Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 12:51 am

Ajzea je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:13 pm
teteac8684 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:10 pm
Ajzea je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:05 pm
Tako bi i ja rekao da je bilo ko drugi u pitanju, ali posto je Amar Osim, treba pronaci model prema kojem bi se dug vratio.
U pravu je i Larss, kada bi pokusali na nacin na koji sam ja spomenuo, sami doprinosi bi bilo daleko veci, pa bi onda klub ko zna koliko novca bacio i na to.

Nekako mi je najbezbolnije rjesenje da Senad vrati Amaru dug iz svog dzepa, ali nema ni volje ni zelje ocigledno.
Tako je kolega :rofl: :rofl:
Ne treba se smijati kolega. Ovo je gnusno sta Senad radi. Mjesto da pokaze koliko mu je stalo do kluba i iz svog dzepa vrati tudji dug od pisljivih pola miliona, on nasao da ciganise.
Poceo mi se gaditi.
:rofl:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:04 am

kAtzie je napisao/la:
čet maj 17, 2018 12:07 am
Daris_ je napisao/la:
sri maj 16, 2018 11:57 pm
Sta treba da se poklopi da budemo nositelji u Evropi? Vidim pisalo se nesto o tome ovdje,ali jbg nisam upratio konkretno jer nisam ulazio par dana,a vi se fino raspisali bgm ..pa nmg da nadjem te postove..:D
Brisi druze komentar, lansirace te Lars na Mars :D
hahahaha..a sta cu nisam vidio od silnih postova..pa da bar pratim te neke druge klubove i kombinacije..kad su se vec nasi oprostili od prvenstva davno :D :P
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:20 am

damirfile je napisao/la:
sri maj 16, 2018 11:19 pm
Neko je pisao da je sve dogovoreno i da će burek biti vraćen u gabarite stadiona uskoro.
Samo se gavranu vjeruje na ovoj temi :kafa:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:39 am

Sve je danas objasnjeno, ako je i trebalo nekome nesto objasnjavati. Nismo ni svjesni koliko bogatstvo i potencijal imamo u klubu. Izmisljanje sukoba na relaciji Misimovic - Amar, ima jednu jedinu svrhu, a to je da se ova Uprava smijeni prije nego se vidi ko je kriv za stetu nanesenu klubu, kao npr. da li je na racune Zeljeznicara legao sav novac od utakmice sa Newcastle-om, ili od Bekricevog transfera u Kazakhstan. Nadam se da ce sve biti objelodanjeno.

Amar mora dobiti svoj novac, ali to mora biti uradjeno legalnim modusom, jer niko ne zeli da krsi zakon. Pa mi kao navijaci Zeljeznicara se ne bismo trebali sloziti sa krsenjem zakona. Sve treba naplatiti i tako ce i biti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:43 am

Meni kao navijacu je skoro pa svejedno jel problem izmedju Amara i kluba ili bilo koga iz kluba dug, nacin poslovanja, boja zidova u plavom salonu ili se licno ne mogu. Mene tu zanima hoce li Amar biti na klupi dok je ova uprava tu, a cini mi se da to jos uvijek nije realna opcija i zbog toga mi je krivo. Godine prolaze, a Zeljo ispasta.
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:51 am

Daris_ je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:04 am
kAtzie je napisao/la:
čet maj 17, 2018 12:07 am
Daris_ je napisao/la:
sri maj 16, 2018 11:57 pm
Sta treba da se poklopi da budemo nositelji u Evropi? Vidim pisalo se nesto o tome ovdje,ali jbg nisam upratio konkretno jer nisam ulazio par dana,a vi se fino raspisali bgm ..pa nmg da nadjem te postove..:D
Brisi druze komentar, lansirace te Lars na Mars :D
hahahaha..a sta cu nisam vidio od silnih postova..pa da bar pratim te neke druge klubove i kombinacije..kad su se vec nasi oprostili od prvenstva davno :D :P
Nema frke prijatelju. Da ti nesto kazem, u personalnom iskustvu, ako te ista zanima u vezi Zeljeznicara, samo prelistaj postove od @jovana i @Larsa. Vecina postova moze biti ironicna ali tu je dosta podataka.

Zivio :palacgore:
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 1:55 am

E moj forume šta dočeka da me hvale ljudi :D
 
Avatar
kAtzie
Postovi: 177
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 7:59 pm
Lokacija: London, Ontario
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:12 am

LARS1921 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 1:55 am
E moj forume šta dočeka da me hvale ljudi :D
Koliko god ironičan bio Larse druže, da nije tebe i tvojih podataka i video zapisa, ja ni u pola ne bih bio upućen u dešavanja što se tiče Želje. Tebi je Željo u srcu, i to se baš vidi.
Tamo su slike djetinjstva moga, tamo je sve sto je moje.
 
Vipla1921
Postovi: 350
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 10:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:27 am

Recimo ovako ne sumnjam u upravu, znam za mutne radnje koje nisu htjeli da obave s Krupom.. Znam za problem sa Amarom i znam da sad nece na nasu klupu sigurno.. Ali znam jos jedno da Adzemu mora biti taraba, da moraju oformiti jaci tim ljudi u strucnom stabu i da moraju konacno psihologa zaposliti kod nas.. Sa ovim nasim "igracima" koji koriste sivu masu rijetko, samo psiholog moze pomoci.. Moraju naci strucnjaka koji nece biti prepotentan poput Ade i koji ce biti strucan i zreo za razliku od naseg sadasnjeg trenera.. I opet koliko ste hvalili novinare ja pomislio da su sve fino ispitali Misketa, a ono samo malo bolje nego inace.. Niko o kampu da prozbori, nista..

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Na jugu stojimo, zastave vijemo, barjake dižemo i baklje palimo..
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:42 am

Jedna lijepa stvar koju je Miske pomenuo je otvaranje sopstvene firme za fan shop. Nadam se potpunom preuredjenju prostora i ponude. Upravo sam pročitao kako je Leicester potpisao ugovor sa adidasom koji će početi važiti od 1. juna. Od tog dana je moguće "rezervisati" dresove, ali fan shop neće raditi do 1. jula zbog novog uredjenja. Za 1. jul organizuju neki porodični dan uz otvaranje fan shopa. Mislim da bi nešto slično trebali uraditi i pred evropa ligu napraviti jak marketing preko toga i pokušati maksimalno izvući prihode preko toga, a i privući navijače ponovo na stadion za evropske utakmice.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 2:54 am

Evo i na nekim vecim nivoima javno se priznaje bojkot trenera. Honda - Vaha.
Zamislite kako je kod nas uz dusebriznike koji Petrovica zovu da mu kazu da ce klub propast.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 7:21 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:54 am
Evo i na nekim vecim nivoima javno se priznaje bojkot trenera. Honda - Vaha.
Zamislite kako je kod nas uz dusebriznike koji Petrovica zovu da mu kazu da ce klub propast.
Oni vole Želju...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 7:47 am

Neki ocito shvataju moje stavove pogresno. Da budem jasan.

- Ja sam za zakonito poslovanje i transparentnost.

- da se svim duznicima isplati njihovo u skladu sa zakonom

- da svi koji su nezakonito radili budu procesuirani

- da Amar bude sss, ako zeli, a ako ne želi da to jasno i glasno kaže

Ukoliko u buducnosti bude spoznaja (dokaza) da je i ova Uprava na celu sa Misimovicem radila protuzakonito, pisacu da se isti procesuiraju.

Valjda sam bio jasan.



Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk


Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 7:54 am

avlami97 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 7:47 am
Neki ocito shvataju moje stavove pogresno. Da budem jasan.

- Ja sam za zakonito poslovanje i transparentnost.

- da se svim duznicima isplati njihovo u skladu sa zakonom

- da svi koji su nezakonito radili budu procesuirani

- da Amar bude sss, ako zeli, a ako ne želi da to jasno i glasno kaže

Ukoliko u buducnosti bude spoznaja (dokaza) da je i ova Uprava na celu sa Misimovicem radila protuzakonito, pisacu da se isti procesuiraju.

Valjda sam bio jasan.



Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
:palacgore:

Upravo tako. Sve ostale opcije gdje mi kupujemo, gdje jedan čovjek mijenja sistem, gdje Željo isplaćuje van zakona stvari - ne dolaze u obzir.
 
alombardo
Postovi: 985
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:10 am

Tek pogledah kompletan snimak. SVAKA ČAST G. MISIMOVIĆU
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:12 am

Zaka je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:42 am
Jedna lijepa stvar koju je Miske pomenuo je otvaranje sopstvene firme za fan shop. Nadam se potpunom preuredjenju prostora i ponude. Upravo sam pročitao kako je Leicester potpisao ugovor sa adidasom koji će početi važiti od 1. juna. Od tog dana je moguće "rezervisati" dresove, ali fan shop neće raditi do 1. jula zbog novog uredjenja. Za 1. jul organizuju neki porodični dan uz otvaranje fan shopa. Mislim da bi nešto slično trebali uraditi i pred evropa ligu napraviti jak marketing preko toga i pokušati maksimalno izvući prihode preko toga, a i privući navijače ponovo na stadion za evropske utakmice.
I ko bi ti dosao na taj famili dej....
Lester svaku domacu puna stadion a u nas finale kupa 1500....ljjudi ,o mogu raditi jer imaju osjecaj pripadnosti klubu.jer vole klub i na nacin sto dolaze na tekme i kada ide i kada ne ide pokazuju privrzenost klubu.
Oni to mogu raditi,mi ne dokle kod nam je prece srati po forumu i imati misljenje na fb,a na utakmicu doci to nikako....
Cuj famili dej....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:14 am

Zaka je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:42 am
Jedna lijepa stvar koju je Miske pomenuo je otvaranje sopstvene firme za fan shop. Nadam se potpunom preuredjenju prostora i ponude. Upravo sam pročitao kako je Leicester potpisao ugovor sa adidasom koji će početi važiti od 1. juna. Od tog dana je moguće "rezervisati" dresove, ali fan shop neće raditi do 1. jula zbog novog uredjenja. Za 1. jul organizuju neki porodični dan uz otvaranje fan shopa. Mislim da bi nešto slično trebali uraditi i pred evropa ligu napraviti jak marketing preko toga i pokušati maksimalno izvući prihode preko toga, a i privući navijače ponovo na stadion za evropske utakmice.
Kad smo već kod ovog pitanja, ima li ikakvih informacija o novom dobavljaču opreme. Koliko znam, ugovor sa Diadorom ističe. Hoće li tu biti nekih novosti?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:16 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:54 am
Evo i na nekim vecim nivoima javno se priznaje bojkot trenera. Honda - Vaha.
Zamislite kako je kod nas uz dusebriznike koji Petrovica zovu da mu kazu da ce klub propast.
hajd' što je veća sredina. ali što je japan u pitanju... :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:22 am

Hare79 je napisao/la:
čet maj 17, 2018 9:14 am
Zaka je napisao/la:
čet maj 17, 2018 2:42 am
Jedna lijepa stvar koju je Miske pomenuo je otvaranje sopstvene firme za fan shop. Nadam se potpunom preuredjenju prostora i ponude. Upravo sam pročitao kako je Leicester potpisao ugovor sa adidasom koji će početi važiti od 1. juna. Od tog dana je moguće "rezervisati" dresove, ali fan shop neće raditi do 1. jula zbog novog uredjenja. Za 1. jul organizuju neki porodični dan uz otvaranje fan shopa. Mislim da bi nešto slično trebali uraditi i pred evropa ligu napraviti jak marketing preko toga i pokušati maksimalno izvući prihode preko toga, a i privući navijače ponovo na stadion za evropske utakmice.
Kad smo već kod ovog pitanja, ima li ikakvih informacija o novom dobavljaču opreme. Koliko znam, ugovor sa Diadorom ističe. Hoće li tu biti nekih novosti?
Mora da si prespavao cijeli jucerasnji dan. Dobili smo novog dobavljaca opreme, to je tacno a necemo ti reci kojeg. ;)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 17, 2018 9:25 am

ja sam za tu emisiju boro elčić :D
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija