ljudima jasno, dzaba ti povratak Amara ako ce on povesti opet Zuju za sobom ili dzaba uredjen klub kad nemas covjeka poput Amara na mjestu sefa strucnog staba koji ce krunisati u sportskom dijelu sve pozitivno sto se desava u klubu. Ako je njihov ego veci od interesa kluba nabijem ih obojcu na qrac."

Tačno tako Brkooo
 
Avatar
Funk
Postovi: 82
Pridružen/a: pon apr 18, 2016 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:54 pm

bianco blu je napisao/la:jel besplatan ulaz u subotu kao nagrada za navijače ili će biti nova bruka i samo 5 hiljada ljudi?
Kakva nagrada? Kakve navijace?

Sent from my XT1650 using Tapatalk

 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:55 pm

Ma kakav Lendric, vidjet s Dinamom da nam posude Hodzica do kraja iduce sezone. 8-)
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:59 pm

da smo mi to što govorimo da jesmo, svaki dobar biznismen bi mogao biti senad i svaki dobar trener bi mogao biti amar. ali ti nas moraš bukvalno prevariti da nam napraviš dobro. i zato što ti treba koža k'o oklop od tenka i živci k'o brodsko uže. to je jedini razlog zašto npr. oda nije kao amar. a adžem bar kao oda. zato za cijeli period poslije rata imamo samo jednog čovjeka koji je kontinuirano pravio sportski uspjeh i samo jednog čovjeka koji pravi infrastrukturu uz regularno poslovanje kluba.
Zadnja izmjena: ChWilla, dana/u čet maj 17, 2018 3:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 3:59 pm

Amidza je napisao/la:
čet maj 17, 2018 3:55 pm
Ma kakav Lendric, vidjet s Dinamom da nam posude Hodzica do kraja iduce sezone. 8-)
bravo...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija