Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:34 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:32 pm
phpBB [video]


Evo sta ce se desiti ako dodje neko iz regiona ko ne poznaje ligu i ko hoce da napreduje
Greška uprave je što su smjenili ovog trenera, a ne odjebali te igrače.
Željezničar ante portas !
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:39 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:34 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:32 pm
phpBB [video]


Evo sta ce se desiti ako dodje neko iz regiona ko ne poznaje ligu i ko hoce da napreduje
Greška uprave je što su smjenili ovog trenera, a ne odjebali te igrače.
Ne mora znaciti da bi uzeli titulu ili bilo sta, ali se trebala tad poslati poruka igracima da ne mogu vedriti kako oni hoce.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:41 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:34 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:32 pm
phpBB [video]


Evo sta ce se desiti ako dodje neko iz regiona ko ne poznaje ligu i ko hoce da napreduje
Greška uprave je što su smjenili ovog trenera, a ne odjebali te igrače.
Covjek je u pravu. Bas nam je falilo zara i energije u toj utakmici. Da smo igrali 180 min nebi mi gola postigli. A bio je isto u teskoj situaciji kad se sjetim koje je igrace imao na raspolaganju. Boze sacuvaj.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:43 pm

AsharaK je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:34 pm
Greška uprave je što su smjenili ovog trenera, a ne odjebali te igrače.
Baš tako..dočekao je sezonu sa 5 napadača...1,5 krila..Bekrićem umjesto Hervasa... Jahićem i CO...što je škartirao, nije pogriješio..
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:47 pm

kremenko je napisao/la:
ned maj 06, 2018 1:35 pm
Ma ide Adžem, već 20. Maja poslije derbija on je bivši.
On je vec bivsi, samo se ceka revans utakmica protiv Krupe. Nema teorije da ostaje na klupi za iducu sezonu.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:49 pm

I on nam je samo primjer da su igraci veci od trenera i da ce tako kod nas biti sve dok uprava to ne presijece, a do sada nisu. Naucna fantastika je ispustiti titulu prosle godine ko sto smo mi, a jos je veca ta sto su neki pravdali Bekrica nakon onog intervjua u avazu. Onda i Lendricevo lajanje gdje stigne i slicno.
Moje misljenje je da samo treba po dzepu igrace udarati za svaki neuspjeh i svako krcenje, a za svaku dobru stvar ga nagraditi. Plata neki prosjek, nista pretjerano, al da u ugovoru stoji stavka sa premijama i kaznama. Naravno ako je to zakonski moguce, veze nemam.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:51 pm

taj je lik bio greška kolika je mogla biti. na stranu priča o igračima i autoritetu.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:52 pm

Mi smo pehovi sto tri sezone za redom imamo idiote od igraca pa tek onda ide krivica trenera.

Smijem da potpisem da su ovi porazi 90% krivica igraca pa tek onda greske, pohlepa i ne znjanje trenera. Siguran sam da dan danas imamo tabore u svlacionici, imamo nekog drugog "Bekrica" i pojedince kojima je jednostavno mrsko poslusati naredbe i zaduzenja trenera.

Sta ima neki trener igracima pricati kada ima cetri boda vise od drugoplasiranog i trebaju ti jos dva iz naredne tri utakmice da budes prvak ? Sta ima trener igracima pricati kako se postupa kada vodis 3:0 ? ... glupostima se bavimo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:58 pm

Ali sto kaze @Leon da imas likove u svlacionici koji pricaju sve Stanicu, e to je za kazne samo takve.
Ne skidam ovim uopste krivicu sa Adzema, jer je mnogim postupcima koji su bili nama vidljivi unazadio i osakatio ekipu. Bas me zanima kako zanima tabela lige za prvaka i koji smo mi na istoj, ne bi me cudilo da smo pri dnu.

Sto se Sablica tice, na papiru dobro, ali vise nista ne smijem garantovati. Treba jednom presjeci i reci sta su nasi ciljevi, a ne da Siljak izlazi u medijima i konstantno govori kako je Zelji uvijek cilj dupla kruna. Moze se to zadrzati i za sebe, ali reci ako zelis praviti ekipu za duzi period, promovisati Atletikovce, raja bi lakse podnijela, mada mi jesmo poznati kao narod koji je nestrpljiv i hoce sve, odmah i sad.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 2:59 pm

Pa ko bi im trebao govoriti kako se postupa ako ne trener? Pogotovo ako uzmemo u obzir da su vecina igraca bezmudasi kojima se svezu i pamet i noge cim malo voda udje u usi..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:00 pm

LeBlue je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:41 pm
AsharaK je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:34 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned maj 06, 2018 2:32 pm
phpBB [video]


Evo sta ce se desiti ako dodje neko iz regiona ko ne poznaje ligu i ko hoce da napreduje
Greška uprave je što su smjenili ovog trenera, a ne odjebali te igrače.
Covjek je u pravu. Bas nam je falilo zara i energije u toj utakmici. Da smo igrali 180 min nebi mi gola postigli. A bio je isto u teskoj situaciji kad se sjetim koje je igrace imao na raspolaganju. Boze sacuvaj.
Mene je strah da ovako isto ne pomislimo za 2 godine za Adzema. I dalje mislim da je Kostic mogao napraviti vise, ali sa nekim drugim igracima. Ne moze se od sekundarne sirovine mnogo napraviti, dzaba. A bio je mangup i borac.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:01 pm

Meni je problem najveci sto od vremena Mulalica pa do danas nismo doveli manje poznatog igraca koji cijeni klub i koji je iskoristio priliiku. Sve neka zvucna imena, a nista na terenu. Ja samo znam za Zajmovica koji je sutio i radio, i postigao nesto, a najvise ljudi na njega i navalili kad je tek potpisao. Normalno tu je i Ramovic, ali on je ipak imao dobar ucinak u prvoj ligi. Najvise su nam problema i pravile te wannabe zvijezde koji se samo i mogu tako ponasati u nasoj ligi.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:06 pm

Papac je doveden da se pita za sportski segment, tako da je na njemu sad i sudbina Adzema, a i Adzemovog zamjenika ako odluci da ga treba smijeniti. Pošto ima dosta poveznica sa Širokim Sablic se cini kao realna opcija, mislim da bi njih dvojica imali finu suradnju, jedan moderan trener, zeljan napredovanja i dokazivanja. Rekonstruisati citav strucni stab, pa i Raifa.
Također dovesti psihologa u klub koji ce ucestvovati u selekciji igraca, da se ne bi dovodili ovi neurotici što ih sad gledamo na terenu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:06 pm

Ma kakvi Kostici, Sablici i ostali finjaci. Nama treba neki fakin koji ce im jebavati majke kad vidi bilo kakvo kurcenje i nezainteresovanost. U Krupi ne pogledaju na gol, protiv Radnika odluce igrati posle 70te minute.. Treba nam neko pored koga ce ovi nasi divusi, cast izuzecima, biti manji od makovog zrna..

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:08 pm

I ovaj Nedim kondicioni trener da se dozove ako ostane nakon na kraju sezone.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:09 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned maj 06, 2018 3:06 pm
Papac je doveden da se pita za sportski segment, tako da je na njemu sad i sudbina Adzema, a i Adzemovog zamjenika ako odluci da ga treba smijeniti. Pošto ima dosta poveznica sa Širokim Sablic se cini kao realna opcija, mislim da bi njih dvojica imali finu suradnju, jedan moderan trener, zeljan napredovanja i dokazivanja. Rekonstruisati citav strucni stab, pa i Raifa.
Također dovesti psihologa u klub koji ce ucestvovati u selekciji igraca, da se ne bi dovodili ovi neurotici što ih sad gledamo na terenu.
Pred Papcem je jedan kljucni period. Jer tek ce se sad viditi koliko je fakticki i sposoban. Puna podrska naravno.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:19 pm

ovi ljudi na celu sa Senadom su, da tako kazem, prezapadnjacki za ovo podneblje u ovom trenutku.
oni idu debelo ispred svog vremena i ovog podneblja. da smo kao drustvo spremni za to, danas bi bili u EU. a nismo.

kako da Papac nakon toliko godina uspjesnog rada vani razumije prosjecnog sudiju BH lige!? ili novinara!? sistem koji vlada!?
glupo zvuci ali takve stvari bolje razumije npr. Sejo Brajlovic nego Papac.
Sejo bi sudije na njihovo opste zadovoljstvo odveo na brizle prije tekme, na konak poslije tekme a Papac ne zna ni sta su brizle niti smatra da treba ponuditi sudijama smjestaj u 12 navecer kada se sve procedure nakon vecernje tekme zavrse... e to su te sitnice koje prave razliku u tih par bodova na kraju... par kartona, jedan dva penala, domacinsko sudjenje...
naravno, karikiram sa imenima i izborom jela ali sustina je ta.

ne moramo kupovati, dovoljno je biti dobar domacin po danasnjem standardu koji vlada u PL.
isto vazi i za odnose sa novinarima. ljudima iz saveza. klubovima i njihovim navijacima.

baska trener, igraci, taktika......tu smo zadnjih godina u pet deka sa ostalim koji se utrkuju za titulu. bez obzira ko nas trenira i ko igra. na kraju prevagnu sitnice koje nisu vezane konkretno za teren.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:21 pm

skretnicar je napisao/la:
ned maj 06, 2018 12:56 pm
Za Sablića sam ako Amar Osim nije opcija, ima ideju, zna sa mladim igracima, zna svoj posao jako dobro. Pritisak se lako skida, ukoliko ga uprava uspije dovesti nek stane iza njeg' i nek izađu u javnost sa planovima narednih godina svi kolektivno, nek stanu iza trenera jer njihova sigurnost bi dala doznanja i navijacima sta treba i kako. Ovako uz njihovu nesigurnost, uvijek ce biti pljuvanja i svega.

Sablić je trener za iskorak u svakom smislu sa nasim rosterom :kafa:
ahahahaah e svašta. Čuj Sablić zna sa mladim igračima. A jok, eto Adžem ne zna. Nema razlike između Adžema i Sablića. Isti tipovi trenera, samo što je Sablić par godina mlađi
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:22 pm

Prije pocetka sezone ovdje se masta o dva podjednaka tima, na svakoj poziciji dva top igraca. Veca kalibar za reprezentaciju. Graovac najbolji stoper, Sinisa najbolji desni bek lige. Bogi iskusan i zna kako se uzimaju titule. Kemo talenat. Mehremica skautirali Papac i Adzem, mora valjat. Hadzic bio kapiten Istre, mora valjat. Sredina terena atomska. Top juniori, Vranjes i Blagoje doktori fudbala. Ramovic najmoderniji, rekao i Ivica. Zakaric najbolji igrac lige. Konkurencija na lijevom krilu, Zec i Zajmovic. Vojo u spicu, covjek ba po Poljskoj ubijao. Modic mlada nada.

Pocne proljece, mi najlosija ekipa u ovoj ligi za prvaka. Ako objektivno imas ponajbolji tim, a na terenu ne igras nista, trener je najkrivlji. Ali i mi trebamo prestati od ovih igraca praviti neke zvijezde, vecini njih je Zeljo maksimum karjere.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 06, 2018 3:24 pm

Dovesti Ciru Blazevica :D

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk

Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 172 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija