Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:40 pm

MATORI je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:36 pm
LARS1921 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:32 pm
MATORI je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:31 pm


Lars BOLAN, to može oprostiti poreska uprava FBiH, a ona naravno NEĆE j.ebo ga ti.
**** ga ti, il me zajebavas il ne kontas :D

ne govorim da se oproste doprinosi nego da Amar oprostio dio duga i da ukupno sa doprinosima izađe koliko se duguje njemu
Lars !
Po TVOJOJ računici to bi izgledalo ovako:
npr Amar posudio 400.000 KM keša.
Obaveze prema državi 280.000 KM, koje odbiješ od Amarovog potraživanja, tj njemu isplatiš 400.000 - 280.000 = 120.000 KM.
Bili TI na Amarovom mjestu to prihvatio?
Ja kažem koja je jedna od mogućnosti, ali ni to nisi dobro izračunao.

Recimo dug 400 hiljada. 235300KM kroz plate i 70% je 164710KM, ostane mu cenera za kafe :D
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:41 pm

Vi od niza drugih radosnih informacija, raspravljate se o dugu, gdje ste jako povrsno upuceni.
Ko to zna o kolkim ciframa se barata a ako ste dobro slusali, Miske je rekao da takodjer imaju i potrazivanja prema Osimu, nit se zna koliki je “dug” prema Osimu nit kolika potrazivanja.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:43 pm

Za sve ti hvala ZZ
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:44 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:38 pm
Misimovic je renovirao pomocni teren...drenaza, trava, odvodi...sopstvenom lovom. Cifra nije mala. Potom je davao novac za uredjenje zapada, sjevera istoka, stolice....Cifra nije mala. Par godina vodi Klub, a prije toga bio konsultant i to sve besplatno, kao i sada. Senad je uvalio svoje love u Zelju, sigurno kao i Amar koliko je posudio. Amar nikada nije radio besplatno. Pa ovi sto zagovaraju da to Senad plati iz svog dzepa, neka Amar oprosti dug i bar u tom novcanom doprinosu prema Želji bude na nivou Misimovića.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Amar nije radio besplatno? Amar je 400.000 posudio Zelji i trenutno ne postoji nacin da se dug vrati. Ostane li tako, a kako je krenulo hoce jer Amar nema nikakvog dokaza, ispade da ga je posao u Zelji u crno zavio.

Naravno da se treba smijati ovima sto bi dug Zelje vracali iz Senadovog dzepa, kao i ovima sto bi da se novac vrati Amaru bez ikakvog osnova cime bi Senad i co. jos i robije zaglavili ali mozda je klub opstao zbog Amarovog novca.
Ako neki pisu da su ovi ljudi spasili klub da se ne stavi katanac, zapita li se neko cega nas je tek onda spasilo tih 400.000KM?
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:45 pm

@Lars,

Haj' ti meni pozajmi 4.000 KM, ja ti vraćam ne poslije četiri godine - nego poslije četiri DANA 2.350 KM.
Ja ti se zahvalim na pozajmici javno u kojim hoćeš novinama.
More li?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:45 pm

https://fkzeljeznicar.ba/majstor-na-ter ... ebe/32036/

Zajko Zeba!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

I onda vidis debila Bekrica koji je mogao napraviti transfer time donijeti nama pare, sebi a nakon toga raditi u klubu. On na sve to, dva puta izigrava upravu i zatvara guzicom vrata.
Vjerujem da mu je zao kao sto je Stani vec sada zao i kaje se sto je otisao u Zrinjski.
Ili ce cekati da dodju "njihovi" u klub, koji su ih tako nasavjetovali.
 
Avatar
igla
Postovi: 3644
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:46 pm

Vidim Amarov pravni tim je ovdje.
Ljudi dragi, eto Senadu nije naumpalo to sve što vi predlažete.

Suština je da Željo Amaru pare na taj način dati ne može, nije pijaca. Način za to je da Amar to dokaže na sudu, a klub će braniti interese kluba, a ne Amara. Mislim da ovaj dio neko ne shvata.

Na isti način smo ostali dužni mnogim fudbalerima iz tog perioda, i to se zna ko i šta, pa su i svi ostali popušili foru. Ko je zajebao Selimovića i ostale? Tad je to bilo simpatično i mangupski.

Uostalom, malo pročitajte kompletan odgovor oko Amara, ali nemojte ga čitati bezmudaški, pa uvijek uzimati onako kako odgovara. Mislim na dio oko funkcionisanja kluba, sistema i stvarima mimo terena. I tu dajem punu podršku Senadu i uvijek ću se protiviti vama koji pričate drugačije. Pošteno i transparentno ili nikako.
Željo ima ime, ima tradiciju, ima ponos, ne treba nam to da grad priča kako je Pehilju prešla preko noge, zašto je pucao prvi penal...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:47 pm

pa za sta je radio ako je on morao posudjivati pare?
najgori su mi ovi sto pokusavaju ocrnit jednu da bi kao istakli drugu stranu. mani se te price zivota ti


cestitke novinarima na pitanjima, malo mahalski al mangupski. to je to, ovakva svaka nek bude.
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:47 pm

MATORI je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:45 pm
@Lars,

Haj' ti meni pozajmi 4.000 KM, ja ti vraćam ne poslije četiri godine - nego poslije četiri DANA 2.350 KM.
Ja ti se zahvalim na pozajmici javno u kojim hoćeš novinama.
More li?
Jesam ja rekao da treba ili mora oprostiti dug? Samo sam naveo jedan od načina
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 3:52 pm

Oće li ZZ moći održati govor ko Totti :D ?
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
santakuruz
Postovi: 396
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:00 pm

MATORI je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:32 pm
MATORI je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:31 pm
Lars BOLAN, to može oprostiti poreska uprava FBiH, a ona naravno NEĆE j.ebo ga ti.
**** ga ti, il me zajebavas il ne kontas :D

ne govorim da se oproste doprinosi nego da Amar oprostio dio duga i da ukupno sa doprinosima izađe koliko se duguje njemu
Lars !
Po TVOJOJ računici to bi izgledalo ovako:
npr Amar posudio 400.000 KM keša.
Obaveze prema državi 280.000 KM, koje odbiješ od Amarovog potraživanja, tj njemu isplatiš 400.000 - 280.000 = 120.000 KM.
Bili TI na Amarovom mjestu to prihvatio?
Nisam siguran da su doprinosi u ovom slucaju 70%. Nije u pitanju plata Amaru koju mu nismo isplatili nego je rijec o pozajmici. U tom slucaju se placa porez, vjerovatno oko 10%. Naravno da bi to sve bilo zakonski ispravno, moras imati neki osnov za tu isplatu. Ako nemas ugovor o pozajmici, isplata tog iznosa je vec krivicno djelo pronevjere i u tom slucaju je jedini nacin Amarova tuzba, sud ako presudi u njegovu korist klub ima osnov i obavezu da mu to isplati.


Sent from my SM-J730GM using Tapatalk

 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:03 pm

Samo mi nije jasno zasto bi Senad iz svog djepa dao pare Amaru pa da je marka duga.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:05 pm

avlami97 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 3:38 pm
Misimovic je renovirao pomocni teren...drenaza, trava, odvodi...sopstvenom lovom. Cifra nije mala. Potom je davao novac za uredjenje zapada, sjevera istoka, stolice....Cifra nije mala. Par godina vodi Klub, a prije toga bio konsultant i to sve besplatno, kao i sada. Senad je uvalio svoje love u Zelju, sigurno kao i Amar koliko je posudio. Amar nikada nije radio besplatno. Pa ovi sto zagovaraju da to Senad plati iz svog dzepa, neka Amar oprosti dug i bar u tom novcanom doprinosu prema Želji bude na nivou Misimovića.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Sad će pojedinci reći da pljuješ Amara i pitati gdje su titule za vrijeme Misketa. Amara poštujem kao našeg najtrofejnijeg trenera i volio bih da opet to bude, ali nikada više po nekim nezakonitim modelima ili tim vrstama davanja para. Trebao bi se naći neki način da mu se vrati dio novca, ali trebao bi i on kao pravi Željovac da oprosti ovaj dio koji @Lars pominje. Pojedincima opet je vrijednije tih 400 hiljada maraka koje je Amar posudio, jer je takvo stanje u klubu bilo i traži te pare nazad, nego pare koje je Misimović faktički poklonio i uložio u Želju za njegovu budućnost. Postavljen je način rada i on se mora poštovati i bez Misimovića, jer to je ono što predstavlja Želju i svako ko želi da bude u Želji treba da bude svjestan da je samo takav način rada održiv. Održivost kluba je puno bitniji od jedne ili dvije titule, ne mislim da bi se klup raspao, ali bi sigurno bio na mnogo nižim granama.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:14 pm

Ne prave loše dresove Umbro, evo par novijih. A vidim i da je dosta ekipa odabralo njih za nove dresove, npr CSKA i Schalke od nove sezone
Spoiler:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:19 pm

hoću pruge
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:22 pm

Meni su dresovi od Evertona super.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:23 pm

nek nam konacno naprave dresove da valjaju.
nek jedan bude crni sa plavim :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:25 pm

LARS1921 je napisao/la:
sri maj 16, 2018 4:14 pm
Ne prave loše dresove Umbro, evo par novijih. A vidim i da je dosta ekipa odabralo njih za nove dresove, npr CSKA i Schalke od nove sezone
Spoiler:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Imaju lijep dizajn na dosta dresova, a ne sumnjam da je kvalitet i isporuka odlična. Mislim da su oni nivo više u odnosu na Diadoru i da je to još jedan dobar korak za poboljšanjem ponude dresova i ostalih artikala u našem fan shopu. Isto tako čini mi se da je Miske rekao da su dresovi već dizajnirani, pa mislim da su nam na neki način prilagodjeni bar ona domaća verzija.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:26 pm

nookey je napisao/la:
sri maj 16, 2018 4:19 pm
hoću pruge

Nek nam BlwD opet odradi :D

slika

slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 16, 2018 4:26 pm

Kako pise na SC kao njih je uzeo Nike. Sad sta to znaci i koliko, ja ne znam, al sigurno su bolji od Diadore.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija