Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:25 am

Ma po izjavama ovu i protiv Zrinjskog se vidi da su im prodali. To isto se vidi i u izjavama Starčevića .
.
Nema kod nas ništa pošteno to prije što skontamo biće nam bolje.
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:29 am

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:35 am

"Ubacit ćemo nekoliko novih igrača"..
Znači samo Hare umjesto Anela :D

A ovo sad je idealna prilika da vidimo od čeg su Šehići,Dacić, Velić,Zilić..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:41 am

damirfile je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:25 am
Ma po izjavama ovu i protiv Zrinjskog se vidi da su im prodali. To isto se vidi i u izjavama Starčevića .
.
Nema kod nas ništa pošteno to prije što skontamo biće nam bolje.
Logicno da su prodali pogotovo Krupa Zrinji jer faula nisu napravili.Zato ce i oni i Ziza igrati kup RS uz Cecu i svinje na raznju za nagradni fond 10 hiljada taman da pokrije tu festu.Tu im je mjesto, a ne u ovim evropama koje isto stimaju neofirno.Zato mi je drago zbog kupa.Izveo Starcevic protiv Zrinje vanzemaljce , a nama slozio igrace.
Mi smo krivi za sve sto se desilo odnosno nase balerine, ali sto se Krupe tice pokazali su svoj ruralni karakter i na kraju ce popusit bas od nas.
Modus vivendi !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:47 am

Grbić nam sudi, oba pomoćnika iz mostara :lol:
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:48 am

Treba sad inat da proradi, ali ... ja tu vidim problem kad igra malo igraca koji su kod nas ponikli. Yebe se balerinama sto se neko igra sa Zeljinim imenom. Da je vecina nasih digli bi im pritisak pa bi ih iz inata razvalili. Ovako ne vjerujem bas da ih se to ista tice ko i na kakav nacin prica o nama.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:51 am

LARS1921 je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:47 am
Grbić nam sudi, oba pomoćnika iz mostara :lol:
pa šta, i njima je u bijeljini sudio glavni sudija iz sarajeva.

:DD:
gradi željo boli te *****
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 9:56 am

kontranogama je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:48 am
Treba sad inat da proradi, ali ... ja tu vidim problem kad igra malo igraca koji su kod nas ponikli. Yebe se balerinama sto se neko igra sa Zeljinim imenom. Da je vecina nasih digli bi im pritisak pa bi ih iz inata razvalili. Ovako ne vjerujem bas da ih se to ista tice ko i na kakav nacin prica o nama.
Ovi igraci su sa inatom na VI. Posjeta ih ponizila i pokazala kakav im je odnos prema dresu.Zato na ljeto podhitno dovesti 3,4 karskterna igraca.Tusnuti Zaku za bilo koliko,Vojo ide nek ide, Blagojevica mi zao, potpisat Graovca.Objasniti Vranjesu i ovim novim da ovo nisu termini iznajmljeni pa mozes kako ti je kurcu cejf i dovesti 3 prava igraca.Naravno odmah u startu vidjeti sta je s Adzemom.Ako ce ici nek ide u junu a ne poslije.Ja sam da ode jer je kao i Petrovic ktivac za losu atmosferu u svlacionicu i tragican gubitak titule. Volim te Zeljo.
Modus vivendi !
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:08 am

kontranogama je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:48 am
Treba sad inat da proradi, ali ... ja tu vidim problem kad igra malo igraca koji su kod nas ponikli. Yebe se balerinama sto se neko igra sa Zeljinim imenom. Da je vecina nasih digli bi im pritisak pa bi ih iz inata razvalili. Ovako ne vjerujem bas da ih se to ista tice ko i na kakav nacin prica o nama.
Ja vjerujem da ce prije proraditi inat kod Graovca nego kod recimo Zere ili kod Bogija prije nego kod Mujagica. Nisu ni sva nasa djeca taj ideal, nekad igraci "sa strane" puno emotivnije dozive sve ovo. Ali da ih je generalno malo, malo je.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:23 am

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:56 am
kontranogama je napisao/la:
pet maj 04, 2018 9:48 am
Treba sad inat da proradi, ali ... ja tu vidim problem kad igra malo igraca koji su kod nas ponikli. Yebe se balerinama sto se neko igra sa Zeljinim imenom. Da je vecina nasih digli bi im pritisak pa bi ih iz inata razvalili. Ovako ne vjerujem bas da ih se to ista tice ko i na kakav nacin prica o nama.
Ovi igraci su sa inatom na VI. Posjeta ih ponizila i pokazala kakav im je odnos prema dresu.Zato na ljeto podhitno dovesti 3,4 karskterna igraca.Tusnuti Zaku za bilo koliko,Vojo ide nek ide, Blagojevica mi zao, potpisat Graovca.Objasniti Vranjesu i ovim novim da ovo nisu termini iznajmljeni pa mozes kako ti je kurcu cejf i dovesti 3 prava igraca.Naravno odmah u startu vidjeti sta je s Adzemom.Ako ce ici nek ide u junu a ne poslije.Ja sam da ode jer je kao i Petrovic ktivac za losu atmosferu u svlacionicu i tragican gubitak titule. Volim te Zeljo.
Imate i to pravo, nisu ni svi nasi bas "nasi". Ali to je do strucnog staba tj glavnog trenera da sastavi ekipu, mislim da budu cijelina koja misli i osjeca isto. To je Zeljo kojeg mi svi hocemo i zasluzujemo ako ne zbog sadasnjosti onda zbog proslosti. Ova uprava radi stvari koje bi malo ko i u svojoj firmi odradio, izvukli su klub od gotove propasti postavljaju klub na zdrave noge a onda nake priucene zanatlije se svojom igrom poseru po svemu tome. Ako ne mozemo dovesti ekstra igrace dovedi one kojima ce biti cast igrati ovde ala Graovac, pa nas nece poslije utakmice boliti i srce i mozak kakav god rezultat bio.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:25 am

da je većina igrača takvo rezultat ne bi izostao. jer ni ovako ne fali sto bodova...nego dva-tri.
gradi željo boli te *****
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:28 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet maj 03, 2018 3:33 pm
Evo sad nq pomocnom.

Prvi tim igra, Dacic, Osmanovic, Besirevic, Sehic...
Taj Osmanović je po meni pravo dobar a malo zapostavljen od nas. Sve ih nabrajamo prije njega.
Inače, kad je finale sa pitarima možeš li saznati. Finale ovog kupa?

Što se tiče termina seniorskih tekmi u ovom kolu sve je jasno. A naravno u svim skoro ligama kup se igra nakon kraja prvenstva, samo kod nas dva kola ranije da se zna da bi se moglo marifetlučiti.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:35 am

Ma do 60te je nula u mostaru, ako mi dobijemo kec ko munara, ako ne dobijemo biće caDvi da se osiguraju za svaki slučaj..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:39 am

Problem je isto sto ljudi ocekuju kvalitet Graovca na svakoj poziciji, a odakle? Mozes imati takva 3 igraca. Puno se sere, imamo dobru ekipu i sirinu. Do trenera i njegovih pomocnika je da izvuku maksimum od igraca. Moramo biti jos bolji da nadjemo igrace koji nemaju zvucno ime a imaju talenat, godine i zelju da nesto vise naprave. Ne moze se ocekivati da ce se napraviti rezultat samo bazirano na nekom CV.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 10:46 am

Radnik je u ovom trenutku mentalno i fizicki jaci. Mi smo mentalno u veoma teskom polozaju, a fizicki smo sigurno iscrpljeniji. To je Zizovic sasvim fino rezenovao. Kvalitet nije spomenuo. Kvalitet je na nasoj strani. I ako pozrtvovanost bude na nivou, pobijeda ce doci. Ja ne sumnjam da cemo pobijediti.

Samo sto se usljed svega ovoga problem trazi u svemu. Pljuvali ste Zizovica prije Zrinjskog, a vidjelo se da je maximum ucinio za svoju ekipu.
I pitamo se sto svi pjevaju poslije pobijeda protiv nas. Svi su nam krivi. Sve pljujemo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 11:09 am

storm_raider je napisao/la:
pet maj 04, 2018 8:57 am
Poštujemo Željezničar, ali mislim da se u ovoj utakmici mi pitamo. Fizički i mentano smo jači od Željezničara. - Zizovic

Evo i ovaj poludio.
Svaki normalan insan: "E treba im sad yebat mater."
Nasi igraci: "Sem toga i bolje igraju od nas."
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 11:13 am

Što se tiče sljedeće sezone, nadam se da će se dogovoriti sa nekim evropskim trenerom ili Osimom, nadam se da je Adžem bivši.
Ako se bude imalo igralo pošteno u sljedeća tri kola, imamo više šanse da osvojimo titulu nego Zrinjski.
A našim igračima je lakše što je manje raje, trebali smo objaviti bojkot, ovo kolo bi osigurali titulu. Naši dečki nisi naučili da igraju pod pritiskom, odnosno pred 3k+
Adi pokazao klasu :klanjase:
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 11:14 am

Ajzea je napisao/la:
pet maj 04, 2018 11:09 am
storm_raider je napisao/la:
pet maj 04, 2018 8:57 am
Poštujemo Željezničar, ali mislim da se u ovoj utakmici mi pitamo. Fizički i mentano smo jači od Željezničara. - Zizovic

Evo i ovaj poludio.
Svaki normalan insan: "E treba im sad yebat mater."
Nasi igraci: "Sem toga i bolje igraju od nas."
Pa i pojedini navijaci: "Uh, valjda nas nece mnogo tuci po glavama."
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 11:23 am

Zna li neko sta je sa Hadzicem
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 04, 2018 11:24 am

Nije daleko od istine da psihicki u boljoj situaciji a i fiziciki, oni nemaju sta izgubiti realno ali nece nam prodati kozu tek tako, a nisu ni Krupa da ih se kupi.

Jedina ekipa u ligi koja protiv svakoga igra 100%.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cala, Dzezvar, Google [Bot], SIMA_SIMAU i 151 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija