Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 11, 2018 11:06 pm

Al fakt bice velika steta ako se Miske i Amar ne dogovore
Uz ovakve uslove kakve je obezbjedila ova Uprava i kakvi ce tek biti (sigurno najbolji u drzavi a medju boljim i u regionu) i trenera koji ovu ligu ima u malom prstu uz sve ostale kvalitete i harizmu kakvu ima..mislim da bi zakucali ovu ligu a vjerovatno bi, kako i Amar maloprije rece, za par godina zivjeli i "evropski san".

Znam mnogi kazu: opet ti niko ne garantuje titule..zayebite tu pricu, uz ovakvu upravu i ovakvog trenera ja bi bio ubjedjen u titulu(E)

Opet kazem velika prilika, mozda godina o kojoj bi se godinama pricalo
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
Gola
Postovi: 474
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 11, 2018 11:08 pm

Lose se osjecam kad prizivam Amara jer nije Amar veci od Zelje i bice Zelje bez Amara, ali je ocigledno taj Amar najlaksi put ka Evropi.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 12:52 am

Goran Sablic je najvjerovatnije nas novi trener
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:05 am

Nadam se da nije jer mi ima sve preduslove da bude Slavko/Adzem VOL 2.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:20 am

čuj Sablić ccccc, bolje da su Adžema ostavili
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:26 am

Sablic vjerovatno vise zna od Adzema, pri tom mlad. Ako me pitas na kom bi gradio kontinuitet, onda bi izabrao Sablica.
Imat ce u Zelji bolje mogucnosti nego u Sirokom.
Ali postoji onaj problem svlacionice, pritiska i tako te stvari sto pojedu nase trenere. A on se cini neko ko bi mogao biti pojeden, mada ne mora znaciti, mozda uspostavi autoritet, mozda uprava zajedno s njim to uradi, ima vise nacina.

Vidjet cemo sta nam buducnost donosi, ali on ima potencijal, znanje, nije neko novi ko se uci na nasem klubu, igrao je odlicno kvalifikacije u Evropi, klub mu nudi vece potencijale nego Siroki...
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:28 am

Kakav je Amar gospodin i kakvo znanje ima milina ga slušati jer nema onih standarsnih fraza i ubleha bas je specifičan bukvalno. I jos sto mi sad izgleda mladje nego prije par godina dok je imao dugu kosu
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:32 am

fcz je napisao/la:
sub maj 12, 2018 1:05 am
Nadam se da nije jer mi ima sve preduslove da bude Slavko/Adzem VOL 2.
Ne bih se slozio u širokom je pokazao da nije jednolican trener, da nema šablona, da zna nadmudriti suparnika i jos bitnije iznenaditi pogotovo sto u sirokom nije imao neku ekipu, a i najbolji su mu se cesto povrijedjivali. Ne kazem da bi nam donio aman zaman nesto ali djeluje da ina lucidnosti i drskosti. Moje mišljenje je prvo da Adzem nema mjesta za sefa, drugo da sa Amarom niko ne moze u istu rečenicu jer mu niko nije ni do članaka od ovdašnjih trenera, a trece ako vev nije Amar meni je Sablic fina opcija s obzirom na ono sto se ima u ponudi
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:54 am

Nećemo zaboraviti da ga je Adžem tri puta naguzio i to dva puta u Lištici i jednom na Grbavici. Iskreno volio bih ako bude izmedju njih dvojce, prije Admir. Sablić ne zna gdje dolazi, da ovo nije selo od 2k ljudi, nego najveći grad u BiH. Sinoć je i Zeba govorio o pritisku u ostalim klubovima i ovdje, iskreno nisam za Sablića, simpatičan je ali mu nešto fali..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 1:59 am

Pa i u Sirokom moze biti pritisak. Nije to Radnik ili Krupa. Kad su ove utakmice protiv vodecih ekipa bude pun stadion. Siroki samo jednom nije igrao Evropu. Normalno ne moze se porediti sa nama, ali ipak nije to kao Radnik ili Krupa sto se tice ocekivanja.
 
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 2:08 am

Ne znam šta da mislim o Sabliću..ali treba reći...Široki možda jeste selo..ali Split siguno nije..čovjek je igrao za Hajduk..bar tamo pritiska ne fali..jeste izgubio tri puta od nas...ali nas je i dvaput potpuno nadigrao na Grbavici gdje stvarno nisu imali sreće, a manjak sreće ga prati skoro kroz čitavu sezonu...
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 2:18 am

Nista ne gubimo njegovim dolaskom covjek se dokazao u Sirokom dao im je pecat i prepoznatljivu igru i odigrao sasvim dobro Evropu jos zna raditi sa mladim igracima Adzemu hvala na kupu ali nije on za Zelje njegova tvrdoglavost i guranje istih 11 nas je dovelo do toga da popusimo ligu
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 2:19 am

Poštujem Sablića , ali ...
nije to dovoljno za Željine aspiracije ...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 2:38 am

Dokaz koliko ozbiljno moderacija obavlja svoja zaduzenja na forumu je i to da sve ankete bivaju spasene i cesto se vracamo da vidimo kako smo nekada razmisljali. Tako je uvijek interesantno uraditi retrospektivu razmisljanja. Cesto mozemo vidjeti gdje smo grijesili, a ako smo dovoljno samokriticni i zasto smo grijesili.

Rezultati ankete nakon posljednje utakmice jesenjeg dijela prvenstva:

slika

Rezultati ankete prije osvajanja kup-a, a nakon gubitka titule prvaka lige:

slika

Rezultati ankete nakon osvajanja kup-a:

slika

Interesantno mi je da ni nakon osvajanja kup-a, ljudi uglavnom nisu promjenili misljenje (sudimo li po rezultatima ankete), a ovaj presjek nam pomaze da to uvidimo. Iako jesu pojedinci bili nesto glasniji za Adzemov ostanak, ovdje vidimo da se u konacnici ta podrska skoro nikako nije promjenila u korist pozitivnog ishoda, te da konstatacija: "odjednom su svi za Adzema" - jednostavno nije ispravna. Ono sto izgleda da ipak jeste, doduse neznantno, promjenjeno je to da je veci broj ljudi za opciju "Ne znam", nego ranije i to je Adzemov uspjeh.

A, evo kako smo "govorili" nakon Petroviceve smjene:

slika

A, evo kako nakon gubitka titule:

slika

Dakle, evidentno je da smo prema onima koji su "nasi", Zeljini, najstroziji. Bez razloga.

Pogled sa ove distance analize javnog mnjenja moze za nekoga otkriti nove paterne ponasanja pojedinca ili grupe pojedinaca, a za nekoga potvrditi vec postojece. Ili oboje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 3:53 am

Vec sam jednom davno pisao da smo strogi prema nasim. Igracima koji dodju kod nas pjevamo pjesmice a nasoj djeci yebemo sve od do za svaku gresku. Tako i za Adzema, Odu, Dinu,Sablju... Greske su evidentne za svakoga od njih ali nista manje nego i sve one koji su samo dosli u klub na odredjeno vrijeme.
Da li ostaviti Adu ili ne neka odluce oni koji su zaduzeni za odluke, sa ovom upravom znamo da nema mutnih radnji i pojedinacnih interesa, pa sad ako i grijese ili ne znaju ili nemaju bolje, tako je kako je, mi bolje nemamo.
Vjerujte svake noci sanjam kako rasturamo na svakoj tekmi sa golovima petom, makazicama i slicnim mastarijama a kad pocne tekma pusim ko turcin i razbijam slusalice i ostale stvari oko sebe tokom gledanja.
Kad se jednom klub bude "obogatio" bit ce druga prica, za sada nas vjerovatno ceka opet mnogo nerviranja, ali po stoti put pisem, to je Zeljo jos od '21ve, i ili se naucite ili idite gledajte Reale, Barcelone, Unitede itd.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 7:43 am

Željo svake sezone ima isti cilj, a on je dupla kruna. Medjutim, to nikada, nikada, nikada ne smije biti imperativ.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 7:59 am

Kako da ne bude imperativ kada Zeljo od svog postanka simbolise radnicku klasu i ono sto za njih znaci moranje? Bezbrojno lupanje hrabrih rudara u utrobi zemlje, beskonacne trece smjene casnih zeljeznicara, nadanja sirotinje sirom Balkana. Sve to je krojeno imperativom, borbom, padovima i ustajanjima. Grbavicom. Zeljo je zaista filozofija, generacijska borba i istinski Germinal.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 8:53 am

exbabilon je napisao/la:Kako dobro zvuci kad Amar za Zelju kaze "mi", "nas", "nasih"...
...pa kako drugacije da kaže, osim mi, nas, naših, naše...čovjek je član najvišeg organa Kluba...ucestvuje u donosenju najbitnijih odluka...

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 12, 2018 9:17 am

Koliko smo bodova ispred Tanovcica u zadnje dvije sezone?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija