Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:05 pm

Norsborg je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:01 pm
Jasminko Velić je najbolje rješenje,kao pomočnik
radio sa dobrim trenerom a samodtalno sa dobrim klubovima.
Kad si napisao za njega juce bas sam malo potrazio. Izgleda stvarno kao dobro rijesenje.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:05 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:21 pm
Osim, Baždarević, Kodro

Ovim redoslijedom.
To je to. Ako se ne moze niko od njih dovest, Adzem nek ostane.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:08 pm

MIJENJA LI GORAN SABLIĆ ADMIRA ADŽEMA NA KLUPI ŽELJE?!

http://lopta.ba/vijest.php?id=307
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:08 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:49 pm
avlami97 je napisao/la:
čet maj 10, 2018 12:41 pm
Leon_Professional je napisao/la:
2. -2miliona.
2. -xy miliona, a bili na pragu grupne faze LP. Igrali sa Englezima i Spancima. Osvojili bruku titula i kupova. Zaradili od UEFA bruku para + ulaznice, tv prava, Dzeko... i opet -xy miliona duga. Da stvar bude gora, svjesno radili protuzakonito i svjesno pravili visemilionske dugove prema svima....Igracima, uposlenicima, dobavljacima, drzavi, prodavali sopstvenu imovinu...čisti kriminal, od kojeg se još oporavljamo.

Sent from my HUAWEI G6-U10 using Tapatalk
Bravo brate kad s sjetim Newcastla pa ono su bile ogromne pare u to vrijeme pa sta se desilo ? skakat na tribinu je trebalo.Prije tri sezone Adzem je rekao da vise klub nikad ne smije sebi dozvoliti da mu ovisi o tome dali ce proci prvo pretkolo jer nismo imali za kife zato me ova negativa sva boli jer ovi ljudi to nisu zasluzili ali cudan smo mentalitet .
Molim Vas da pustimo ove ljude da rade jos jace i da se drze puta koji su odabrali znaci puna podrska nazor nam TITULE ne trebaju ,
Niste vi mene skontali al haj.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:10 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:41 pm
ChWilla je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:28 pm
sviđalo se nekome ili ne, ne ostaje. i on je zanemoćao od ovoga. ja bukvalno čekam da nam neko fizički, bukvalno, namrtvo umre od sekiracije u klubu...
mi smo najveci krivci.
zao mi je cuti da je stanje takvo.
Pa ova bagra koja psuje je mnoge kostala zdravlja i zivaca. Za 15 KM mozes psovati i pljuvati, gdje se ta zabava moze jos platiti 15 KM? Ne smijes kuci, ali platis 15 KM i psujes sve zivo i mrtvo. Tretiranje Zelje kao da je prostitutka, a ne ljubav. A naravno, "volis i sve bi ti znao sta i kako treba".

Ne ostaje Adzem, i on vise sam ne moze. Ne mozemo ni mi sa samim sobom.

Ja mu zelim sve najbolje i privatno i profesionalno, te se nadam da ce zaista postati veliki trener.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:10 pm

pripremite kokice, kafu, cokoladu i sampanjac uz izvjestaj, pozamasan je :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:12 pm

Norsborg je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:01 pm
Jasminko Velić je najbolje rješenje,kao pomočnik
radio sa dobrim trenerom a samodtalno sa dobrim klubovima.
Levadiakos, Episkopi, Ergotelis su za tebe dobri klubovi? Od 2001 je krenuo sa trenerskim poslom, kakve reference ima iza sebe, osim sto je vjeciti asistent?

Najbolje rjesenje.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:15 pm

wenger je slobodan od ljeta
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:17 pm

pošto samo čitam, da se na kraju sezone i oglasim.
klub napreduje u svakom smislu, u svakom pravcu. titula nije niti će ikada biti jedina i najvažnija referenca, pogotovo ne u kontekstu ove države, društva.
nije titula najvažnija ako ćemo je kupovati (ko gotovo svi što bi u ovom društvu) i izgubiti identitet (koji održavaju malobrojni preživjeli zdravi ljudi)
najvažnije je da znamo svoj put, svoj pravac, svoju filozofiju. tada je samo pitanje vremena kad ćemo doći do cilja, pa i do trofeja. ako izgubimo to, ako ne pokažemo zrelost da istrpimo i lošije rezultate, ako ne bude strpljenja onda niti smo borci, niti zdravi normalni ljudi niti zaslužujemo bolje od srušenog krova i pehara u vitrini.
ovi koji ne znaju, koji se ne sjećaju, Želju je voljela, pratila avangarda i to ne zato što je bio uz bok CZ ili Hajduka već zbog toga što je igrao lopte na način da nema predaje, nema labavo. Željo se zato volio, o njemu se pisale pjesme, pisalo u važnim kolumnama i romanima zato što je bio radnički i skroman, opet poseban. Bio je avangarda i ulica i to jako dugo vremena, sve dok neka nova generacija nije počela da pljuje kad se igra loše, šuti kad treba zagalamiti (kad su bile razna sranja i razne "uprave"), koja lične frustracije želi kompenzirati titulama tima za koji navija.
imam dovoljno godina da pamtim i sezonu-dvije prije rata i kako je tada bio festival otići na tekmu sa starim, kako te nakanta neki Osjek ali ti si tu zbog priče, ideje, pripadnosti.
ovi ljudi (bojim se da je jako malo njih) su nam ponovo vratili neke zaboravljene kriterije, ddefinisali pravac i unatoč sranjima polusvjeta ne odustaju - svaka im čast. za to treba imati i muda i živce.
ovo je mali grad i možda znate za priču/istinu o jednom tipu, gazdi kafića koji ima najnoviji porshe ali nema fasade na kući. meni to ne treba, nije Željino da voza porshe, već da gura najbolje što može, da da sve od sebe, da unese srce u to što radi, emociju i mangupluk..pa šta Bog dragi da. to je Željino, tu se ja prepoznajem. A onda će doći i titula i neki fin auto.
i onako usput, Amara poznajem prilično dobro. i on je moj favorit za klupu, ali ne po svaku cijenu.
lično mišljenje: Adžem je limitiran i ne smije voditi ovo dalje. Važno je pronaći trenera koji može nadograditi Zaiomovića, Šabanadžovića, Hajdarevića, ove juniore + Modića (skeptičan sam za Osmankovića) + Ramovića.
Kjosevskog i Zakarića prodati obavezno, Graovac, Ubiparip i Blagojević su nam jako bitni i zbog kvalitete i zbog kontinuiteta. Kodro je super tip, nadam se njemu ili Meši.
ŽTMT
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:17 pm

Brkoo je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:12 pm
Norsborg je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:01 pm
Jasminko Velić je najbolje rješenje,kao pomočnik
radio sa dobrim trenerom a samodtalno sa dobrim klubovima.
Levadiakos, Episkopi, Ergotelis su za tebe dobri klubovi? Od 2001 je krenuo sa trenerskim poslom, kakve reference ima iza sebe, osim sto je vjeciti asistent?

Najbolje rjesenje.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Pa bio je asistent ipak velikom strucnjaku, svijetski poznat. Nije mala stvar. Isto tako nije lahko naci i probiti se vani kao trener. Pogotovo kad si stranac. To mozemo da vidimo generalno koga treneri iz BiH treniraju vani. Jeste hendikep sto nema toliko iskustvo kao trener vec vise druge funkcije.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:18 pm

Ako vec ide neko iz nase lige onda je Sablic sasvim pristojno rijesenje. Voditi Siroki i Zelju nije isto, ali je pokazao da zna nesto i nije tvrdoglav, cesto je mijenjao, realno ono 3 4 3 sto su oni igrali izgledalo je dosta solidno.
Modus vivendi !
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:19 pm

Nisam se javljao, malo se sinoc popilo, jebaji ga. :doktor:

Sve u svemu, cudan osjecaj, barem za mene. Sreca, ali nekako gorka jer se potvrdilo ono sto znamo - da je ova ekipa mogla puno vise. Da se radilo nekoliko sasvim ociglednih rotacija s vremena na vrijeme, oba bi trofeja bila nasa. Nevjerovatno, zaista. Da je Ramovic igrao vise, da je Vranjes proveo vise vremena na svojoj poziciji, da su svi igraci odmarani, da su Hajdar i Saban dijelili minutazu, da je, da smo...sve tako jednostavne i logicne stvari, samo je trebalo ne izmisljati toplu vodu. Samo to.

Steta, velika steta. Adzem je upropastio neupropastivo. Hvala mu na kupu, ali dovidjenja.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:23 pm

TOJEMOJTIM je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:17 pm
pošto samo čitam, da se na kraju sezone i oglasim.
klub napreduje u svakom smislu, u svakom pravcu. titula nije niti će ikada biti jedina i najvažnija referenca, pogotovo ne u kontekstu ove države, društva.
nije titula najvažnija ako ćemo je kupovati (ko gotovo svi što bi u ovom društvu) i izgubiti identitet (koji održavaju malobrojni preživjeli zdravi ljudi)
najvažnije je da znamo svoj put, svoj pravac, svoju filozofiju. tada je samo pitanje vremena kad ćemo doći do cilja, pa i do trofeja. ako izgubimo to, ako ne pokažemo zrelost da istrpimo i lošije rezultate, ako ne bude strpljenja onda niti smo borci, niti zdravi normalni ljudi niti zaslužujemo bolje od srušenog krova i pehara u vitrini.
ovi koji ne znaju, koji se ne sjećaju, Želju je voljela, pratila avangarda i to ne zato što je bio uz bok CZ ili Hajduka već zbog toga što je igrao lopte na način da nema predaje, nema labavo. Željo se zato volio, o njemu se pisale pjesme, pisalo u važnim kolumnama i romanima zato što je bio radnički i skroman, opet poseban. Bio je avangarda i ulica i to jako dugo vremena, sve dok neka nova generacija nije počela da pljuje kad se igra loše, šuti kad treba zagalamiti (kad su bile razna sranja i razne "uprave"), koja lične frustracije želi kompenzirati titulama tima za koji navija.
imam dovoljno godina da pamtim i sezonu-dvije prije rata i kako je tada bio festival otići na tekmu sa starim, kako te nakanta neki Osjek ali ti si tu zbog priče, ideje, pripadnosti.
ovi ljudi (bojim se da je jako malo njih) su nam ponovo vratili neke zaboravljene kriterije, ddefinisali pravac i unatoč sranjima polusvjeta ne odustaju - svaka im čast. za to treba imati i muda i živce.
ovo je mali grad i možda znate za priču/istinu o jednom tipu, gazdi kafića koji ima najnoviji porshe ali nema fasade na kući. meni to ne treba, nije Željino da voza porshe, već da gura najbolje što može, da da sve od sebe, da unese srce u to što radi, emociju i mangupluk..pa šta Bog dragi da. to je Željino, tu se ja prepoznajem. A onda će doći i titula i neki fin auto.
i onako usput, Amara poznajem prilično dobro. i on je moj favorit za klupu, ali ne po svaku cijenu.
lično mišljenje: Adžem je limitiran i ne smije voditi ovo dalje. Važno je pronaći trenera koji može nadograditi Zaiomovića, Šabanadžovića, Hajdarevića, ove juniore + Modića (skeptičan sam za Osmankovića) + Ramovića.
Kjosevskog i Zakarića prodati obavezno, Graovac, Ubiparip i Blagojević su nam jako bitni i zbog kvalitete i zbog kontinuiteta. Kodro je super tip, nadam se njemu ili Meši.
ŽTMT
@Izlija, u Seharu molim te.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:27 pm

Uz Amara, Sablic je najbolja opcija. Mlad i moderan trener. Da se nisu desile ozljede Menala i Cabraje, Siroki bi bio ozbiljan konkurent za titulu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:30 pm

LeBlue je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:17 pm
Brkoo je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:12 pm
Norsborg je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:01 pm
Jasminko Velić je najbolje rješenje,kao pomočnik
radio sa dobrim trenerom a samodtalno sa dobrim klubovima.
Levadiakos, Episkopi, Ergotelis su za tebe dobri klubovi? Od 2001 je krenuo sa trenerskim poslom, kakve reference ima iza sebe, osim sto je vjeciti asistent?

Najbolje rjesenje.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Pa bio je asistent ipak velikom strucnjaku, svijetski poznat. Nije mala stvar. Isto tako nije lahko naci i probiti se vani kao trener. Pogotovo kad si stranac. To mozemo da vidimo generalno koga treneri iz BiH treniraju vani. Jeste hendikep sto nema toliko iskustvo kao trener vec vise druge funkcije.
Rijetki su treneri iz BiH koji imaju kvalitet za nesto vise van granica BiH, to kao prvo. Ko ce to uzeti nekog naseg trenera kad taj neko forsira fudbal iz 1980-te. Hajmo realno samo. Kako hrvatski i srpski treneri mogu trenirati dobre klubove vani? Zato sto imaju kvalitet za tako nesto.

Nije isto kad si skoro citav zivot asistent nekome i kad si sef strucnog staba. Buvac je asistent Kloppu, da li mislis da ce neki ozbiljan klub bilo kada angazovati Buvaca kao trenera prvog tima?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:33 pm

slika
イビチャ・オシム
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:34 pm

Brkoo je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:30 pm
LeBlue je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:17 pm
Brkoo je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:12 pm


Levadiakos, Episkopi, Ergotelis su za tebe dobri klubovi? Od 2001 je krenuo sa trenerskim poslom, kakve reference ima iza sebe, osim sto je vjeciti asistent?

Najbolje rjesenje.. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Pa bio je asistent ipak velikom strucnjaku, svijetski poznat. Nije mala stvar. Isto tako nije lahko naci i probiti se vani kao trener. Pogotovo kad si stranac. To mozemo da vidimo generalno koga treneri iz BiH treniraju vani. Jeste hendikep sto nema toliko iskustvo kao trener vec vise druge funkcije.
Rijetki su treneri iz BiH koji imaju kvalitet za nesto vise van granica BiH, to kao prvo. Ko ce to uzeti nekog naseg trenera kad taj neko forsira fudbal iz 1980-te. Hajmo realno samo. Kako hrvatski i srpski treneri mogu trenirati dobre klubove vani? Zato sto imaju kvalitet za tako nesto.

Nije isto kad si skoro citav zivot asistent nekome i kad si sef strucnog staba. Buvac je asistent Kloppu, da li mislis da ce neki ozbiljan klub bilo kada angazovati Buvaca kao trenera prvog tima?
Pa eto Amar ima kvalitet, a nije nista napravio poslije nas.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:38 pm

Adzema obavezno u strucni stab. Nisam nikako za njegov ostanak. Drago mi je zbog njega sto je ipak uzeo trofej na kraju.


Nego, buuum

https://fkzeljeznicar.ba/foto-pogledajt ... icu/31978/
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:39 pm

Prvo čestitke svima na osvojenom kupu i nama kojim je kup bitan, a i onima kojima nije jer trofej je trofej. Adzem je svoje znanje odnosno neznanje pokazao i nadam se da je bivši jer u 5 utakmica kad ti svaka gori ti osvojiš 3 boda, a pored toga guraš istih 11 cijelo vrijeme je ipak neznanje
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 10, 2018 2:41 pm

storm_raider je napisao/la:
čet maj 10, 2018 2:10 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:41 pm
ChWilla je napisao/la:
čet maj 10, 2018 1:28 pm
sviđalo se nekome ili ne, ne ostaje. i on je zanemoćao od ovoga. ja bukvalno čekam da nam neko fizički, bukvalno, namrtvo umre od sekiracije u klubu...
mi smo najveci krivci.
zao mi je cuti da je stanje takvo.
Pa ova bagra koja psuje je mnoge kostala zdravlja i zivaca. Za 15 KM mozes psovati i pljuvati, gdje se ta zabava moze jos platiti 15 KM? Ne smijes kuci, ali platis 15 KM i psujes sve zivo i mrtvo. Tretiranje Zelje kao da je prostitutka, a ne ljubav. A naravno, "volis i sve bi ti znao sta i kako treba".

Ne ostaje Adzem, i on vise sam ne moze. Ne mozemo ni mi sa samim sobom.

Ja mu zelim sve najbolje i privatno i profesionalno, te se nadam da ce zaista postati veliki trener.
tako bude kada tribinu, Penziju, napunis 'elitom sa parama' a ne penzionerima kojima i pripada.
ali to je opet neka druga prica.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija