Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri maj 16, 2018 6:59 pm
Dobro je pito liga..
Đe su nam crnci yebeš ove bijele kapitalce :D
Baš vala. Njih možeš dovest' sepet, od 20 nek' dvojica valjaju, napravio si odličan posao. Gdje ono biješe, Modriča, Derventa kad su doveli autobus Afrikanaca na probu? Pa mi možemo onda kompoziciju željezničku napuniti. :D
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:06 pm

exbabilon je napisao/la:
sri maj 16, 2018 6:45 pm
Treba Zebu ispratit kako dolikuje. Zbog njega dolazim u subotu.
Hoces li dolaziti kad ode Zeba?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:14 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri maj 16, 2018 5:49 pm
Kad se vec ekipa ne rotira, sto bi se dres rotirao :D

Dres koji dobiva se ne mijenja. :kafa:
Barem dresove rotiramo :D
Kada su se predstavili dresovi za ovu sezonu, odmah su mi se svidjele sve tri varijante. Medjutim, imao sam neka druga ocekivanja, mislio sam da ce prvi dres biti tamnoplavi, bijeli gostujuci, a plavo-bijeli Zubandan edition dres sa kojim bi igrali u derbiju i eventualno jos neku utakmicu. Medjutim, najcesce smo igrali sa ovim posljednjim koji mi se i ne dopada pretjerano, osim sto ima tu strasnu simoliku.

Sto se dresova za sljedecu sezonu tice, neka bude na fazon New Balance dresa od Porta, na pruge. Cak ne moraju ni nuzno pruge, ali neka bude prava nijansa plave boje.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:21 pm

kako izmiksati sastav za derbi, al najvise bih volio vidjeti ove neke omladince u prvoj. ako je ikako moguce
MIRZA RASCIC
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:22 pm

ISB87 je napisao/la:pa nista, onda jedan na fazon ovog kao kod lokomotive najkovog, drugi na fazon evertonovog sa ovom kragnom a treci nek bude crn sa nekim neobicnim dizajnom.

doduse jel imamo pravo poslati dizajn kakav zelimo? :D
Ako sam dobro razumio Misimovic je rekao da je dizajn vec spreman/rijesen. Nek me neko podsjeti sta je rekao ako se sjeca slika
 
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:24 pm

BlwD je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:22 pm
ISB87 je napisao/la:pa nista, onda jedan na fazon ovog kao kod lokomotive najkovog, drugi na fazon evertonovog sa ovom kragnom a treci nek bude crn sa nekim neobicnim dizajnom.

doduse jel imamo pravo poslati dizajn kakav zelimo? :D
Ako sam dobro razumio Misimovic je rekao da je dizajn vec spreman/rijesen. Nek me neko podsjeti sta je rekao ako se sjeca slika
https://fkzeljeznicar.ba/foto-video-kon ... ica/32032/

Pred kraj pressice
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:27 pm

Ko je onaj novinar sto zavija ko Combe: Senadeee
Gledam i ne mogu da vjerujem :placeodsmijeha: Sine dragi, gdje ti je kultura, bonton neki, nije ti ovo korida, pa da se onako obracas nekome.

Moram pohvaliti Ligatu, uglavnom je dobra pitanja postavio, bas sam se iznenadio, da izbije onu dozu seljakluka koju posjeduje bio bi dobar novinar. Dobar je bio i novinar tvsa fina pitanja je i on postavio.

Uglavnom Miske je dao odgovor na sva pitanja. Nije blatio i omalovazavao Amara kao sto pojedinci na npr. klixu pisu. Nije "a" rekao protiv Amara. Na pocetku spomenuo da su Amar i Siljak najzasluzniji sto je usao u klub jer su mu otvorili knjige kluba i pokazali stvarno stanje u tom momentu. Amar ce vjerovatno svoj novac dobiti ali na legalan nacin, makar to znacilo i preko suda, jer drugacije ne bi bilo legalno i po zakonu. Kad je Misimovic spomenuo da su mu nudili nesto, mislio je na finalistu kupa jer je javna tajna da su nam nudili bodove u prvenstvu, novac i sta sve ne, za trofej kupa. Tesko je to dokazati kad nisi ocekivao da ce ti predsjednik jednog malog i do tog momenta "simpaticnog" kluba u neformalnom razgovoru ponuditi tako nesto. Pa Bandovic snimio lika kako mu nudi mito i sta je bilo, nista, pojeo vuk magarca. Husic direktno prozvao Selimovica jer nije ispostovao neki njihov dogovor, i sta je bilo, malo se zatalasalo i kasnije nista, svi se usutili.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:30 pm

mamba21 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:06 pm
exbabilon je napisao/la:
sri maj 16, 2018 6:45 pm
Treba Zebu ispratit kako dolikuje. Zbog njega dolazim u subotu.
Hoces li dolaziti kad ode Zeba?
Samo ako udjemo u grupnu fazu EL.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:40 pm

Ja ne znam sto ali meni da Miske i Amar na kafu kući dodju i kazu "Alex necemo raditi u isto vrijeme u FK Zeljeznicaru" ja bih opet vjerovao i nadao se da hoce. Hahah
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:48 pm

Danas Misimovic rekao (izmeđuostalog) "Da tim treba da bude 20% jaci od konkurencije za narednu sezonu ali to ce biti moguce ako buđet dozvoli".
Sta mislite treba li ovo da nas zabrine za narednu sezonu.

Ovo samo implicira da je vrlo bitno da prođemo prvo predkolo EU, pare od ulaznica, tv prava, naravno uz postojece i mozda neke nove sponzore. Ali mislim da je pod moranje proci prvo predkolo sto realno i mozemo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:49 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:40 pm
Ja ne znam sto ali meni da Miske i Amar na kafu kući dodju i kazu "Alex necemo raditi u isto vrijeme u FK Zeljeznicaru" ja bih opet vjerovao i nadao se da hoce. Hahah
Ma pusti to...Nego nam reci kakav si ti?Oporavi li se od udara?Pises li od kuce ili iz bolnice? :D :D
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 7:55 pm

Pregledao sam sad cijelu presicu. Kome nije jasno kako skoro sve stvari u i oko kluba stoje, taj baš i nije....
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 8:05 pm

Nadam se da necemo imati problema zbog recenice da su nam nudjene nemoralne stvari, mislim od UEFE, savez ionako ucestvuje.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 8:08 pm

Treba raja u subotu doći i radi kapitena da ga ispratimo na odgovarajući način, ipak je puno dao našem Želji. Zajko Zeba jedan je od nas !!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 8:11 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:49 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:40 pm
Ja ne znam sto ali meni da Miske i Amar na kafu kući dodju i kazu "Alex necemo raditi u isto vrijeme u FK Zeljeznicaru" ja bih opet vjerovao i nadao se da hoce. Hahah
Ma pusti to...Nego nam reci kakav si ti?Oporavi li se od udara?Pises li od kuce ili iz bolnice? :D :D
Ma dobro je, jos sam na ispitivanjima, sestrice oko mene skacu ne zalim se :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 8:17 pm

Brkoo je napisao/la:
sri maj 16, 2018 7:27 pm
Ko je onaj novinar sto zavija ko Combe: Senadeee
Gledam i ne mogu da vjerujem :placeodsmijeha: Sine dragi, gdje ti je kultura, bonton neki, nije ti ovo korida, pa da se onako obracas nekome.

Moram pohvaliti Ligatu, uglavnom je dobra pitanja postavio, bas sam se iznenadio, da izbije onu dozu seljakluka koju posjeduje bio bi dobar novinar. Dobar je bio i novinar tvsa fina pitanja je i on postavio.

Uglavnom Miske je dao odgovor na sva pitanja. Nije blatio i omalovazavao Amara kao sto pojedinci na npr. klixu pisu. Nije "a" rekao protiv Amara. Na pocetku spomenuo da su Amar i Siljak najzasluzniji sto je usao u klub jer su mu otvorili knjige kluba i pokazali stvarno stanje u tom momentu. Amar ce vjerovatno svoj novac dobiti ali na legalan nacin, makar to znacilo i preko suda, jer drugacije ne bi bilo legalno i po zakonu. Kad je Misimovic spomenuo da su mu nudili nesto, mislio je na finalistu kupa jer je javna tajna da su nam nudili bodove u prvenstvu, novac i sta sve ne, za trofej kupa. Tesko je to dokazati kad nisi ocekivao da ce ti predsjednik jednog malog i do tog momenta "simpaticnog" kluba u neformalnom razgovoru ponuditi tako nesto. Pa Bandovic snimio lika kako mu nudi mito i sta je bilo, nista, pojeo vuk magarca. Husic direktno prozvao Selimovica jer nije ispostovao neki njihov dogovor, i sta je bilo, malo se zatalasalo i kasnije nista, svi se usutili.
Onaj iz TVSA sasvim dobra i na mjestu dva pitanja postavio, vezano za angazovanje igraca iz nizih liga, i da li nam iz opcine koce zavrsetak poslovnih prostora. Dva mozda najrelevantnija pitanja za prosperitet kluba u narednom periodu.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 9:11 pm

Izgleda da je Zakaric novi igrac Olimpije.sta mislite ko je odealna zamjena za njega ??Peco?ili gurati Zerica
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 9:48 pm

Zaboravih napisati danas, Misketov govor je uzivo pratilo svih sat vremena vise od 1000 ljudi u svakom trenutku. Tu su navijaci, jos uvijek je Zeljo brend, prati se, gleda se, cita se... Mora se naci nacin da se ljudi vrate na stadion, potencijal je ogroman.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 9:49 pm

raja ce doci, ovi drugi nece

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija